150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот ico 1 » Чет Авг 12, 2010 7:49 am

Не ме разбрахте. Естествено, че за животни, които не излизат по стълбите не се плаща.
По едно време имах 11 хамстера и ако трябваше да плащам, и за тях... Ами хората, които гледат рибки? :nuts:
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот X_NRG » Чет Авг 12, 2010 8:28 am

АХАХАХАХА, Ицо, да - рибите щяха да се окажат доста скъпо занимание. :D

А за човека с 20-те гълъба не знам какво да кажа. Тия междуетажни стаички не са ли част от общите площи?
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 12, 2010 9:04 am

По принцип да но той си плащал наем за нея ама за гълабите нз :rofl: :rofl:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Чет Авг 12, 2010 11:23 am

Е за туй - на село! Там никой няма да те глоби, че си гледаш кози в двора, че си миеш колелото с маркуч, че кравата ти мучи много силно, няма да ти искат пари да плащаш, че гледаш животни :D
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот DTD » Чет Авг 12, 2010 12:24 pm

Ти се ебаваш, ама страни от майтапа... Да имаш къща, било то в града или на село си е бая предимство, точно заради такива отрепки. :lol:
Човешката глупост е безкрайна.
DTD
 
Мнения: 1312
Рейтинг: 1793
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 10:43 am
Местоположение: гр.Шумен

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Чет Авг 12, 2010 12:38 pm

Там има друг вид утрепки (или отрепки) - такива, дето ти тровят кучетата, дето те клюкарят, ти надничат през дувара...

И все пак, когато някой ден се кротна малко и стана зрял и улегнал човек (боже... дали ще го доживея) - сигурно бих предпочел спокойствието на село...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Чет Авг 12, 2010 1:56 pm

Аз съм си мислил ... ае де`a маа му аз не мога ли да си стегна 1 чанта с дрехи и да се преместя на вилата до 10 септември, да си направя един хубав пъмп трак/и без това няма нищо засявано../ и да си хвърля леша без никой да ми прави проблем...

ама тук идва -- болницата е на 15 км..-- магазинчето е на 2 км -- хладилникът се прецака.. веломагазина е... тъкмо след " Червената пътека " -13 км...

не изглеждат много но например ако прецакам главина или не ми стигне скороста за нещо не дай си боже скъсам челото..

Но вече тези проблеми поутихнаха ...
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот SpoileR » Вто Авг 17, 2010 2:52 pm

X_NRG" ]Който има телефона на Спойлера, да го изтипоса тук на публично място, моля. :)[/quote]

[quote="hitar_potter написа:
0886929646
[/quote]

A аз ще помоля най- учтиво, както и други за в бъдеще, да не ми изтипосвате телефона насред форума!

Т'ва не е скайп или icq... нищо не пречи някой да ми напише едно ЛС... нали?

@Миро- Имаш ми и скайп и фейсбук, да не говорим, че може да искаш телефона ми от още поне 10 човека с които се знаем.

:peace: :agree:
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Aligatorя » Чет Авг 19, 2010 10:55 am

До седмица ще е ликвидиран, шегата на страна, но не стига че в бг като видят колеоздач или е краден или някъф тапак дето гази хора.. супер грубо отношение има на всякаде.. :dontknow:
MTB-Club C.K.A
Аватар
Aligatorя
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1211
Регистриран на: Пет Авг 28, 2009 1:26 pm
Местоположение: sofia- ovcha kupel

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Чет Авг 19, 2010 11:05 am

Кой ще е ликвидиран, че нещо не зацепвам?
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот amstel4o » Сря Май 18, 2011 2:53 pm

Здравейте само не разбирам как ще ми забранява да си качвам колелото в АСАНСЬОРА при положение,че не е техен и нямат право да ти искат пари ако те са построили асансьора да вземи говори с тях питай ги ако им е проблем там кажи им,че ако направиш боклук кал и така нататък кажи,че ще си измиеш и заметеш иначе до 9-тия етаж с лебетка и въжета ми се вижда рисково това е най-добия вариант да се разбереш със съседите си като им кажеш,че ще си чистиш след теб или ако не се съгласни ...ми просто избий всички който ти правят проблеми :lol: аз до 4-тия етаж едвам си качвам колелото,а до 9-тия ще ми се види много :crazy:
Аватар
amstel4o
 
Мнения: 95
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Пет Окт 15, 2010 12:42 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Сря Май 18, 2011 6:09 pm

Вече такива проблеми нямам. Разбрал съм се с домоуправителя, че ако след пр. кално каране нацапам нещо или просто мина с гума по стена да си изчистя.
Също така колелото ми не е стъпвало на първия етаж, за който ми се караха че "аз" съм къртил ръбовете на стените. От 2-та страница на тази тема си качвам велосипеда през мазата, в която съм виждал какво ли не... Първото официално събрание на входа от началото на Август месец миналата година ще се състои на 20-ти този месец. Ще взема да намина да видя за какво става въпрос.
Спорове в блока е имало и ще продължава да има...
:beer:

п.п. Какво стана с кучето?? :confused:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот MacLeod » Сря Май 18, 2011 8:53 pm

Е не е истина.. Че някой леко оцапал веднъж с гума от колело -> глоба.
Че на някой кучето му всеки ден пуска изпражнения по улиците -> Няма глоба.
Малоумна работа :crazy:

И хората по белия свят имат кучета, но като се пусне бомбата, после си я чистят. Една неприятна дейност, за която не сме дораснали тук още.
Мен пък ми писна мине се не мине някакво време и да си чистя обувките или гумите на колелото от кучешки л***а.
Аватар
MacLeod
 
Мнения: 882
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 3:22 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот рс » Сря Май 18, 2011 9:30 pm

а ако някои познава Йордан Биков(домооправител на блок 25, квартал Чайка град Варна) и му има зъб , моля да го гръмнете защото той настроива блока срещу мен и едно момче от 6-тия етаж....

Ако не греша си пропуснал марка, модел, регистрационен номер... цвят - за улеснение, че в тъмното да не стане грешка.
Правилник:
И император на форум да си, все тая.
рс
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1610
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 8:14 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот kubetata » Сря Май 18, 2011 9:34 pm

Моля темата да се заключи.
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Калоян Георгиев » Съб Май 16, 2015 2:17 pm

kubetata написа:Вече такива проблеми нямам. Разбрал съм се с домоуправителя, че ако след пр. кално каране нацапам нещо или просто мина с гума по стена да си изчистя.
Също така колелото ми не е стъпвало на първия етаж, за който ми се караха че "аз" съм къртил ръбовете на стените. От 2-та страница на тази тема си качвам велосипеда през мазата, в която съм виждал какво ли не... Първото официално събрание на входа от началото на Август месец миналата година ще се състои на 20-ти този месец. Ще взема да намина да видя за какво става въпрос.
Спорове в блока е имало и ще продължава да има...
:beer:


Ето че имало начин :). Възхищавам ти се на търпението, но това е единственият начин, трябва да се борим за правата си. :agree:
Днес колелета в асансьора без глоба, утре може и в метрото да почнем да ги качваме. Еж мечти :praying:
Калоян Георгиев
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 15, 2015 4:10 pm

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот Antares » Нед Май 17, 2015 9:43 am

Даваш ли си сметка, че дебюта ти във форума е отговор на мнение от преди четири години?
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 150лв. ГЛОБА ЗА КАЧВАНЕ НА ВЕЛОСИПЕД В АСАНСЬОР

Мнениеот trix » Нед Май 17, 2015 4:29 pm

Антарес, въпреки антипатията, която изпитваш... би ли обявил цената на "сметката", също така да аргументираш защо е така скъпо в твоите очи, понеже явно така желаеш. Проста йерархия и желание от сорта на "този е мой"? Минаха години, би трябвало да сте престанали и превърнали се на европейци.
Аватар
trix
 
Мнения: 320
Рейтинг: 958
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 12:14 pm
Местоположение: Плевен

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта