За Битовите

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

За Битовите

Мнениеот Kenny - Bitoviq » Чет Сеп 23, 2004 8:59 pm

Приятели мой, пише ви уважаващ всичко битово човек!!! Интелегентен и разбиращ от качествено пиене в качествена обстановка - Битовата, човек. Стига обаче съм рзсъждавал, нека пиина. А бе май пиша повече от нужното. Та исках да ви призова < всички пияници и не чак толкова пияници, но задължително пиещи, по възможност в битова обстановка с шише ДОМАШНА - ГРОЗДОВА - пак се отплеснах . А бе пишета и пиите с мен тази вечер, и по бързо вече напреднах. Пък и утре е ден, нека тази нощ да не си я спомняме < т'ва не звочеше ли битово????:xx(::xx(::xx(::xx(::xx(:

П.с ДЕЦА ПИИТЕ СИ ОТ ЧАШИТЕ!!!!!!!!!!:^::^::^:
Obicham boba , leba i da ...
Kenny - Bitoviq
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 8:39 pm

Мнениеот Sp0nG » Чет Сеп 23, 2004 11:34 pm

[quote]Стига обаче съм рзсъждавал, нека пиина[/quote]

Това от къде ли ми е познато? Имам един приятел, с който обичаме да не говорим много, за сметка на друго:D Ясно ти е това и аз съм от твоя отбор, ама и на мен нещо не ми се пише, понеже трябва да....легам, ама преди тва една половинка(0.5) 'приспивателно' ще трябва да изпия, че днес как бих жената, направо ми стана гадно(от гледката на кръв върху бутилката ми :bowdown:'Бай Гроздан':bowdown:, че и правих сефтето) Оф айде стига съм ПИсаЛ, че почва ВОДка НА ДОВЕРИЕ:puke:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот kagami » Пет Сеп 24, 2004 2:08 pm

[quote="Sp0nG"]

днес как бих жената, направо ми стана гадно(от гледката на кръв върху бутилката ми :bowdown:'Бай Гроздан':bowdown:, че и правих сефтето) Оф айде стига съм ПИсаЛ, че почва ВОДка НА ДОВЕРИЕ
[/quote]


Да - стига си писал :asshole:
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот Kenny - Bitoviq » Пет Сеп 24, 2004 2:49 pm

:^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^:
Obicham boba , leba i da ...
Kenny - Bitoviq
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 8:39 pm

Мнениеот did » Пет Сеп 24, 2004 3:02 pm

Ей, алоооу! Това е форум за планинско колоездене, не за пиянски десетобой!

[img]http://veselba.kafence.com/pix/alkohol/sporten_alkoholizum-drunking_decatlon.jpg[/img]
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Kenny - Bitoviq » Пет Сеп 24, 2004 3:17 pm

Sp0nG и моя приятел това разправя - ДОКАТО ИМА МЕТАКСА НА МАСАТА НИКОЙ ДА НЕСТАВА. Един ден го послушах и да не ти разправям в банята, на пода кво е :puke2:студено.:drunk::puke:

Но стига сме писали некви небивалици - ясно е, че дори да не те подтикват си гледаш чашата . Ето в тва се крие проблема и въпроса

Призивът е следния ВСЕКИ ТРЯБВА ДА СИ РАЗКАЖЕ БИТОВА или НЕ ЧАК ТОЛКОВА БИТОВА СЛУЧКА. <с подробности>

пр. НЕ ЧАК ТОЛКОВА БИТОВА СЛУЧКА -> какво означава това ли ... >>>>

ПАДАНИЦА С КАМЕНИЦА !!!

Нали сме байкарски сайт, нека първата случка бъде байкарска. Та така
Решаваме група пияници или поне двама от тях- АЗ и моя приятел от по горе. Да катериме с кололата до Боянско Eзеро и там на пикник. Хубаво ама ние на два пъти трябваше да си почиваме. Много катерене, пък и бая бира - в галони <КАМЕНИЦА екстра и обикновенна> 5,6 бири за мене и моя приятел. Та на всяка почивка пиивахме по галонче -само двамата. Горе както си му е реда полянка, саладка ракиика, скара и прословутата бира. Другите предимно момичета наблегнаха на яденето. Но ние с моя приятел гледахме да не даваме фира на алкохола и пихме до последно.
После неможахме да слеземе почнаха се едни песни, пикаене през 5 минутки, лоши падания и така до Бояна.НЯМАХМЕ КАСКИ а камъните са еврей. От тога останаха само белезите и махмурлу:beer:ка

Тая история нама никакъв смисъл и логика! НЕ е нужно да я помните - помнете само че пиенето е навсякуде около нас и трябва да се унищожава деМЕК да се пие.

П.П Очаквам вашите разкази и мнения за любими питиета и битови коктейлчета. Следете и мойте истории обещавам да стават груби
Obicham boba , leba i da ...
Kenny - Bitoviq
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 8:39 pm

Мнениеот Sp0nG » Пет Сеп 24, 2004 3:19 pm

@kagami: добре де малко се изхвърлих, ама няма да се обиждаме сега

@did: е то не може да се кара през цялото време, аз като нямам фар кво да правя през нощта?:D

@Kenny - Bitoviq: Ох, батко, довечера...:beer:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 159 госта