?

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

?

Мнениеот Ragneroth » Вто Юни 01, 2004 9:58 am

Towa e do wsi4ki kara4i, nezawisimo ot towa: kude, kakwo, kak i po kolko karat...
Interesno mi e mnenieto wi, zasto 6oseinoto koloezdene w Bulgarija e... do pod kriwata kru6a(moje i da burkam w tazi si prezenka, ako e taka- poprawete me!)?
Lo6i uslowija (dupki po asfalta) , lo6 pazar(6oseika na znam otkude da si kupja...) , neprakti4nost[color=brown](tupata 6oseika i za iz parka ne stawa!)[/color] - wsi4ko towa li "spuwa" 6oseinoto koloezdene ili ima i o6te ne6to?
Passt nicht, gibt's nicht!
Ragneroth
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 10:40 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Вто Юни 01, 2004 4:05 pm

mi tezi prichini sa dosta osnovatelni za da se prenasochih kam MTB [:p]:B):[:p],tea kolela minavat na vsekade i tova nai mnogo mi haresva
az lichno vseki den vijdal mnogo shoseini belosipedisti ,no mnogo poveche kolela sas shiroki gumi

mtb e dosta po raznoobrazno ,extremen sport ,nov sport e,interesen e,mnogo atraktiven ,a shoseiniq e nekak si pozabraven ,po trudno dostapen a tova drazni i minal kulmunaciqta si spored men
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот PtD » Вто Юни 01, 2004 5:21 pm

[quote="axelmax"]


mtb e dosta po raznoobrazno ,[b]extremen sport ,nov sport e,interesen e,mnogo atraktiven [/b],a shoseiniq e nekak si pozabraven ,po trudno dostapen a tova drazni i minal kulmunaciqta si spored men
[/quote]


Тия всичките неща за карането на mtb в парка ли ги каза? Защото едва ли повече от 1% от mtb-тата се карат екстремно, атрактивно и интересно.

Ето некои съображения:
1. Шосейните велосипеди са по-скъпи
2. Шосейните велосипеди са по-крехки
3. Следствие от 1 и 2: Шосейните велосипеди изискват по-скъпа поддръжка
4. Най-важно, шосетата са *окупирани* от милите шофьорчета и карането там не е никак безопасно... Като се прибавят и софиЯмите....
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот screamBoy » Сря Юни 02, 2004 12:10 am

Ragneroth що да е до под крушата ве майна
според мен пък в Бг единствено шосеен велосипедизъм има като велоспорт, планинския е все още само увлечение !!
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юни 02, 2004 11:47 am

[b][color=black]No point,[color=red]that's[/color] the point![/b][/color]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта