Сайт за веосипеди и екипировка

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Сайт за веосипеди и екипировка

Мнениеот kinggod » Вто Авг 21, 2018 9:46 am

Добър ден! С мои роднини имаме идея да правим сайт за велосипеди и екипировка и да инвестираме в него. Желаем да го разпространим възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Намерили сме и екип, който ще ни помага за някои неща. Възникнаха няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Как е по-добре - да купим нов домейн или стар. Четох доста и много хора ме съветват да закупя стар, защото по-бързо ще може да се класира в търсещите машини. Ако е така, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2. Необходим ни е линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените спомагателни блогове. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да получа. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
kinggod
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Дек 20, 2015 8:19 pm

Re: Сайт за веосипеди и екипировка

Мнениеот Antares » Съб Авг 25, 2018 1:13 pm

Цената на домейн винаги е въпрос на договорка с човека или организацията, чиято собственост е. Може собственика на car.com да ти го продаде за три бона, може собственика на szdfkjhgas.info да иска десет милиона за него.
Съжалявам, че го казвам, но ми се струва, че започвате проект без нужната подготовка.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта