Роди ме мамо програмист ...

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Роди ме мамо програмист ...

Мнениеот screamBoy » Съб Юни 05, 2004 11:28 pm

...па после плачи !
тук има приказка за 16битовата ламя с послеслов на програмисти :))

*забележка: връзката е към ftlbg.com (бившия free.techno-link.com), заради това е възможно не всеки да има достъп през нея.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот PtD » Съб Юни 05, 2004 11:32 pm

Важното в случая е, че рано или късно идва моментът на overflow :D

BTW, как беше на Deep Dish? Аз не можах да отида, щото щях съвсем да се поболея сред тревните пушилки :B)::}):
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот screamBoy » Съб Юни 05, 2004 11:44 pm

беше горе-долу така:
вход само с лични карти ?!? - почивай в мир, МЕТРОПОЛИС
реовене до дупка - ама защо си носиш сироп за кашлица аз:за да не умра вътре (в действителност защото всички знаем какво прави Тусирол-а;) )
момичето до мен - №1 :))) най-хубавата, най-желаната ъхх, пак тряа да се полея със студен душ
озвучаване - като за Фестивална, прилично
хора - слабо, не повече от 2000 души (и как иначе, като искат л.к. и като билета на входа беше 22лв ... +такси до нас и обратно 10лв и не ми остана никъв кеф напрао)
осветление - слабо, дискотечно, никви лазери, само прожектори, 2 синхронни табла отпред с добро VJ-йство и 1 голямо табло отзад
имаше бар в средата на дансинга - баси тъпнята - и BMW-то беше 1лев !!! ненормалници отсекъде !!!
стоях само до 2:30 защото и момичето си тръгна, а бях там само заради нея
хора - споменах че са малко, сега да спомена че бяха повече старци и олигофрени
не съм ходил страшно отдавна на партита, но не си спомням никога хората да са били като в най-тъпата, смотана, пенсионерска/селска чалготека или латинотека, все едно бях на един от 'лудите' метъл-концерти - абсолютна скука накъдето и да погледнеш, никакъв живот, имаше не повече от 20 нормални техно-маниаци, като дори мойте 2 годишни дрехи за танцуване изглеждаха едва ли не екстравагантни ... мъкааа
незнам, направо незнам, ако и занапред ще бъде такова - плаче ми се.

***тревните пушилки - не съм сигурен какво точно е това, но атмосферата беше каквато никога не е била - смрад на наркотици (най-вече тютюн и по-малко бира) и никакъв живот.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Съб Юни 05, 2004 11:53 pm

[quote="screamBoy"]

беше горе-долу така:
вход само с лични карти ?!? - почивай в мир, МЕТРОПОЛИС
реовене до дупка - ама защо си носиш сироп за кашлица аз:за да не умра вътре (в действителност защото всички знаем какво прави Тусирол-а;) )
момичето до мен - №1 :))) най-хубавата, най-желаната ъхх, пак тряа да се полея със студен душ
озвучаване - като за Фестивална, прилично
хора - слабо, не повече от 2000 души (и как иначе, като искат л.к. и като билета на входа беше 22лв ... +такси до нас и обратно 10лв и не ми остана никъв кеф напрао)
осветление - слабо, дискотечно, никви лазери, само прожектори, 2 синхронни табла отпред с добро VJ-йство и 1 голямо табло отзад
имаше бар в средата на дансинга - баси тъпнята - и BMW-то беше 1лев !!! ненормалници отсекъде !!!
стоях само до 2:30 защото и момичето си тръгна, а бях там само заради нея
хора - споменах че са малко, сега да спомена че бяха повече старци и олигофрени
не съм ходил страшно отдавна на партита, но не си спомням никога хората да са били като в най-тъпата, смотана, пенсионерска/селска чалготека или латинотека, все едно бях на един от 'лудите' метъл-концерти - абсолютна скука накъдето и да погледнеш, никакъв живот, имаше не повече от 20 нормални техно-маниаци, като дори мойте 2 годишни дрехи за танцуване изглеждаха едва ли не екстравагантни ... мъкааа
незнам, направо незнам, ако и занапред ще бъде такова - плаче ми се.

***тревните пушилки - не съм сигурен какво точно е това, но атмосферата беше каквато никога не е била - смрад на наркотици (най-вече тютюн и по-малко бира) и никакъв живот.
[/quote]

Хааахаахахаххахахахахахахаха
Аз не съм чувал за скучен метал концерт ма карай.:D:D:DМай си прoпуснал момента с погото и тн.:8D::D

От словата ти се радвам,че техно вълната леееека полееека замира:D[:p][:p][:p]Или поне така ми се иска да е:D:D:D

Във всеки случай подобна сума за вход при подобни условия си е направо лудост:xx(:
И кви лични карти искат бре?Тея са луди.[:p]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Нед Юни 06, 2004 1:49 pm

@screamBoy
Абе ти кажи как бяха Deep Dish, иначе досега не ми се е случвало въобще *някога* публиката на Метрополис да ми хареса. И не си спомням *някога* да не е било толкова задимено, че да не виждаш все едно през изкуствен пушек, просто винаги е било *отвратително* задимено, с допълнение от миризма на горени л**на (сещаш ли се, а? :}):), на пот, на некви гадни парфюми и пълно с некви олигофрени, дето още от входа не знаят на кой свят се намират. :}):

Единствената причина изобщо да посещавам въпросния обор е, че канят гости, които ме кефят и ми се ще да ги видя на живо, другото е пълен suxx.

@Metal_Psycho
Хахаха, Slayer яко забиха, а? :8D: Не беше никак скучно, потвърждавам :^:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот screamBoy » Нед Юни 06, 2004 4:41 pm

ми принципно не се кефя много на хаус
и никога не ходя на парти заради гостите - предполагам си изпуснал десетки хубави партита на които пускат не толкова известни имена
а атмосферата 'преди' си я имаше на всяко качествено парти, независимо от организатора ... особено ако е в Пловдив ... нз, живота продължава :)
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот PtD » Пон Юни 07, 2004 6:19 pm

[quote="GOA"]


Метрополис винаги си е било тъпотия. Само с някъв джош уинк в пловдив се хвалят.. А, и пред НДК, щото беше без пари[:p]
[/quote]


Ееее, как може да забравяш Sven Vath, Marusha, Takkyu Ishino... а?

edit: А на затъмнението, а?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта