Смешно падане,неловка ситуация!!!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот StuART » Пет Сеп 06, 2013 5:56 pm

Не зная дали е имало такава тема,а съм любопитен какво има да се разкаже :D Не става дума за болезнено падане,а смешно :blush: Самият аз нямам падане(като изключим в детските години),понеже карам само от два месеца,(работя в Китен и нямам много време)Но скоро свършва сезона и може да има с какво да се похваля и аз :D
Ride till the wheels fall off
Аватар
StuART
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юли 13, 2013 3:29 pm
Местоположение: Китен/Шумен

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот BeezyJay » Пет Сеп 06, 2013 6:43 pm

Aз съм имал много смешна ситуация - един път се изсулих и си скъсах късите гащи (разпрах по-точно) и се сурках седнал на седалката до нас 5км г/д на 14 инчова рамка с колче в най-долна позиция, щото и инструмет да си вдигна седалката нямах... :D
Аватар
BeezyJay
 
Мнения: 265
Рейтинг: 1114
Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 9:58 pm

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот taurus13 » Пет Сеп 06, 2013 11:44 pm

Миналата година, хижа Добрила, Централен Балкан...Пристигаме на хижата двамата с Кроко с колелата, а там туристи, туристки гмеч, всички нас гледат. Ние небрежно подфърляме колелата и отиваме за супа и бира. Хапваме си пийваме си, а хората им интересно и разпитват - откъде идете, накъде отивате... - че към х. Левски сме тръгнали, отговаряме. Ама как с колелата, то там тая пътека, как ще минете. Е, как ще минем, ние минаваме и там дето на вас ви е трудно. (кво да им обяснявам са колко сме печени) :evil:
Идва време да тръгваме, яхаме велосипедите и газ. Всички гледат и някои ни завиждат за хобито. Тогаз оная калдаръм още се строеше и стигаше малко под хижата, а оттам с леко стъпало на лъзгавия чакъл. Аз както съм с високата седалка рипам смело и бам...предната гума рязко дръпва встрани, седалката ме удря по гъза и аз се пльосвам брутално на чакъла на рамо. Не стига, че си одрах крака до кръв, щото бях без наколенки(все пак ни чака предимно равнинно каране доста време), ами и наскоро контузеното ми рамо дето едва се беше закрепило направо му разгоних фамилията дето се казва, а най на всичко отгоре обрах и срама, щото ония горе си умреха от смях. Изправих се небрежно, все едно нищо ми няма и то кво да видя - предна гума на баница. Ей са чак загрях каква е работата - тая гума на два пъти ми спадаше и аз я донапомпвах, обаче явно сега бе решила да се пръсне от раз. Това ми обясни и рязкото издърпване след приземяване ама кво от това....бития бит, е*ания е*ан... :lol:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот gilb » Съб Сеп 07, 2013 7:35 am

Средата на миналата година,връщаме се от изморително,кално и мокро каране,като минаваме през парка,който граничи със гората в нашия град (Стара Загора,Аязмото).
Та преваляло е вече и парка е пълен с хора,които ни гледат със смесица на възхищение и потрес,понеже всеки тук знае как изглежда байка и ездача след ~70 км. кал от различен тип :lol: .
Минаваме ние в пълна екипировка покрай едни девойчета седнали на пейка а до тях - стълби.Настилката е изключително мокри плочи.
Всички минават покрай стълбите,но аз по навик реших да си скачам през стълбите.
В момента на приземяването задната гума просто смени локацията си от долу на горе,при което аз се изръсвам с все скорост на мокрите и извънредно корави плочи,пръскайки кал,вода и псувни. :D
Бърз техническо-медицински преглед под изумените и загрижени погледи на зрителките ни и дим да ни няма.
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот boriss13 » Съб Сеп 07, 2013 8:30 am

Третия скок, на Този юнак! :evil:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот msniki » Съб Сеп 07, 2013 9:19 am

Една голяма локва в Русе, и понеже обичам да минавам на "дрифт" през локвите, реших се пробвам.
Е всичко добре, докато не изтърва и предната гума.
Направих 180 +90 градуса завъртане и малко ме метна колелото .
Всички наоколо ги подмокрих дори минавашите .
:D
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот zarta » Пон Сеп 09, 2013 6:31 pm

Така де аз се качвам по една ц**ка на един скейт парк и точно преди върха нещо се лезнах и не зная защо но стиснах задната тя учудващо закова и гащите ми минаха през седалката след това не съм станал от седалката до нас след 2 седмици карам си и скобата за седалката нещо стърчеше ама не обръщам внимание и изправям го на задна и същите гащи на същото място :rofl: :rofl: следва второ зашиване :D :D
Карай за удоволствие!
zarta
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1194
Регистриран на: Чет Авг 22, 2013 11:15 pm
Местоположение: Шумен

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот styanski » Сря Сеп 11, 2013 11:38 am

Преди една година, докато си карах спокойно по центъра нещо ми блокира предната гума и се метнах през кормилото. :D
ALTAFINI написа:
По принцип Avid Elexir са спирачки за Street и Dirt, естествено като излкючим "Ultimate" и "R" , но стават държат се и спират доволно, но пък за по тежки терени не знам карал съм много малко с такава!
Изображение
Аватар
styanski
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 10:31 am
Местоположение: Шумен

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот cvb » Нед Сеп 15, 2013 7:06 am

gilb написа:Средата на миналата година,връщаме се от изморително,кално и мокро каране,като минаваме през парка,който граничи със гората в нашия град (Стара Загора,Аязмото).
Та преваляло е вече и парка е пълен с хора,които ни гледат със смесица на възхищение и потрес,понеже всеки тук знае как изглежда байка и ездача след ~70 км. кал от различен тип :lol: .
Минаваме ние в пълна екипировка покрай едни девойчета седнали на пейка а до тях - стълби.Настилката е изключително мокри плочи.
Всички минават покрай стълбите,но аз по навик реших да си скачам през стълбите.
В момента на приземяването задната гума просто смени локацията си от долу на горе,при което аз се изръсвам с все скорост на мокрите и извънредно корави плочи,пръскайки кал,вода и псувни. :D
Бърз техническо-медицински преглед под изумените и загрижени погледи на зрителките ни и дим да ни няма.

Аз па баш пред една-две яки каки стъпих на слива и по гъз :clap: даже едната ми предложи помощ ;) :8D: аз пъ отказах :V: и съжалих после :smash: можеше да я сваля :love:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Смешно падане,неловка ситуация!!!

Мнениеот oldrider » Нед Сеп 15, 2013 9:06 am

Преди 6години беше последното ми падане едното беше на дъртовете на София ленд другото беше на дроповете на Младост. :) Някъде имах снимки в пинкбайк. :)
Life to ride.Ride to life. Lapierre Dh Team
Аватар
oldrider
 
Мнения: 56
Рейтинг: 1172
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 9:31 pm
Местоположение: Bulgaria/Sofia


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта