Изпращане на велосипед в чужбина

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Изпращане на велосипед в чужбина

Мнениеот O.K » Нед Авг 03, 2014 11:39 am

От бая време не съм влизал във форума, търсих информация о този въпрос, но за жалост не успех да намеря нищо полезно. Моля да бъда извинен ако има такава тема.

Сега да ви обясня каква е дилемата, есента заминавам в чужбина, по-точно във Франция - Гренобъл. Мисля да се придвижвам основно с колело там, разгледах разни обяви за велосипеди на старо, но цените започват от около 100 евро за колелета, които не са в особено слънчево състояние. Разгледах цените на куриерските услуги и багаж до 35 кг струваше около 50 лв или малко повече. Така излиза, че да си изпратя колелото с куриер е много по-изгодно отколкото да си купя там и въпроса ми е, това ли е правилното решение или тези цени, които съм видял няма да важат за колела, тъй като те са с по голям габарит и не са стоки, които могат да бъдат хвърляни.

Поздрави
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът никога нямат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са прави, виж точка 1!
Аватар
O.K
 
Мнения: 335
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 10:07 pm
Местоположение: София

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта