Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 17, 2013 3:19 pm

Harka написа:Така. Темата е разчистена от офтопика. Благодаря на edinmilion за възстановяването на повечето мнения. :agree:

Оттук нататък всеки пост не по темата ще бъде трит. Свободни сте да си създадете нова тема и там да си обсъждате на воля патриотизма, мирогледа, международното положение, долу модераторите и т.н. Тук не.

Хубаво се извиняваш, и хубаво благодариш.

Що не премести възстановените мнения в началото на темата, където им е мястото? edinmilion свърши невъзможното и за теб остана елементарното - освен, че си се извинил, да си оправиш и бакията. За сметка на това, сочиш с пръст Plamen_EM и му викаш „Нананананана“ - твойто няма да стане. Не мога да разбера що е нужно все да вървиш на контра..

Между другото, цитираното мнение не е ли офтопик? Що не си го разчистиш?
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот vpravov » Нед Мар 17, 2013 5:26 pm

Ха!!! Сега забелязах, че и моя пост е затрит от темата "РАМ 2013"! "Що така бе Миме"? Хайде да бяхте редактирали първия абзац, разбирам! Ама втория няма нищо общо с темата ли? :dontknow:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот PtD » Нед Мар 17, 2013 6:13 pm

Вместо да благодарите на Harka, че премести офтопика от RAM bikes 2013 в друга тема, вместо да го изтрие, както се полагаше, вие му налитате на бой. Eгаси наглостта.

:wavey: :wavey:

Ако беше малко закъснял, безценните ви мнения за патриотизъм и прочие, щяха да дадат фира скоропостижно. :deal:

П.П.
hitar_potter написа:Що не премести възстановените мнения в началото на темата, където им е мястото?

Инсталирай си един phpBB3 и ни покажи как става тая работа с преместването на мненията най-отгоре. МОЛЯ. :magnify:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот Harka » Нед Мар 17, 2013 6:24 pm

@hitar_potter:

На тези вече е отговорено. Други въпроси?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 17, 2013 7:44 pm

PtD написа:Вместо да благодарите на Harka, че премести офтопика от RAM bikes 2013 в друга тема, вместо да го изтрие, както се полагаше, вие му налитате на бой. Eгаси наглостта.

:wavey: :wavey:

Ако беше малко закъснял, безценните ви мнения за патриотизъм и прочие, щяха да дадат фира скоропостижно. :deal:

П.П.
hitar_potter написа:Що не премести възстановените мнения в началото на темата, където им е мястото?

Инсталирай си един phpBB3 и ни покажи как става тая работа с преместването на мненията най-отгоре. МОЛЯ. :magnify:

Еми те не са възстановени като мнения, така или иначе. Просто едитва първия пост и пейства това, което edinmilion е написал.
Вариант б) започва нова тема, paste-ва това, което е пратил edinmilion и после merge-ва двете теми.

Edit: Щях да направя демонстрация в скрития ни форум, но Admin е оправил бакиите на Harka, за което му благодаря.

Harka, поне на последния ми въпрос не си отговорил със сигурност.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот Antares » Нед Мар 17, 2013 7:56 pm

Кало, да не си в сесия, та ги раждаш едни такива :lol: Ей, т'ва ФзФ-то никому не прощава!
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 17, 2013 8:00 pm

Antares написа:Кало, да не си в сесия, та ги раждаш едни такива :lol: Ей, т'ва ФзФ-то никому не прощава!

Скоро бях в сесия. Иначе имам да пиша домашно, да пиша реферат и да пиша протокол, та затова съм толкоз активен :P
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот Admin » Нед Мар 17, 2013 8:45 pm

vpravov написа:Ха!!! Сега забелязах, че и моя пост е затрит от темата "РАМ 2013"! "Що така бе Миме"? Хайде да бяхте редактирали първия абзац, разбирам! Ама втория няма нищо общо с темата ли? :dontknow:


Владо, а и някой друг, ако не е разбрал: мнението ти не е изтрито нарочно, заради нарушение или нещо подобно. Моето съществено мнение по темата също е заминало. Просто е станала грешка при преместването на част от мненията и те са били изтрити. Случва се, аз навремето така изтрих една огромна тема с над 100 страници просто с едно недоглеждане при натискане на бутон.
След това, благодарение на edinmilion, част от мненията бяха възстановени като цитати, но не всички.

Междувременно ситуацията се разви по начин, който няма да коментирам подробно тук. Имах възможност да говоря и с двете страни във възникналия спор, но това няма как да промени каквото и да е, тъй като станалото е станало. Имайте предвид, че това не е някаква стандартна ситуация, за такива случаи няма правило, няма и установена практика, нито пък еднакъв подход. Аз бих направил едно, Harka е направил друго, PtD сигурно щеше да направи трето, а пък Plamen_EM или някой друг - четвърто, пето и т.н. Няма правилно за всички решение, следователно и мненията винаги ще варират, тъй като тук опира вече до хора, не до правила.

Предлагам всички вече да се успокоят и помирят (освен всичко друго, днес е и прошка). И може би да си препрочетем мненията и думите и да се замислим как по-рядко да стигаме до подобни ситуации. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот vpravov » Нед Мар 17, 2013 9:02 pm

Admin написа:Владо, а и някой друг, ако не е разбрал: мнението ти не е изтрито нарочно, заради нарушение или нещо подобно. Моето съществено мнение по темата също е заминало.

Упс...чел-недочел - грешката е моя. :blush: Приемете извиненията ми! :agree:
Последна промяна vpravov на Нед Мар 17, 2013 9:07 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот marsa » Нед Мар 17, 2013 9:04 pm

Пък аз тамън бях нарисувал транспарат и щях да излзиам по улиците да протестирам срещу управата на форума :sing: Даже подхотвих антифен група във фейсбук с 5 антифена, цял ден не съм карал заради тези ангажименти.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот PtD » Нед Мар 17, 2013 9:21 pm

marsa написа:Пък аз тамън бях нарисувал транспарат и щях да излзиам по улиците да протестирам срещу управата на форума :sing: Даже подхотвих антифен група във фейсбук с 5 антифена, цял ден не съм карал заради тези ангажименти.

Е, що не каза, щях да се присъединя. Долу корумпираната управа на този форум! Цялата власт на форумистите! Урааа!!!!
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот Harka » Нед Мар 17, 2013 9:25 pm

marsa написа:Пък аз тамън бях нарисувал транспарат и щях да излзиам по улиците да протестирам срещу управата на форума :sing: Даже подхотвих антифен група във фейсбук с 5 антифена, цял ден не съм карал заради тези ангажименти.

:D
Да не говорим, че mtb-bg спокойно може да се причисли към монополите в българското колоездене... Има хляб за протести, определено.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот hitar_potter » Нед Мар 17, 2013 9:34 pm

Къде са сега форумните карикатуристи да увековечат този миг от историята на МТБ-бг. От модераторите стават идеални министри :evil:
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот Antares » Пон Мар 18, 2013 12:02 am

Форумните карикатуристи им бликат повече идеи от свободно време :D

Ама си мисля, че и в това нещо май излизам монополист (като изключим творенията на Явковица) :] Смърт за монополите! Нова форОмна конституция!!!!11
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот marsa » Пон Мар 18, 2013 12:07 am

Както се казва - карикатури му пепел :idea:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Патриотизъм, мироглед, долу модераторите.

Мнениеот hitar_potter » Пон Мар 18, 2013 12:28 am

Antares написа:Форумните карикатуристи им бликат повече идеи от свободно време :D

Ама си мисля, че и в това нещо май излизам монополист (като изключим творенията на Явковица) :] Смърт за монополите! Нова форОмна конституция!!!!11

Уууу, теб те бях забравил. По-скоро визирах форумните фотоколажисти :D
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: the_rookie и 150 госта