Какъв скейтборд да си купя?

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот elzi4ka13 » Съб Апр 17, 2010 10:47 am

Вече търся скейтборд. Не че нямам колело, но понякога времето е против него! Начинаеща съм. До колко да отделя? Препоръчайте ми нещо. :confused:
elzi4ka13
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1269
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 5:08 pm

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот boriss13 » Съб Апр 17, 2010 10:53 am

http://www.bas-bg.com/forums/viewforum. ... d7c7b0e30d тук ще ти отговорят по-адекватно :dontknow:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот 25thframe » Съб Апр 17, 2010 10:59 am

http://www.skatebg.com/
тук със сигурност ще намериш полезна инфорамция.
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот X_NRG » Съб Апр 17, 2010 11:21 am

25thframe написа:http://www.skatebg.com/
тук със сигурност ще намериш полезна инфорамция.


Това е форум пълен с идиоти!!! Преди години ми се наложи да продавам един скейт, пуснах тема там, продаде се след месец. Реших да променя главния пост в темата, НО се оказа, че не може, а също така - темите в пазара им си седят до безкрай. Казах си "нищо" и пуснах мнение, че обявата е неактуална с надеждата да я изтрият. От тогава вече 3-та година, всяка седмица ми пише поне по 1 кретен, който иска да купи скейта от мен. Вече дори не си правя труда да им обяснявам, че е продаден, а директно ги блокирам. Block list-а в Скайп ми е с поне 200 човека, като 50% гарантирам са от там! Писал съм на админи да изтрият темата... ефект няма.
Това, което се опитвам да кажа е: НЕ ПИШЕТЕ В ТОЗИ ФОРУМ! ПРОКЛЯТИЕТО МУ МЕ ПРЕСЛЕДВА ВЕЧЕ 3 ГОДИНИ!!! :D
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот elzi4ka13 » Съб Апр 24, 2010 10:35 am

Вече си купих! :beer:
elzi4ka13
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1269
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 5:08 pm

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот dEcLiNe » Съб Апр 24, 2010 10:43 am

X_NRG написа:
25thframe написа:http://www.skatebg.com/
тук със сигурност ще намериш полезна инфорамция.


Това е форум пълен с идиоти!!! Преди години ми се наложи да продавам един скейт, пуснах тема там, продаде се след месец. Реших да променя главния пост в темата, НО се оказа, че не може, а също така - темите в пазара им си седят до безкрай. Казах си "нищо" и пуснах мнение, че обявата е неактуална с надеждата да я изтрият. От тогава вече 3-та година, всяка седмица ми пише поне по 1 кретен, който иска да купи скейта от мен. Вече дори не си правя труда да им обяснявам, че е продаден, а директно ги блокирам. Block list-а в Скайп ми е с поне 200 човека, като 50% гарантирам са от там! Писал съм на админи да изтрият темата... ефект няма.
Това, което се опитвам да кажа е: НЕ ПИШЕТЕ В ТОЗИ ФОРУМ! ПРОКЛЯТИЕТО МУ МЕ ПРЕСЛЕДВА ВЕЧЕ 3 ГОДИНИ!!! :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот 25thframe » Съб Апр 24, 2010 4:11 pm

elzi4ka13 написа:Вече си купих! :beer:

Браво моме - скейт, ipod харесва ми стила ти :D :agree:

Все едно малката ми сестричка. :)

Posted via mobile device.
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот An Alien Hoopajupe » Съб Апр 24, 2010 8:34 pm

25thframe написа:
elzi4ka13 написа:Вече си купих! :beer:

Браво моме - скейт, ipod харесва ми стила ти :D :agree:

Все едно малката ми сестричка. :)

Posted via mobile device.


Леко да не хвръкне по монитора ...
Изображение
Аватар
An Alien Hoopajupe
 
Мнения: 561
Рейтинг: 1263
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 9:50 pm

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот diddy » Съб Апр 24, 2010 8:35 pm

:rofl: :rofl: :rofl:
Life's a climb but the view is great!!!
Аватар
diddy
 
Мнения: 195
Рейтинг: 1333
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 9:51 pm
Местоположение: София

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот DTD » Съб Апр 24, 2010 9:01 pm

ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХААХ :lol2:
Човешката глупост е безкрайна.
DTD
 
Мнения: 1312
Рейтинг: 1793
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 10:43 am
Местоположение: гр.Шумен

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот BurNiNg_IcE » Съб Апр 24, 2010 9:15 pm

БАХХАХХЬХЬХАХЬХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА :rofl: :rofl: :rofl: :roll2:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот psixopat » Съб Апр 24, 2010 9:57 pm

:rofl: :rofl: :rofl: Хахахахаха.
taurus13 написа:в планината също има 4 посоки, но те са различни от световните. Тук те са: Нагоре, Надоле, Насам и Натам.
:)
Аватар
psixopat
 
Мнения: 1211
Рейтинг: 1867
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 8:11 pm
Местоположение: Габрово

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот EccentricMOTION » Съб Апр 24, 2010 10:03 pm

Потя се по връхчетата на пръстите от тази тема, както и от подобните от този потребител. Малко ми мяза на "ае имам 200к лева в евро, колата да е Порше или някой Ево 9"? Тя утре ще пита сигурно и за борд, мотор, яхта, джет, ски, парапланер и какво ли още не... Момиче, стига, на хората им плащат за това. Професията се нарича продавач-консултант.
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот DTD » Съб Апр 24, 2010 10:07 pm

EccentricMOTION написа:Потя се по връхчетата на пръстите от тази тема, както и от подобните от този потребител. Малко ми мяза на "ае имам 200к лева в евро, колата да е Порше или някой Ево 9"? Тя утре ще пита сигурно и за борд, мотор, яхта, джет, ски, парапланер и какво ли още не... Момиче, стига, на хората им плащат за това. Професията се нарича продавач-консултант.


Уооооу! Верно ли. А как се казваха тия по касите, дето маркират чипса и колата? Ако се надяваш само на продавач-консултант, то тогава половината ако не и повече от тоя форум няма НИКАКЪВ смисъл.

Не ми се обяснява защо, въобще не искам да си търкам клавиатурата, близко е до акъла. :)
Човешката глупост е безкрайна.
DTD
 
Мнения: 1312
Рейтинг: 1793
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 10:43 am
Местоположение: гр.Шумен

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот azze » Съб Апр 24, 2010 10:30 pm

DTD написа:Ако се надяваш само на продавач-консултант, то тогава половината ако не и повече от тоя форум няма НИКАКЪВ смисъл.

:agree:
Пример - 1-2 месеца преди да си взема рамка+вилка,започнах да чета форума.Четох,четох и се отказах от намерението да си купя евтина "мекица".След това отидох до "Веломания" до центъра по хигиена,за да си взема рамка Ontario + XCR.Там продавач-консултантката ме посъветва да си взема Drag Freeborn,защото имал амортисьорна вилка (Zoom),дискови спирачки и заден амортисьор.
Извод:Форумът е много по-добър източник на информация от продавач-консултантите,поне в повечето случай.Все пак има и хора,които не ги интересува само правенето на пари,а и искат наистина да помогнат на клиента.
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот 25thframe » Нед Апр 25, 2010 7:28 am

An Alien Hoopajupe написа:Леко да не хвръкне по монитора

Извинявай, шумно е и не те разбрах.

@EMO, в нейните теми се разискват неща, които до сега не са обсъждани или ако са, няма да е в повече от 1-2 теми, ако предпочиташ можеш да отговориш на 'd0wNHillkata' който много го мързи да потърси и прочете, пуска нова тема и пита 'коя от двете рамки да си взема, ще се кара предимно DH, малко XC, а от време на време и DJ'.

Posted via mobile device.
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот mishokA » Нед Апр 25, 2010 8:09 am

сликове ? :erm: :lol:
Аватар
mishokA
 
Мнения: 560
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 1:05 pm
Местоположение: София

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот dowhill_fan » Нед Юли 11, 2010 10:32 pm

Кви скейтове бре...регни се у sk8-bg.com :D и там си ги питаи ТУКА СМЕ МТБ :rofl: ;)
Аватар
dowhill_fan
 
Мнения: 76
Рейтинг: 944
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 6:04 pm

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот Antares » Пон Юли 12, 2010 8:32 am

dowhill_fan написа:Кви скейтове бре...регни се у sk8-bg.com :D и там си ги питаи ТУКА СМЕ МТБ :rofl: ;)
Извинявай, ако ти прозвучи, сякаш ти казвам, че си по-глупав от повреден калкулатор, но защо по дяволите вадиш тема, в която последното мнение е от 24-ти април?!

Регнал се миналия месец, нашия герой и вече обяснява к'во сме и к'во не сме... Шшш, алоу, я по-лекичко?
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот IVO Jordanov » Пон Юли 12, 2010 8:57 am

Буахахаха! 'Баси темата! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

X_NRG написа:
25thframe написа:http://www.skatebg.com/
тук със сигурност ще намериш полезна инфорамция.


Това е форум пълен с идиоти!!! Преди години ми се наложи да продавам един скейт, пуснах тема там, продаде се след месец. Реших да променя главния пост в темата, НО се оказа, че не може, а също така - темите в пазара им си седят до безкрай. Казах си "нищо" и пуснах мнение, че обявата е неактуална с надеждата да я изтрият. От тогава вече 3-та година, всяка седмица ми пише поне по 1 кретен, който иска да купи скейта от мен. Вече дори не си правя труда да им обяснявам, че е продаден, а директно ги блокирам. Block list-а в Скайп ми е с поне 200 човека, като 50% гарантирам са от там! Писал съм на админи да изтрият темата... ефект няма.
Това, което се опитвам да кажа е: НЕ ПИШЕТЕ В ТОЗИ ФОРУМ! ПРОКЛЯТИЕТО МУ МЕ ПРЕСЛЕДВА ВЕЧЕ 3 ГОДИНИ!!! :D


Имам добро предложение, братле! Почни да взимаш капаро на всеки, който ти се обади за скейта! Знаеш ли к'ви сложни схеми мислят измамниците, за да постигнат това, което ти си успял да направиш само с една тема в един форум :roll2:
Подкрепяйте и стимулирайте начинаещите в спорта!
Аватар
IVO Jordanov
 
Мнения: 593
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 7:48 pm

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот samuil_mnt » Пон Юли 06, 2015 9:51 pm

Откъде мога да си купя Пени Борд? Някои има ли да продава втора ръка.Купувам !! :)
samuil_mnt
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 05, 2015 4:01 pm

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот did » Вто Юли 07, 2015 10:13 am

samuil_mnt написа:Откъде мога да си купя Пени Борд? Някои има ли да продава втора ръка.Купувам !! :)

Аз имам втора ръка. А ти виж откога е темата и помисли, тук ли трябваше да питаш!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Какъв скейтборд да си купя?

Мнениеот samuil_mnt » Вто Юли 07, 2015 4:36 pm

Честно да ти кажа не знам къде да питам.Продаваш ли го ?
скайп- s.a.y_thesecreed
samuil_mnt
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 05, 2015 4:01 pm


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта