ВНИМАВАЙТЕ!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

ВНИМАВАЙТЕ!

Мнениеот GoingDownTheHill » Вто Сеп 03, 2013 10:55 pm

Днес връщайки се от работа майка ми се обади, за да отида да я посрещна както винаги, защото прибирайки се трябва да мине по тъмните разбити улички в квартала ни. Излизайки зад ъгъла чух писък в края на улицата. Разбира се веднага се затичах, и когато се приближих разбрах, че за нещастие този писък е бил от мама. Пробвах се да догоня нападателя, но нямаше и следа от него, а майка ми седеше и плачеше от страх. Когато се уверих, че не е наранена и я успокоих ми разказа какво се е случило. Нападателят (около 20-25 годишен с брада, висок 1.75) беше я издебнал още от спирката на 204 и я беше нападнал в неосветената уличка. Майка ми се опрости с златното си колие. Веднага отидохме в полицията за да съобщим за нападението и там ни казаха, че няколко човека са били нападнати в този райобн от същия човек. Внимавайте ако минавате по тъмно в уличките около квартал Борово, защото може освен ценни вещи и да загубите и колелото си! :(!: . Ако някой види съмнителен човек с това описание да се навърта около пазара на Борово, моля да ми каже, за да може крадеца да си получи заслуженото :nuts:
Аватар
GoingDownTheHill
 
Мнения: 133
Рейтинг: 988
Регистриран на: Пон Фев 11, 2013 8:04 pm

Re: ВНИМАВАЙТЕ!

Мнениеот did » Сря Сеп 04, 2013 7:38 am

GoingDownTheHill написа:... може освен ценни вещи и да загубите и колелото си!
:dontknow:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ВНИМАВАЙТЕ!

Мнениеот boriss13 » Сря Сеп 04, 2013 7:45 am

Е то е безценно.
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта