Първо участие във велофест Устрем 2015

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Първо участие във велофест Устрем 2015

Мнениеот Djani_Varna » Пон Мар 23, 2015 8:12 pm

Здравейте! До сега не съм участвал никога в такива мероприятия и съм решил да се запиша на велофеста Устрем 2015 24-25-26 Април 2015..
Предполагам, че ще ми трябва каска и ръкавици... Имам ръкавици сега предстои да си купя каска, но не знам нищо за такива велофестове и изобщо как ще участвам..
Искам да попитам дали има някой от Варна, който ще се запише на участие, който може да ми обясни всичко и да съм с него, защото първо че съм малък, второ че не познавам град Варна много и трето не съм свикнал с трафика.. Така че ако има някой който ще участва и е от Варна ще се зарадвам ако ми помогне да се ориентирам в новата среда.. Благодаря много :agree:

24 Април

„С колело във Варна” – масова велообикалка из града. Обиколката стартира от **** с начален час ****

25 Април

„С колело около Варана” – велоизлети по асфалт и кроскънтри за начинаещи и напреднали. Начална точка спирка „Явор” в 9:00 часа.

26 Април

„Планинско колоездене с дъх на море”
JackHammer..Emperor
Аватар
Djani_Varna
 
Мнения: 422
Рейтинг: 1259
Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:32 am
Местоположение: Около Варна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта