Похвали се!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potar » Съб Сеп 11, 2010 6:48 pm

предполага се, че да. а ако не, предпочитам такъв ад - http://www.youtube.com/watch?v=91DSNL1BEeY :eyebrow:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Похвали се!

Мнениеот Ozzie » Съб Сеп 11, 2010 7:59 pm

абе да не си объркал нещо линковете?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Похвали се!

Мнениеот teodorchy_sofia » Нед Сеп 12, 2010 2:17 pm

Днес отново карах бмв-то на брат ми. За 2-ри път :love:
Купих си кецове eS.
viewtopic.php?f=16&t=76145 DARTMOOR !!!
skype: "dragbicycles"
GSM: 0885 74 58 10 - Теодор.
Аватар
teodorchy_sofia
 
Мнения: 507
Рейтинг: 1145
Регистриран на: Пет Яну 29, 2010 6:47 pm
Местоположение: София, Orange County 2

Re: Похвали се!

Мнениеот Antares » Вто Сеп 14, 2010 2:15 pm

Моя първи принт/скен сървър функционира! За един специалист може да е нещо смешно, но за мен си е постижение!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот Antares » Чет Сеп 16, 2010 3:02 pm

Изплатих си рамката. Сега остава и да почна да я карам...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот kubetata » Пет Сеп 17, 2010 12:24 am

За РД-то ми се сдобих с каска Worker L и грипове Lizards skins Charger черни с лок-он пръстени :nuts: :nuts:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potar » Съб Сеп 18, 2010 10:07 pm

знам, че някои ще ме хванат за врата, но за мен работата е за хвалене - отървах сериозна глоба и разправии с ченгета. историята - пих две бири и малко след това ме спряха за проверка, щото влезнах в завой с 10-15км/ч над нормалното. дрегера отчете 0,23 промила, а ченгетата, на които все пак казах, че съм пил, казаха, че колкото съм пил, щом отчита толкод, няма проблем, и ми пожелаха лека вечер. :bowdown: не че съм се правил на състезател, просто завоя е много широк и си се изнесох повечко, за да не намалям. и те така! :agree:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Похвали се!

Мнениеот teodorchy_sofiaa » Нед Сеп 19, 2010 10:14 am

hitar_potar написа:знам, че някои ще ме хванат за врата, но за мен работата е за хвалене - отървах сериозна глоба и разправии с ченгета. историята - пих две бири и малко след това ме спряха за проверка, щото влезнах в завой с 10-15км/ч над нормалното. дрегера отчете 0,23 промила, а ченгетата, на които все пак казах, че съм пил, казаха, че колкото съм пил, щом отчита толкод, няма проблем, и ми пожелаха лека вечер. :bowdown: не че съм се правил на състезател, просто завоя е много широк и си се изнесох повечко, за да не намалям. и те така! :agree:

Не би трябвало да те хващат за врата всички, защото имам спомен, че шофьорът имаше право на някакво количество алкохол, примерно, от порядъка на една бира. Нещо такова май беше. Поправете ме ако греша.

Почистих и си смазах вилката. :beer:
Аватар
teodorchy_sofiaa
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 11:46 am

Re: Похвали се!

Мнениеот Alpina » Нед Сеп 19, 2010 7:51 pm

Днес не вдигнах повече от 130 на магистралата :evil:
P.S. Успях да си залепя картера с Bison Epoxy Metal :nuts:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Похвали се!

Мнениеот airborneone » Пон Сеп 20, 2010 12:01 pm

teodorchy_sofiaa написа:
hitar_potar написа:знам, че някои ще ме хванат за врата, но за мен работата е за хвалене - отървах сериозна глоба и разправии с ченгета. историята - пих две бири и малко след това ме спряха за проверка, щото влезнах в завой с 10-15км/ч над нормалното. дрегера отчете 0,23 промила, а ченгетата, на които все пак казах, че съм пил, казаха, че колкото съм пил, щом отчита толкод, няма проблем, и ми пожелаха лека вечер. :bowdown: не че съм се правил на състезател, просто завоя е много широк и си се изнесох повечко, за да не намалям. и те така! :agree:

Не би трябвало да те хващат за врата всички, защото имам спомен, че шофьорът имаше право на някакво количество алкохол, примерно, от порядъка на една бира. Нещо такова май беше. Поправете ме ако греша.

Почистих и си смазах вилката. :beer:


Човек има право и да си посегне на живота, ама като е зад волана обикновенно посяга на живота на другите.
п.п.
Потре, направил си простотия, поне да ни беше спестил подробностите.
Ако се чустваш гузен, не е тук мястото и не са форумните членове хората, които да ти прощават!
:wavey:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот daf4ov » Пон Сеп 20, 2010 5:52 pm

Ей като почнете така да нападате хората...Напълни си главата с глупости като прочете 2-3 реда в повече...?
Ще кажете че вие сте безгрешни!
И аз бях писал как съм направил глупост с кола,само дето не бях пил и като се почна една дълга и широка да се обеснява,лошо ми стана.
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride :)
Аватар
daf4ov
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 5:55 pm
Местоположение: United States of Love...

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potter » Пон Сеп 20, 2010 6:54 pm

да ръкопляскаме ли искаш?
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potar » Пон Сеп 20, 2010 6:56 pm

airborneone написа:
Човек има право и да си посегне на живота, ама като е зад волана обикновенно посяга на живота на другите.
п.п.
Потре, направил си простотия, поне да ни беше спестил подробностите.
Ако се чустваш гузен, не е тук мястото и не са форумните членове хората, които да ти прощават!
:wavey:

ъъъ, не се чувствам гузен... даже въобще. и не съм молим за прошка! ;) ако беше тей, нямаше да пиша в темата за хвалене, че съм отървал глоба. също така държа да отбележа, че съм доста спокоен шофьор, гледам да карам почти винаги в ограниченията, пропускам пешеходците повече от достатъчно. според някои дори прекалено достатъчно. също така да отбележа, че става дума за 2 през нощта, на завой широк над 10 метра (разбирай пътното платно е над 10 метра широко), с отлична видимост, се развива действието - видял съм предварително, че няма хора, влезнал съм с 35-40, а не както е нормално с 25-28. ;) и също така - нищо лично, тошо, не те познавам лично, както и ти мен, но съвсем случайно определени индивид са ми споменавали ей тей между другото, че и ти не си поплюваш на моменти с твоя опел омега... както каза дафо - всички сме правили глупости в определен момент. някои обаче ги правят след вкарването на мисъл и логика, други действат както им кефне... :beer:
hitar_potter написа:да ръкопляскаме ли искаш?

адаш, нали се сещаш, че това изречение мога да го използвам за всяко едно мнение в тази тема? ;) в конкретния случай с моя пост - наблягам на това, че съм избегнал глоба, а не че съм можел да поставя нечий живот в опасност - > а аз не можех, понеже виждам, че няма никой на завоя или по тротоарите. имай впредвид, че котка или куче да имаше около завоя, щях да намаля и тази дрязга сега въобще нямаше и да съществува, щото ченгетата нямаше да си направят труда даже да ме изгледат накъде ще продължа. :beer:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potter » Пон Сеп 20, 2010 8:41 pm

Току-що се наядох със собственоръчно направени равиоли :liplick: :^:
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот Discount » Пон Сеп 20, 2010 8:58 pm

Научих се да права лек whip в вираж/завой whip с hop и bhop и whip с вращане(при скок само) :beer:
viewtopic.php?t=73233#p642789
Fox40 е от пластмаса!
Discount
 
Мнения: 155
Рейтинг: 877
Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 7:19 pm

Re: Похвали се!

Мнениеот zafirovp » Пон Сеп 20, 2010 10:23 pm

Карах с махмурлук на Витоша. Беше тежко. А знаете ли дали Deep Relief помага?
Търся Marzocchi Roco на части.
Аватар
zafirovp
 
Мнения: 1086
Рейтинг: 1297
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 10:00 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот allstars » Пон Сеп 20, 2010 10:28 pm

Посрешнах плочките преди малко с лице след душ от 30 санта, евала ся съм красавец!
Искрено се извинявам за допуснатите правописни грешки!
Ебаси изтрещелия ми мозък........... :smile_g: :lolup: :hbang2:
Аватар
allstars
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 3:46 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potar » Пон Сеп 20, 2010 10:37 pm

муахаха, поредния спечелен търг в Ибей UK. снимки - в радост за очото, като доди... :popcorn:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Похвали се!

