Странни сънища :D

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Вто Яну 08, 2013 10:51 am

Снощи сънувах, че с Ozzie сме си викнали някаква black metal курва и спорихме кой от къде да я почва...

WHAT THE FUCK BRAIN! !? :bigeyes: :banghead:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот trevichkoto_90 » Вто Яну 08, 2013 12:24 pm

Аз пък сънувах , че съдя райграс на полето . :^: :smash:
trevichkoto_90
 
Мнения: 131
Рейтинг: 790
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 9:25 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот venko » Вто Яну 08, 2013 3:22 pm

trevichkoto_90 написа:бла-бла..

Разкажи си съня до край де! Осъди ли го тоя райграс!
Неграмотник
"Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес" Фьодор Михайлович Достоевски
Аватар
venko
 
Мнения: 145
Рейтинг: 1566
Регистриран на: Вто Май 12, 2009 8:10 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Ozzie » Вто Яну 08, 2013 7:27 pm

Antares написа:Снощи сънувах, че с Ozzie сме си викнали някаква black metal курва и спорихме кой от къде да я почва...

WHAT THE FUCK BRAIN! !? :bigeyes: :banghead:


:rofl: :lol2: :lol2: :rofl:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот trevichkoto_90 » Сря Яну 09, 2013 10:15 am

venko написа:
trevichkoto_90 написа:бла-бла..

Разкажи си съня до край де! Осъди ли го тоя райграс!
Неграмотник


Аз откъде да знам какво е станало с райграса. Сънувах , че го съдя и се събудих.
Не знам дали е поникнал . :confused:

Грубиян
trevichkoto_90
 
Мнения: 131
Рейтинг: 790
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 9:25 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Esoteric » Сря Яну 09, 2013 12:11 pm

trevichkoto_90 написа: Сънувах , че го съдя и се събудих.

Грубиян


до коя инстанция стигна, делото?
Veni, vermini, vomini.
Аватар
Esoteric
 
Мнения: 1148
Рейтинг: 1580
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 1:03 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Insight » Чет Яну 10, 2013 3:23 pm

Esoteric написа:
trevichkoto_90 написа: Сънувах , че го съдя и се събудих.

Грубиян


до коя инстанция стигна, делото?


При нашата съдебна система вероятно райграса ще се измъкне на всички инстанции ... напролет ;-)
To call each thing
by its right name..
Аватар
Insight
 
Мнения: 526
Рейтинг: 1737
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:19 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Чет Яну 10, 2013 3:39 pm

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА

Най-покъртителното е, че идея си няма защо и за какво го бъзикаме :D
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот trevichkoto_90 » Чет Яну 10, 2013 3:45 pm

За това си има тема за спам!
Още един сън.
Седя си в автобуса и неква се качва ,един ми вика глей глей и в същото време гледам азис :bigeyes: :bawling:
Събуждам се в съня си и се озовах на оная поляна и райграса беше поникнал и израснал и го косих с косачка :beer:
trevichkoto_90
 
Мнения: 131
Рейтинг: 790
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 9:25 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Чет Яну 10, 2013 3:53 pm

Явно не си успял да го осъдиш :lol:

Така е с българската съдебна система :(
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот trevichkoto_90 » Чет Яну 10, 2013 4:01 pm

Ама защо продължавате?
Преместете се в темата да спам!
Това не е коректно от ваша страна!
Защо ми се подигравате? :dontknow:
Какви съдебни системи ви гонят?
trevichkoto_90
 
Мнения: 131
Рейтинг: 790
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 9:25 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот hill » Чет Яну 10, 2013 4:06 pm

Сънувах че съм на боровец с колело и участвам в някакво състезания :D
ПП На оня над мен поне му бийте минуси ,ако не сте го направили ,защото никой не го слуша ,но няма за какво да се банне сигурно ,но можете да оцените мненията му? :8D:
hill
 
Мнения: 38
Рейтинг: 1216
Регистриран на: Чет Окт 18, 2012 11:06 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Чет Яну 10, 2013 5:25 pm

trevichkoto_90 написа:Ама защо продължавате?
Защото съдебните ти дела продължават да ни забавляват.
trevichkoto_90 написа:Преместете се в темата да спам!
Това някакъв вид заповед ли беше? Ами ако не искам?
trevichkoto_90 написа:Защо ми се подигравате? :dontknow:
Какви съдебни системи ви гонят?
Само ми кажи в градски или в апелативния съд съдеше райграса? Щото половинката ми е юрист, предполагам би могла да съдейства за намирането на кадърен адвокат и да го осъдиш проклетия райграс :lol2:
-----
Ред:
trevichkoto_90 написа:добре искам да ми биете минуси ,ако това ще ви накара да спрете :V:
Едва ли...
Последна промяна Antares на Чет Яну 10, 2013 5:43 pm, променена общо 1 път
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот trevichkoto_90 » Чет Яну 10, 2013 5:32 pm

Делото е в разгара си :nuts:
Аз на никой не заповядвам!
Защо продължавате с тия минуси ,добре искам да ми биете минуси ,ако това ще ви накара да спрете :V:
trevichkoto_90
 
Мнения: 131
Рейтинг: 790
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 9:25 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот halcor » Чет Яну 10, 2013 5:53 pm

trevichkoto_90 написа:Ама защо продължавате?
Преместете се в темата да спам!
Това не е коректно от ваша страна!
Защо ми се подигравате? :dontknow:
Какви съдебни системи ви гонят?


Айде, да не кажеш че сме лоши и само чакаме някой като тебе да му бием минуси :deal:
http://rechnik.chitanka.info/w/%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%8F
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Re: Странни сънища :D

Мнениеот trevichkoto_90 » Чет Яну 10, 2013 6:16 pm

За селски диалект чувал ли си??? :rofl:
trevichkoto_90
 
Мнения: 131
Рейтинг: 790
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 9:25 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Чет Яну 10, 2013 7:08 pm

За неграмотници чувал ли си? И би било полезно, ако прочетеш удебелената част на правилата на форума.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Jaboka » Съб Юни 22, 2013 3:21 pm

Абе сънувах че си размествам нещо у нас колелата и най-отзад намирам някакъв супер нисък раста крузър , но само по капли. Започнах аз да му търся гуми и за да не ми пречи Джаянта го сложих в антрето , което поради някаква причина нямаше входна врата. Видях 3 малки циганчета да се мотаят на площадката пред апартамента ми , но си казах "сега за 1 минута докато докарам раста крузъра няма да посмеят да гепят гиганта" Естествено отидох сложих гумите на крузъра и почнах да си го карам ВЪТРЕ В АПАРТАМЕНТА. Отидох до антрето и естествено бяха гепили Джаянта. Веднага се засилих надолу по стълбите с викова "Крадци! Откраднаха ми колелото!". Първото циганче го сварих още на долния етаж и то с детински писъци и смях избяга докато се опитвах да го ритна. На междуетажната площадка при първия и втория етаж докопах другите две които мъкнеха giant-а ми , едното го хванало отпред другото отзад , като носилка. Задното като ме усети го пусна и се развика ,обаче аз светкавично го прегазих с крузъра (циганчето беше станало внезапно с размерите на кукла), като даже го разплесках като повъртях и позавивах предната гума на място. Другото беше оставило колелото и беше тръгнало да бяга навън. За моя изненада се качи в голям лъскав джип с три застаряващи кифли вътре!?!? Започна нещо да им сочи към мен и да обяснява.
Джипа тръгна , качи се на тротоара и спря пред вратата на входа , която междувременно се беше превърнала като бутка на drive-trough ресторант. Трите кифли свалиха прозореца и започнаха нещо да ми се карат че децата не били цигани а имали много тен и че само си играели.
Аз им се заобяснявах че , нали така и така деца са но трябва да ги научат кое е правилно и грешно. Взех си колелото и започнах да се качвам по стълбите към нас. Една от мамчетата обаче тръгна след мен и аз викам "оф тая сега пак ще иска да се разправяме" а се оказа че се е нанесла в апартамента до нас и започна нещо да си отключва вратата , аз в това време пак подех темата , че видите ли колелото ми е скъпо и трябва да си научат децата да са по-отговорни към чуждата собственост. Точно когато казвах това посочих колелото си което за мой ужас се беше превърнало в запотена БУТИЛКА ДВУЛИТРОВА АРИАНА! Шашнат от този факт аз започнах да търся някакъв начин така да извъртя тялото си че да не се вижда че всъщност колелото за което правя такъв проблем е бира. Тя си влезе у тях , аз си отдъхнах и се събудих. Естествено първата ми работа беше да погледна дали всичките ми колела са си на мястото.
...хванало го е бавното.
Аватар
Jaboka
 
Мнения: 122
Рейтинг: 1345
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:00 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Bozhilov » Чет Авг 29, 2013 6:37 am

Аз сънувах как Chuck Norris караше XC колело на DH трасе и минаваше през дърветата и ги събаряше,и накрая падна в един вулкан, който беше вдлъбнат в земята започнаха да хвърчат части от Chuck Norris и падат върху различни хора и те ставаха Chuck Norris-ирани и почваха да трепят хора.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Bozhilov
 
Мнения: 61
Рейтинг: 991
Регистриран на: Нед Май 12, 2013 7:44 pm
Местоположение: София,кв.Крива река в близост до Военна болница и Пирогов

Re: Странни сънища :D

Мнениеот cvb » Съб Авг 31, 2013 1:55 pm

моля да се включи циганка-гледачка на сънища,или поне някой маг :agree:

а аз няма да споделвам :nono:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Странни сънища :D

Мнениеот nikar222 » Пон Сеп 16, 2013 6:56 pm

Единствения сън,който помня през последните 10 дни,е следният:
Влизам в гаража и гледам една от колите.Изведнъж влиза една жена с черни дрехи и започва да вика ,,Защо си я пипал" поне 5 пъти.
Аз отварям една от вратите на гаража и излизам.Отсреща има будка за вестници и там са се насабрали мъже.До бутката,до бордюра,има паркиран военен камион.
Една жена е спряла колата си на съседния бордюр,отворила прозореца и яде пица.
Изведнъж един дядо излиза от камиона с чаша ракия в ръка,отива до жената и започва да вика че е забранено да яде пица.
После отива до мъжете пред будката и започва да им вика че немогат да говорят навън.След това се прибира камиона и си тръгва.Като се прибирам в гаража виждам че всичките коли липсват и посредата на гаража има една голяма дупка.
Отивам до тази дупка,поглеждам в нея и виждам,че е пълна с домати.От тях искача една зелена ръка.След малко от дупката излиза хълк и ме замеря с 20 сантиметров домат по главата.Изведнъж почервенявам,надувам се,започва да излиза пара от носа ми,изхвърчам нагоре и се блъскам в тавана.
След това се събудих.
nikar222
 
Мнения: 127
Рейтинг: 1063
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 12:37 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Пет Окт 25, 2013 8:33 am

Сънувах, че участвам в състезание по шосейно колоездене (:O) и доста време водех колоната. В един момент трасето премина по някаква горска пътечка, която в един момент стана доста по-стръмна и hardcore от... да кажем Локорско. И аз се суркам надолу, с "колело" под мишница и се чудя за чий ху* съм с шосейка, а не с Чушкопека... И стигнахме до някаква изоставена станция и там съня започна да става откачен...
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Rayko » Нед Ное 24, 2013 1:57 am

Лисугерът и Котаракът - мазните мошеници от приказката за Пинокио, дето се правеха на слепец и инвалид, искаха да ми продадат пари. Бяха ме причакали на някакво зловещо място и даваха да се разбере, че трябва да приема сделката, ако не искам да си навлека неприятности с господаря им. Опитвах се да се измъкна с оправдания, че не ми трябват техните пари, пък и да ми трябват, нямам с какво да ги купя.
- Трябват ти, трябват ти! Ако нямаш с какво да ги купиш, ние ще ти дадем нещо назаем, ти после ще трябва да го върнеш!
Хукнах да бягам, но атмосферата сякаш се сгъсти и крачките ставаха много трудни и бавни, все едно бягам под вода.
В този момент се събудих потен, със сърцетуп.
През прозореца се виждаше слънцето, вече жълто, а не розово, което означаваше, че е време да ставам. Отидох в кухнята да си направя кафенце, а там, седнали на столове до масата ме чакат ... Лисугерът и Котаракът!
- Е, помисли ли по нашият въпрос?!
Сковах се от ужас. Исках да обърна масата, да счупя единия крак и с него да ги потроша и двамата. Вместо това стоях на място, не можех да мръдна и сякаш ставах все по-малък, след всяка безкрайна секунда.
Тогава се събудих наистина. Естествено, първо проверих в кухнята, но нямаше и кьорав лисугер, нито котарак. Направих си кафенце и започна денят ми със своите делнични задачки и надбягване с времето.
Бързах за някъде, бях с колелото и реших за по-пряко да мина по Витошка - голяма грешка. Хаосът от непредвидими, взаимно пресичащи се траектории на станали от сън, но несъбудени хора ме изнервяше. Въпреки това си намирах път доста ловко, не похарчих нито една баба, нито една телефонираща ръкомахаща кифла.
Отвори се пространство пред мен, завих към него, за да премина, преди да се е затворила фугата и... пред мен застана Дарт Вейдър! С лъскав шлем, черно наметало и елекртонна платка на гърдите, по която мигаха червени и зелени диоди.
- Аха - казах си в краткия миг, преди да реагирам - Ето кой предложи Пеевски, как не се сетих по-рано! Да използвам случая, че сънувам и да му дам накъсо платката на този изрод, да му се заварят пломбите.
Но не сънувах. Ръката в черна ръкавица се протегна към мен и ми подаваше някакъв флаер, рекламиращ предстоящото отваряне на нещоси.
- Педерас - му казах аз и се отдалечих със мръсна газ.
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Странни сънища :D

Мнениеот MIKEY MOUSE » Нед Ное 24, 2013 8:36 am

e: Странни сънища :D
Ново мнениеот Rayko » Нед Ное 24, 2013 2:57 am

"Лисугерът и Котаракът - мазните мошеници от приказката за Пинокио, дето се правеха на слепец и инвалид, искаха да ми продадат пари. Бяха ме причакали на някакво зловещо място и даваха да се разбере, че трябва да приема сделката, ако не искам да си навлека неприятности с господаря им. Опитвах се да се измъкна с оправдания, че не ми трябват техните пари, пък и да ми трябват, нямам с какво да ги купя.
"
...ако четем и тълкуваме правилно и точно Зигмунд Фройд-закъсал си с финансите :deal: ,но можеш и да издадеш роман-готов си. :evil:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Bagwell » Сря Дек 25, 2013 6:33 pm

В стаята на сестра ми сме аз, Ива (приятелка), сексулог-жена и още едно момиче (мисля че братовчетка й). Започваме да си говорим и по едно време Ива я виждам полугола, продължава си разговора, а просяга да ми сваля ми дънките, малкия вече пораснал и се изцепвам с въпроса за това ли го удраят в... за да им стане!? Седнах до нея сурнах си палеца по долните и устни, после започнах да си играя с моя. Просегнах ръка към устата й дръпна се, помолих я - съгласи се и се нацупи като осети солено-киселия вкус. Казах хайде в съседната стая (моята) не искаше, предложих да се изкъпем и после в мойта стая та взе, че прие. Вече започват да ми се въртат разни мисли в глава, влизаме в банята и... Ебаси майката събудих се.
Never Back Down!
Just Do It!
Аватар
Bagwell
 
Мнения: 175
Рейтинг: 1227
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2011 6:06 pm
Местоположение: Добрич/Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Neonskull » Сря Дек 25, 2013 11:25 pm

Сънувам как живя сам в блок който е единствената сграда посред някво поле и има само някаква жп линия която минава на 100 метра от блока.Става тъмно и аз излизам навън ( нз що) и отивам зад блока като от там се чуват някви стъпки, но няма никой. Както си стоя изведнъж се чува как наближава влак и аз (отново нз що) притичвам и заставам точно до релсите (така че влакът да не ме удари) и WTF BRO последният му вагон беше БЕСИЛКА - MINDFUCK :wiltel:
Аватар
Neonskull
 
Мнения: 10
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Дек 21, 2013 3:27 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот FEN NA RAM » Чет Дек 26, 2013 1:37 am

Единпът санувах че карам по капли
ЗГЛОБЯВАМ БОЕН ТВЪРДАК ДРАГ С1
FEN NA RAM
 
Мнения: 49
Рейтинг: 952
Регистриран на: Съб Апр 06, 2013 11:49 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Йордан-Николаи » Чет Дек 26, 2013 2:34 am

аз сънувах , че сънувам :D и се събуждам от единия сън и съм гол във училище и не се бях къпал от няколко месеца и се натърках с листа и се изплакнах в тоалетните.... :confused: , и се притесних че ме гледа цяло училище и се събудих от другия сън :confused: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Йордан-Николаи
 
Мнения: 45
Рейтинг: 1143
Регистриран на: Сря Дек 18, 2013 1:28 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот rodopi_biker » Чет Дек 26, 2013 3:32 pm

Сънувам си снощи аз университета .. и изведнъж почва лекцията .. и на катедрата застава проф.Юлиян Вучков .. :D
Аватар
rodopi_biker
 
Мнения: 216
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 2:21 pm
Местоположение: Пловдив / София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот marsa » Нед Юли 06, 2014 3:31 am

Сънувах, че ми е заседнал del-а на клавиатурата и последствието бе, че ми се поочисти фейс-а :evil:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта