Странни сънища :D

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Univer welo » Сря Апр 20, 2011 7:34 pm

Antares написа:Сънувах, че с Кривите караме по някакви нечовешки трасета, на едно място бяхме спряли, за да обсъдя с Калин смяната на лагерите, и ги гледах диваците, как спуснаха някаква много дива и игрива пътечка, на която се осмелих и аз и я минах като пич ^^


Разликата между сън и реалност е като... Айде идва Великден, дай да не се обиждаме! :beer:
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О Е С И Л А !



[color=#FF0000] !!! ВСЯКО ПЛЕМЕ Е ДОСТОЙНО ЗА ВОЖДА СИ !!!
или по -ясно казано ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ!
Аватар
Univer welo
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 11:53 am
Местоположение: СВЕТЪЛ БАЛКАНСКИ СУБЕКТ

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Univer welo » Сря Апр 20, 2011 7:56 pm

[quote="Antares"]Сънувах, че намирам кабела на едно магистрално трасе срязан. *ахти, поне на сън малко покой от тая работа?

Дори насън не виждаме покой...[/quot

Виждам,че си много претеснен.... ми що не станеш овчар?! Ще джиткаш с байка по" осрани пътеки" - изсконна твоя мечта и ще свириш на каба гайда - "Когато бях овчарче и овците пасях..." Опитай! На Георгьовден ще пазаруваме от теб агнета. Недей да ми благодариш, съветът ми е безкористен - едно агне и кашонче "Балантайн" стигат. :wavey:
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О Е С И Л А !



[color=#FF0000] !!! ВСЯКО ПЛЕМЕ Е ДОСТОЙНО ЗА ВОЖДА СИ !!!
или по -ясно казано ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ!
Аватар
Univer welo
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 11:53 am
Местоположение: СВЕТЪЛ БАЛКАНСКИ СУБЕКТ

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Сря Апр 20, 2011 9:07 pm

Само се чудя как пишеш с усмирителната риза?
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот eMcKu » Сря Апр 20, 2011 9:09 pm

Antares написа:Само се чудя как пишеш с усмирителната риза?

че как, вече и те се правят в Тайланд :lol:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Univer welo » Чет Апр 21, 2011 6:11 am

Antares написа:Само се чудя как пишеш с усмирителната риза?


ДИКТУВАМ! :nono:
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О Е С И Л А !



[color=#FF0000] !!! ВСЯКО ПЛЕМЕ Е ДОСТОЙНО ЗА ВОЖДА СИ !!!
или по -ясно казано ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ!
Аватар
Univer welo
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 11:53 am
Местоположение: СВЕТЪЛ БАЛКАНСКИ СУБЕКТ

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Watanabe » Нед Авг 28, 2011 10:17 am

Попадам с приятели на професионален фото сеанс за някаква кампания, червени ти- шърти, грим, 3500лв хонорар... Мене ми е скучно, щото не съм от селебритата и се чудя с какво да се занимавам. Намерих един обемен пъзел да се занимавам там и някой ме попита дали не е на Дичо- той ги колекционирал. Ами може и да е бил негов- но сега аз го разчепквах. По едно време гледам отсреща на улицата някаква бригада работници разрушават комплекс паянтови сгради. Един тъкмо замахма с едно голяма кирка връз хубава дървена барака, когато му извикахме да спре, да ни я даде. Тъкмо ми трябваше гаражче за мотора се сетих. Ще почерпим. Купувам им 6 бирички на работниците и някакви безалкохолни с йероглифи там. Чудя се да им взема ли уиски Къти Сарк или Джак Даниелс- единствените уискита в мизерния магазин наблизо. И двете ми изглеждаха ментарски и нищо не купих. Смея да отбележа че доста се въртях около щанда с алкохола като разбирач. Явно и в сънищата става като в реалния живот. :magnify:
Всички с работниците преместваме бараката плъзгайки я към някакви парцели с градини и бараки Аз съм по - напред когато предупреждавам другите да бягаме и да се скрием- видях ЛЕОПАРД, всъщност - нещо като голямо насекомо, извисило се над един малък бик, насекомото по средатата на тялото си имаше глава на леопард, виеише се като дим над бика заплашително и свистеше. :jump:
Ние се скрихме в една от частните бараки край градините притеснявайки се че леопарда ща не подгони. Въоръжихме се с градински интрументи- некви малки гребла, като детски. Щеше да бъде смешно как щяхме са ступаме жуотното с тоя инвентар. По едно време влязоха собствениците- възрастни жени и ни обясниха, че наистина тия леопарди са малко страшнички на вид, но не са чак толкова опасни. Излизаме навън- то ясно слънце, градинки, земеделие, леопардите изчезнали, явно са някакъв кратък феномен с който местните са свикнали.
Толкоз за тоя сън (поне толкова се сещам).
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Fresh » Пон Авг 29, 2011 10:57 pm

Миналата вечер сънувах че съм навилата и някакви там наркобосове си принасят дрогата през планината и ме виждат и започват да ме гонят и единия който много прилича на баща ми :D започва да ме бие и аз намирам два ножа в колана си и хвърлям единия и го уцелвам в гърлото но него убивам и хвърлям и другия и го убивам.Продължавам напред и ме срещат още двама с пистолети и ме стрелят но не ме уцелват и докато заредят аз хвърлям ножовете по тях и ги убивам и в това време звъни телефона на брат ми и се събуждам. :D Много странен сън първия ми които да не включва колело. :rofl:
Изображение
Аватар
Fresh
 
Мнения: 304
Рейтинг: 1219
Регистриран на: Пет Апр 08, 2011 8:58 am
Местоположение: Габрово

Re: Странни сънища :D

Мнениеот mukuthegang » Сря Авг 31, 2011 11:25 pm

Любимият ми :
Събрали сме се на ъгъла на блока с приятели и си лафим. Поглеждам зад ъгъла и гледам МЕЧКА ГРИЗЛИ яко надъхана тича срещо нас!!! :bigeyes: :bigeyes: Аз се психирвам яко и креща да се крият, но само аз се скривам. Чувам яко писаци. Иии поглеждам .......... Мечока ги гъделичка !! :confused:
Аватар
mukuthegang
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 12:08 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот filchev1 » Пет Сеп 02, 2011 3:10 am

mukuthegang написа:Любимият ми :
Събрали сме се на ъгъла на блока с приятели и си лафим. Поглеждам зад ъгъла и гледам МЕЧКА ГРИЗЛИ яко надъхана тича срещо нас!!! :bigeyes: :bigeyes: Аз се психирвам яко и креща да се крият, но само аз се скривам. Чувам яко писаци. Иии поглеждам .......... Мечока ги гъделичка !! :confused:


Хах , моят е как отивам до книжарницата , купувам ти правописен речник и ти го подарявам... :finger:
Изображение
Gambler dh10 rider...:dopey:
http://www.bike-house.biz/
Аватар
filchev1
 
Мнения: 237
Рейтинг: 1311
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот radokssamas » Пон Окт 24, 2011 1:52 am

Това с асансьора ми се е случвало. Блока е 15 етажа а аз сънувам че се мотам по 3x-тия етаж :idea: доста е плашещо :crazy:
Аватар
radokssamas
 
Мнения: 98
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Вто Ное 30, 2010 3:32 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Watanabe » Пон Ное 28, 2011 11:18 am

Карах си колелото 70-на километра когато окъснях и се оказа, че ще замръкна в някакво село. Ама какво ще ям? Брех, на центъра на селото остатъци от огънче, някой си е правил пикник. Извадих от раницата малко картофи, които от какъв зор съм си носил не знам. Та разпалих огъня- ще пека картофи. Викам - ще ги увия първо във фолио и какво да видя- няоколо парчета алуминиево фолио. Ама мизерни малки парчета. Ровя в раницата- брех, то насън всичко се натаманява- носил съм си и фолио и вече мятам картофите в жарта. Доволен съм. Сякаш чувах картофите как пукат. После обаче реших да се прибера въпреки тъмнината и набарах някакъв асфалт, по който трябваше долу горе да се домъкна вкъщи. Е, стигнах чак сутринта, а там двама авери ме чакат да покараме по черно по маршрута, който предната вечер не можах да довърша. Да, но беше неделя сутринта и нашите ме изюркаха да ходим на неделната католическа проповед и се наложи мойте хора да ме изчакат (не че някога съм ходил в RL на такова мероприятие). Сменям джърсито и клина с официалния неделен костюм и се замъкнахме семейно на проповедта. А там някакъв нов пастор дето много не ги разбираше библейските текстове та малко поспорихме. Стана суматоха и в тарапаната се измъкнах обратно вкъщи където мойте авери им се бе изчакало чакането. Бързо преобличане и после къде ходихме да караме не помня.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Странни сънища :D

Мнениеот CocaCola » Пон Ное 28, 2011 3:32 pm

radokssamas написа:Това с асансьора ми се е случвало. Блока е 15 етажа а аз сънувам че се мотам по 3x-тия етаж :idea: доста е плашещо :crazy:

... По същия начин и накрая се събуждам стряскайки се :V: много ме е страх така :D :agree:
SCOTT YZ0 RIDER !
Аватар
CocaCola
 
Мнения: 358
Рейтинг: 946
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 3:01 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот dirtnewbie » Пон Ное 28, 2011 7:04 pm

Когато бях малък много често сънувах, че една лоша баба ме посещава.
Преди да дойда и да живея в София, аз живеех в провинцията. Имахме къща на 2 етажа, но не беше много висока. Отдолу - нагоре се издигаше една голяма тераса и плочата и стигаше чак на 2 етаж, където следователно стъпваме.
Съня го сънувах доста често, а той е нещо подобно на това, което ще ви разкажа.
Значи, аз спя в малкото ми креватче, което се намира до прозореца на стаята, която е точно над плочата на терасата. Чуваше се в началото един ужасен тропот на врата, която издаваше звук на чук, който удря по тънък, не добре закрепен лист метал. С този тропот аз се събуждах от съня си в моя сън. След това един мотор идваше под терасата ни, а на него се возеха един старец и една бабичка. Бабичката винаги викаше нещо. Странно защо, но отначалото ги виждах от друга позиция, а не от тази, в която се намирам. Гледам как моторът започва да пълзи нагоре и да се катери по стените на къщата отвън. Беше като мравка, която се катери по стената, а след това се обръща надолу с глава. След като се качваха на терасата, тая ужасна баба винаги удряше по прозореца ужасно силно и викаше, но аз не я чувах, защото имаше уплътнение на прозореца. Въпреки, че беше отдавна, дограмата беше алуминиева и не се чуваше нищо отвън. След като и проличаваше, че е бясна и ще иска да ме изяде или нещо подобно, аз започвах да плача като луд. Въпреки силният вой, който наддавах, родителите ми не ме чуваха и спяха дълбоко.
След като бабата изчезваше от погледа ми и аз се успокоявах, вратата на стаята ни се отваряше рязко и оттам това чудовище се затичваше към мен с огромна ярост и силни викове. Когато идваше близо до мен аз се събуждах.
===========================================================================================================
Не знам как си го спомням толкова детайлно, въпреки, че бях едва на 3-4 годинки. :dontknow:
В момента отново ме побиват тръпки, въпреки зрялата ми възраст.
make my wishes come true
dirtnewbie
 
Мнения: 537
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 1:11 am

Re:

Мнениеот Phant0m » Пон Ное 28, 2011 8:45 pm

eurolit3 написа:Тва с блока и на мене ми се е случвало :) натискам копчето за 7 етаж обаче то отива на 8-ия и засяда и тогава се събуждам

хаха и на мене преди 2 години някъде :D
Аватар
Phant0m
 
Мнения: 278
Рейтинг: 1193
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 4:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Пон Ное 28, 2011 9:35 pm

Бях сънувал, че един аз и един германец бяхме в една кола и той шофираше с бясна скорост около 180 км в час и усещам вече как ще се напикая от страх защото найстина имах чувстовото, че съм в кола и се събудих :rofl: или Един път сънувах някакво хипер страшно лице дето има от едната страна хипер остри зъби а от другата да няма никакви а отдоло на има някви супер криви дето са почернели от цигарите който е пушел предишния им собственик и това лице почна да ме гони и се събудих
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот duncon_pussy » Пон Ное 28, 2011 11:24 pm

Сънувам си аз как ме гони глутница кучета на сутринта на 1 април и баща ми ме буди с шише ледена вода!!! :evil: :evil: :evil:
duncon_pussy
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1143
Регистриран на: Чет Ное 24, 2011 10:47 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Metomixa » Сря Дек 14, 2011 10:25 am

Сънувал сам как играя на компа,отивам до кухнята за вода връщам се компа го няма чувам някав странен шум усещам,че немога да мърдам и гледам някво зелено светещо мече идва към мен със зловеща усмивка и криви зъбу и се събуждам :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Metomixa
 
Мнения: 175
Рейтинг: 1072
Регистриран на: Съб Окт 29, 2011 10:21 pm
Местоположение: България

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Пон Яну 16, 2012 10:27 am

Хм... генератора на простотии пак се е включил.

Сънувам си аз, че съм пратен на разузнавателна мисия с хеликоптер над някакъв град, погълнат от някаква зараза и понеже толкова и мога да карам хеликоптер - катастрофирах. Излизам, паля някакъв камаз и тръгвам да търся изход. Плених някакви идиоти, затворих ги в една клетка в каросерията, после видях някакъв лъв, наполовина обхванат от заразата (някакви растителни паразити), който спасих с някакъв серум. Накрая се стъмни и тръгнах да търся къде от шибаното табло се пускат фаровете... Биийп-бииийп-бииийп-бииийп...будилник...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот hanuman.ram » Чет Мар 01, 2012 10:52 pm

И аз да споделя едно сънче... :D
Сънувам си аз някакви яки нещица ..(слънчевко,топличко)
И изведнъж всичко става черно и не мога да помръдна,..Изведнъж се осещам , че всъщност аз сънувам и нищо не е реално...
Такова нещо за пръв път ми се е случвало но е много хубаво, можеш каквото искаш да правиш.. Излизането от това състояние,обаче е много трудно(поне за мен) Сам не можах и за радост ме събудиха, въпреки че беше голям шок.. :D :D :peace:
Jah Love...
Изображение
hanuman.ram
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1222
Регистриран на: Съб Окт 01, 2011 7:46 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Пет Мар 02, 2012 11:14 pm

hanuman.ram написа:И аз да споделя едно сънче... :D
Сънувам си аз някакви яки нещица ..(слънчевко,топличко)
И изведнъж всичко става черно и не мога да помръдна,..Изведнъж се осещам , че всъщност аз сънувам и нищо не е реално...
Такова нещо за пръв път ми се е случвало но е много хубаво, можеш каквото искаш да правиш.. Излизането от това състояние,обаче е много трудно(поне за мен) Сам не можах и за радост ме събудиха, въпреки че беше голям шок.. :D :D :peace:

Като бях на 4-5 ми се случи нещо подобно, даже неможех да си отворя очите, някой трябваше да ме събуди
И за да не е офтопик: Сънувх, че тичам гол в даскало :eyebrow:
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Jumpup » Съб Мар 03, 2012 11:41 am

styanski написа:
hanuman.ram написа:И аз да споделя едно сънче... :D
Сънувам си аз някакви яки нещица ..(слънчевко,топличко)
И изведнъж всичко става черно и не мога да помръдна,..Изведнъж се осещам , че всъщност аз сънувам и нищо не е реално...
Такова нещо за пръв път ми се е случвало но е много хубаво, можеш каквото искаш да правиш.. Излизането от това състояние,обаче е много трудно(поне за мен) Сам не можах и за радост ме събудиха, въпреки че беше голям шок.. :D :D :peace:

Като бях на 4-5 ми се случи нещо подобно, даже неможех да си отворя очите, някой трябваше да ме събуди
И за да не е офтопик: Сънувх, че тичам гол в даскало :eyebrow:


Отвлекли са ви извънземните. :rofl:
Сънувам, че съм станал скиор фристайлър. :crazy: Страшен кошмар и в съня си викам: ``Чакай малко аз не бях ли байкар?`` и ме обзе паника. :rofl:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Нед Мар 04, 2012 10:22 pm

Как ще ме отвлекат като майка ми спеше до мен :dontknow: или някои ми е сложил моментално лепило на клепачите, това щеше да е мега брутално...
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот dirtnewbie » Нед Мар 04, 2012 10:45 pm

styanski написа:Как ще ме отвлекат като майка ми спеше до мен :dontknow: или някои ми е сложил моментално лепило на клепачите, това щеше да е мега брутално...

Много си глупав. Между другото, ако извънземни решат да те отвлекат, изобщо няма да ги бъркат кучета, майки, бащи ит.н. И как може на 15 години да спиш с майка си?! :bigeyes:
make my wishes come true
dirtnewbie
 
Мнения: 537
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 1:11 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот azze » Нед Мар 04, 2012 11:24 pm

Скоро (май по-миналата нощ) имах много странен сън.Чак сега се сетих точно какъв беше.Стоя си аз сам в една стая,която малко прилича на една от стаите на апартамента ми.По едно време един от нощните шкафовете почва да се мести сам.В първия момент,въпреки че ми минаха през главата разни идеи за паранормални явления,отидох и го бутнах с крак към стената.Да,ама той веднага пак се помести,при което аз почнах да го бутам в обратна посока и да се боря с него.Внезапно спрях да бутам и ми се прииска да викам от ужас,но не можех.Опитвах се,поемах си въздух и си напъвах гласните струни докрай.След десетина секунди успях да издам някакъв звук.Веднага след това се събудих.
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Пон Мар 05, 2012 9:25 pm

dirtnewbie написа:
styanski написа:Как ще ме отвлекат като майка ми спеше до мен :dontknow: или някои ми е сложил моментално лепило на клепачите, това щеше да е мега брутално...

Много си глупав. Между другото, ако извънземни решат да те отвлекат, изобщо няма да ги бъркат кучета, майки, бащи ит.н. И как може на 15 години да спиш с майка си?! :bigeyes:

Кхъ-кхъм говоря когато бях на 4-5 сега искам стаята да ми е празна, никой да не влиза и да си остане така както аз си я оставих.Момичетата са изключение :blush:
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот pop_rock » Пон Мар 05, 2012 11:17 pm

''styanski'' според профилната ти информация си на 13:)
Какви момичета ще ти влизат в стаята ?
Be free..
Аватар
pop_rock
 
Мнения: 168
Рейтинг: 1289
Регистриран на: Пет Фев 03, 2012 1:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот dirtnewbie » Вто Мар 06, 2012 10:41 am

Пропуснал съм факта, че си бил малък, ама както и да е. Тука се направи на интересен и неподготвен. Кви момичета те гонят бе, ей :rofl: Сигурно ще се целувате по бузите, и ако под момичета имаш предвид предишното ти "гадже", с което ни занимаваш в една друга тема... ходи се гръмни :evil:
make my wishes come true
dirtnewbie
 
Мнения: 537
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 1:11 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BurNiNg_IcE » Вто Мар 06, 2012 2:15 pm

Нямате си на представа днешните момичета на по 13-14-15 на какво са способни, нали? :V: :eek3:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Вто Мар 06, 2012 2:16 pm

Една приятелка ми разправяше как в трамвая слушала две момиченца на видима възраст 12-14 да си говорят и едната казала, че за да не я хванела мама, която я води на гинеколог си носела винаги вазелин... :xx(:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BurNiNg_IcE » Вто Мар 06, 2012 2:28 pm

Трагедия е от 96 надолу положението.. :xx(:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron