Странни сънища :D

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот niki_800 » Нед Фев 07, 2010 1:22 am

абе кой , ще да е , забележи къде се е наврял и каква физиономия , но иначе да май е той :D но няма да е зле да излезне от там :eyebrow: :D
Demo Freeride Team ...[Стефанов]...
Хайде малко по-бързо пич, пусни ги тия спирачки!!!
Изображение
Аватар
niki_800
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 4:56 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Странни сънища :D

Мнениеот axelmax » Нед Фев 07, 2010 1:44 am

niki_800 написа:вие сте извратени да гледате този УРОД :xx(: :lol: :lol:

:nono: Има правила!Не обиждай!!
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: Странни сънища :D

Мнениеот niki_800 » Нед Фев 07, 2010 1:58 am

дообре , и лягам да спЪ, утре ще пусна съня ако сънувам :nuts: :nuts:
Demo Freeride Team ...[Стефанов]...
Хайде малко по-бързо пич, пусни ги тия спирачки!!!
Изображение
Аватар
niki_800
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 4:56 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Странни сънища :D

Мнениеот maverick4o » Нед Фев 07, 2010 2:13 am

Аз като бях по малак санувам нали че си пикая в кенефа а дефакто аз спа и се сещате.... :D А иначе скоро санувах един много як мокър сън :eyebrow:
Аватар
maverick4o
 
Мнения: 384
Рейтинг: 1118
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 11:21 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Странни сънища :D

Мнениеот niki4040 » Нед Фев 07, 2010 1:52 pm

Снощи сънувах, че съм си спрял колелото пред един магазин и влизам да си купя вода на колелото си остаих раницата в която имаше фотоапарат, телефон, ракавици и отвън каската ми когато излязох от магазина видях че нито колелото е там нито раницата с каскат когато се развиках се събудих :D :D
Продавам обтегач Shimano SLX за 9 скорости: viewtopic.php?f=19&t=161923
niki4040
 
Мнения: 425
Рейтинг: 1139
Регистриран на: Нед Яну 17, 2010 5:26 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот aggressive_rider » Нед Фев 07, 2010 4:39 pm

Преди 4 месеца се чудих какво колело да си взема, колебаех се от няколко и между тези няколко, беше ф4м.После го отписах и някъде след два дена си лягам към 1:30-2:00. След известно време, майка ми е влезнала в стаята и ме е видяла прав до леглото...попитала ме какво права, а аз съм и казал: гледам колко е дълъг ф4 :rofl: :rofl: :rofl: . Сънувал съм прав и с отворени очи :D (сомнамбул :rofl: ) После като ми го каза, изключих съвсем....просто не можех да повярвам на тая глупост. :rofl:
Ето как се качва баир на пълна газ с БОМБА! http://vbox7.com/play:170594d8
http://koleloto.com/
aggressive_rider
 
Мнения: 140
Рейтинг: 970
Регистриран на: Нед Яну 31, 2010 6:43 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот veskoz » Вто Фев 23, 2010 3:18 pm

maverick4o написа:Аз като бях по малЪк

Т'ва и като голям става. Небой се. Уважавай бирата или ще спиш във ваната. :rofl: :rofl: :rofl:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот mtbmo » Вто Фев 23, 2010 9:22 pm

Най-бруталния сън който си спомням ми беше....:Спя си аз ... сестра ми спи при мен ...вижда се силует на лицето и.....ИЗВЕДНЪЖ се изправя (като гробаря от кеча)(нали преди в имаше кеч и...)и лицето й се осветяава....И НЕКВО БРУТАЛНО същество ме изяжда.... :evil: Направо се насраххх...
Кой е по-луд?
Аватар
mtbmo
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1137
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 5:54 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Criten » Пон Апр 05, 2010 11:15 am

Аз сънувах:Как карам с Sam Hill и имам мн.яко колело.
DOWNHILL
Аватар
Criten
 
Мнения: 75
Рейтинг: 1103
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 7:32 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот deather » Пон Апр 05, 2010 10:05 pm

Преди няколко дни сънувах, че баба ми вдига моето колело и го хвърля през балкона на 7-мия етаж, след като слязох долу се оказа, че е изкривена съвсем малко предната капла и е счупено лостчето на предната спирачка :bigeyes: :crazy:
Аватар
deather
 
Мнения: 266
Рейтинг: 1309
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 8:35 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот kubetata » Пон Апр 05, 2010 10:40 pm

аз сънувах един път че скачам от терасата (9-ти етаж) причернява ми и се озовавам в Австралия с КТМ :rofl: :rofl:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Чет Юни 10, 2010 7:21 am

Сънувам, че отивам на Чепеларе на ски, печеше слънце, беше топличко и сигурно по тази причина ходех чисто гол. Стигам до касата и ми казват, че нямат еднодневни карти, да съм слезнел надолу към Чепеларе, в дясно имало мол - от там да си купя карта. Имаше огромна опашка нагоре, но не беше за лифта. Влезнах в един хотел, да си взема ски под наем и ми казаха, че работят от 21 до 5 часа. За капак - бях си забравил слънчевите очила...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот webster1102 » Чет Юни 10, 2010 7:53 am

aggressive_rider написа:Преди 4 месеца се чудих какво колело да си взема, колебаех се от няколко и между тези няколко, беше ф4м.После го отписах и някъде след два дена си лягам към 1:30-2:00. След известно време, майка ми е влезнала в стаята и ме е видяла прав до леглото...попитала ме какво права, а аз съм и казал: гледам колко е дълъг ф4 :rofl: :rofl: :rofl: . Сънувал съм прав и с отворени очи :D (сомнамбул :rofl: ) После като ми го каза, изключих съвсем....просто не можех да повярвам на тая глупост. :rofl:



Аз имам подобен сън.След като присъствах на Рали България,се бях превъзбудил адски много.И сутринта влиза майка ми в стаята,и що да види?Вдигнал съм ръце и се едно карам кола.И ме питала:Кво правиш бе?И аз съм и отговорил:Карам Мицубишито,остави ме,че ще изгубя :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
webster1102
 
Мнения: 468
Рейтинг: 1287
Регистриран на: Чет Апр 15, 2010 7:17 pm
Местоположение: Софето

Re: Странни сънища :D

Мнениеот teodorchy_sofia » Чет Юни 10, 2010 11:04 am

Сънувах, че се звъни на вратата, след това се събудих, но си помислих, че наистина се е звъняло и точно това ме е събудило и отидох да отворя (пред нощта), гледам няма никой и в същото време лампата се светва и баща ми щеше да ми скочи, щото ме помисли за крадец :rofl: :rofl:
viewtopic.php?f=16&t=76145 DARTMOOR !!!
skype: "dragbicycles"
GSM: 0885 74 58 10 - Теодор.
Аватар
teodorchy_sofia
 
Мнения: 507
Рейтинг: 1145
Регистриран на: Пет Яну 29, 2010 6:47 pm
Местоположение: София, Orange County 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Decay » Чет Юни 10, 2010 8:47 pm

Сънувал съм от детската градина до сега поне 20 пъти един и същ сън... Как край вилата ми се появява динозавър и аз с една пушка го убивам :D . В детската градина освен мен на полянката до вилата ни бяха и децата от градината :lol: . Доскоро го сънувах със съучениците ми явна щото съм сред тях... :dontknow: . Странното е , че и там видях 1-вото ми MTB колело и след това се зарибих по планинското колоездене :eyebrow: :^: .Скоро не съм сънувал съня и мноо съжалявам :bawling:
Аватар
Decay
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1162
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 1:49 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот buzzjn » Съб Юни 19, 2010 1:06 pm

Аз съм сънувал нещо, което не си спомням, че съм сънувал, но брат ми ми го разказва така:

Спя си аз и по едно време се изправям в леглото и му викам: "Бягай, спасявай се, обстрелват ни." Той: "С какво ни острелват ?" "С електрмагнитни вълни."
Явно съм бил в сесия по същото време и яко са ме острелвали. :D
buzzjn
 
Мнения: 152
Рейтинг: 1190
Регистриран на: Сря Юни 27, 2007 6:53 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот EvoX » Нед Юни 20, 2010 10:57 am

http://www.beinsadouno.com/articles.php?record=50

Униклани работи, не са за изпускане!
What's the difference between a downhill rider and soccer player?
-Apart from the shrinked brain, the biker got giant balls aswell!
EvoX
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1032
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 10:36 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот EvoX » Нед Юни 20, 2010 11:12 pm

Сънувах, че съм някъде в София. Влязох в нещо като фитнес или СПА и вътре имаше ДХ трасе :love:
Започваше с ронлива скала и преминаваше в малка горичка. Нататък не продължиш, защото само го тествах.
Беше яко и се надявам някой ден да се направи такова чудо.
What's the difference between a downhill rider and soccer player?
-Apart from the shrinked brain, the biker got giant balls aswell!
EvoX
 
Мнения: 74
Рейтинг: 1032
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 10:36 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Sartor » Пет Юни 25, 2010 5:44 pm

Моите сънища са направо стряскащи, защото граничат с предсказания.

Преди 6 години сънувах, че работя за една голяма компания. След 4 месеца почнах да работя точно в същата фирма... :crazy:

После пак преди 6 години сънувах, че гаджето ми е някаква моделка, след година тръгнах с момиче, което стана модел на лице. :bigeyes:

Преди половин година сънувах, че се пребивам зверски с колелото - след два месеца се пребих като куче и ми шиха главЪта (ГОРНАТА!)

Преди два месеца сънувах съквартирантката си с булченска рокля в моя хол и като я питах "кой го отнесе?", тя се изсмя и вика: "Абе вие българите сте много забавни..." (за уточнение тя беше италианка). Събудих се и после и като заспах пак сънувах, че се връщам от Витоша кален, само се усещам, че влизам вкъщи, ама всичко ми е размазано (от калта по очилата), свалям си очилата и виждам в моя хол, точно до бокса с компютъра пак моята съквартирантка как учи едно хлапе да ходи, като го прирържа с ръце. Хлапето ме вижда и тръгва да тича към мен, а мацката ме изглежда усъдително (един вид този поглед означава: "само да си тръгнат външните хора, ще ти дам да разбереш", след което следват големи караници, на които аз обикновено цъкам mute-a)... За сега от последното няма развитие - ама то и мацката вече е в Италия, тъй че няма опасност :evil:
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот mylss » Чет Юли 29, 2010 11:00 am

matiosoft написа:Аз пък сънувах, че карам bmx с много меки гуми и без спирачки :eek3: по готина пътечка с адската скорост. На места имаше мнооого дълбоки дупки, все едно е пропаднал пътя и трябваше да правя огромни олита. Хикса дрифтеше яко навсякъде и возеше ужасно твърдо, ама насън изпитвах долям кеф докато карам. На едни камънаци спуках гума и отнякъде се появи моето колело и продължих с него. Най-интересното беше, че всичко го виждах от мойта си гледна точка, не отстрани както е при повечето ми сънища.
Много як и надъхващ сън... а навъна вали сняг.... :(

тва е знак ,че трее си купиш бмх ако нямаш вече :D :D
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
mylss
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1166
Регистриран на: Сря Апр 15, 2009 7:50 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот kfx700 » Чет Юли 29, 2010 12:05 pm

webster1102 написа:
aggressive_rider написа:Преди 4 месеца се чудих какво колело да си взема, колебаех се от няколко и между тези няколко, беше ф4м.После го отписах и някъде след два дена си лягам към 1:30-2:00. След известно време, майка ми е влезнала в стаята и ме е видяла прав до леглото...попитала ме какво права, а аз съм и казал: гледам колко е дълъг ф4 :rofl: :rofl: :rofl: . Сънувал съм прав и с отворени очи :D (сомнамбул :rofl: ) После като ми го каза, изключих съвсем....просто не можех да повярвам на тая глупост. :rofl:



Аз имам подобен сън.След като присъствах на Рали България,се бях превъзбудил адски много.И сутринта влиза майка ми в стаята,и що да види?Вдигнал съм ръце и се едно карам кола.И ме питала:Кво правиш бе?И аз съм и отговорил:Карам Мицубишито,остави ме,че ще изгубя :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


:lol2: :rofl: :rofl:
Аватар
kfx700
 
Мнения: 160
Рейтинг: 889
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр Бургас

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Пон Авг 02, 2010 7:14 am

Добре ли е да сънуваш как изпращаш четири батъл крюзера да атакуват базата на орките? И после да се катая в храсталаците и да дебна със снайпер някакво оркско селце, за да трепя шамана му?!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BurNiNg_IcE » Пон Авг 02, 2010 9:04 am

Сънувах, че вече съм с ново мониторче, сложих го на бюрото и изведнъж ми излезе картинката за включване на SC2, после се пусна автоматично някаква мисия, изведнъж някакси се включи менюто и видях, че всичко ми вървеше на Ultra, после се събудих и видях, че е 09:33, погледнах, но монитора не беше там и заспах, сега станах и е време за SC2. :beer:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Watanabe » Пон Сеп 20, 2010 11:35 am

Сънят почна безобидно. 10-20 човека се бяхме събрали на нещо като купон в някакъв апартамент. Маси, хора по столовете,леглата и на земята. Светлината беше общото във всички сцени. Една такава, като през опушено стъкло. Мисля че бяхме в някакъв апартамент от общежитие, където наскоро бяха ни настанили. Хехе, мисля че в предна сцена на тоя сън настанявах в новата й стая някаква девойка новобранка.
Та на купона присъстваха, но без да досаждат и някакви наши госпожи- преподавателки. По едно време вратата на апартамента се отвори и влезе бившата ми с някакъв неин сегашен и се настаниха на маса срещу нас, като не обръщаха на никого внимание и си се занимаваха само с тях. Целите бяха облечени в черни готически дрехи а лицата им покрити с черен полупрозрачен плат, който се ронеше на прах като сажди, падаше и пак се възстановяваше. Аз реших да си тръгвам, но моите хора ме върнаха от коридора на апартамента. Влизам, но вече не сме в апартамент- на нещо като поляна, от чиято дясна страна има висока сграда от единия до другия край на поляната. Няма прозорци или врати. Ние сме в единия край на поляната, правим си пикник. Светлината отново е една никаква, но купона си върви. По едно време стана суматоха- оказва се, че не можем да излезем от поляната и в двата й края светът свършва и сме ограничени в придвижването!Госпожите нещо въдворяват ред. Почнаха едни кулинарни истории- скари на жар, сандвичи, бутилки... :beer: Аз се изнесох при част от компанията в другия край на поляната. По едно време на няколко метра от нас избухна гейзер! Няколко метра вода и пара изригна нагоре. Наши пичове като се успокои гейзера почнаха да плуват вътре. Дупката в земята беше с диаметър само метър и те се гмуркаха и излизаха. По едно верме докладваха, че има шанс да намерим изход от тая затворена поляна, но някой трябва да рискува и да се гмурне под вода доста метри в основите на сградата, там където може през подземията да излезем в основите на друга сграда и от там на белия свят. Обърнаха се към мен (мен компанията нещо ме харчеше). Казвам им “нямам бански, чакайте да видя поне с какъв цвят са ми слиповете”. Оказа се неподходящ- бели. :lol: Отивам до палатките и бъркам в раницата си да търся резервни слипове намирам черни и само по тях се засилвам и скачам право в дупката с вода. :snorkel: Оказа се че отдолу под поляната е изцяло нещо като аквариум. Под кората от пръст има 2-3 метра дълбока зеленикава вода пълна с водни растения. Излизам и разказвам на другите. Пак се гмуркам и намирам път към основата на високата стара сграда- може да се влезе в основите й, а вероятно от там и към свободата. Радостни сме, но не всеки може да плува толкова дълго под вода. Докато се чудим какво да правим изведнъж от горната част на поляната идват 2-3 коли и некви пичове почват да разтоварват музикално оборудване- китари, барабани и други. :guiter: Разказват ни че това е поляната където се отбивали отвреме навреме да свирят. Питаме ги дали са намерили път към белия свят. Показват ни откъде е входа и изхода за тази поляна, но той води към друго ограничено място и въобще тукашният свят се състои от свързани един с друг малки парцели. Изход и те не знаели. Разказваме им за гейзера, а те се споглеждат и си казват- “аа, те са намерили водният пад”. Не знам какво значи това, но обяснявам, че от мазата на сградата има вероятност да се измъкнем. Те обаче казват, че при някакъв строеж на нова сграда във София основите на сградата вероятно са блокирани с бетон. Ще пробвам през основите на съседна сграда, като поплувам повече. Те ми казват, че не могат толкова много да плуват като мене. Госпожите решават да се преместим на другото ниво, в съседния малък парцел и вдигаме бивака. Аз си оправям багажа. Почвам да прибирам продуктите- кашкавал, наденички, шунка на слайсове, но не ми харесват и ги изхвърлям един по един. Идва един от пеканите колоездачи от нашия велоклуб и вика – “ее това няма ли да го ядеш" и отмъкна бая ядене. Пък той та ядене не набляга уж, а по- скоро на пиене. Но него аз съм си го изпил :D Обличам се и отивам при другите. Сядам да си обувам кубинките. На два метра са пак бившата ми и нейния. Почвам вътрешно да се набирам обмисляйки едно скандалче+бой (селски истории). Но си казвам “не се излагай, бъди голям човек” и се отказвам. Гледам бившата, не мога да видя добре лицето й.Даже не се разбира тя ли е или не Насилвам се да я разгледам, понеже отдавна не съм я виждал,казвам си вместо да вдигам скандали, поне да използвам случая да я погледна пак. Кофти плата облепил лицето й почва да изчезва и се показва прекрасното й бяло лице. Става ми и приятно и тъжно, лошите мисли изчезват. Време е всички да преминем извън тая поляна към следващия свят и светът свършва. В полусънно състояние сутринта си казвам да го запомня тоя странен сън, но почвам да се укорявам, че продължавам да сънувам стари истории, а уж гледам да не мисля напред. Казвам си, че сънищата трудно се контролират. Хе полусъбуден се сещам за предшестващия сън- нали настанявах някаква девойка в стаята й. Мога да ви я нарисувам и помня усмивката й. Станах и нахвърлях съня си на компютъра, но е трудно да се пресъздаде тоя странен свят.
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Анелия » Вто Сеп 28, 2010 10:01 am

Сънувах, че карам колело. Мноооого яко спускане беше (направо мокри сънища :rofl: ) и по едно време една котка летеше и се хвана за крака ми и продължих да карам с нея. Доста смешно :rofl:
И се чудя дали това е котаракът Силвестър или габровската котка без опашка :rofl:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот hitar_potar » Вто Сеп 28, 2010 10:26 am

от 2-3 вечери насам сънувам бившата. :boggled: :crazy: :crazy: ту по приятелски, ту повече от приятели (но без да се изпада в розови истории), събирания с приятели, пиене, манджа бол, музика, въобще страхотно настроение. обикновено е вечер, понеже небето е черно, и осветлението е едно такова жългеникаво като от улична лампа, само че по-силно и се вижда, че сме в някакви заведения. прескачаме от сценка на сценка по доста объркващ начин, говорим и се смеем за нещо, а в следващия момент говорим за нещо съвсем различно.
по някое време се прехвърлям в някаква Лада Нива и я подкарвам по някакъв черен планински път, много наподобяващ пътя, на който излиза DH-трасето в Боровец. най-интересното е, че Нивата бая се набира, ама откъм спирачки е куца работа. да не говорим, че завива със секунда закъснение спрямо въртенето на волана. така и не ми става ясно как успявам да се движа все още, вместо да се ботурясам някъде. :crazy: профучавам покрай някакъв горски, когото, въпреки скоростта от поне 60-70, чувам ясно да крещи: дай газ, давай, давй, давай!!!
след това се прехвърлям на байка - надолу по финалната супер скоростна секция на едно от трасетата за спускане от световната купа, без каска и каквито и да било протектори, хвърча с поне 70-80, не мога да си поема дори въздух, очите ми сълзят и ми замъгляват погледа, но изпитвам някакво неописуемо удоволствие от скоростта, без въобще да влагам мисъл за сигурността си. съня свършва с читаво финиширане, падания и осакатявания по чудо няма. :bowdown:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Странни сънища :D

Мнениеот PowerSlide » Вто Сеп 28, 2010 10:32 am

Watanabe написа:Сънят почна безобидно...

И като се събуди, краката отвити, дупето мокро а до главата 5лв :P
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Watanabe » Вто Сеп 28, 2010 3:20 pm

Уважаемий, PowerSlide,
ужасно съм разочарован от проявеното от Вас не на място чувство за хумор и тоталното неразбиране на чувствата и процесите преминуващи из моето подсъзнание.
Доколкото съм чувал, шуменският клуб е известен с изтънчеността си, лирическата си окраска и в известна степен с въздържателството си. И доколкото разбирам това явно е стара информация и клубът постепенно се превзема от друг тип хора- прУстаци, пиянки, че даже и слушат мйетъл, макар и все пак колоездачи. УЖАСТ :smokin:

Мислъ, че обидата, която нанесохте на нежната ми душа, може да се измие само с домашна (кайсиева, сливова, черешова, прасковена, крушова, джанкова, гроздова ... ) + некоя серия на NWD ;)
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Чет Дек 23, 2010 8:21 am

Този сън е недвусмислен. Вървя из някакъв тъмен коридор, изпитвам някаква дива паника, осветявам много малка част от него с някакво фенерче и виждам, как не му остава много батерия. Виждам всичко сякаш играя на FPS. По едно време получавам съобщение, че някоя си е тежко болна от психическо заболяване. А около мен нещата не са розови. Минавам покрай някакви изродени статуи, като изведнъж една от статуите мръдва ръката си, друга се извърна и започна да ме гледа, трета, представляваше статуя на пазач в музей (от хамериканските филми), изведнъж ръката й, както беше надолу подскочи нагоре. Контурите на предметите постоянно се извиваха, формите се усукваха, а аз ясно осъзнавах, че всичко това е в моята глава и съм болен психически. Накрая излезнах от мрачния коридор и попаднах в някакво огромно помещение, напомнящо чакалня на голяма аерогара, със ужасно запустял вид. Перспективата си беше вече моята, бях излезнал от FPS. Имаше и други хора - повечето - психически болни. Видях онази, за която получих съобщението - беше в треска, постоянно се мяташе и говореше несвързано и нечленоразделно. Видях други хора, говорех си нещо, но не знаех какво, а подозирах, че те не чуват това, което аз казвам. По едно време отидох до някакъв автомат, от едновремешните едноръки бандити. Врътнах ръчката и още преди да са се паднали числата - заваляха монети от по 50 стотинки. Врътнах пак - същото. По едно време дотърча собственика на ротативката и ме помоли да спра да играя, щото ще го разоря. Казах му, да си прибере стотинките (които се сипеха все още по земята), щото в една психиатрична клиника за какво са ми пари. Човека се засмя и се съгласи....
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BurNiNg_IcE » Чет Дек 23, 2010 11:10 am

Така и така си дигнал темата:
Сънувам си как съм в хотел Рила(за състезанието на 22.01, имаше сняг) отивам на незнам си кой етаж и почвам да търся стая №151 :D . E хубаво, търся я търся я и не я намирам, всичко беше като лабиринт. върнах се пак на рецепцията и лелката ми набута в 1 гардероб, където имаше цифрички на стената. Набрах 151 и изведнъж тръгнах на някъде... :bigeyes: В следващия момент се озовах в стаята ми, където беше Ицо(dEcLiNe :dontknow: ) и го питах дали е карал вече, той ми отговори, че още не са били пускали. Облякох се за състезанието и тогава се сетих, че нямам каска(тъй като сега нямам каска и я чакам от ЦРЦ), в същия момент се събудих. :nuts: :smash:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта