бойно изкуство

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

бойно изкуство

Мнениеот bayganio » Чет Фев 13, 2014 12:02 pm

здравейте пичове!
понеже не познавам особено много хора които да тренират някакво бойно изкуство реших да се допитам до вас. Колебаех се между джудо и бразилско жиу-житсу, но мисля че джудото повече ми допада. Та въпроса ми е знаете ли някъде в софия където да има добри треньори, обстановка ала бала и да не е много скъпо (за джудо става въпрос). мерси предварително :popcorn:
Аватар
bayganio
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Май 20, 2011 10:33 pm

Re: бойно изкуство

Мнениеот LIL » Чет Фев 13, 2014 3:01 pm

Аватар
LIL
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1789
Регистриран на: Пет Мар 20, 2009 10:40 am
Местоположение: София

Re: бойно изкуство

Мнениеот bayganio » Чет Фев 13, 2014 8:44 pm

аз по-скоро търся отзиви, понеже ми казаха че за джудото особено ако не намериш свестен учител няма смисъл. Те там могат да си ги пишат..ама се пак може и да няма хора които са тренирали :agree:
Аватар
bayganio
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Май 20, 2011 10:33 pm

Re: бойно изкуство

Мнениеот PtD » Чет Фев 13, 2014 8:57 pm

За джудо съм чувал добри неща за клуба на Шун в Дианабад, Център по борба и вдигане на тежести.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: бойно изкуство

Мнениеот kobso1245 » Пет Фев 14, 2014 12:47 pm

PtD написа:За джудо съм чувал добри неща за клуба на Шун в Дианабад, Център по борба и вдигане на тежести.

Също така мога да добавя клуб "Илинден"(намира се на спирката на 309/310/6/7 на К.Величков(до едно училище е , жълта сграда)).
Имам приятел, който тренира там от 6 години и е доволен.
kobso1245
 
Мнения: 941
Рейтинг: 1416
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 7:48 pm
Местоположение: София

Re: бойно изкуство

Мнениеот Antares » Пет Фев 14, 2014 2:42 pm

Треньорката ми от фитнеса, има и школа по джудо. Не мога да ти дам отзиви, тъй като това въобще не е моя тип бойно изкуство, знам само че Вили е доста сериозна, доста добре запозната в областта на фитнеса и анатомията и е много позитивен човек. А, и май беше спечелила някакъв турнир скоро време. Та ако искаш - мога да ти драсна на ЛС координати.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: бойно изкуство

Мнениеот LIL » Пет Фев 14, 2014 2:57 pm

bayganio написа:аз по-скоро търся отзиви, понеже ми казаха че за джудото особено ако не намериш свестен учител няма смисъл. Те там могат да си ги пишат..ама се пак може и да няма хора които са тренирали :agree:


Не съм ти дал случаен линк! Дамата на снимката го поназнайва джудото, поинтересувай се малко. Иначе клубове много! Отиваш или в най близкия или там където ще те научат на нещо.
Аватар
LIL
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1789
Регистриран на: Пет Мар 20, 2009 10:40 am
Местоположение: София

Re: бойно изкуство

Мнениеот bayganio » Пет Фев 14, 2014 8:00 pm

то тва ясно въпроса е че мога да попадна на място което е кофти и да не го разбера ха ха..ок мерси за отзивите, вече имам доста предложения, остава да пообиколя :agree:
Аватар
bayganio
 
Мнения: 112
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Май 20, 2011 10:33 pm

Re: бойно изкуство

Мнениеот azze » Съб Фев 15, 2014 11:51 am

Добре си се спрял на джудо. Както за казали другите, клубове бол. Отделен въпрос е как искаш да занимаваш ти - за удоволствие като хоби или състезателно. Ако не си тренирал преди, първо отиди някъде за пробна тренировка, за да се ориентираш. Мога да ти препоръчам клуб "БУДО-СУ" и заради треньорите, и заради обстановката. Както самото име подсказва клубът е университетски и там основно (но не само) тренират студенти. Не знам колко струват тренировките за неучащи, но със сигурност не е скъпо. Все пак пообиколи и намери правилният клуб за себе си. Не на последно място -Let the bodies hit the floor! Успех!
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта