Я ми кажете как може да стане така зле положението

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Я ми кажете как може да стане така зле положението

Мнениеот FiLaRn » Съб Сеп 04, 2004 9:37 pm

Малко ми се счупи вилката, ма съвсем малко, та да ми кажете, как може Крос да ги праят с толкоз "ЯКИ" части... Ма просто немога да разбера, добре, че аз от толкоз години карам веЛИсопед, та знам как да падам, без да си строша тиквата, ама ако беше неко малко лапе, и са беше засилило яко ко щеше да стане... а впрочем, ето и снимка на толкова яката вилка... Те тава а положението, чудя се дали да си купя същата :Рррр има ги тука в един магазин за по 14 лева... даже може 30-тина да си купя и да си ги сменям всеки ден... Деба тия боклуци....Изображение
FiLaRn
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2004 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот barbarossa » Пон Сеп 06, 2004 12:28 pm

ти пък искаш от low-end чаркове да имаш high-end производителност... мнееее .... :xx(:
Аватар
barbarossa
 
Мнения: 321
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Май 04, 2003 10:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Пон Сеп 06, 2004 12:36 pm

каква е тая покривка, дето я имаш за подпис?
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот rujiru » Пон Сеп 06, 2004 3:33 pm

[quote="FiLaRn"]

Малко ми се счупи вилката, ма съвсем малко, та да ми кажете, как може Крос да ги праят с толкоз "ЯКИ" части... Ма просто немога да разбера, добре, че аз от толкоз години карам веЛИсопед, та знам как да падам, без да си строша тиквата, ама ако беше неко малко лапе, и са беше засилило яко ко щеше да стане... а впрочем, ето и снимка на толкова яката вилка... Те тава а положението, чудя се дали да си купя същата :Рррр има ги тука в един магазин за по 14 лева... даже може 30-тина да си купя и да си ги сменям всеки ден... Деба тия боклуци....
[/quote]


много е евтина вилката, аз лично пред 5-6 години като карах крос таигър си умирах от страх да не се спраска вилката, в краина сметка след 10-15 спускания 5-6 от които започваха от черни връх по зелената пътека продадох цялото возило тъи като ме плашеше и змиеподобното кълчене на рамката ! :(
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот FiLaRn » Сря Сеп 08, 2004 12:10 am

rujiru: xmm.. tq vilkata si e bokluk, obache neznam kak moje da slagat chak takiva bokluci... ami ti kak uspq toq Cross Tiger da go zadyrjish zdrav 10-15 spuskaniq.. obiknoveno Cross /"Djipyt sred velosipedite"/ se razkapvat totalno oshte samo pri pomisala za po-eXtreme karane, ko li ostava za spuskaniq..
FiLaRn
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2004 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Сеп 08, 2004 11:04 am

е НЕ как я строши тая вилка бе:^:,долколкото знам тя е за DH ,и е пълна с карбон и титании,а ти си я направил все едно е направена от кашкавал

:wavey:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот axelmax » Сря Сеп 08, 2004 11:20 am

ако искаш може да ти кажа каде могат да ти я поправят ,горе долу ремонта ще струва към 200-250 лева ,но да знаеш ,че с само с оригинални резевни части се работи при онзи човек /некои биха казали БОЖЕ ОПАЗИ от такава орииналност/:tongue::tongue::P:spiny:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот did » Сря Сеп 08, 2004 11:35 am

[quote="FiLaRn"]

Малко ми се счупи вилката, ма съвсем малко, та да ми кажете, как може Крос да ги праят с толкоз "ЯКИ" части... [/quote]


Първо, Крос не ги правят. Ама и не казват официално кой ги прави, щото никой не иска да си лепне марката на такова недоразумение.

Второ, като и без това караш твърда вилка (щото тая си е твърда, независимо от пружинения дизайн, или по-скоро не е твърда, щото се суче напред-назад), защо поне не си сложиш здрава нормална евтина твърда вилка и да събираш пари за нещо с амортисьор, но направено от по-твърд вид кашкавал?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот FiLaRn » Сря Сеп 08, 2004 1:10 pm

[b]axelmax[/b]: ми тя по мои впечатления даже и от кашкавал да беше направена, щеше да е по-здрава, ми тя кат че ли от топено сирене са я правили... иначе е №1 :Ррр друг не може да я счупи толкоз гъзарски... Както и да е... сега си купих една "много" грамотна вилка... почти същата е.. ще я карам докат се разбие и пак, защото тука имаше още два модела, които са почти същата изработка, само дето цената им беше 5-6 пъти по-висока

[b]did[/b]: то няма значение според мен Крос ли са я правили или самоуки тайвански и китайски 2-ро класници в час по ръчен труд... качеството е едно и също, само дето Крос са ми на 40 КМ разстояние и винаги мога да ида да купа 20 кила бензин Shell V-Power Racing :P и да ги подпала.. :)
FiLaRn
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2004 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FiLaRn » Сря Сеп 08, 2004 1:12 pm

между другото, да се похваля, научих се да я разглобявам тая вилка счупената, въпреки твърденията, че не можели да се разглобяват тия евтините... тая стана, само че още не съм пробвал да я сглобявам, щото инструмента който ми свърши работа за разглобяването беше малкото ми акъл в главата и простотията ми, та я ударих два пъти в земята и тя "цъфна"
FiLaRn
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2004 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Сря Сеп 08, 2004 1:14 pm

[quote="FiLaRn"]

между другото, да се похваля, научих се да я разглобявам тая вилка счупената, въпреки твърденията, че не можели да се разглобяват тия евтините... тая стана, само че още не съм пробвал да я сглобявам, щото инструмента който ми свърши работа за разглобяването беше малкото ми акъл в главата и простотията ми, та я ударих два пъти в земята и тя "цъфна"
[/quote]


Интересен подход! Ще вземеш хляба на bikerider ти, ей!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот axelmax » Сря Сеп 08, 2004 7:35 pm

aма той така ли прави с вилки ,и толкова хора са доволни ,
FiLaRn трябва практика, и ще станеш някога като него

hehheheheehehhe:pimp::peace::peace::peace:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот FiLaRn » Сря Сеп 08, 2004 11:00 pm

did: xmmm az vinagi kat trygna da pravq neshto, -predi tova zadyljitelno go potroshvam iz osnovi.. posle smenqm sichko i stava kat novo i sym dovolen, daje sa chudq dali da post-na i snimkata na obtegacha.. :)

axelmax: ami to ako trqbva da mi se nachislqva staj po broq na sichko izporosheno ot mene, az otdavna trq sym pensioner... kat se setq samo che ot originalnoto kolelo ostana samo ramkata... sichko drugo potroshih, daje i shifter-ite na Sram :)) e verno golem sram brah s teh deba tehnata maika.. za nishto nestavat, a gledam che v Screambikes gi prodavat za po suma kinti
FiLaRn
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2004 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: the_rookie и 154 госта