сблъсъка

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: сблъсъка

Мнениеот Antares » Нед Юли 06, 2014 5:14 pm

Предлагам да ти го нарисувам :)
Изображение
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот spirov92 » Нед Юли 06, 2014 5:55 pm

Абе, чудех се на кой ми прилича тоя образ, и сега изведъж се сетих - Дъртия Гнусен Рон от книгите на Тери Пратчет.
"Казах им! Казах им! Казах им! Ще им дам аз грънци от сбирката на вехтошаря, това ще направя. Майната им. Хилядолетна ръка и скарида! Казах им!"
:rofl:
spirov92
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 4:05 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 06, 2014 9:53 pm

Не съм чел Пратчет и не успях да издържа на един филм, но съм чел за "Смъртта е занимание самотно" и подобен миризлив убиец :cowboy:.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Yavkata » Пон Юли 07, 2014 5:04 am

Когато не искат , са хванати в капан. И натискат да си в блатото при тях. Защото имаше zax98 преди време и го затриха. Единия кара всяко лято по пет дни, другия дори се ожени наскоро. Не може. Когато всички го гонеха и плюеха, той дойде да му поправя спирачките и наглася скоростите. Искат да им е чисто, да не виждат боклука и да са толерантни. Не става. Ако и да не го виждат ще газят в него без да знаят. Ако го видят поне ще знаят. На крак, о парии презрени!
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Пон Юли 07, 2014 11:12 am

Много от тях са благосклонни, заблуда е че не искат. Не ща да се повтарям, нека не се дразнят от нечие писание/появяване, защото явно някои са по-важни, дори натискат в тези неща. Това да си човек е илюзорна заблуда, хората са зли и лоши, да не говорим в какви се превръщат някои при редовен сексуален живот - творци на "няма оправия". Има професионалисти, които така могат да те изядат под формата на тяхна любов. Еат/серат, еат/серат... от това се е получило онова примерно сметище. Всичко ще направят за да владеят, каквото и да струва на някого това. Аз напримерно знам на генетично ниво, че нямам шанс, и съм пример за други, които също така предано да служат със себе си. За каква злоба говорим тука можеш да си представяш. За това има хора-роби. Понякога искам да хвана резачката и да им помогна - ще раня много дървета наполовина, на всяко му трябват 5 секунди. Тогава разбирам, че дори те правят и на престъпник, само и само да те обвинят в нещо, от което трябва да се пазят и да не допускат.

А тея капани са ужас. В природата капаните се залагат от ловци с цел да уловят плячка. Те имат и си го пазят, дори причиняват мозъчни увреждания за собствената си власт. За разсипването - не го започват те, само го продължават колегиално. Кучкарите гледат да вкочанят човек, отнасяйки се заповедно както към кучето си. Пазачи-паразити бол.

Има място основно за нагли паразити и говорещото псе на онзи миризливец, който сигурно отново съм аз. Щото трябва истинските да са покрити и да си копаят/гребат в нечии живот.

Та "елита" те гони от много места, от които ти просто нямаш нужда, дори са вредни. Но друго няма. Вчера ядох два сандвича с пилешки шницели, шунка от пуяк и солени фъстъци. Щото се нося и въртя като управляем хеликоптер - натам, завии тук, сега газ, спри и си купи ядене... Заблудата в управляването е абсолютна, винаги те ограбват. Дебнат, когато има нещо, имат си системи за информиране и доносничество, и просто крадат.
Така им казват - агенти. Това не е естествено, ако е, то е нещо много лошо, дори бих се осмелил да предположа - вериги. В които хората са звена и се държат. Спирам до тук.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 27, 2014 10:33 am

Мракобесието не е шега работа, в повечето случаи установява власт, носеща всичките значения и миризми на думата. По този и подобен начин. Псувня до кръв, кражба на жизнь, дивосвински бяс, налагащ битие и разум. Разумът на масивния мозък.

Оня форум е целият в тъпня от всичките тези боклуци - помислих ги за пенсии, за мафии, за какви ли не... докато тази широко използвана дума се появи със цялата са окраска на любов и смърт, такава, каквато е цялата страна.

"Затъпяване, назадничавост, реакционност, обскурантизъм, невежество" са заобикалящи информативни свързани определения, описващи във всяко съзнание смъртоносната мода на нашето социално ежедневие. От властовия ресторант с кръчмарската музика до повечето полюционери, упражняващи този бит като властови и елитен. Спрямо нас ,разбира се. Не спрямо някой свободен американец, свободно пазаруващ си качествени добавки на минимални за света цени. Щото този кенеф има места, в които не може да упражнява себе си върху другите, но това са за нас едни митични и недостъпни пространства.

Всичко това е част от порастването и сдобиването на същата власт с нови и свежи попълнения.

Те не търпят, а акумулират бяс, който да приложат някому, получавайки своето като доживотно зависими наркомани.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 27, 2014 11:08 am

Антарес, сега виждам картинката. Пълно е с глупаци, можещи да рисуват. Това е начин, използвайки мъртвите сили да задвижиш нещата спрямо своите желания. Нещо като скица на обект. Бащите на тези хора са рисували някога пениси по стени и чинове, угрозявали са всичко и са съумяли, заедно с могъща сила, да изградят човеци така, както ги желаят. Психиатриите са пълни, хората сега при смърт се смеят неудържимо, шофьорите са драйвери на цялата операционна система.
Брьогел старши в картината си "Изкушението на св Антоний" е отпечатъл повтарящия се момент на някакво общество. Това не е проблем, разбира се, когато тези неща биват задоволени откъм кръв, любов и пари. Те(пазачите) после пазят обектите така, както гробища от изпълзяващи. За да не се нарушавал дневният ред.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот MIKEY MOUSE » Нед Юли 27, 2014 12:52 pm

trix написа:Антарес, сега виждам картинката. Пълно е с глупаци, можещи да рисуват. Това е начин, използвайки мъртвите сили да задвижиш нещата спрямо своите желания. Нещо като скица на обект. Бащите на тези хора са рисували някога пениси по стени и чинове, угрозявали са всичко и са съумяли, заедно с могъща сила, да изградят човеци така, както ги желаят. Психиатриите са пълни, хората сега при смърт се смеят неудържимо, шофьорите са драйвери на цялата операционна система.
Брьогел старши в картината си "Изкушението на св Антоний" е отпечатъл повтарящия се момент на някакво общество. Това не е проблем, разбира се, когато тези неща биват задоволени откъм кръв, любов и пари. Те(пазачите) после пазят обектите така, както гробища от изпълзяващи. За да не се нарушавал дневният ред.


Trixe, в Гърция слънцето изригвания ли имаше?! :dontknow:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 27, 2014 2:15 pm

Разбира се, за удоволствието на мракобесните, аз едва ли мога да претендирам за асилум, както могат да правят това много други. Изобщо не бих могъл да спечеля нищо от цялата тази работа. От това печелят други, а хората като мен се износват. Какво падение на просветата! Сигурно "масивният мозък" има своя форма и в сума "просветители". Както навсякъде, където наоколо са вече пътници. Те все си мислят, както са си прости, че всичко им е простено. Само трябва да се включи льобовното психиатрално внушение, за да насочи промитите ни мозъци в правилната посока. След регулацията, то няма нищо :dontknow: . И така бесът установява своята власт и придобива правомощия да изяде всекиго, който нечии кучета са подготвили.

Та както и с колкото и слънчоглед да фалшифицират деня, то ерата ни на мракобесие си е факт. Сигурен съм, че са щастливи в живота си, който водят, невменяемо мъчейки ни чрез своят добре развит садизъм :clap:.

Но така не се говори в магазин, права си Мики Маус. Взимам си бележка.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Пон Юли 28, 2014 9:10 pm

И през цялото време съм си човека върху гюма, а? На токчета. Завинаги, само балконджията с циганската музика от недрата на смъртта е на широко?!

Да видим радиостанциите и въпросния Тан, който като бесна идея как обезглавява своите врагове, за да излъчи огромната идея на омразата. Най малко 50 вата. Умри, умри, умри! Пречупването и по този начин. При война първо свръзките отиват. Врага ги поразява за да пресече комуникациите. Сега искам отговора на въпроса - аз на чия чужда армия бях... може би агент? Или в таа страна всички отношение са просто на чест и кръв, и всеки злоупотребява със възможности и пълномощия в зависимост от необходимата му сила?

Всичко в тая страна тъне в мракобесна власт, всяка институция, всяка територия... Който няма проблеми, то явно работи за същите. А простата жена просто й трябва да й купиш нещо, и който и да си, то си налагаш своя клозет, защото явно това се налага - огледайте се - планини от боклук и зарази. Нормално за българска територия. Но не трябва да има нищо градивно в критиката ми - те са обявили война и танцуят своя танц. Само не знам с кой съм, щото не съм се обучавал от групата на Ван Хелсинг за борба със съществата на дъщерята. А както знаем от компаньонките - когато си никой, то е важно с кой си.

Или както се изказа бг пророка :smash: - психиатричен мухльо. Колко удобно.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Пон Юли 28, 2014 9:39 pm

:puke:
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот cyclopz » Пон Юли 28, 2014 11:08 pm

Не мога да я разбера тази тема... По-неразбираемо нещо не може да се намери и в сборник задачи по неевклидова геометрия за експерти. :dontknow: И защо ли все ми напира да чета още :popcorn:
Аватар
cyclopz
 
Мнения: 179
Рейтинг: 1372
Регистриран на: Пон Авг 05, 2013 10:29 pm

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Вто Юли 29, 2014 8:28 am

Кое не ти е ясно, механизма не пребиването на психиатричен мухльо?

След като мракобесния мераклия те оноди мисловно, съсредоточено и духовно, се появява тя - отрепката, негова сътрудничка. Тя се налага по един или друг начин, с цялата си простотия, смрад, срам, нечии логос и подкрепата на своето убедено битие. Налага се, след което се пуска с всичко, което е под нея. Аз, или когото са уловили, хванали. Защото тя ме има, тя може да е свиня, проста бандитска нимфоманка, жена с мисия. Те са говна, които скачат на онаа работа, уплашени от щяло и нещяло. Съпругът защищава. Когато не ги е страх, то смеят - подиграват се и унижават. Тя просто се не маха - токчетата от картинката. Полицията на такива хора им вика курвен човек. Слугите на бесовете просто ги пребиват, а кучетата ги лаят като някакви престъпници. Всяка жена във някаква властова позиция прави същото - защитава уж нещо, но просто го обработва, за да го дари на мъжо си/дявола/кой да е, ако я сърби. Както знаем тях ги сърби, което е знак за песа да навири куража си и смело да настъпи. И така Аз съм хем психиатричен мухльо, хем преебан, в последствие пребит... просто нещо като картинката. Освен това треперя, защото са ми играли отрепки. С отрепки е пълно.
Но това е игра навсякъде и не е ограничена по територия. Нечия любов с прилежащите й слуги. Света е основан на това.
Съдбата на пребитите е гробище, за това се казват вагини - те са свързани с отвъдното и цялата им дейност е да обработват този некачествен матрял.
Освен това съм белязан чрез резка по ухото още в родилното,.като кучи или прасе. Та е вече ясно, че проблемите ми са твърде много и брутално силни още от тогава, щото не съм имал шанса да се преборя с каквото и да е.

И се явява някой, който иска да бере това всичкото, което за мене е просто бутане в гробищата, та да си стоя услужливо даряващ всичко, да съм бил разбрал какво им е на всички - бити, майки, луди, умиращи, просяци, болни... вечната опозиция и захранваща каша.

И на мен ми се ще да мога да извикам - "дееба твойта майка проста балканска" към някои хора, но явно само аз съм добре научен да не лая. Всъщност това е част от моята излагация, защото лудия все знае кой съм аз и какво искам. Това са си изначални импулси на поведение на животни, така наречената първосигналност, или реакционност. Няма ли кой. Реакцията на лаещия пес.

Аз тези неща съм получил от бесното население крадци. Което пък дава право на некъв елементарен богаташки кенеф да иска да съм заврян някъде.

Но аз съм жив и не съм се самоубил. Поради някакви причини, които пак не са мои, а нечия чужда дейност. Защото могат да ме крадат - аз обеснявам, събирам ресурс, а те съответно ме пребиват и усвояват този неусвоен от мене ресурс. Направили са си кротка дойна крава. Ценят кроткостта на послушните животни. Колкото по пребито е нещо, толкова по-кротко и дашно е. Но живота му трябва да се опази, за да може да е дашно по дълго време.

Бан от живота, бан от всякъде. Както казват незапознатите - сам си го правя.

Къде са евреите? Те са при решението за глобата, която мъжът дължи, ако не си изпълнявал съпружеските задължения.

Щото бесния ме е турил при жените, а и при децата.

Но селския боклук чака да заплаша и да обявя какво смятам да правя. Защото те не случайно са ме обявили за опасен. Както сте забелязали напоследък е пълно със пазещи организации, чието достойнство не позволява да се занимават с такива дребни неща, но властта им до долу кара низките прости също да правят това. И тук играят пазачите от лудницата, които със задоволство обслужват, като едни хиени(мислещи се за тополи), интереса на феса.

А на въпроса кой те докара до лудница, мамин, отговора е - професионалния драйвер в уазката, това му е работата.

Антарес, що си нарисувал воден дух и си му сложил моят ник? За да ме нарисуваш добре ти е необходима доста повече информация. При мене има (в резултат от зомбирането, което пък е описано в някои журналистически писания) парадокса да се чувсвам добре, когато ме побеждават тези, които се занимават с мен. Това е тяхната проекция, която са благоволили да изнесат от себе си, за да могат да контролират чрез воля и мисъл роба.

:popcorn:

съдбата ми е ясна, аз се подготвях, купувайки някакво туристическо оборудване и ескпериментирайки с... ето какво са подушили професионалните планинари, пазаруващи си правилно от Точните места, в Точното време, най-яките продукти.

щъ пребия, щъ пребия, щъ пребия...

Само че не съм съгласен с таа работа. Просто правото ми на глас.



бери, бери
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Вто Юли 29, 2014 8:49 am

Ще замола темата да иде в бла бла, където й е мястото. За да не е заплаха за каквото и да е/който и да е, нека мине като сране или повръщано.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот msniki » Вто Юли 29, 2014 10:34 pm

Почвай да пишеш книга.
А пич ти въобще караш ли колело ? или просто избра нашия форум ей така ?
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 30, 2014 3:01 am

А, анонимус! Толкова рядко срещани сте... Вие от кое ниво сте? Атлет? Как си отивате със София, като муж и жена сте!

Води се война за нашите съзнания, а? Кой според вас действа в шизофреничен мухльо?
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот msniki » Сря Юли 30, 2014 5:49 pm

trix написа:А, анонимус! Толкова рядко срещани сте... Вие от кое ниво сте? Атлет? Как си отивате със София, като муж и жена сте!

Води се война за нашите съзнания, а? Кой според вас действа в шизофреничен мухльо?

Това е идеята, инкогнито. Ниво Философ/Атлет.
Предпочитам да съм само като мъж, ако съм жена света ще е в краката ми.
Пък в София не съм ходил.
Мисля че си ти шизофреничния мухльо.
Аз съм просто анонимен .... :smokin:
Все пак не ми отговори на въпроса :
А пич ти въобще караш ли колело ? или просто избра нашия форум ей така ?
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: сблъсъка

Мнениеот MIKEY MOUSE » Сря Юли 30, 2014 6:20 pm

Пичове, имам страхотна идея -trixo депутат!! Готина е нали?! Айде, давайте да действаме!!! :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: сблъсъка

Мнениеот Ozzie » Сря Юли 30, 2014 7:36 pm

msniki написа:Все пак не ми отговори на въпроса :
А пич ти въобще караш ли колело ? или просто избра нашия форум ей така ?


не искам да адвокатсвам на никого, но все пак...
viewtopic.php?f=49&t=161264
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: сблъсъка

Мнениеот MIKEY MOUSE » Сря Юли 30, 2014 8:19 pm

FuglyChicks.png
FuglyChicks.png (251.24 KiB) Прегледано 2400 пъти
trixe, нали търсеше? Айде , влачи ! Само 1,20 лв -без комисионна! :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 30, 2014 11:17 pm

Важното е да ми отива, Мики. Като ни видят хората и да ни приемат като нещо естествено :beer: .
И така, изпълнявайки едно, две и три, да се сдобиваме с разни неща: тигани :praying: , печка :praying: , покрив :praying: , килим :praying: , Легло :praying: , захар :praying: , олио :praying: , брашно :praying: и цигари :praying: . Другите илюзии ще оставя на умелите и доказалите, че това са техни работи. Се пак таа едва ли ще ме прави на еленче. И ще мога да си имам собствен, частен път, без да ми се бъркат разни донжуановци. Дори не е дебела. Само Водача и София да се не еват пак, че съвсем ще се объркам вече :boggled:.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Пет Авг 01, 2014 7:18 pm

Августчо дойде. Така му викаме ние големите. Имаме 30 дена до първите месеци на МВР-то. Да започнем часна подготовка со ока магнезиев хлорид за неколко лева от доверено място - фирма "Счупинос".
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Сеп 17, 2014 5:46 pm

Празник е!

Циганът софийски ял салама
и псувал като заклинател-пес,
издълбал си дупка с яд във хора,
направил зид да се предпази.

Преводач на преводачи,
софянски чер льобимец
дошъл от всеки край света
да тъпче як софийската глава.

И да внушава във жените
как пускат и делят на наши/чужди
да се отдават те на шпек салама
и щипка кокаин, с пари.

Така е черна българската мафия
така е селска, грозна, овча,
така са блоковете Софя
така напукани и болни.

Трай, Българѝа, тези паразити.
Учете, роми, мъжете й бъдете!
Творете гето на гетата,
да му пребъде кода на творбата.
Последна промяна trix на Сря Сеп 17, 2014 5:56 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Сеп 17, 2014 5:48 pm

:tophat:
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Ное 05, 2014 7:37 pm

Няма я свинята гъбарска, само един стар циганин-кравар ми скача досега и аз отстъпих, както си е редно пред властта. И сурови манатарки ядох - тежко е с тях, настина.
Последна промяна trix на Сря Ное 05, 2014 7:56 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Ное 05, 2014 7:38 pm

:dontknow:
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Ное 05, 2014 9:17 pm

Педанти, мангалите имат ли си радиостанции за пред група Рада да излъчват като част от природата? Мисля да осведома онзи алкохолизиран властник как да премахне зависимостта си към алкохола. Ще му купя и занеса, като послушно куче, онова, което може да направи това антибългарско нещо - премахване на наркозависимости. Се пак победителя трябва да получи нещо, а този е прекалено стар, за да ебе някоя, която аз съм пожелал. Но кой знае, те са на семейства и тумби, все ще се намери кой да я оправи. Нали така? Трябва да знаят и за генетиката свързана с елата, та като отидат до някоя, да направят некви заклинания ... Мангалите, за смелостта си трябва да получат много дарове. Включително такива с немигновена печалба, а която се вижда по-нататък във времето.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта