Странни сънища :D

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Neutr0n » Вто Мар 06, 2012 7:34 pm

Styanski вземи се стегни и почети малко преди да пишеш. Он: Сънувах, че се състезавам в планината с пистарка...
Neutr0n
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 3:01 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот pop_rock » Вто Мар 06, 2012 8:49 pm

BurNiNg_IcE написа:Трагедия е от 96 надолу положението.. :xx(:

Положението и нагоре не е цветущо !
97 наборчета ги видях как ходиха по плажа :agree:
Be free..
Аватар
pop_rock
 
Мнения: 168
Рейтинг: 1289
Регистриран на: Пет Фев 03, 2012 1:23 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BurNiNg_IcE » Вто Мар 06, 2012 11:59 pm

pop_rock написа:
BurNiNg_IcE написа:Трагедия е от 96 надолу положението.. :xx(:

Положението и нагоре не е цветущо !
97 наборчета ги видях как ходиха по плажа :agree:

Под надолу имах в предвид 96-97-98-99.. :xx(:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Сря Мар 07, 2012 10:51 am

Хората казват, че сънищата носят някакво послание. Искам някой да ми интерпретира тоя сън :xx(:

Сънувам, че отивам в някакво софийско училище с ясната идея най накрая да завърша средно образование. Почвам да се лутам, някакви дечурлига около мен, чудя се къде по дяволите е учителската стая. По едно време от някъде изниква BurNiNg_IcE (който съм сигурен че няма да позная и да го видя на улицата) и ме насочва към учителската стая, а аз се чудя "абе тоя нямах ли за нещо да го ошамаря?" Та влизам там, някакъв директор, който беше по-млад от мен ме пита в обикновен клас ли да се запиша (тоест с малчуганите), или в такъв за дърти магарета като мен...

Мамка му, имам си диплома за средно образование с успех 4.30, както и професионална квалификация за Оператор-програмист на РС в шибаното ОМГ! Подсъзнание, да го духаш!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BurNiNg_IcE » Сря Мар 07, 2012 12:36 pm

Mуахахахаххахахахха :D
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Esoteric » Сря Мар 07, 2012 12:56 pm

ми освен да върнеш дипломата и да си вземеш агнето... :D
Veni, vermini, vomini.
Аватар
Esoteric
 
Мнения: 1148
Рейтинг: 1580
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 1:03 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Сря Мар 07, 2012 2:17 pm

К'во агне бе човек? Цяло теле отиде...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Dealer1 » Пон Мар 12, 2012 8:58 pm

Сънувах че си карам Scott-a, обаче спрях и като слязох от него видях че шините са Magma и си събудих :crazy:
Аватар
Dealer1
 
Мнения: 310
Рейтинг: 1223
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 5:32 pm
Местоположение: Разград

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Tonkataa » Вто Мар 27, 2012 7:11 pm

Сънувах,че ми разбиват мазето и ми режат рамката и се държи само на брони.След това ми го носят в апартамента и ми го оставят пред вратата и се събудих. :rofl:
Tonkataa
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Чет Ное 25, 2010 4:17 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Ozzie » Вто Мар 27, 2012 7:36 pm

Не съм сигурен, че беше точно сън. Миналата седмица ми се случи, понеделник или вторник вечер (няма никакво значение), малко след като бях си легнал.
Пружините на матрака изскърцаха така, сякаш някой седна на леглото. Исках да помръдна но не можех. Усетих тежест, все едно някой притиска краката ми. Постепенно в рамките на секунди това усещане за натиск почна да се придвижва нагоре по тялото ми... Продължавах да се чувствам все така скован.
Когато усещането се пренесе по торса ми, някак си намерих сили да се извъртя, извиках "остави ме!" и се събудих. Бяха минали приблизително 30 мин. от момента на лягането. Дали е било сън или реалност... :eek3:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Чет Мар 29, 2012 6:27 pm

Сънувах, че имам колело което има команди с Touch Screen :D
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Reactor » Чет Мар 29, 2012 6:38 pm

Снощи сънувах,че има земетресение,ама толкова реално,че чувах всеки звук от скърцащите панели,усещах как спираше,отново започваше,усещах люлеенето и бях сигурен,че се случва наистина.Опитвах се да събудя жена ми,тя пък не отчиташе моите опити и това засилваше напрежението.Накрая се събудих и бях убеден,че всичко това се е случило наистина.Огледах се за паднали предмети около себе си,жената си спеше кротко и тогава разбрах,че е било сън.
При няколкото преживяни с нея земетресения,до сега няма човек,който да и вземе първото място по бягане по стълби с препятствия.Винаги първа излиза от входа :lol:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Съб Мар 31, 2012 8:41 pm

Ozzie написа:Не съм сигурен, че беше точно сън. Миналата седмица ми се случи, понеделник или вторник вечер (няма никакво значение), малко след като бях си легнал.
Пружините на матрака изскърцаха така, сякаш някой седна на леглото. Исках да помръдна но не можех. Усетих тежест, все едно някой притиска краката ми. Постепенно в рамките на секунди това усещане за натиск почна да се придвижва нагоре по тялото ми... Продължавах да се чувствам все така скован.
Когато усещането се пренесе по торса ми, някак си намерих сили да се извъртя, извиках "остави ме!" и се събудих. Бяха минали приблизително 30 мин. от момента на лягането. Дали е било сън или реалност... :eek3:

И аз имам подобен случай който се е повтарял над 100 пъти, само че аз имах чувството, че се люлея... много е гадно или онова с ускорението при германеца, имах чувството, че бях прикован за седалката на Мерцедеса...
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот hanuman.ram » Пет Юли 20, 2012 10:48 am

Тази нощ сънувах пак много странен сън.
Бях в моята стая и си спях (в съня) и след малко станах. Като започнах да се оправям видях как всъщност още спя . :crazy:
Разглеждах се докато изведнъж през вратата влезна някакво много бързо летящо оранжево като топче(и аз не можах да разбера какво е, защото прекалено бързо летеше) и се блъсна в лицето ми. Когато се блъсна аз се събудих и изкрещях.
Jah Love...
Изображение
hanuman.ram
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1222
Регистриран на: Съб Окт 01, 2011 7:46 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пет Юли 20, 2012 2:10 pm

Сънувах, че си чопля мазола на десния крак, събуждам се и... О, ШОК И УЖАС - аз наистина си го чопля! :shake:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Странни сънища :D

Мнениеот marsa » Пет Юли 20, 2012 8:48 pm

Преди няколко дни сънувах, че съм съдия в някакво състезяние, в което финалния етап беше 1vs1 сглобяване на играчка от шоколадово яйце, а голямата награда беше пътешествие до Китай.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот mukter » Вто Юли 24, 2012 8:20 pm

ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:Сънувах, че си чопля мазола на десния крак, събуждам се и... О, ШОК И УЖАС - аз наистина си го чопля! :shake:

:rofl: :rofl: :rofl:
:eyebrow:
Аватар
mukter
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1139
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 7:37 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Jumpup » Пет Юли 27, 2012 4:59 pm

Постоянно сънувам гробища, могили, умрели хора, кремации и гробни дарове. Ако не бях археолог, който специализира погребални практики щях да си помисля, че има нещо сбъркано с мен. :rofl: :crazy:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Biker032 » Пет Авг 03, 2012 8:56 pm

styanski написа:
Ozzie написа:Не съм сигурен, че беше точно сън. Миналата седмица ми се случи, понеделник или вторник вечер (няма никакво значение), малко след като бях си легнал.
Пружините на матрака изскърцаха така, сякаш някой седна на леглото. Исках да помръдна но не можех. Усетих тежест, все едно някой притиска краката ми. Постепенно в рамките на секунди това усещане за натиск почна да се придвижва нагоре по тялото ми... Продължавах да се чувствам все така скован.
Когато усещането се пренесе по торса ми, някак си намерих сили да се извъртя, извиках "остави ме!" и се събудих. Бяха минали приблизително 30 мин. от момента на лягането. Дали е било сън или реалност... :eek3:

И аз имам подобен случай който се е повтарял над 100 пъти, само че аз имах чувството, че се люлея... много е гадно или онова с ускорението при германеца, имах чувството, че бях прикован за седалката на Мерцедеса...



Изпаднали сте в сънна парализа и трябва да има някой да ви събуди иначе почвате да халюционирате и да чувате разни звуци,след което следват гадни и извратени същества,който се опитват да ви изядат!!!! :crap: :crap:
Много е гадно и след като майка ми ме е събуждала,защото съм крещял,съм бил с нечовешки пулс.. :confused: :confused:
Аватар
Biker032
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1189
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 9:35 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот mukter » Пет Авг 03, 2012 9:33 pm

Баси кви неща сънувате.. Аз всяка нощ си сънувам хубави "какички", и по-точно, как правя разни работи с тях :evil:
:eyebrow:
Аватар
mukter
 
Мнения: 71
Рейтинг: 1139
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 7:37 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот М.Паунов » Пон Авг 06, 2012 8:44 pm

Тая нощ свалихме правителството с бунт!
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот msniki » Вто Авг 07, 2012 1:29 am

Сънувах че съм някъв като наблюдател или помагач(не е сигурно) на Jigsaw.(SAW)
Беше супер странно все едно участвам и в 7-те части на филма за много кратко време.
Все едно аз го замествам като го няма или нещо такова. Доста странен сън. Свърши като излизах през няква врата и имаше стълбище, като някой се качваше. Аз му скочих с 2 крака към него стил "летящ нинджа" и съответно се събудих малко преди да го ударя. Събудих се с доста ускорен пулс. :cold:
Май май стращни филми преди лягане не са добре. :dontknow:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Странни сънища :D

Мнениеот axelmax » Сря Авг 08, 2012 9:19 am

mukter написа:Баси кви неща сънувате.. Аз всяка нощ си сънувам хубави "какички", и по-точно, как правя разни работи с тях :evil:



синдрома на загорелия :D

Jumpup написа:Постоянно сънувам гробища, могили, умрели хора, кремации и гробни дарове. Ако не бях археолог, който специализира погребални практики щях да си помисля, че има нещо сбъркано с мен. :rofl: :crazy:


Прав си! В лудницата!
Следващия,моля. :D
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Crazy.xasko » Чет Авг 09, 2012 9:47 pm

Доскоро сънувах бая странни сънища.Сънувах някакви различни неща като например,че съм в училище,госпожата обеснява нещо,съучениците ми си говорят и т.н. или че съм навън с приятели и си говорим нещо.А след това,което сънувах се случваше абсолютно по същия начин по който съм го сънувал.
Аватар
Crazy.xasko
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1185
Регистриран на: Чет Фев 03, 2011 9:25 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот vafi » Пет Авг 10, 2012 3:49 pm

Crazy.xasko написа:....А след това,което сънувах се случваше абсолютно по същия начин по който съм го сънувал.


Следващия път като сънуваш 6 разбъркани цифри, ми ги напиши на ЛС имидиътли :lol:
Amsterdam is like the Tour de France. Just a lot of people on drugs riding bikes!!!
Аватар
vafi
 
Мнения: 289
Рейтинг: 1412
Регистриран на: Чет Мар 08, 2012 3:38 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот styanski » Пет Авг 17, 2012 9:02 pm

Сънувах, че си завърших колелото и след 5 часа каране и кеф, го смаза валяк ;(
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Странни сънища :D

Мнениеот tbk515 » Съб Авг 18, 2012 12:13 am

Вече поне 2-ри път сънувам, че ми изчезва байка. Днес беше егати изкукуригалия сън. Сънувам, че се разхождам с новия ми ъпгрейднат Аполон, но в непознат град. В един момент се включват сирените за масова сигнализация (като ония за Деня на Ботев) и съобщават, че ще има изригване*, придружено от леко земетресение и да намерим подслон. Оставям байка подпрян на уличния стълб и тръгвам да влизам в обществена сграда на 2 етажа. Минава изригването с земетресението, излизам и гледам, че ми го няма Аполона. Обиколих близките улици, но го нямаше. Извадих гаранционната карта, в която има онлайн карта на града, за да видя къде ми се намира велосипеда. В задната му главина имаше проследяващо устройство. Тръгнах да го търся по сигнала. Оказа се, че мапа трябва да се актуализира, но нета беше прекъснал и загубих дирите на байка. Тръгнах към вкъщи разочарован, карайки си старото си колело. Стигнах в моя квартал и срещам една позната, която не можах да се сетя откъде я познавам. Та тя ми вика, че нейния й приятел ми е прибрал Аполона преди изригването, защото байка бил от желязо и щял да поеме много радиация. Започнах да сее чувствам тъпо и по едното време се задава приятеля й, карайки моя Аполон. Вече щастлив, че си намерих байка. В този момент се събуждам и чувам как се затваря входната врата на апартамента. Станах с онова тъпо чувство като след странен сън.
Реално нямам Аполон.
* радиационно изригване като в играта S.T.A.L.K.E.R.

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Аватар
tbk515
 
Мнения: 275
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Съб Ное 19, 2011 8:42 pm
Местоположение: Майна Сити

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Jumpup » Нед Яну 06, 2013 7:53 pm

Какво сънувах събота в малките часове на нощта. Сънувам аз, че в отсрещният новопостроен блок кацат извънземни. Долетяха със светлинно кълбо и се заселиха в един от необитаемите апартаменти на 6 или 7 етаж ( да подчертая аз съм на втори това е важно за разказа). Новият им дом засия, като по филмите бяла ослепителна светлина. Започнаха някакъв ритуал наподобяващ танц, а аз ги гледам от леглото си на вторият етаж в срещуположната зграда. Бяха трима с тъмни силуети като сивите и от време на време и те ме поглеждаха. А сега кулминацията. :rofl: В четири без нещо се събуждам от лек трясък нещо се изтъркаля в средата на стаята (това беше каската ми която бях оставил върху един плик пълен с дрехи и протектори до секцията). В просъница като видях шлема първото нещо което ми дойде на ум беше отрязаната глава на ``инженера`` от филма Прометей. Изображение
И си викам ``Е** си майката``. :roll2: :rofl: :D :sonar:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Нед Яну 06, 2013 10:05 pm

ТИ СИ ПРАВЕДЕН ЧАДО ! :alien: :angel:
Видял си ни, защото си от ИЗБРАНИТЕ и за туй те поздравяваме с една песничка, която ще ТИ пратим на ЛС, защото власт-имащите тука ще изтрият поста ми, защото не им е удобен ! :clap:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Странни сънища :D

Мнениеот krisosubufer2 » Вто Яну 08, 2013 12:03 am

Не знам защо, но се сънувам че някви циганета ме гонят и ми зимат байк и аз вадя от джоба бокс и тръгвам да ги трепя, но се пак е мангал и бега бързо :crap: :crazy:
krisosubufer2
 
Мнения: 117
Рейтинг: 1102
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 5:18 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта