Как го правят италианците

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Мнениеот PtD » Чет Май 13, 2004 3:39 pm

[quote="velco"]


А в коя категория влиза гореспоментия Silvio? В категорията пияни италианци? :D:D:D
[/quote]


Влиза в категорията "трезв италиански програмист, хванат с глупав въпрос, докато се опитва да си оправи бъговете и се чуди как да се откачи".
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот velco » Чет Май 13, 2004 3:59 pm

[quote="PtD"]

[quote="velco"]
А в коя категория влиза гореспоментия Silvio? В категорията пияни италианци? :D:D:D
[/quote]

Влиза в категорията "трезв италиански програмист, хванат с глупав въпрос, докато се опитва да си оправи бъговете и се чуди как да се откачи".
[/quote]

Сър, извинете, ако съм Ви засегнал, сър.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Чет Май 13, 2004 8:04 pm

[quote="velco"]


Сър, извинете, ако съм Ви засегнал, сър.
[/quote]


Но, драги ми сър Велко, как бихте могли дори и да си помислите, че сте ме засегнали. Просто бях длъжен да сведа до Вашето внимание този факт (за естеството на личността Silvio), тъй като той сериозно допринася към тежестта на изказаното от мен твърдение.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот velco » Чет Май 13, 2004 9:17 pm

[quote="PtD"]

[quote="velco"]


Сър, извинете, ако съм Ви засегнал, сър.
[/quote]


Но, драги ми сър Велко, как бихте могли дори и да си помислите, че сте ме засегнали. Просто бях длъжен да сведа до Вашето внимание този факт (за естеството на личността Silvio), тъй като той сериозно допринася към тежестта на изказаното от мен твърдение.
[/quote]

Извинете, сър, очевидно съм проявил непростима разсеяност и съм пропуснал да възприема изцяло дълбоката мъдрост, която без съмнение се съдържа във Вашето твърдение. Бихте ли бил так любезен да го изкажете повторно във вид удобен за възприемане от интелектуално по-низшестоящи индивиди, като дълбокоуважаващият Ви

~velco
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Пет Май 14, 2004 1:10 am

[quote="velco"]
Извинете, сър, очевидно съм проявил непростима разсеяност и съм пропуснал да възприема изцяло дълбоката мъдрост, която без съмнение се съдържа във Вашето твърдение. Бихте ли бил так любезен да го изкажете повторно във вид удобен за възприемане от интелектуално по-низшестоящи индивиди, като дълбокоуважаващият Ви

~velco
[/quote]


Многоуважаеми сър Велко, в последно време моят слух биде дразнен от неуместни вариации на произнасянето на името Marzocchi на български. Затова аз, като един виден буквоед, имайки удобно средство за комуникация (а именно т.нар. ICQ), не се поколебах да го използвам, за да вляза във връзка със лице, чийто майчин език съвпада с този на създателите на въпросната фирма, който факт сам по себе си е достатъчен, за да се гласува доверие на гореупоменатата личност като вещо лице. След като предварително бе уведомено, че този разговор няма да доведе до негативни отзиви за изпълнението на преките му служебни задължения, лицето се съгласи да отговори на така зададения въпрос и сведе до моето внимание експертната си оценка на произношението, което според него би следвало да бъде "Марзокки". В мен няма и капка съмнение, че ако създателите на фирмата бяха проявили благоразумието да я нарекат Marzzocchi, в настоящия момент бихме произнасяли това наименование "Марцокки". Поради този непростим пропуск от тяхна страна, обаче, ние биваме принудени да използваме сегашната форма, въпреки неоспоримите предимства на звука Ц.

С най-сърдечни благопожелания и крепко ръкостискане,
Ваш PtD
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот hlebarka » Пет Май 14, 2004 1:31 am

деебъвашта ммаа деъ изискана дееа
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот screamBoy » Пет Май 14, 2004 2:11 am

...ма си свйня...
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Windstream » Пет Май 14, 2004 5:26 am

[quote="hlebarka"]

деебъвашта ммаа деъ изискана дееа
[/quote]

Яд ли те е, или завиждаш? [:p]:D:D;):8D:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот hlebarka » Пет Май 14, 2004 5:51 am

Ами, малко за контраст.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Предишна

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта