Как да се бориш, когато всичко е срещу теб

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Как да се бориш, когато всичко е срещу теб

Мнениеот Alien » Съб Сеп 25, 2004 6:31 pm

Напоследък съм малко болен. Доста рядко ми се случва да ми има нещо, но ето на - сега нещо покашлям и гърлото ме боли. Та решавам днес (събота, 25.09) да покарам колело. Предния ден се разбирам с Нервен_Хамстер да се чакаме на лифта. Идва събота. Така очакван ден. Сутринта нещо кашлям лошо. Нищо, ще покарам малко, пък нищо няма да ми стане. Ям, оправям се, решавам да тръгвам. Викам асансьора. Не работи, а аз живея на 8мия етаж. Хубаво. Слизам и тръгвам към лифта. Стигам там, голяма групичка спускачи се е събрала. Няма и следа от Хамстера, аз решавам, че той няма да дойде. Тръгвам с групата, те ме поведоха по пътеката към Романския лифт, но избързаха и аз карах сам. Позагубих се около Романския, защото не знаех пътеката. Пребих се 2 пъти, като първият си ударих ръката близо до лакътя. Интересно, предния ден (петък) си бях взел наколенки от БАС, САМО наколенки, защото нямаха налакътници. Как не се сетих. Стигнах до долу, качих се втори път. Срещнах KiZZo и mite_pascoff, с тях решихме да спускаме към Бистрица. Ок, обаче по време на спускането спуках гума и спрях да я сменям. Беше срязана на четири места. Четири. :D Случва се. Стигнахме до околовръсното и се разделихме. Аз имах около час път до нас. Заваля проливно. Духаше силен вятър. Обувките ми издаваха някакви странни шльокащи звуци. Бях подгизнал, беше ми студено, бях (съм) болен, а имах около 35-45 минути до нас. Със зверски мъки се прибрах до нас. Асансьорът работеше. Не може да бъде, първото хубаво нещо в този скапан ден. След като се прибрах се сетих, че имам 3 "недупчени" билета (съответно за 2 спускания) за Симеоновския лифт, които бяха в панталона ми. Извадих ги... еми бяха станали на баница. 7 лева на вятъра. Не, по-точно на дъжда. Е и на вятъра де. Днешният ден ми дойде много. Писна ми. :(!:

Съжалявам за глупостите, просто днес станаха много неща, все лоши, и на мен започва да ми писва от моя малоумен късмет. Надявам се да не съм ви загубил много от времето. Ако на някой му се споделя подобни преживявания, ще се радвам да ги прочета, поне да знам, че не съм единствения тъп кърък на този свят.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот КапитанПланета » Съб Сеп 25, 2004 6:52 pm

Хе хе, за каръщина питай. Ти говориш за един ден, а при мен тази година бяха повече от три яко каръшки месеца - юни, юли и август... Чак наскоро започна да просветва. Кви ли не глупости, ден след ден... не ми се изброява че ще свърши мястото на сървъра. И в работата, и в семейството и здравето... абе мани... В следствие с чиста съвест мога да кажа че този сезон ей така си го изпуснах без да карам... Няма и 1500 км съм навъртял :bawling:. Колелото само си го гледам като експонат ...
Радвай се че е само днес - то почти свърши тоя ден.
Айде, горе чуковете и се оправяй бързо !
:beer:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Съб Сеп 25, 2004 8:40 pm

Да често срещано явление са "скапаните дни", мисля си че се дължи на магнитните бурии, преди година ме заболя корема при разказа на брат ми за такъв скапан ден в които беше успял да падне 2 пъти с колело, да си удари главата пак два пъти без колело, да го увикат и накрая за почивка седнал на пеиката пред блока и реанимирал и изведнъж от НИЩО-то го ударил един картоф по главата изстрелян от негов много добър приятел от по горните етажи.
аз разбира се не мога да предам точно духа на разказа особенно като се сетя какъв хилеж му ударих ;))

та моят начин на деиствие ако усетя "скапан ден" е просто да внимавам к'во правя, да не говорим че преди 5-6 години успях след 2 пъти след каръшки ден да си забърша професионално диска и даже не си сядах на пц-то ако усетя каръшина около мен ;)))))
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот PtD » Съб Сеп 25, 2004 11:06 pm

Даааа, и мен ме понаваля дъждецът днеска, няма какво да се каже. И някак устисках да не се утрепя в планината, затова пък в София се изръсих таман три пъти, като първият беше много ефектен, на кръстовището на "Тодор Александров" и "Христо Ботев", пързалях се около 7м по асфалта. После дропнах от 50-тина см върху една ламарина, ОПА, ламарината се хлъзгала на мокро. За капак се сурнах още един път на Паметника при един по-остър завой... :crazy:

А кои бяха двамата спускачи, които караха в дъжда под княжевския лифт, даже на единия казах "здрасти", ама бързах и нямаше време за повече :?:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот rujiru » Нед Сеп 26, 2004 1:10 am

[quote="PtD"]

За капак се сурнах още един път на Паметника при един по-остър завой... :crazy:
:?:
[/quote]


и аз имам един скъсан панталон от мрамора пред паметника - много се хлъзга на мокро - стиските само задна спирачка щото предната в тези условия помага само да си скъсате панталоните ! :D
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот Alien » Нед Сеп 26, 2004 12:57 pm

Дам, вие ми напомнихте, освен всичко друго описане по-горе, десния ми крачол на панталона се разпра целият от горе до долу по време на второто спускане и в момента изглежда адски смешно. Демек този панталон ще трябва да се хвърля. Ех, какъв ден. Добре, че свърши.

Но Капитана е прав - когато само един ден е лош е хубаво. Днес е по-добре. Само да не му става навик на този мой късмет.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот kagami » Нед Сеп 26, 2004 11:59 pm

[size=67]Some days are dry, some days are leaky
Some days come clean, other days are sneaky
Some days take less, but most days take more
Some slip through your fingers and onto the floor

Some days you're quick, but most days you're speedy
Some days you use more force than is necessary
Some days just drop in on us [/size]
[b]Some days are better than others [/b]

[size=67]Some days it all adds up
And what you got is not enough
Some days are better than others

Some days are slippy, other days sloppy
Some days you can't stand the sight of a puppy
Your skin is white but you think you're a brother [/size]
[b]Some days are better than others [/b]

......
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот Tupekc » Пон Сеп 27, 2004 12:15 am

Еми.. Алиен кофти тръпка.. сори за кофти деня, пожелавам ти от сега на татъка само хубави дни да имаш и да не се разболяваш! ;)
Аватар
Tupekc
 
Мнения: 115
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2004 11:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Сеп 27, 2004 10:36 am

[quote="Alien"]

Напоследък съм малко болен. Доста рядко ми се случва да ми има нещо, но ето на - сега нещо покашлям и гърлото ме боли. Та решавам днес (събота, 25.09) да покарам колело. Предния ден се разбирам с Нервен_Хамстер да се чакаме на лифта. Идва събота. Така очакван ден. Сутринта нещо кашлям лошо. Нищо, ще покарам малко, пък нищо няма да ми стане. Ям, оправям се, решавам да тръгвам. Викам асансьора. Не работи, а аз живея на 8мия етаж. Хубаво. Слизам и тръгвам към лифта. Стигам там, голяма групичка спускачи се е събрала. Няма и следа от Хамстера, аз решавам, че той няма да дойде. Тръгвам с групата, те ме поведоха по пътеката към Романския лифт, но избързаха и аз карах сам. Позагубих се около Романския, защото не знаех пътеката. Пребих се 2 пъти, като първият си ударих ръката близо до лакътя. Интересно, предния ден (петък) си бях взел наколенки от БАС, САМО наколенки, защото нямаха налакътници. Как не се сетих. Стигнах до долу, качих се втори път. Срещнах KiZZo и mite_pascoff, с тях решихме да спускаме към Бистрица. Ок, обаче по време на спускането спуках гума и спрях да я сменям. Беше срязана на четири места. Четири. :D Случва се. Стигнахме до околовръсното и се разделихме. Аз имах около час път до нас. Заваля проливно. Духаше силен вятър. Обувките ми издаваха някакви странни шльокащи звуци. Бях подгизнал, беше ми студено, бях (съм) болен, а имах около 35-45 минути до нас. Със зверски мъки се прибрах до нас. Асансьорът работеше. Не може да бъде, първото хубаво нещо в този скапан ден. След като се прибрах се сетих, че имам 3 "недупчени" билета (съответно за 2 спускания) за Симеоновския лифт, които бяха в панталона ми. Извадих ги... еми бяха станали на баница. 7 лева на вятъра. Не, по-точно на дъжда. Е и на вятъра де. Днешният ден ми дойде много. Писна ми. :(!:

Съжалявам за глупостите, просто днес станаха много неща, все лоши, и на мен започва да ми писва от моя малоумен късмет. Надявам се да не съм ви загубил много от времето. Ако на някой му се споделя подобни преживявания, ще се радвам да ги прочета, поне да знам, че не съм единствения тъп кърък на този свят.
[/quote]


Баба ми казваше едно време: "като си болен, леж и спи". И аз имам такива дни... Гадни са ама напоследък се усещам навреме като тръгва на карък и се щадя и си мързелувам цял ден :^:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Windstream » Пон Сеп 27, 2004 12:21 pm

[quote="bikerider"]

Баба ми казваше едно време: "като си болен, леж и спи".
[/quote]

Твойта баба като повечето баби май е била доста по в час с нещата, отколкото много съвременни доктори и докторици ;) :thumb:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Cveti » Пон Сеп 27, 2004 12:56 pm

Alien,недей да се бориш...
Отпусни се и се наслаждавай на удоволствието.;)
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Сеп 27, 2004 4:23 pm

@Windstream: :thumb:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот screamBoy » Пон Сеп 27, 2004 8:30 pm

[quote="cigami"]
...стихче...
[/quote]


даа, в такива дни и на мен ми идва да заплча, защото някой друг е успял да го изрази много добре:

[b]Love may be beautiful, love may be bliss
But I only slept with you, because I was pissed.

I thought that I could love no other
Until, that is, I met your brother.

Roses are red, violets are blue, sugar is sweet, and so are you.
But the roses are wilting, the violets are dead, the sugar bowl's empty
and so is your head.

Of loving beauty you float with grace
If only you could hide your face.

Kind, intelligent, loving and hot;
This describes everything you are not.

I want to feel your sweet embrace
But don't take that paper bag off of your face.

I love your smile, your face, and your eyes -
Damn, I'm good at telling lies!

My darling, my lover, my beautiful wife:
Marrying you screwed up my life.

I see your face when I am dreaming.
That's why I always wake up screaming.

My love, you take my breath away.
What have you stepped in to smell this way?

My feelings for you no words can tell,
Except for maybe "go to hell".

What inspired this amorous rhyme?
Two parts vodka, one part lime.[/b]
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Alien » Пон Сеп 27, 2004 9:12 pm

Баахахахахха, ето такова нещо като прочетеш и ти става по-добре. Мерси! :D:D

bikerider, това с лежането и спането е хитро. Ще го тествам някой път. :D

kagami, [color=red]SОМЕ[/color] days are better than others, но когато другите са лоши и са повечето какво става? :D При мен е все така. :xx(::D

Мърфи го е казал - "Усмихни се, утре ще е по-зле." :D:D

[img]http://rack5.free.evro.net/free2/photoes/Fun/Pics/optimism.jpg[/img]

Това е картинката, най-добре изразяваща това, което мисля. :D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Сеп 28, 2004 1:58 pm

[quote="Alien"]
Мърфи го е казал - "Усмихни се, утре ще е по-зле." :D:D

[img]http://rack5.free.evro.net/free2/photoes/Fun/Pics/optimism.jpg[/img]

Това е картинката, най-добре изразяваща това, което мисля. :D
[/quote]


:thumb:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Вто Сеп 28, 2004 3:10 pm

:D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот pascoff » Пет Окт 01, 2004 5:41 pm

[quote="bikerider"]

Баба ми казваше едно време: "като си болен, леж и спи". И аз имам такива дни... Гадни са ама напоследък се усещам навреме като тръгва на карък и се щадя и си мързелувам цял ден :^:
[/quote]


Противно на логиката когато си болен да си седиш вкъщи и нищо да не правиш, че да имаш сили за болестта, аз се чувствам по-добре когато съм в движение ... същия ден когато карахме с Alien аз също бях болен и нарочно бях излезнал да карам защото за мен това е по-добрия вариант от седенето и чакането болестта сама да мине ... на следващия ден пак карах цял ден в мъгла и дъжд и вечерта се чувствах много добре ... мисля че като си болен е по-добре да "изкараш" болестта чрез изпотяване и лимони с мед примерно а не с хапове и химии които не знаеш как ти действат и лежане в кревата :)
Относно настроението и "лошите" неща които ти се случват когато си болен всичко е въпрос на настройка и гледна точка ... примерно караш и минаваш по 5 яки пътеки и паднеш 5 пъти и ако си в лошо настроение ще си спомняш само паданията от този ден но ако си в добро настроени ще помниш само хубавите моменти от карането ... затова на човек му се струва че му се случват само "лоши" неща в определен ден и "само" хубави в друг в зависимост от настроението :)
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Гост » Пон Окт 11, 2004 4:49 pm

2004
Гост
 

Мнениеот MOD » Пон Окт 11, 2004 5:10 pm

[quote="x t r"]

2004
[/quote]


еее, цяла куца година ... не може да е толкова зле .. просто няма начин .. ако разбира се това имаш предвид
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Окт 11, 2004 5:15 pm

[quote="MOD"]

[quote="x t r"]

2004
[/quote]


еее, цяла куца година ... не може да е толкова зле .. просто няма начин .. ако разбира се това имаш предвид
[/quote]


Абе MOD, що му отговаряш? Не виждаш ли, че е фалшив (
с интервали в името).
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MOD » Пон Окт 11, 2004 5:21 pm

[quote="did"]

[quote="MOD"]

[quote="x t r"]

2004
[/quote]


еее, цяла куца година ... не може да е толкова зле .. просто няма начин .. ако разбира се това имаш предвид
[/quote]


Абе MOD, що му отговаряш? Не виждаш ли, че е фалшив (
с интервали в името).
[/quote]


:(!:
И аз се зачудих на поста, но не забелязах, че е фалшив ника :angfire:
След това видях новата регистрация и реших да проверя дали не съм отговорил на :censored: ... и видях твоя пост ...:(
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 138 госта