Мнениеот allstars » Пон Сеп 20, 2010 10:57 pm

hitar_potar написа:муахаха, поредния спечелен търг в Ибей UK. снимки - в радост за очото, като доди... :popcorn:

:agree:



Подух се :peace:
Искрено се извинявам за допуснатите правописни грешки!
Ебаси изтрещелия ми мозък........... :smile_g: :lolup: :hbang2:
Аватар
allstars
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 3:46 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Похвали се!

Мнениеот azze » Вто Сеп 21, 2010 1:43 am

Минах Mafia ІІ,сега чакам 3. :)
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: Похвали се!

Мнениеот airborneone » Вто Сеп 21, 2010 10:52 am

:offtopic:
hitar_potar написа:
airborneone написа:и също така - нищо лично, тошо, не те познавам лично, както и ти мен, но съвсем случайно определени индивид са ми споменавали ей тей между другото, че и ти не си поплюваш на моменти с твоя опел омега... както каза дафо - всички сме правили глупости в определен момент. някои обаче ги правят след вкарването на мисъл и логика, други действат както им кефне... :beer:

Аз никога не карам пил. Независимо от количеството и вида.
Опела за който говориш беше пенсиониран доста отдавна...

hitar_potar написа:в конкретния случай с моя пост - наблягам на това, че съм избегнал глоба

В България е трудно да избегнеш глоба от Катаджия... това от кога?
В този контекст... някога давал ли си пари на катаджия за да те пусне?
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potar » Вто Сеп 21, 2010 11:26 am

airborneone написа::offtopic:
Аз никога не карам пил. Независимо от количеството и вида.
Опела за който говориш беше пенсиониран доста отдавна...

е на мен ми се е случвало да карам досега на 3 бири максимум. но покрай тях е имало и 3 кила манджи, погълнати от мен. и това за цяла вечер. не съм някъв див състезател, дори напротив - умишлено за първа кола си взех турбодизел с 90 коня, въпреки че имах възможност да налазя отново турбодизел, но куатро и 150 коня, ако не и нагоре (2.5 TDI) - нямаше смисъл, щото не гоня някво диво темпо всеки път като карам. всеки шофьор има случай, когато е настъпвал колата си да види как се държи с по-голяма скорост, колко може да вдигне, стабилна ли е в завой. аз лично това го правя само на магистралата. колкото до разисквания случай, бях на 100%, в пълна кондиция, независимо от двете бири. ако бях се усетил, че си вярвам прекалено много, въобще нямаше да се кача да карам - до мен имаше човек, който не беше пил, него щях да натреса зад волана.
колкото до опела, браво - явно си минал на нещо по-добро. споменах го, защото съм чувал, че и ти си го настъпвал от време на време. ;)
airborneone написа:В България е трудно да избегнеш глоба от Катаджия... това от кога?
В този контекст... някога давал ли си пари на катаджия за да те пусне?

това от петък, демек преди 4 дни. и не, не съм давал пари, няма и да дам, даже устата няма да си направя - едно, че за такова нещо в затвора се влиза, две, че имам съвест и изповядвам религията, че човек е отговорен за делата си, независимо добри или лоши. в този контекст - 40 секунди след като ме спряха, 1 момче с наточено БМВ 3-ка влезна с вратите напред в завоя, с адското свирене на гуми, с ксеноните опънати на дълги, с изфорсиран до дупка двигател. без да преувеличавам, смея да твърдя, че сцената беше достойна за следващия "Бързи и яростни" - явно момчето и друг път е тренирало подобни маневри, защото знаеше кво прави. ченгето, което ме спря, изскочи на средата на платното, за да му препречи пътя (само за да е ясно - аз и ченгето сме на около 30метра след завоя, а не че ченгето изведнъж е изпитал непреодолимото желание да се хвърли под беснеещата кола). та, спряха го, и го опънаха да чака ред на дрегера, след мен. докато им зареждаше електрониката обаче и аз си чаках спокойно, момчето дръпна полицая настрани и тръгна да му говори нещо тихичко, правеше едни жестове с ръце, и почти се помоли. полицайчето обаче накрая му каза - седни си в колата и си чакай реда. :dontknow: аз такова нещо няма да направя. случвало ми се е да ме спират на червено, говорейки по телефона... с доктора - главата ми пушеше, понеже цялото ми семейство се изреди през болницата миналата есен. независимо от това и от факта, че тогавашните ченгета бяха страшно разбрани момчета ( :bowdown: ), не съм се извинявал с положението вкъщи, опитвайки се да мина метър. извиних се само за създаденото неудобство от действията си, обещавайки че повече няма да вдигна телефона зад волана. все още не съм нарушил това обещание. ;)

ОНТОПИК - днес си взех новата седалчица от пощата. и чантичката към нея рулира, само дето още не ми е ясно как се монтира и кое точно представлява специалната система за захващане на Физик. :dontknow:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Похвали се!

Мнениеот airborneone » Вто Сеп 21, 2010 11:50 am

hitar_potar написа:
airborneone написа::......

колкото до опела, браво - явно си минал на нещо по-добро. споменах го, защото съм чувал, че и ти си го настъпвал от време на време. ;)

Хмм... Опел омега от 1989 фабрично 2литра инжекцион с ЛПГ на КАРБОРАТОР, автоматик...
Не е като да вървеше колата.
Простотиите които съм правил с нея се по-скоро от рода на това да кача 12* човека от края на поляната до лифта на сопот
Като съответно колата едвам движеше, вратите бяха отворени имаше човек в багажника и да всички бяха много пияни + това бяха ЗЛЕ-та така, че и да беше станало нещо нямаше да е грижа...

Как да е... малко повече се запалих, но адски много неудобрявам хора да карат на каквото и да е количество алкохол.
Виждал съм с очите си на червено какво става като е пил... след това невинни загиват. В повечето случаи като си трезвен мислиш трезво, ама като пийнеш се променя начина на мислене...
айде :beer:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот daf4ov » Вто Сеп 21, 2010 1:11 pm

hitar_potter написа:да ръкопляскаме ли искаш?

Аз ако ти кажа какво искам ще ми блокират профила...

@Васко айде да се видим утре за по една бира,само че този път да сме без коли.Аз и без това нямам книжка :D
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride :)
Аватар
daf4ov
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 5:55 pm
Местоположение: United States of Love...

Re: Похвали се!

Мнениеот hitar_potar » Вто Сеп 21, 2010 3:54 pm

тошо - край със спора! :beer: :beer: :beer:
дафо - утре съм рожденник, но купона ще си го празнувам над последните страници на дипломната работа. нямам си на идея дали дори време за 1 бира ще имам... :dontknow:
онтопик - хехе, платих си най-накрая търгчето, което спечелих снощи по късна доба! :^:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Похвали се!

Мнениеот teodorchy_sofiaa » Вто Сеп 21, 2010 8:27 pm

Ще си легна в колкото си искам и ще стана в колкото си искам! Утре не съм на даскало, празник е!
Аватар
teodorchy_sofiaa
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 11:46 am

Re: Похвали се!

Мнениеот PRobably » Пет Сеп 24, 2010 10:25 am

Написах си домашното. :eek3: :eek: :eek2:
"Don't let your mind bully your body into believing it must carry the burden of its worries."
Аватар
PRobably
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 1657
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 11:37 am

Re: Похвали се!

Мнениеот gilb » Пет Сеп 24, 2010 11:22 am

Имам отстъпка за КФС и Макдоналдс от работа :popcorn:
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Похвали се!

Мнениеот boriss13 » Пет Сеп 24, 2010 1:22 pm

Отмениха ни оперативката!!!! :D :D :D :D :D
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: Похвали се!

Мнениеот teodorchy_sofiaa » Пет Сеп 24, 2010 6:45 pm

Направих ЗЛОВЕЩ Kiss Of Death :peace:
Аватар
teodorchy_sofiaa
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 11:46 am

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта