Zoom

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Zoom

Мнениеот GOA » Пет Сеп 03, 2004 10:18 am

Zooma има тежката дума,
нашата система 650
Изображение

Всъщност идеята ми беше за хитрите мечоци :laugh:
http://rack6.free.evro.net/kalkito/MP3/ ... 20Mechoci/
Downhill by car.
Лопа ти прожината на амортесиора.

|-|
Аватар
GOA
 
Мнения: 732
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 11:56 am

Мнениеот KiZZo » Пет Сеп 03, 2004 10:44 am

Тез, които знаят английски знаят и какво значи зуум. Та малко история: компанията е произвеждала тръби за телескопи, с които астрономите си зумвали разни участъци от луната. Обаче след като хамериканските учени обявили бойкот на тръбите им, жълтурите се зачудили какво да правят със стоката по складовете и затова сложили по една пружина във всеки телескоп, вързали ги по два и почнали да ги продават кат вилки ...
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Сеп 03, 2004 11:02 am

А лещите от оптиката махнали ли са ги?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот KiZZo » Пет Сеп 03, 2004 11:16 am

Според неофициални изказвания на учени от Зона 51 във вилката има оптика с явно извънземен произход, която ти позволява да виждаш звезди посред бял ден. Друго доказателство бил някакъв тип с прозвище Извънземното, който карайки с такава вилка (но със сменени лепенки, за да не предизвиква съмнения) издухвал всички останали.
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Пет Сеп 03, 2004 7:50 pm

:rofl::rofl::rofl:

Чшшшш пак ли нещо за мен бе, аз съм под прикритие, KiZZo, шшшшшшт. :D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот axelmax » Пон Сеп 06, 2004 9:47 pm

[quote="KiZZo"]

Според неофициални изказвания на учени от Зона 51 във вилката има оптика с явно извънземен произход, която ти позволява да виждаш звезди посред бял ден. Друго доказателство бил някакъв тип с прозвище Извънземното, който карайки с такава вилка (но със сменени лепенки, за да не предизвиква съмнения) издухвал всички останали.
[/quote]


a аз се чудех ,защо не е много подходяща за нашата планета а тя била извънземна ,ама разбира се колко съм бил..........:liplick:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 135 госта