Kosmite(produljenie ot edin 4ujd forum)

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Май 14, 2004 7:44 am

[quote="did"]

[quote="hlebarka"]

@Admin

Как да ъплоадна един косъм към поста си?, в упътването пише само за снимки?

косъма си го бива
[/quote]


Ей така:
[code]
[косъм]
/-------\ /------\ /------ / \ / \ / --\ / \ / \ \ / / /
/ ---- \ \----/ /
/ \----------/
[/косъм]
[/code]
[/quote]


Bamaaaamu na toia kosum bue!?!?Toi po golem ot moiten a gaza mi.
did,kak si go otgledal tozi,kaji si tainata men.aide,4e i az iskam da stavam FUNKY:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 14, 2004 7:51 am

Metal_Psycho, аз докато се борех да му придам реалистична форма ми писна и си изтрих поста, ама ти си много бърз бе - цитира ме и сега не мога вече да крия истината за себе си:D:D:D:D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Май 14, 2004 8:19 am

Ni6to be did,ovekove4ih ti posta:DThere's no place to hide[:p]

Nima nujda da krie6 podobni taini,tova e temata kadeto podobni rezervi otpadat.Kajete si "tainite"....to puk edno seriozno prozvu4aaa,mani mani:D.
Aide sega mi otgovori,kak ajeba go otgleda tova zver4e:D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 14, 2004 8:28 am

[quote="Metal_Psycho"]

Ni6to be did,ovekove4ih ti posta:DThere's no place to hide[:p]

Nima nujda da krie6 podobni taini,tova e temata kadeto podobni rezervi otpadat.Kajete si "tainite"....to puk edno seriozno prozvu4aaa,mani mani:D.
Aide sega mi otgovori,kak ajeba go otgleda tova zver4e:D
[/quote]


Добра храна и бира му е майката!!! От марули косми не стават! Хищник кьосе да си виждал? Виж ми подписчето как се прави:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот КапитанПланета » Пет Май 14, 2004 8:41 am

[quote="did"]
Добра храна и бира му е майката!!! От марули косми не стават! Хищник кьосе да си виждал? Виж ми подписчето как се прави:
[/quote]


Добре бе Did, аз като не съм ял месо от 7-8 години, що приличам на макак ? Явно и само с бира става, но трябва повечко за да се компенсира. BTW подписа ти е тотално кефещ, просто нямаш конкуренция. Поздравления ! [:p]
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 14, 2004 9:27 am

Дааа-а-а, сигурно става и само с бира.Пиша си го в тефтера и отказвам азиатската кухня, че много мърда и гъделичка сливиците:D:D:D!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Май 14, 2004 1:56 pm

[quote="did"]

Дааа-а-а, сигурно става и само с бира.Пиша си го в тефтера и отказвам азиатската кухня, че много мърда и гъделичка сливиците:D:D:D!
[/quote]


...ok,ok,zapisvam si ve4e,zna4iii,mnogo bira.TAKA,razbrah ve4e,ma to ako presko4a moia si limit na den ot 10 biri,az 6te stanem na ieti bre.Siguren li si,4e tui se otgleja KOSAMA?A niakvi proporciiki,ala bala?Moje ne6to combo i sre6tu pi4i vu6ki daje[:p][:p][:p]

A i da te pitam,gledam na snimkata niama6 kosmi na nosa,kak go postiga6?6tot na men mi prepoliha da di6am 4orapite na edin Emo,no tova e prekaleno agrarsko za vsiako 4ove6ko su6testvo i vodi do traini uvrejdania,ta spodeli?

btw,podpisa ti e realy ma4ka6t:D[:p]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 14, 2004 2:14 pm

@Metal_Psycho,

Абе ти що реши, че аз съм такъв спец по окосмяването? Няма таквоз нещо! По-скоро имам проблем да си закрепя осталата засега коса по главата. Аз просто като теб следя отблизо темата за окосмяването, щото е много интелектуална, а вече се говори и за бира, та няма как да не е интересна!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Май 14, 2004 2:27 pm

Ма разбира се,4е просто си следим темата главно заради бирата:8D:,но щот съм автора,требе да я развивам все пак,нали?:D[:p]

А за косата вече съм намерил лек хехе:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 14, 2004 2:48 pm

[quote="Metal_Psycho"]
А за косата вече съм намерил лек хехе:8D:
[/quote]


И аз съм намерил (съвсем сериозно)!!!
Единственото, което наистина ми помага, е една отровна отвара от корени на чемерика или корени на кукуряк. Той кукуряка вече премина, но чемериката сега расте, пък в аптеките има винаги. Ама наистина е много отровна!!! Лъжичка кон убива, за въшките да не говорим:D:D:D. Трябва, обаче, да се знаят магическите думи, които се повтарят 666 пъти над врящата отвара:})::})::}):. Ако някога прилагаш такава рецепта и случайно глътнеш някакво количесто, яж стоножки за противоотрова!

P.S. Съвсем сериозно, това е може би най-отровната билка, растяща в България!!! Ето и един цитат от [url=http://www.segabg.com/09122000/p0150003.asp]тук[/url]: "Славяните познавали различни отрови и упойващи растения. С екстракт от чемерика намазвали острието на стрелите си по време на война, което гарантирало сигурната смърт на врага."
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Май 14, 2004 3:00 pm

[quote="did"]

[quote="Metal_Psycho"]
А за косата вече съм намерил лек хехе:8D:
[/quote]


И аз съм намерил (съвсем сериозно)!!!
Единственото, което наистина ми помага, е една отровна отвара от корени на чемерика или корени на кукуряк. Той кукуряка вече премина, но чемериката сега расте, пък в аптеките има винаги. Ама наистина е много отровна!!! Лъжичка кон убива, за въшките да не говорим:D:D:D. Трябва, обаче, да се знаят магическите думи, които се повтарят 666 пъти над врящата отвара:})::})::}):. Ако някога прилагаш такава рецепта и случайно глътнеш някакво количесто, яж стоножки за противоотрова!
[/quote]


Dobre,6te ia probvam taz tvoita otvara(otrova) i posle 6te spodelia rezultatite...to be continued!
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 14, 2004 3:07 pm

[quote="Metal_Psycho"]
Dobre,6te ia probvam taz tvoita otvara(otrova) i posle 6te spodelia rezultatite...to be continued!
[/quote]


Аз доколкото знам отровното и действие се основава на блокирането на централната нервна система. Ако, обаче, тая система вече си е блокирана, не знам дали няма да подейства по по-друг начин, та пробвай наистина и кажи на теб как ти се отразява;). Вълшебните думички са следните:

1. В началото беше словото и словото беше 2 байта и нищо друго нямало.
2. И разделил Бог единица от нула и видял, че така е добро.
3. И казал Бог: Да бъдат данни и станало така.
4. И казал Бог : Да се съберат данните, всички в тяхното си място, и създал дискети, твърди дискове и компакт дискове.
5. И казал Бог: Да бъдат компютри, в които да се пъхат дискетите, твърдите дискове, и ги наркъл хардуер, и отделил хард от софт.
6. Софта още го нямало, но Бог бързо се поправил и създал програми - малки и големи, и им казал: Плодете се и се размножавайте, и паметта използвайте.
7. Но омръзнало Му да създава сам програми и казал Бог: Създавам ПРОГРАМИСТА, ПО ОБРАЗ И ПОДОБИЕ МОЕ, да господства над компютрите, и над програмите, и над данните. Създал Бог програмиста, и го заселил в своя Изчислителен Център, в който работел. И повел Той програмиста към дървото от каталози, и заповядал: От всеки каталог можеш да пускаш програми, само от каталога Windows не пускай нищо!
8. И казал Бог: Не е хубаво програмиста да е сам, ще му сътворя потребители, съответстващи на него. И взел Той от програмиста КОСТ, В КОЯТО НЯМАЛО МОЗЪК, И СЪЗДАЛ ПОТРЕБИТЕЛЯ, и представил го на програмиста; и нарече го програмиста юзер. И седнали те под голия DOS и не се карали.
9. Бил (Гейтс) бил най-хитрия от всички зверове на полето. И казал Бил на юзера: лъжа ли каза Бог: не пускайте никакъв Софт? И казал юзер: всеки софт ние можем да пуснем само от директорията Windows не можем. И казал Бил на юзера: живейте си както си знаете! В деня, в който пусните Windows, ще бъдете като богове, само с едно щракване на мишката ще сътворявате каквото си искате. И видял юзера, че е приятно за окото, и го пожела защото прави ненужни знанията,
0А. И тръгна програмиста да търси свежи драйвери; И видя го Бог и го попита: Кажи къде отиваш? Програмиста каза: Търся свежи драйвери, нали ги няма под голия DOS. И казал Бог: Кой ти каза на теб за драйверите? Да не си пускал Windows? Програмистът отговорил: юзерът, когото Ти ми прати, каза, че иска програми само под Windows. Аз ги поставих, И каза Бог на юзера: Какво си направил? Юзерът отговорил: Бил ме прелъсти.
0В. И каза Бог на Бил: За това, което направи, проклет да бъдеш пред всички скотове и всички полски зверове. Ще наложа вражда межу теб и програмиста. Той ще те хока грозно и с грозни думи, а ти ще му продаваш Windows.
0С. На юзера каза: ще умножа скръбта и ще изтощя силите ти и ще ползваш грешни програми; и няма да можеш да живееш без програмиста; ТОЙ ЩЕ ГОСПОДСТВА НАД ТЕБ.
0D. A на програмиста каза: За това, че си послушал юзера, проклети да са компютрите за теб, троянски коне и вируси ще ти създават; с труд ще изкарваш хляба си, а програмите с мъка ще пишеш.
0Е. И ги изгони Бог от Изчислителният си Център, и постави парола на входа.
0F. General Protection Fault.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Cu0 » Пет Май 14, 2004 3:20 pm

[quote="did"]

[quote][i]Originally posted by Metal_Psycho[/i]
Dobre,6te ia probvam taz tvoita otvara(otrova) i posle 6te spodelia rezultatite...to be continued!
[/quote]


леко само с предозирането ... щото
[img]http://www.random-abstract.com/archive01/mar/images/hairy.jpg[/img]
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот КапитанПланета » Пет Май 14, 2004 3:20 pm

@ Did,
Бухахахахахахахахаха :D:D:D
Паднах, уби ме, коремни болки от смях, отивам да си взема хапчетата че не мога повече.....
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Съб Май 15, 2004 1:34 pm

Ей, Metal_Psycho, какво става бе? Да не е станала някаква беля, та млъкна? Не съм спал снощи, космите ми окапаха, в студена пот плувах само като си помислех, че може да стана първия в историята убиец чрез писане на глупости във форуми.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Metal_Psycho » Съб Май 15, 2004 2:05 pm

[quote="did"]

Ей, Metal_Psycho, какво става бе? Да не е станала някаква беля, та млъкна? Не съм спал снощи, космите ми окапаха, в студена пот плувах само като си помислех, че може да стана първия в историята убиец чрез писане на глупости във форуми.
[/quote]


Taka,pi6a ot imeto na Metal_Psi4o.
Kazvam se Kosum Bezarabski,mnogo mi e priatno.

V momenta MP ne moje da pi6e,za6toto vse o6te e v koma,sled kato izpi edan stranna otvara.V purvia moment siaka6 zapo4na da mu ponikva o6te pove4e kosa,otkolkot ima6e i vsi4ko be6e eiok.Sledva6tite promeni oba4e podlejat na silna cenzora,no neka samo namekna,4e sled kato se vidia v ogledaloto purvo izpadan v 6ok,a sledtova i v koma.V momenta toi e brain dead,samo na sistemi e.
Predi malko niakoi sa butna u kabelite za life suport i za malko da go dovur6im,no sega sa stabilizira.Doktorite kazaha,4e toi 6te se opravi i bez mouzk,kakto i do sega e pravel.Taka,4e ne se pritesniavai did,skoro psihopata pak 6te e na linia(moje bi)
Btw,doktorite spomenaha,4e za da se uskori vuztanoviavaneto moje da pomogne bike.
Ta tova biaha poslednite novini ot Po forumite i u nas!Please,stay tunned for any more information.TAnk you for you time.SHUT up!No i will not!WTF!?...Izvintete,tova be6e mini me.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Съб Май 15, 2004 2:15 pm

Оххххх, Kosum Bezarabski, успокои ме! Аз най-вече се бях притеснил за това да не би да е почнал да чете 666 пъти оня магически библейски ферман, да му е свършила бирата и да е станала някаква беля! Щом е от отровата - няма страшно!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот axelmax » Съб Май 15, 2004 7:23 pm

:D:Dpredaidai na doktorite ot dr. Benton da premahnat mozaka ,che drug shans nema da imat ,a i bestui e zakarnql i malak ,a i taka ste svali centara na tezesta, i ste kara po dobre;);):D,ako nikoi ne se naema da napravi taq opera ziq mi se obadete

0888nekadaren sam:D
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Май 24, 2004 11:07 pm

ei ma ,jiv sam:^:
oba4e otvarata ne pomogna did,samo vlo6i ne6tata,vkraina smetka si vzeh edan kozi4ka da mi iade kosmite.Prakti4no bih kazal az.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта