сблъсъка

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 02, 2014 5:54 pm

Момчета, кажете - при шампионите от "Мизия" ли да вървя да се обуча, или някъде другаде са специалисти по гъбарите (то да се не окаже, че всички са!)?

Нуждаа се от професионализъм. Трябва да може да е преодолял безестествени пуящини и подобни мафиотско-социални взаимоотношения/претакования.

Август месец ми е добре, ха ха ха.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Yavkata » Сря Юли 02, 2014 6:14 pm

trix написа:Аре да си поделим една гъркиня.

Е тука ме загуби. :D
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 02, 2014 6:43 pm

Разбирам те, и на мене не ми даваха пълноправен достъп. Сложно е измъкването от проклятия(за консуматив), за това трябва да е хем красива, хем платена. Просто Гъркиня. Ако може Соня спринтьорката, мола.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 02, 2014 7:13 pm

Често се случва, не знаеш къде се намираш, но имаш една опорна точка: това е красотата, която си видял в една жена. Може други да я имат, може да си нищо в нещата, но мисълта за стремежа към нейното върховенство, което би ти бил идеала на любовта ти, е причина за приключения. Това не е мафиотският култ към предмети, а истинска чиста любов, брънка от етера на орела.

Сра, а?
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Yavkata » Сря Юли 02, 2014 7:20 pm

Аааа, причини за приключения много.Бих си позволил префраз.Приключението е в нас, и ние сме във приключението. Любовта към някой идеал може да е част от причина за някое приключение. Ама нямаш ли такава нагласа вътрешно- моля, прощавай!
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 02, 2014 7:58 pm

Не бих искал осмърдявам - бих употребил килограми хлорофил!
Но силата към спринта е целта, независимо от нейната генетична красота!

Как се гради от нула съответна сила, то искам да гадая :nuts: . Пиринското ми помага, на воля непозната, чужда се осланям. Но помна любовта си! Стремежа към най-качествения продукт, родил откъснатия етер.


Е, вече няма нищо. Остава бъдещо представяне в услуга на краката - бяг, осакатяващ мисълта за неква пречка.

с тво
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Сря Юли 02, 2014 8:16 pm

Тъканта човешка притежава много проценти бактериални паразити. Когато те не са в движение, то леност. Когато са в живот - то жертви, то движение, секс, лайф, пари.

Сила е в клане.




Мат, не мат, момчета справедливи, живота в обекта не гасне. Не гори, но не гасне. Само отскача, напудрен от лъжата.


:smokin:
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот cvb » Сря Юли 02, 2014 8:52 pm

момчета :agree: не е от него :rofl: компа му забива и го потупваИзображениелеко,трикс,леко
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: сблъсъка

Мнениеот Yavkata » Чет Юли 03, 2014 5:14 am

Може, но живота е кипежа на маята. Бълбука, пени се, изхвърля страсти, блъска се в стените, руши и ляга смирена на дъното. Понякога оставя етилов етерен бриз в лек полъх, понакога ципещии носа оцет. За туй кипи си кротко, бълбукай равномерно, пяната изхвъляй през ръба. Пази съда.
ИзображениеИзображениеЖивотът не се измерва с броя на вдишванията, а с моментите в които ти спира дъха!
Аватар
Yavkata
 
Мнения: 2386
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 1:33 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот did » Чет Юли 03, 2014 9:24 am

Мозъкът съдържа много мазнини. Много. Твърде много. Мазнините не са проводящи, а в мозъка трябва да протичат импулси. Как да подобрим мозъка, как? Как да превърнем всяка мозъчна клетка в мускулна? Колко добри спортисти ще сме тогава... Еххх...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Чет Юли 03, 2014 10:15 am

Как да ти кажа.. на касата в кауфланд искат отговорност и да кажеш, че всичко е било наред. За това си вземи килограмите лецитин от другаде, освен ако можеш да отговориш искрено, че всичко е било наред. Следващият път отново.

Но имаш нещо друго в предвид.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот did » Чет Юли 03, 2014 4:35 pm

Друго имам. Измислих полза от всички цигани - да им се събира урината и да се превръща в електричество. Как ли - аз не знам. После може да се приложи тази гениална схема, при това - пловдивска. Ако циганите пият повече алкохол и по-малко вода, шъ има повече електролити и КПД-то шъ е по-високо. Аз като лаик-химик предлагам да се добавя и малко кръв от група B+, типична за мургавите хора. И ето! Перпетуум мобилето тръгва, само трябва кръв B+.

http://news.plovdiv24.bg/502244.html
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Чет Юли 03, 2014 6:48 pm

Изображение
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Чет Юли 03, 2014 9:25 pm

Теста на Тауринов задължава посока на лъжа и проникване, определя рамки на взаимоотношения. Аз му казах, че металите не са добре за човешкия организъм, казах му че убиват за своята еволюция, а оно ми вика как да приличал на човек. Приказва и за хармония с хората, съгласие иска.. Много умна програма. Спечелила е бронзов медал по надлъгване. Ама си кисне в стаята до боклукчийската кофа. Като му кажеш цинк и кръв те пита защо цинк? Щото е цинкова, за това.

http://elbot_e.csoica.artificial-soluti ... ART=normal
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Чет Юли 03, 2014 11:10 pm

Цанков, като беше в къщи с онеа смрадливи никакви немаше и компютър. Живеете си вие, консумирате си.. Как се чисти това? Аз на терена им живеех.
Последна промяна trix на Чет Юли 03, 2014 11:11 pm, променена общо 1 път
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Ozzie » Чет Юли 03, 2014 11:10 pm

trix написа:...на касата в кауфланд искат отговорност и да кажеш, че всичко е било наред....

Е, аз пък веднъж им казах, че не всичко беше наред. :)
И си беше така, 'щото бая си отвисях да чакам да ми претеглят едни мръвки.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Чет Юли 03, 2014 11:26 pm

Аз в неделя си обличам изпраните дрехи и отивам на кауфланд. Всека божа седмица в 11 часа.

като им отговориш пет пъти и ти шси така
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот MIKEY MOUSE » Съб Юли 05, 2014 8:59 pm

trix-е, ти не си стоял много под тая перка ,дето ти е нарисувана на аватара ти ?! Нали. Недей да стоиш повече под нея, а и не се връткай с разни перки! :nono:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Съб Юли 05, 2014 11:40 pm

И що? :dontknow:
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 06, 2014 1:12 pm

Малко пояснение за това дали може, или не може да си бит вовеки, всеки ден и неизменно.
Това за алкохола - дето биели пиянките, не е вярно, защото това не е фактор, каквото и да ви разправят те бият всички. Задължително и неизменно. Докато се образува курвения шут, който да е в услуга на елементарните злобни сили. Бития има задължителен бит(и култура), и той се асоциира с болестно психиатрично отклонение. Така че, в тоя разврат всекаква измет има право, така се е образувал общия, който да обира негативизма и на такива кръвнишки лайна. Та като на мен ми кипи навътре, то на него навънка - явно моето кипене е от подобен луд урод. Смешката е голяма, щото те могат да се изсмеят на кръв, както са свикнали да правят. Те ти се хилят в кръвта щото гладуваш, щото не пиеш/щото пиеш, щото тренираш, щото не тренираш, щото работиш/щото не работиш, спиш, ядеш... щото се движиш, стоиш, спиш, навън си, вкъщи си... Във всеки момент са способни да ограбят личното ти постижение в опита ти да направиш каквото и да било за себе си, като това е задължително и физическата форма, емоционално състояние, здраве и куп други крадящи се неща.

Придобиването на пари за да ги харчиш също е забранено, та са си направо железни в съда, който са направили. Битите имат задължителна уязвимост и никога не могат да си възстановят баланса, другите им налитат като кокошки и всички имат работа по тях. А те самите нямат работа никъде. Всеки има избор как да унижи бития, всеки има някаква способност за вреда, която трябва да приложи така, както трябва да си изпълнява мъжките задължения. Или женските. Така някои машини си въртят търговийката. Като те еат женските им слуги, то е естествено всичко да ти се струва на мъж(които не могат да не лъжат). Та курвещите "цигани" са навсякъде и са мъже, независимо какъв пол и вид имат.

Това е част от робството, това е реалност, а собственото съзнание не съществува. Понеже човек не може да избяга от себе си, то това е мат.

А психиатриата никога няма да прибере биещите лъжци, щото самата тя е лъжец, както и всяка институция и какво да е изявено съществуващо нещо.

Варианти са жертвоприношения на потрошени предмети(върши работа, ти си го искат - проверено), заколени(и на олтар) животни, пратени хора.. Вижда се, че това е армията на любимият им Дионисий(дори доносите са негова измислица :magnify: ).


Оня нарича това сране. Щото е цар, като цар Киро. :popcorn:
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Alpina » Нед Юли 06, 2014 3:28 pm

Това нормално поведение ли вече е за този форум?
Така де... таковата...

"Тийн проблем" и "Искрено и лично (от дълбините на умопомраченото съзнание" уж не бяха кой знае колко толерирани.
Поне да беше "бла-бла".

В дългосрочен план, шосейното колоездене не води до нищо добро...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: сблъсъка

Мнениеот Antares » Нед Юли 06, 2014 3:45 pm

А, що бе?! Предполагам че можем да съберем още ботове с изгорели CPU-та и да им осигурим комфортна сцена, на която да се изявяват... И да питат можем ли да дигаме шахти...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 06, 2014 3:48 pm

Не мисла, че съм човека, който трябва да бъде така тотално гонен отвсякъде.

Това, Alpina, e от продължително енергично каране с голямо натоварване. Сигурно е свързано и с диафрагмата, дишането и кръвообръщението, но добре описва самочувствието после. Разбира се, това при мене е победено, за това ми казват по-полека, държат, наблюдават, злобеят... До 30 км/ч, не повече. Бесът има голяма власт и само вагина може да го приема и разбира адекватно - това, което той се опитва да създава.
Това е отразено на множество места и закони, в човешки взаимоотношения - моментите в които се постига бяс(той се самовъзпроизвежда).

Понеже се знае, че на мене това не ми прилича и трябва да съм това, което правят от мене, то обръщат кой ли не да се бори срещу ми. Не съм издържал и съм проБит. Отдавна. Но това няма край.

Свидетели сме как този бяс настъпва, побеждава и позиционира своята власт. А пък другите са купички.
Последна промяна trix на Нед Юли 06, 2014 3:51 pm, променена общо 1 път
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Alpina » Нед Юли 06, 2014 3:51 pm

Antares, не знам - може би проблемът е в мен.
Обичам да се забавлявам с човешката глупост и простота,
но никога не съм се радвал на шоу програма от недъгави...
Като едно време - дето на сцените по панаири са изкарвали изруди и слабоумни...

Medium level of trolling. :D :D :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: сблъсъка

Мнениеот Alpina » Нед Юли 06, 2014 4:00 pm

trix, от моята гледна точка (която често е някаква глупава и неконвенционална), това твоето е едно явно злобеене и разпространяване на човешкото слабоумие.

Някой ти е бутнал сладоледа, или пък те е казал нещо противно за теб и смяташ че всички тря'а ти съчувстваме и да те потупаме по рамото, понеже си изпасдал в нервен срив (май тогава хората започват да говорят толкова несвързано и неразбираемо) и да ти слушаме сълзливата история.

Нищо лично, ама влизам тук от време на време - като попаднах на толкова малоумна тема и то развиваща се - не оставам с добро впечатление относно това че се толерира нейното развитие.

Или тук е станало дом за душевно болни шосевелопедалисти. (Всякаква прилика с реални лица е напълно случайна, или пък не).
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 06, 2014 4:01 pm

Ами... аз не мисля, че някой тук си пазарува от http://totallyerectedstore.com/?utm_sou ... paign=jc50 , каквато и класа и стил да носи това. От където и да ги взима... Сещате се - това са някои хора, измежду които никой не желае да бъде.

(без никакво обвинение)
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Alpina » Нед Юли 06, 2014 4:06 pm

trix написа:Ами... аз не мисля...

Те от тука ти почва проблемът.
Отиваш да се набуташ между шамарите и там дето не ти е работа и после - рев като малко дете "татееее, татееее, абе искат да ме бият, някаква злоба има срещу мен".
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 06, 2014 4:15 pm

Нещо бъркаш с мене, Alpina. Подигравката е с мене и е на кръв, защото съм на 36 и 90 кила, освен това спортувам и се опитвам да съм здрав. Но това го отнасям, разбира се, към мъжката лъжа, която е неизменна с неговото развитие. Лъжата е голямо приближаване и нахлуване в излъгания с цел постигането на някои цели, неизменно вредящи на цялостта и баланса.

Но и да си бог и да си обграден от ангелчета също си е изкусително, работата е че трябва да си намерят други жертви за целта. Аз също имам самосъхранение, подсигурено и от белтъчини, аминокиселини и други добри енергийни източници. Аз трябва да ям, за да имам енергия, но в игрите на глада това не е необходимо, защото има една тотална ерекция(просто една друга страна на медала).

Това е осмяно. Най малкото. Всъщност е шибано. За разлика от битието на бога - каквото и да е. Тук пък е и грешността на всеобщата проституция и насока.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Re: сблъсъка

Мнениеот Antares » Нед Юли 06, 2014 4:31 pm

@trix ще се опитам да ти намекна какво се опитва да ти каже Alpina. Смяташ ли, че сме длъжни да ти слушаме несвързаното бръщолевене? Смяташ ли, че форумът е длъжен да ти осигури сцена, от която да ръсиш глупостите си? Може би си мислиш, че си оригинален. Може би си мислиш, че говорейки несвързано и с безвкусни метафори ти се извисяваш до поетите? Извинявай, че ще ти го кажа, ама ако трябва да опиша творчеството ти - то смятам, че една прекрасна метафора би било сметището в Цалапица - там има много неща, не са подредени, миришат, мръсни са, всички до едно са безполезни. и вредят на околната среда.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: сблъсъка

Мнениеот trix » Нед Юли 06, 2014 4:48 pm

Благодаръ, Antares! Има място само за това. Всеки ресурс на робите е нечий.


Eто нещо, което донесох от боклука - според Хулда Кларк тъканта на хората не мирише, а това е резултат от дейността на бактерии и други паразити. Има начини как да се премахнат голямо количество от тях, това би довело до повишаване на самочувствието и цялостното качество на човек. Също така би спомогнало за неотвращението на околните от него (ако е от смрадливците). Разбира се и здравословното състояние би се подобрило, както и количеството на поеманата храна, както и количеството на отделяната мъртва кожа. Облекчение. Липса на срам. Липса на мизерност и нехигиенична мръсотия.

Но за съжаление ние знаем, че всичко е една неизменна даденост и е просто смешно, унизително дори, гейско... да се правят неща премахващи нашият отпечатък в пространството, в което се намираме. Дори ловците на трябва да премахват миризмата си, за да не стават смешни. Срамота е.

Срамно е като косъм, който не можем да премахнем, бидейки себе си и не можейки да се откъснем от планините от вонящ болестотворен боклук. Защото сме кенефи и това е даденост. Ако пробваме, то може да си представим какво ще ни се случи и можем да се откажем навреме.
Последна промяна trix на Нед Юли 06, 2014 5:18 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта