150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 05, 2010 12:10 am

hitar_potar написа:... някои своеволия. ;)



Като.. защото това не е за пръв път... заплашвал е и баща ми .. :sleeping: :sleeping:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Чет Авг 05, 2010 7:43 am

ico 1 написа:Има две дебилки в нашата кооперация...
Жалба в полицията? Едва ли само теб те дразни. Последно време положението сериозно се затяга за тия домашни дискотеки.

@kubetata
Абе човек, що не вземеш наистина да се консултираш с адвокат. Криза е, хората са гладни - ше го изядат с парцалите тоя бабаит.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Logo » Чет Авг 05, 2010 8:57 am

ХАХАХАХАХ ТОВА Е НАЙ ГОЛЯМАТА ПРОСТОТИЯ КОЯТО СЪМ ЧЕЛ ЗАКЛЕВАМ СЕ !!!
Как ще го измислят да те глобат бе пич, какви са те ? - Никви, нямат права ..
Аз скутер мисля да си купа и да си го качвам до 10-я етаж те колелото ше ми забраняват да си го качвам..
Logo
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 8:51 am

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Чет Авг 05, 2010 11:17 am

Абе и аз си мисля магарето и козите с асансьора да си ги качвам до осмия етаж, ама нещо ми се дървят! Апък какво им пречи, че сутрин, като снесат, кокошките от югозападната тераса куткудякат! Амчи то си е нормално, природно... петела ми ги будел в четири сутрин. Ами кога да ги буди - да го курдисам в три и половина ли?!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот azze » Чет Авг 05, 2010 11:19 am

Antares написа:Абе и аз си мисля магарето и козите с асансьора да си ги качвам до осмия етаж, ама нещо ми се дървят! Апък какво им пречи, че сутрин, като снесат, кокошките от югозападната тераса куткудякат! Амчи то си е нормално, природно... петела ми ги будел в четири сутрин. Ами кога да ги буди - да го курдисам в три и половина ли?!

Искаш да кажеш,че качването на колело в асансьор е селяния?!

Edit:
@ico 1,да прав си.Бях изпуснал тази част със скутера. :lol:
Последна промяна azze на Чет Авг 05, 2010 11:54 am, променена общо 1 път
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот ico 1 » Чет Авг 05, 2010 11:49 am

За миксера става въпрос. ;)
Едно е да качиш еднократно мебел, хлдилник или печка, друго е постоянно да возиш миксер с течащо масло.
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Чет Авг 05, 2010 12:22 pm

ico 1 написа:Това с децибелите ме влудява. Има две дебилки в нашата кооперация, които явно са глухи.
Ако бяха мъжки чеда, досега да съм им направил главите правоъгълни.
Последния път всичко в къщи вибрираше от гадната им туба, а детето ми беше с 39 градуса температура и не можеше да се успокои от вибрациите. Тъпанарките/селяндурки отново не си чуваха звънеца.
Говорили сме много пъти. Спират за два - три дни и после се уливат отново. Нагли са и ме карат да мисля. Събуждат първичното в мен.

Та, моля ви не ми говорете за децибели в жилищни кооперации. Куфейте си някъде, където му е мястото.

Daniel Panev написа:Е нали знаеш кои са им прозорците? "Звънни" им с един камък...
Може и да не улуча точно техния прозорец. Замислям се за брадва върху електромера им.



Какво "куфеене" бе пич !? Аз имах предвид, какво ще му чуят ушите 0.05 секунди, след като ме види някъде и му се прииска да си "пообщува" с мен на тая тема !
А, за музиката......не е лоша идея всъщност :evil:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 05, 2010 12:40 pm

С моята гениалност измислих нещо снощи докато слушах една песничка в която чух "...there`s got`ta bo another way to RAISE 20k....".

И от тук ми дойде идеята за лебедка... прозорците на терасата са достатъчно големи колелото ми да мине през тях.. имам около 2 километра рибарско влакно.. като направя въже което да държи до 50 кг.. това са 5-6 влакна... няма да ми излезне толкова скъпо като с найлоново въже... пък и като е кално няма да оставям калта да изсъхва ами направо в банята :rofl: :rofl: само ще трябва да намеря схема с която да го контролирам от телефона през WiFi модема към компа към пик555 микроконтролер към някакви хипер здрави сервота :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот bio » Чет Авг 05, 2010 12:45 pm

оффтопик: 555 не е ли таймер ?!? иначе идеята си я бива. ще ти трябва и разрешително от общината ... нищо работа :>
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 05, 2010 12:47 pm

bio написа:оффтопик: 555 не е ли таймер ?!? иначе идеята си я бива. ще ти трябва и разрешително от общината ... нищо работа :>



е да де.. таймер какво да прави и в какъв интервал от време :agree: :agree:

за какво разреШИТелно става въпрос ??
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот azze » Чет Авг 05, 2010 12:52 pm

Помисли какви щети може да нанесе едно люлеещо се 20 кг колело.Може да се наложи да плащаш стъкла. :D
Да не говорим,ако падне от 9-тия етаж върху нещо или НЯКОЙ.
Качвай си го по стълбите или с асансьора.
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот bio » Чет Авг 05, 2010 12:59 pm

майтап си правех за разрешителното. защо не прочетеш закона за етажната собственост.
Код: Избери целия код
(2) Собственик или обитател в сграда или отделен вход в режим на етажна собственост, който наруши правилата за вътрешния ред в етажната собственост и с[b]ъздаде безпокойство, по-голямо от обичайното[/b], за другите собственици и обитатели, се наказва с глоба от 50 до 150 лв., когато е физическо лице, или с имуществена санкция от 200 до 500 лв., когато е юридическо лице.

.. и малко по-надолу ?!?
Код: Избери целия код
Чл. 57. (1) Установяването на нарушенията се описва в протокол, съставен от управителния съвет. Когато в етажната собственост няма избран управителен съвет, протоколът се съставя от управителя и двама собственици, определени с решение на общото събрание. Констативният протокол съдържа данни за лицето, извършило нарушението, описание, време и дата на извършеното нарушение.


Код: Избери целия код
(4) Актът за установяване на нарушението се издава от общинската или районната администрация, а наказателното постановление се издава от кмета на общината или района или от оправомощено от него длъжностно лице.


Код: Избери целия код
Правомощия на управителния съвет (управителя)

[Препратки от статии] [Препратки от практики] [Препратки от процедури] [Бележки]

Чл. 23. (1) Управителният съвет (управителят):

1. организира изпълнението на решенията на общото събрание;

2. следи за спазването на вътрешния ред в етажната собственост;

3. съхранява протоколната книга, плановете на сградата, книгата за входяща и изходяща кореспонденция, техническия паспорт на сградата, когато има такъв, книгата за приходите и разходите и други;

4. изготвя годишния бюджет за управлението, поддържането и ползването на общите части на етажната собственост и годишния план за извършване на ремонти, реконструкции, преустройства и други дейности в сградата, както и отчети за изпълнението им;

5. представлява етажната собственост в отношенията й с органите на местната власт и с други правни субекти;

6. води и съхранява книгата на собствениците по чл. 7;

7. заявява за вписване обстоятелствата, подлежащи на вписване в регистъра по чл. 44, и промените в тях;

8. осъществява други правомощия, възложени му от общото събрание.

(2) Управителният съвет (управителят) се отчита с писмен доклад пред общото събрание в края на мандата си. Докладът и протоколите от заседанията на управителния съвет се предоставят за запознаване на всеки собственик или обитател при поискване.


никъде в Правомощията и задълженията на управителя не пише, че трябва да налага и събира глоби .... такива налага и събира в случая само общината.

отделно .. според този закон за управление на Етажната Собственост. трябва да има протоколи от Общото събрание, където е обелязано .. кой е присъствал и кой как е гласувал и с колко процента ... и т.н.
довечера или утре ще проверя в едни книжки ... какво пише.
едит:
питай го къде е протокола, къде е правилника .. кога е бил разлепен и прочие ... в никакъв случай не плащай.
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 05, 2010 1:29 pm

bio написа:едит:
питай го къде е протокола, къде е правилника .. кога е бил разлепен и прочие ... в никакъв случай не плащай.


Няма да го питам сега за да не отиде да направи това което няма да ми се хареса после... АЗ... да му плащам на него ... от 50 до 150 цирея да му излезнат на голата глава..


едит:
Ако и от долната страна е с макара няма да се люлее..
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот exiteyes » Чет Авг 05, 2010 10:22 pm

Историята е навсякъде явно... Във Димитровград е същата збирщина.. Особено във нашия вход. Когато съм вкарвал колелото сам оставял иглички и кал, защото съм карал във гората със големи гуми това е обяснението... На нашия му писна и ми монтира мазето свещарско и сменихме вратата и вече проблема се реши макар, че не исках да стане по този начинн .... :D :D
Аватар
exiteyes
 
Мнения: 1262
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 8:11 pm
Местоположение: София, България

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 05, 2010 10:42 pm

exiteyes написа:Историята е навсякъде явно... Във Димитровград е същата збирщина.. Особено във нашия вход. Когато съм вкарвал колелото сам оставял иглички и кал, защото съм карал във гората със големи гуми това е обяснението... На нашия му писна и ми монтира мазето свещарско и сменихме вратата и вече проблема се реши макар, че не исках да стане по този начинн .... :D :D




ми значи решението е да си шпакловам мазата, да си подредя стилажите, да сложа теракота, да сменя вратата на мазата и да си взема едно хладилниче за количка и масла.. :D :rofl: :rofl:


едит: НО, ако пак ми направят проблем ги давам на съд !!!
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот hitar_potar » Пет Авг 06, 2010 9:22 am

bio написа:
Код: Избери целия код
(2) Собственик или обитател в сграда или отделен вход в режим на етажна собственост, който наруши правилата за вътрешния ред в етажната собственост и с[b]ъздаде безпокойство, по-голямо от обичайното[/b], за другите собственици и обитатели, се наказва с глоба от 50 до 150 лв., когато е физическо лице, или с имуществена санкция от 200 до 500 лв., когато е юридическо лице.


така. и ако тоя гений Плешо Пънка, заради когото беше направена темата, ми излезне с тоя номер, на момента бих поискал подробно писмено разяснение на понятието "вътрешен ред в етажната собственост". да не говорим, че получа ли го, мога да го изполдвам срещу него на момента, понеже със заплахите си той причинява безпокойство, по-голямо от обичайното, и нарушава правилата.
баце, мисля, че е време да почваш да го тероризираш. пък ако почне да налита на бой - тежката артилерия ->приятели, родителско тяло, бейзболна бухалка, верига със закривени шипове, Чък Норис, и естествено единствения, победил Чък Норис - Брус Лий. :D :agree:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот PtD » Пет Авг 06, 2010 11:54 am

A защо не и полиция? Даже първо полиция, после може по-лесно да докажеш "законна самоотбрана" - демек, вече и полиция виках, нищо не помага, той ме нападна :D
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот did » Пет Авг 06, 2010 12:09 pm

PtD написа:A защо не и полиция? Даже първо полиция, после може по-лесно да докажеш "законна самоотбрана" - демек, вече и полиция виках, нищо не помага, той ме нападна :D


Не помага!

Аз живея на 2 етаж. На 10 метра пред терасата ми е единствената къща в квартала, в която един дебил (пенсиониран полковник) си отглежда кокошки, въди плевели и ... всяка есен вари БУРКАНИ. Ама не ползва дърва, а найлони, гуми...

Когато той си прави зимнината, в най-голямата жега, аз съм принуден от 19 до 21 часа да си затварям прозорците.

Пробвах с полицията - нищо!
Пробвах на 112, когато никой от съседите не можеше да диша. Пратиха ми "Гражданска защита". Дойдоха след 2 часа. Замериха нивата на гадости във въздуха. Не откриха нищо, понеже дебилът вече беше спрял да дига пушек.

Накрая му казах, че ако продължи, ще си купува нов автомобил. После няколко вечери му осигурих тухла, внимателно поставена върху предното стъкло. Оттогава не е варил буркани с найлони. Купи си дърва.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот venko » Пет Авг 06, 2010 5:15 pm

Това е незаконно !!!
скоро ще ти забранят да си качващ обувките или плика с покупките или нещо от сорта :crazy:
"Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес" Фьодор Михайлович Достоевски
Аватар
venko
 
Мнения: 145
Рейтинг: 1566
Регистриран на: Вто Май 12, 2009 8:10 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Пет Авг 06, 2010 11:39 pm

venko написа:Това е незаконно !!!
скоро ще ти забранят да си качващ обувките или плика с покупките или нещо от сорта :crazy:



По принцип е законно НО ако се реши на общо събрание и да няма повече от 3-ма който да не са съгласни, и трябва да се направи протокол с това какво се е решило на събранието и да се заверят в районния съд...
По този начин могат да ми забранят да нося очила и да се събувам пред входа ако искат...
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот cvb » Съб Авг 07, 2010 6:56 am

апък в нашия асансьор се влиза като върху обувките облечеш терлици,като в музей :^: :crazy: :eyebrow:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот axelmax » Съб Авг 07, 2010 11:27 am

hitar_potar написа:
axelmax написа:Как ще е прав,за музиката ?Това са жилищни сгради,не заведения.Има си правила ,за да няма анархия.Незнам вие за какви се мислите?Никои не длъжен да ви слуша музиката ,една стена ви дели от други хора!!Вземете малко се замислете,стига сте гледали собсвения си г*з.Особено наематлите,плаща некви стотинки и си мислят,че всичко е и позволено. Вие сте гости и може да си отидете по всяко време !:crazy:

монетата тук има две страни - както ти имаш право да си стоиш на тишина и да преживяш, така и аз имам право да си слушам музиката както ми харесва... в определени часове. сутрин след 9-10, следобед от 2 до 4 (айде от мен да мине до 5-6), вечер до 9.30-10, не бих усилвал, но през останалото време не мисля, че можеш да ми се караш. разбирам да дойдеш и да ме помолиш да намаля - на драго сърце. но да ми тръгнеш с кофите ей тей директно - няма да те отразя. [/quote]

Имах предвид да се спазват тези часови зони ,които спомена.Друго не ми е нужно.Ако пречиш ,ще те отразя АЗ.И преди да пишеш виж часа ,в който е писъл viewtopic.php?f=8&t=75069&start=30 -първия пост

Щото лесно е да се оплакваш ,че ти погазват права,но когато ти ги погазваш няма проблем.?
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот bluskanie » Съб Авг 07, 2010 11:44 am

Ми много ясно, че не трябва да се качва колело в асансьор, ако той не е товарен. Все пак ебати, това си е превозно средство, описано в правилника за движение по пътищата, хах...

Ще може да минеш без глоба, разбира се, особено ако тоя не си е направил нещата, както трябва, ама според мен трябва да се съобразиш с всички във входа, вместо всички да се съобразяват с теб. Преди това опитай да поговориш с тях на ново събрание и им покажи, че си "добро момче". Иначе няма да стане...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Съб Авг 07, 2010 12:55 pm

axelmax написа:
hitar_potar написа:
axelmax написа:Как ще е прав,за музиката ?Това са жилищни сгради,не заведения.Има си правила ,за да няма анархия.Незнам вие за какви се мислите?Никои не длъжен да ви слуша музиката ,една стена ви дели от други хора!!Вземете малко се замислете,стига сте гледали собсвения си г*з.Особено наематлите,плаща некви стотинки и си мислят,че всичко е и позволено. Вие сте гости и може да си отидете по всяко време !:crazy:

монетата тук има две страни - както ти имаш право да си стоиш на тишина и да преживяш, така и аз имам право да си слушам музиката както ми харесва... в определени часове. сутрин след 9-10, следобед от 2 до 4 (айде от мен да мине до 5-6), вечер до 9.30-10, не бих усилвал, но през останалото време не мисля, че можеш да ми се караш. разбирам да дойдеш и да ме помолиш да намаля - на драго сърце. но да ми тръгнеш с кофите ей тей директно - няма да те отразя.


Имах предвид да се спазват тези часови зони ,които спомена.Друго не ми е нужно.Ако пречиш ,ще те отразя АЗ.И преди да пишеш виж часа ,в който е писъл http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.p ... 9&start=30 -първия пост

Щото лесно е да се оплакваш ,че ти погазват права,но когато ти ги погазваш няма проблем.?[/quote]




Преди да си направя ФМ заглушителя трябваше да му слушам алфата всяка вечер той като се пребираше от работа в 5 часа...Пейбак из а б.ч :eyebrow:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот ico 1 » Съб Авг 07, 2010 3:20 pm

kubetata + останалите музиканти, вие за слушалки чували ли сте?
Може би много държите всички да слушат музиката ви?
Не ме интересува как е по закон. Не търпя такива селски изяви. Който му се усилва музиката да си построи или наеме къща. По-евтиния вариант е да посети любимото си заведение (най-често е някоя чалгарница).

П.П. Склонен съм да допусна усилване на музиката, ако има рожден, имен ден или нещо подобно. Това само в случай, че комшията ме е предупредил предварително.
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот marto_dh » Съб Авг 07, 2010 8:34 pm

прати им поздрави от мене как може такова нещо :# се 1 да ти кажат да не внсяш какъфто и да е било багаж ... ЛТФ :crazy: :crazy: абе я си го качвай пак да видим ако не платиш какво ще направят ...лтффф фани едно кУрмило и ги запраская това може само една бабка комунистка да го каже тва :crazy: :crazy: :crazy:
Аватар
marto_dh
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1046
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 9:38 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Съб Авг 07, 2010 8:50 pm

Само един въпрос имам - само аз ли успявам да кача колелото си в асансьора без нито една от гумите му да докосне където и да е било стените? Не ме карайте да се чувствам толкова специален, че Сашо пак ще ме емне :D
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот marto_dh » Съб Авг 07, 2010 9:00 pm

ако имаш принтер принтирай им го на тези малумници и АКО могат да четът да го прчетат и да видат каде го пише па тугава да се заяждът те нямат право да си измислят такива неща ПРОСТО НЯМАТ ПРАВО !!! немогат да ти казват какво си занасяш в вас !!! ако си от София моля те пиши ми и ме викни да вида тази безумна идея ето принтирай го : http://www.1001line.com/kniga_222/%D1%8 ... D0%B8.html
Аватар
marto_dh
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1046
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 9:38 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Съб Авг 07, 2010 9:01 pm

marto_dh написа:прати им поздрави от мене как може такова нещо :# се 1 да ти кажат да не внсяш какъфто и да е било багаж ... ЛТФ :crazy: :crazy: абе я си го качвай пак да видим ако не платиш какво ще направят ...лтффф фани едно кУрмило и ги запраская това може само една бабка комунистка да го каже тва :crazy: :crazy: :crazy:




С цигания няма да стане.. натресоха ми минус за това, че и аз съм човек и като помолих този психопат да си намали музиката в 5 СУТРИНТА той ме от.ба ..
И за това си направих ФМ джаммър .. леко се отклонявам от темата: кака ми е проверила в общината, че от 15 юли до 15 септември е забранено да се свикват общи събрания... > :deal: > :deal: > http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=176004
за да не е само оффтопик вече съм измислил един варянт -- да си направя външен вход за мазата и да я иззидам отвътре, защото вратата е в плачевно състояние а и мазата се пада на ъгъла на блока.. а и по този начин ще им разкарам пейката на която си клюкарят (главно за мен) :eyebrow:


@ Antares .. аз пък мога и 2 колелета да навра без да докосват стените и натрушеното огледало :crazy: :crazy:
@ marto_dh .. това го четох вчера.. знам по дяволите ... ии не.. не съм от София а от Варна
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот hitar_potar » Нед Авг 08, 2010 12:46 am

ico 1 написа:kubetata + останалите музиканти, вие за слушалки чували ли сте?
Може би много държите всички да слушат музиката ви?
Не ме интересува как е по закон. Не търпя такива селски изяви. Който му се усилва музиката да си построи или наеме къща. По-евтиния вариант е да посети любимото си заведение (най-често е някоя чалгарница).

П.П. Склонен съм да допусна усилване на музиката, ако има рожден, имен ден или нещо подобно. Това само в случай, че комшията ме е предупредил предварително.

ъъъъмм, да, чувал съм за слушалки. имам таман два чифта вкъщи - тапички и големи, обхващащи цялото ушо. и все пак предпочитам на моменти да си усилвам музиката през тон-колоните. просто си е по-различно, а и със слушалки съм прикован към компютъра и не мога да отида примерно да си направя 1 кьорав сандвич, слушайки музика. и честно казано, копче не можеш да ми кажеш за това... нито пък имаш право да ми казваш къде да живея или къде да ходя. както казах по-горе, доброто съседство в жилищния блок е изградено от разбирателство - днеска ще ми слушаш музиката, но пък утре ти ще си направиш купонче или просто ще ти се дослуша музика - аз ще те изтърпя. няма проблем. когато пък трябва да спиш или нещо подобно и се нуждаеш от тишина, идваш, казваш ми човешки да намаля музиката, и си на минутката готов - слушалките на кратуната и пей сърце.
с лошо обаче доникъде няма да стигнеш - помни, че не само ти можеш да бъдеш проклет, дори да си по-възрастен и да имаш повечко опит -> винаги могат да те изненадат с изобретателност, компенсираща по-малкото опит в магариите. ;)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron