100 години Славен Левски София

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

100 години Славен Левски София

Мнениеот Jumpup » Сря Май 14, 2014 9:06 am

Темата е за всички съфоромници със СИНИ СЪРЦА и ЛЕВСКИ В ДУШАТА. Повече няма какво да добавя, освен следното видео:
:bowdown: http://www.youtube.com/watch?v=xjr7K0roD0Q

(Тъй като някой елементи прецениха че темата не е за ``Други`` я местя в ``Бла-Бла``. Във форома има не малко привърженици на най-обичаният български СПОРТЕН не само футболен клуб, ще помоля админите да го вземат под внимание. Тук не става въпрос, както някой си мислят как беше: ``фекалното ни футболно първенство `` а за 100 годишнината на най-славният български спортен клуб ЛЕВСКИ. Като млад известно време тренирах там (не футбол да подчертая), а баща ми и вмомента е част от синята идея. За това и приех заключването на темата твърде лично... :nono: )
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот Antares » Сря Май 14, 2014 1:19 pm

Няколко въпроса:
* Как реши, че е най-обичан този отбор?!
* Как реши, че форумът трябва да се съобразява с футболните ти пристрастия?!
* Я се замисли - темата местиш ли я, или я отваряш за втори път?!
* Факта, че темата беше заключена не те ли накара да се замислиш до колко мястото ѝ е в този форум?!

Щом приемаш лично затварянето на тема във форум - имаш сериозен проблем. На мен лично ми е през $phallus за ПФК Левски, както и за целия роден футбол. Във форума има и фенове на ЦСКА, на Ботев Пловдив, Локо Пловдив, Берое, Шумен, Депортиво Каспичан. Всеки от тях ли трябва да си създаде тема за според него най-обичания отбор? Няма да намесвам личното си мнение за отбора, щото тогава не ми се мисли колко лично ще го приемеш.

Продължавам да мисля, че такава тема и спорове на футболна тематика (каквито е неминуемо да се зародят) нямат място в този форум. За да няма неясноти - темата съм я репортнал аз.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот skiman » Сря Май 14, 2014 2:33 pm

Автора на темата сигурно слуша чалга. :popcorn:
Човек не спира да си играе защото остарява, а остарява защото е спрял да си играе.
Аватар
skiman
 
Мнения: 1482
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Дек 31, 2004 9:12 am
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот Jumpup » Сря Май 14, 2014 4:44 pm

Отзад напред: Правилно наистина не беше за ``Други``. Сега мисля си е на мястото.
Правилно темата не е преместена а пусната нова, ще помоля старата да се изтрие.
Темата ясно е представена към кои съфорумници е насочена и не карам никой да се съобразява, всеки си има право на мнение.
Тук вече стана сложно. Статистически данни от анкетата на уефа или преброяването на БГ феновете да изложа (това в рамките на шегата) :D . Успехите на СК Левски говорят сами по себе си, но ако те интересува ще направя една малка извадка специално за теб (говорим за всички спортове: бокс, футбол, баскетбол, волейбол, гимнастика, лека атлетика, борба, не се сърди човече и т.н. и т.н.

И една песен специален британски чалга поздрав от мен :rofl: http://www.youtube.com/watch?v=ZYnFLI7p5zA :beer: със здраве.
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот Antares » Сря Май 14, 2014 6:50 pm

Не, питам, щото помня филма "17 мига от пролетта", или представянето на въпросния клуб в ШЛ. Щото помня с какъв епитет е известн отбора. Сещам се и за вица за приликата между ПФК Левски и българския лев.

Да не говорим за някои чисто статистически извадки.

Смятам че други отбори са малко по-сериозни с присъствието си в Европа.

И за да не бъда обвинен в "хейтърство" ще кажа, че бях на мача с Тампере на стадиона и си съдрах гърлото да викам, за да подкрепя българския отбор. И видях един бездушен тим, който не показа с нищо, че заслужава подкрепата на хилядите на стадион "Васил Левски".
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот msniki » Сря Май 14, 2014 10:06 pm

skiman написа:Автора на темата сигурно слуша чалга. :popcorn:

Сега пък Чалгата е виновна... :D
Он:
Относно ЦСКА примерно... Като бивш Левскар много ми хареса този клип :
http://www.dailymotion.com/video/x1n15y ... 0%B8_sport
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот skiman » Сря Май 14, 2014 10:18 pm

Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Лефски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !
Човек не спира да си играе защото остарява, а остарява защото е спрял да си играе.
Аватар
skiman
 
Мнения: 1482
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Дек 31, 2004 9:12 am
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот georgilsfc » Сря Май 14, 2014 10:37 pm

А накрая резултата:... пълен стадион за юбилея! Юбилей организиран и финансиран изцяло от феновете! Невиждани неща за България!
Обаче пак фенове на други отбори са най-активни в тема за Левски, все той им е в устата, защо ли?!
Аватар
georgilsfc
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 8:55 am

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот Jumpup » Сря Май 14, 2014 10:44 pm

Утре в 10 часа стартира продажбата на билети за любилейният мач между Вековният Левски София и римският Лацио. Билетите ще се продават на касите на стадион „Георги Аспарухов” и на стадион „Васил Левски” на касите ул. ген Гурко. Сега е време да се докажете като родолюбци, истински българи и да напълним стадиона заради Левски (аз бях на Лудогорец - Лацио ваш ред е). Поздрави и :beer:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот skiman » Сря Май 14, 2014 11:19 pm

Гледам финала на Лига Европа. И си задавам един въпрос. Аджеба ние тука в Бг, какъв точно спорт с топка по тревата практикуваме?
Човек не спира да си играе защото остарява, а остарява защото е спрял да си играе.
Аватар
skiman
 
Мнения: 1482
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Дек 31, 2004 9:12 am
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот Jumpup » Пет Май 16, 2014 10:03 pm

Дигнете по един :thumbu: в подкрепа на синята кауза http://ochevidec.blitz.bg/sport/512-lev ... za-iubileq :beer:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот Jumpup » Пон Май 26, 2014 10:07 am

Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: 100 години Славен Левски София

Мнениеот gosh6o » Пон Май 26, 2014 7:34 pm

От Разград до София, само ЛЕВСКИ!!!

Не искам аз други да обичам.
Не искам аз чорбарската любов.
Сърцето си на ЛЕВСКИ аз обричам
и го държа изпълнено с любов!

пп Живота на говедо избра мен, не аз него :evil:
Аватар
gosh6o
 
Мнения: 700
Рейтинг: 1355
Регистриран на: Съб Юли 28, 2012 7:50 am


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта