СЕНЗАЦИЯ !!!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

СЕНЗАЦИЯ !!!

Мнениеот КапитанПланета » Пет Юли 30, 2004 11:42 am

http://www.segabg.com/30072004/p0020006.asp
http://www.dnevnik.bg/show/Default.asp? ... 8&rubrid=7
(тук лично мен най-много ме впечатли следното "На сървър със среден капацитет би могло да се разположат до над 2 млн. сайта с капацитет до 100 Mb всеки." :crazy::o):8D:)
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=608158
http://www.news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=144722
http://www.religiabg.com/?p=news&id=1469
Има и в 24 часа - банер на първа страница и статия на 33-та ;)
Ако имате желание, търсете и в другите на хартиен носител - аз за себе си реших че не си заслужава инвестицията. Вчера имаше и в новините. Сега вече знаете с кой си имате работа, така че - внимавайте в картинката !!! :bowdown::bowdown::bowdown::evil:
Реших че е по добре да разберете от мен сензационната новина. Коментарите и разсъжденията оставам на вас.
:beer:
Дет викат хората, работи за име - после то ще работи за теб. Към този принцип съм се придържал откак се помня. Е, спор няма, добро име ми изработиха. Бравос на българските медии - както винаги, актуални, компетентни, адекватни и обективни.:thumb:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Пет Юли 30, 2004 12:11 pm

Капитан Планета - сега разбирам какво значи прякора ти - ти искаш да завладееш света!
Готов съм вече да умра за теб!:bowdown::bowdown::bowdown:
Ще одавим Омаха в кръФ!
С Аллах напред!!!
:qright::shooter::uzi::dark::boxing:
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Юли 30, 2004 12:12 pm

Капитане, къде ти е стария подпис, къде ти е душата???

Не се коси: всяко чудо за три дни!

Искрено ти съчувствам, ама горе главата!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Пет Юли 30, 2004 12:27 pm

Капитане, нямам думи и затова нищо повече няма да пиша... :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот MOD » Пет Юли 30, 2004 12:48 pm

Това просто не е истина :crazy::crazy::crazy:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Пет Юли 30, 2004 2:12 pm

Да-а-а и аз четох сабахлям статията в "24 часа" ...

:uzi: Уррра-а-а-а-а! За Родину, за Сталину! Аллах акбар! Deutchland, Deutchland uber alles! Така-така-така-така-така-так! Па, па, па! Бум! :uzi:

Къде да се запиша за терорист? :nuts:

P.S. Малии-и-и, сега и www.mtb-bg.com ще закрият ...

P.P.S. Абе, знаете ли как се поздравяват арабите ? "Ибах'ха ли та сабахлям?"
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Юли 30, 2004 2:25 pm

[quote="velco"]

P.S. Малии-и-и, сега и www.mtb-bg.com ще закрият ...

[/quote]


Да бе, като ни видят двуцевките с регулируем откат ;):D
Капитане, споко, всичко ще премине...:thumb:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот КапитанПланета » Пет Юли 30, 2004 2:26 pm

Първо, благодаря за подкрепата ! Предполагам че всеки средно интелигентен и информиран човек би подминал тия "сензации" без да им се върже. Тъпото е че сега, в тази луда политическа ситуация, някои много се кефят че намерили българска следа. Абе нема значение че не е съвсем истинска, важното е да си продават хартийките. Нали разните там служби разправят че нямат инфо за българска връзка, и понеже това не звучи интересно - няма интрига, дай да намерим нещо, каквото и да е - е така за цвят. Ползата за България от това ? Аз не я виждам. Напоследък все се говори за съобщения на терористи по разни сайтове, включително и за двамата наши сънародници. Сиреч, актуално е. В някои статии така са омешани нещата, че излиза едва ли не, че българи (аз) са хоствали съзнателно такивата съобщения. Абе трябва да забъркат новинка някаква.
В действителност нещата са много по-прости, но за сметка на това скучни и безинтересни за медиите. Има си ред и рутинни процедури при такива ситуации. Ако съответните служби счетат че имат нужда от съдействите на провайдъра, просто се свързват с него и го получават. Той има интерес да им съдейства. От там насетне те си действат както си знаят. Толкоз.
Все съм си мислил че българите сме по-трудно манипулируеми от, да кажем янките, oбаче вижте примерно това мнение към статията в news.bg :

[quote]
българина за някой лев е готов на всичко, Едни ходят с камиони до Ирак, други лекуват арабите в Либия, трети регистрират сайтове на тероисти. Алъш-вериш да става. Така е като от малки нямаме морална и ценностна система, после си мислим, че всичко можем да правим безнаказано.

Това може да е киорфишек, но може и да е истина. Колко българи биха се съгласили за 200 лева да речем да регистрират на тяхно име? Масово се регистрират скъпи мерцедеси и вили на 90 годишни бабички, защо да не може и сайт да се регистрира.

снощи един продавач на едро на домати съвсем открито и гордо даже си каза по телевизията, че няма да декларира продажби и че не съхранява бележки за купено и продадено, защото искал да ощети държавата. С такава логика сигурно продава домати през деня, а вечер регистрира сайтове например, за да докара пари за почивка с цялото семейство. Един вид от благородни мотиви го прави, само дето в природата всяко действие си има противодействие и последствията може да са много по-големи. Плюем другите народи, че били неморални и прочие, а ние сме най-големите разбойници, които нямат морал и не мислят за последствията. С какъв акъл ще регистрираш сайт на Хамас?!?!?!
[/quote]


Ами киорфишек е, но нямам намерение да се оправдавам там. Безмислено е. Значи, явно девойката си представя как при мен в тъмни доби идва съответният агент на Хамас, с чалмата и ятагана, и тайно ми подава 15-те долара (толкова струва тази услуга, като си изчистя разходите, за мен остават около 3). А Капитана цял живот си блъска главата върху ценностната си система, вярата в Единаго Бога Отца Вседержителя и всичко останало... Всъщност от този пост ми стана най-гадно...
Та, както и да е...

@ DID :
>>> Капитане, къде ти е стария подпис
Ми реших да поразнообразя визията, пък и да популяризирам блаженопочившия свежар Дъг Адамс.
>>> къде ти е душата
Ма ти нищо не си прочел. Не разбра ли че я продадох на османлиите бре майно льо ?
>>> Не се коси: всяко чудо за три дни!
ОК, сега е ден втори. До неделя ше изтраеме. :beer:
>>> Искрено ти съчувствам, ама горе главата!
Аз ви съчувствам че само ви опявам, вместо да обсъждам примерно класирането в последния кръг по XC или предимствата на Blur пред Superlight. Всички си имаме някакви ядове от време на време. аз си ги споделям, а вие мъжки ги преборвате. Лошо няма, важното е бирата да е студена.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот rujiru » Пет Юли 30, 2004 2:31 pm

капитане ! сиЧки сме с тебе ;), Че ги Изтепеме сичките !

Чекаме ЗАПОВЕДИ,

Приготвяите се да взривяваме ЧАДА МОЙ ! :)
rujiru
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 01, 2004 1:00 pm
Местоположение: Vietnam

Мнениеот bikerider » Пет Юли 30, 2004 2:38 pm

[quote]
Плюем другите народи, че били неморални и прочие, а ние сме най-големите разбойници, които нямат морал и не мислят за последствията. С какъв акъл ще регистрираш [u][b]сайт[/b][/u] на Хамас?!?!?!
[/quote]



:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

е не е ИСТИНАААААААААААААААААААААА, СПРЕТЕ ТАЯ ЗЕМЯ ИСКАМ ДА СЛЯЗА.... :crying:

то бива малоумие, ама тая скудоумница просто надминава всичко... :crazy:


Капитане, кажи сега с какъв акъл си регистрирал [size=167][u][b][color=black]САЙТ[/color][/b][/u][/size] на Хамас... де ти беше акъла, а? :D:D:D:D:8D::8D::8D:

не знам дали госпожичката може да прочете това тук, но ако може - МИЛА МОЯ ТИ СИ АДСКИ ТЪПОООО ПАРЧЕEE....
НЯМАШ КЛИТОРЕН ОРГАЗЪМ..
ТИ СИ
П...A НЕЗАДОВОЛЕНА
ТИ СИ...

:roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2:

леле майко мила, ще се напикая от смях просто :emlaugh::emlaugh:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пет Юли 30, 2004 2:57 pm

Капитане, горе главата... :hbang::hbang::hbang:
пусни тъпаците по пързалката... :shooter::shooter::shooter::shooter:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот velco » Пет Юли 30, 2004 2:58 pm

[quote="bikerider"]
СПРЕТЕ ТАЯ ЗЕМЯ ИСКАМ ДА СЛЯЗА....
[/quote]

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ох, паднах от стола, заболя ме корема, сълзи ми протекоха :thumb:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Юли 30, 2004 3:08 pm

[quote="КапитанПланета"]
Значи, явно девойката си представя как при мен в тъмни доби идва съответният агент на Хамас, с чалмата и ятагана, и тайно ми подава 15-те долара ...[/quote]


Пък според мен нещата са много по-прости. Най-вероятно съответния агент посреднощ при пълнолуние ти пуска плик с кодирано упътване какво иска да направиш и съответната сума в [url=http://free.bol.bg/ddiidd/crav.jpg]пощенската ти кутия[/url] и после се оттегля незабелязано...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Пет Юли 30, 2004 3:25 pm

[quote="velco"]

[quote="bikerider"]
СПРЕТЕ ТАЯ ЗЕМЯ ИСКАМ ДА СЛЯЗА....
[/quote]

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ох, паднах от стола, заболя ме корема, сълзи ми протекоха :thumb:
[/quote]


:beer::beer::beer::beer::beer::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот КапитанПланета » Пет Юли 30, 2004 3:25 pm

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Юли 30, 2004 3:31 pm

Капитане, не си слагай такива неща на сърцето! :) Разбирам те напълно :angfire:, ама такива в България са мнозинство, ако седнеш да се ядосваш, ще си скъсаш нервите. Смей се на тъпотията им и се радвай, че не си като тях! :D:thumb:
То и някои от статиите така са написани, че наистина те изкарват тебе терорист. Ама моето мнение за българските "журналисти" отдавна е такова, че подлежи на :censored:
(Никой да не се обижда, знам, че има и свестни журналисти, особено в спицализираните издания, ама масовата преса, като вяско нещо за масите, е меко казано некачествена :(!:, по-точно казано долнопробна :angfire:, а най-точно казано :censored:)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MOD » Пет Юли 30, 2004 3:35 pm

:offtopic:

Капитане, а не е ли "сбогом и благодарим за рибките"

:offtopic:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Пет Юли 30, 2004 5:43 pm

[quote="MOD"]


Капитане, а не е ли "сбогом и благодарим за рибките"
[/quote]


:offtopic:
Всъщност е "Cбогом и благодаря НА рибите" (Solong and thanks TO all the fish)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот velco » Пет Юли 30, 2004 7:17 pm

Всъщност е "So Long, and Thanks For All The Fish", последните думи на делфините, които, като по-умни от недоеволюиралите маймуни, се спасяват навреме.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Пет Юли 30, 2004 8:01 pm

[quote="velco"]

Всъщност е "So Long, and Thanks For All The Fish", последните думи на делфините, които, като по-умни от недоеволюиралите маймуни, се спасяват навреме.
[/quote]


Aaaaaaaa, подведоха ме! :bawling:

На българското издание на 2 страница пише черно на бяло "So long and thanks [b]to[/b] all the fish"
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот jokata » Съб Юли 31, 2004 2:25 am

[quote="КапитанПланета"]

Първо, благодаря за подкрепата ! Предполагам че всеки средно интелигентен и информиран човек би подминал тия "сензации" без да им се върже. Тъпото е че сега, в тази луда политическа ситуация, някои много се кефят че намерили българска следа. Абе нема значение че не е съвсем истинска, важното е да си продават хартийките. Нали разните там служби разправят че нямат инфо за българска връзка, и понеже това не звучи интересно - няма интрига, дай да намерим нещо, каквото и да е - е така за цвят. Ползата за България от това ? Аз не я виждам. Напоследък все се говори за съобщения на терористи по разни сайтове, включително и за двамата наши сънародници. Сиреч, актуално е. В някои статии така са омешани нещата, че излиза едва ли не, че българи (аз) са хоствали съзнателно такивата съобщения. Абе трябва да забъркат новинка някаква.
В действителност нещата са много по-прости, но за сметка на това скучни и безинтересни за медиите. Има си ред и рутинни процедури при такива ситуации. Ако съответните служби счетат че имат нужда от съдействите на провайдъра, просто се свързват с него и го получават. Той има интерес да им съдейства. От там насетне те си действат както си знаят. Толкоз.[/quote]


Капитане, "средно интелигентните" човеци, за съжаление, не са толкова много in Bulgarian country. Надеждата ми, че това не е така, все повече отслабва в онези дни, в които отивайки на работа с градския транспорт, гледам колко от хората започват деня си с парцали като 90% от всекидневниците ни...
А за поредната "сензация" сътворена от некои 'ора, имащи наглостта да се наричат журналисти, не си слагай дертове - приеми го философски ;) (и дано не са ти развалили почивката :crazy:).

Още повече, че истината лъсна почти веднага, благодарение на онзи човек [b]bestbuy[/b], на когото мога само да се възхищавам. Добре че има и такива хора... :bowdown:


[quote]... важното е бирата да е студена.[/quote]

Специален поздрав със [url=http://bubu.to/thejack/Listen/Scott%20Joplin/Jean%20Pierre%20Rampal%20plays%20Scott%20Joplin/05%20The%20Entertainer;%20A%20Ragtime%20Two%20Step%20(1902).mp3]Scott Joplin (The Entertainer) - A Ragtime Two Step (1902)[/url] и наздраве! :beer:
Бъди жив и здрав! :)
Човек без идея е като риба без велосипед.
Аватар
jokata
 
Мнения: 299
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 11:39 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Съб Юли 31, 2004 3:52 pm

Отново искам от сърце да благодаря за подкрепата на всички братя карачи !!! Оценява се (:beer:).
Май наистина ще излезе че всяко чудо за три дни. Драскачите си намериха други сензацийки и интереса към моите дела силно спадна. Днес звънкат и пишат мейли само стари френдове, комшии и клиенти, и то само за да дадат едно рамо в подкрепа... От това по хубаво и по-ценно няма. Няма да крия че ми стана много драго.:thumb:

МОД, за рибата - в моята книжка така са го превели. Е тва е :
http://www.trud.bg/books/BookDetail.asp?id=3292
Пълната колекция + екстри ;)
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Авг 05, 2004 2:47 pm

Питам се... нема ли край на таа тъпотия в таа държава! Е.и му майката!

Капитане, аз на твое място бих ги поосъдил малко тия "журналисти", макар че на кротък "терорист" като теб най-вероятно му е минало вече желанието да се занимава с лайнари...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот КапитанПланета » Чет Авг 05, 2004 6:16 pm

Toyaga, правилно си се сетил... Нямам намерение да се занимавам с глупости, макар че първоначално и това ми мина през акъла. Имам си един надъхан заядлив юрист в къщи, така че няма да представлява проблем. Срещу едно ново парфюмче чудеса ще направи. Въпросът е че дори да ги осъдя, това няма да промени нищо... Утре ще окепизят друг, без да им мигне окото...
Днес разбрах че в "Пари" има цяла страница по въпроса. Първоначално подскочих, но като прочетох статията ми поолекна... Там са подходили по съвсем друг начин. Първо, вместо да реагират веднага след като изкочи сензацията са попроучили нещата и пишат чак днес. Заглавието е "[url=http://www.gunev.com/fun/statia.jpg]Интернет - новото бойно поле на терористите[/url]". Звучи много по-добре от "Сайт на Хамас качен в София", "Българи правят сайтове на терористи", "Сайтове на терористи регистрирани от българи" и т.н.
Разбира се и в Пари има дооооста неточности, но няма да се формализираме, по-важно е отношението към темата.
[img]http://www.gunev.com/fun/izvadka.jpg[/img]

[url=http://www.gunev.com/fun/statia.jpg]и т.н. ......[/url]
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот UHA FOX » Нед Авг 08, 2004 6:55 pm

op obarkaal sam foruma:flamethr::dark::fire::flamethr::dark::fire::qright::rofl::qright::roll2:
sdsda
UHA FOX
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 5:05 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 138 госта