кукувици!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

кукувици!

Мнениеот boi4ka » Нед Май 30, 2004 6:14 pm

Направо не е за вярване,обаче жените са големи кукувици!
Да ме извиняват за думите,ама на глава с тях не можеш да излезеш по никакъв начин!
Винаги си внимателен,съобразителен,кавалер и какво ли още не,а накрая пак си ВИНОВЕН! ЗАЩО???????????
Знам,че без тях не може,всеки има нужди:Dно некакси няма ли начин да се разбираме с жените така,както си се разбираме по между си!


Силно ме съмнява:^:
Дано да успея да я накарам поне да се качи на колело,колко ли "хвалби" ще отнеса!
Айде пичове със здраве и си пазете нервите!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Май 30, 2004 6:16 pm

[b][color=black]Ах[color=red]ъ[/color]м[/b][/color];):D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Нед Май 30, 2004 6:56 pm

nema da i puskash i ste skloni hehehehehe:D:D:)mnogo sa izdrajlivi ,ei ,v tova otnoshenie

da i az sam se sbluskval sas podoben problem ,i mai ste uspeq ama treba vreme ;);)
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот boi4ka » Пон Май 31, 2004 1:51 pm

:xx(:Абе като за начало викам да и подаря едно колелце:D
И после постепенно,полекичка,с ласки хехе и така,кой знае току виж сме постигнали победата:):D:8D:[:p]
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот axelmax » Пон Май 31, 2004 2:50 pm

ako i podarish ste stane nomera [:p][:p][:p]
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот PtD » Пон Май 31, 2004 3:58 pm

[quote="boi4ka"]


Винаги си внимателен,съобразителен,кавалер и какво ли още не,а накрая пак си ВИНОВЕН! ЗАЩО???????????
[/quote]


Отговорът е прост, ясен и безнадежден: защото и понятие си нямат какво точно искат, а ако случайно го получат, то винаги е не точно това което са искали.

[quote]
Знам,че без тях не може,всеки има нужди:Dно некакси няма ли начин да се разбираме с жените така,както си се разбираме по между си!
[/quote]


Ъпсурт. С нормалните хора се говори нормално и логично, а със жените се разбираш с други средства - дрънкане на приятни приказки, мрънкане, цупене, сръдни, комплименти и всякакви такива "обиколни" средства.

[quote]
Дано да успея да я накарам поне да се качи на колело,колко ли "хвалби" ще отнеса!
[/quote]


Изобщо не се хаби да се пробваш (Абе защо ли се съмнявам, че ще последваш този съвет ;)). След 14 години подобни опити мога само да ти кажа, че ако се опитваш да я уговориш да се качи на колело, ще пожънеш само похабени нерви, много сръдни, винаги нещо няма да е наред и общо взето ще излезе, че кара колело единствено заради теб (а това ще наложи да направиш компромиси в други области на живота ;)), с една дума: НЕДЕЙ!;)

Единственият начин да я накараш да се качи е да и дадеш да се разбере какво изпуска, ама не с приказки от рода на "Много е готино! Трябва да пробваш! Не знаеш какво изпускаш", ами след всяко каране да й разказваш подробно какво точно се е случило, кой какво е казал и т.н.

Разбира се, на нас това ни изглежда (е, поне на мен де :D) ултра-досадно, обаче при жените работи :^:

Пък и в крайна сметка, кой губи, ако ТЯ не кара колело? Ами само ТЯ, много ясно. Тъй че хич не го мисли и не се хаби.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот boi4ka » Пон Май 31, 2004 5:41 pm

PtD-съгласен с абсолютно всяка твоя дума:D:):8D:;)[:p]
Явно имаш доста повече опит от мен с жените!
Абе в крайна сметка,жената си жена и никога няма да се промени/или поне това което ние искаме/:D
Дори съм забелязал,че когато послъгваш за някои нещица,те обичат доста повече,отколкото като им казваш истината!:?:Чудна работа?????

Да са ни живи и здрави жените български[:p]:xx(:,че без тях ....лошо!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта