Много яка случка :)

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Много яка случка :)

Мнениеот Lubo » Пон Окт 11, 2004 1:00 am

В началото казвам, че НЯМА МАЙТАП
Един приятел ми разказва как някакъв пич с колело се спускал по Симеоновско Шосе. Пича е бил с каска и т.н. и сигурно е бил след спускане от Витоша. И някакъв с Лада(май) го е засякъл и в резултат колоездача се е пребил ..... даже май е полетял (нищо му нямало)

НОООО ИНТЕРЕСНОТО ПРЕДСТОИ

Един от работниците, които копаят в Симеоново (нали загофицират) е хванал шофьора и му е хвърлил един ЯК ПЕРДАХ.....ама доста го е бил, защото шофюра се е оправдавал, че не го е видял в огледалото и накрая е успял да избяга ....зарязал е колата май. А през това колоздача (видими изплашен) е викал, че нощо му няма и да спре да налага шофьора :D:D:D:D:D
ТА искам да питам......някой познава ли този байкър? и ако да - да каже подробности за случката.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Вто Окт 12, 2004 9:50 am

Хааа-ха! Немезис, дерзай! Имало справедливост значи.
На мен ми е по-интересно кой е работника, със сигурност кара, щом го е взел толкова присърце.
не че оправдавам насилието, ама... :beer:
:D
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Lubo » Вто Окт 12, 2004 9:38 pm

[quote="mih"]

Хааа-ха! Немезис, дерзай! Имало справедливост значи.
На мен ми е по-интересно кой е работника, със сигурност кара, щом го е взел толкова присърце.
не че оправдавам насилието, ама... :beer:
:D
[/quote]

Работника ми е Много добър приятел и е помислил че аз съм колоездача. Бил с какска, като мойта ....не че той разбира от каски де :D:D
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Окт 12, 2004 10:53 pm

[quote="Lubo"]
[/quote]

Работника ми е Много добър приятел и е помислил че аз съм колоездача. [/quote]

:rofl::rofl::rofl:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот jivkonik » Сря Окт 13, 2004 8:57 am

[quote="Lubo"]

[quote="mih"]

Хааа-ха! Немезис, дерзай! Имало справедливост значи.
На мен ми е по-интересно кой е работника, със сигурност кара, щом го е взел толкова присърце.
не че оправдавам насилието, ама... :beer:
:D
[/quote]

Работника ми е Много добър приятел и е помислил че аз съм колоездача. Бил с какска, като мойта ....не че той разбира от каски де :D:D
[/quote]

Малииии кви приятели имаш бре!!! Първо бият после питат.. яко!:rofl::evil::evil::evil:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Lubo » Чет Окт 14, 2004 8:54 am

[quote="jivkonik"]
[Малииии кви приятели имаш бре!!! Първо бият после питат.. яко!:rofl::evil::evil::evil:
[/quote]

Абе те не всичките са такива, но тоя е отчайващ направо :D:D:D:D и дете му се роди и пак ен може да си седне на гъза.....но е много точен пич, ако си му приятел :D:D:D
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jokata » Чет Окт 14, 2004 9:09 am

[quote="Lubo"]

Абе те не всичките са такива, но тоя е отчайващ направо :D:D:D:D и дете му се роди и пак ен може да си седне на гъза.....но е много точен пич, [color=red]ако си му приятел[/color] :D:D:D[/quote]

Ами явно е [color=red]много по-добре[/color] да си, отколкото да не си ;)
Човек без идея е като риба без велосипед.
Аватар
jokata
 
Мнения: 299
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 11:39 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 153 госта