Странни сънища :D

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Antares » Пет Дек 18, 2009 6:40 pm

Сънувах горгоната медуза, същата - дето има змии 'место коса. Щеше да се жени, та отидох и я питах "абе на тебе не ти ли цъфти косата?"
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Минчев » Пет Дек 18, 2009 7:15 pm

Antares написа:Сънувах горгоната медуза, същата - дето има змии 'место коса. Щеше да се жени, та отидох и я питах "абе на тебе не ти ли цъфти косата?"


Интересно! :D

Аз пък сънувах, как излизам от моята стая, тръгвам към банята и целия горен етаж пропада! :unhappy:
Минчев
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 10:39 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот veskoz » Съб Дек 19, 2009 12:01 pm

А сънували ли сте как отивате в кенефа и пикаете? :evil:
Ако не сте - недейте. ;) Странни топло-мокри сънища
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Fanatico » Съб Дек 19, 2009 12:17 pm

veskoz написа:А сънували ли сте как отивате в кенефа и пикаете?


Само веднъж ... Като почнах се събудих. :D :roll2:
Наистина, недейте. :popcorn: :rofl:
Аватар
Fanatico
 
Мнения: 1428
Рейтинг: 1942
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 10:09 pm
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Минчев » Съб Дек 19, 2009 10:50 pm

veskoz написа:А сънували ли сте как отивате в кенефа и пикаете? :evil:
Ако не сте - недейте. ;) Странни топло-мокри сънища



Не ми се мисли, какво става при другата нужда! :D:D

Сънувах, че прозорците се пръскат?!?! :look:
Минчев
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Нед Окт 11, 2009 10:39 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот dEcLiNe » Съб Дек 19, 2009 11:07 pm

Наскоро бях сънувал, че гледам на живо кръг от световната купа и Gee Atherton прелита пред мен на забавен кадър( :crazy: ) и виждам как фокса му спира да връща, но съм единствения който го забелязва! :crazy: :rofl: :rofl: :bowdown:
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот 25thframe » Нед Дек 20, 2009 9:08 am

За една нощ три пъти сънувах моето бебче. ( отново ) :love: :love: :love:
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Странни сънища :D

Мнениеот 25thframe » Съб Яну 09, 2010 7:11 am

Сънувах, че съм си купил нов велосипед и докато плащах на някакъв нагъл таксиджия 15лв, задето ме е докарал на мястото от което трябва да си взема колелото, някаква още по-нагла жена се опитваше да ми присвои лостчето на предната спирачка, а аз вече бях възседнал велосипеда, казах й да се махне но не ми обърна никакво внимание, а дойде няква бабка и каза че жената го взимала за колелото на сина й, казах й отново да се махне, и след като тя не пожела, й вкарах прав десен в носа. Оня с таксито още беше там и гледаше странно, но си чакаше парите, а бабката ме изруга задето съм бил хулиган, платих си, и яхнах велосипеда. Баси колко е яко да караш фул съспеншън колело, дори и на сън, вилката незнам каква беше, но обираше неравностите с лекота, возих се известно време, и после не помня, май се телепортирах в друг сън.
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Странни сънища :D

Мнениеот X_NRG » Съб Яну 09, 2010 2:57 pm

Аз сънувах, че някой ми е запушил кенефа много сериозно.
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот SpoileR » Вто Яну 12, 2010 12:15 am

X_NRG написа:Аз сънувах, че някой ми е запушил кенефа много сериозно.



:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Аз пък сънувах, че правя back-flip на road gap-a на Сопот... последван от no-hander no-footer drop-to-flat-to-death...:D
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот cvb » Вто Яну 12, 2010 1:55 am

егаси кошмара ме събуди...ама след това беше ад и ужаст...а преди яко нерви....стар съм за войн :agree:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Watanabe » Вто Яну 12, 2010 9:51 am

Малка, църква, по- скоро параклис. Тъмнина, след която народ почти като на Великден. Само откъм олтара светят в златно инкрустациите в блясъка на многобройни свещи. В средата на олтара е оформена централна икона изобразяваща явно Шефа. Покрай иконата минава стълпотворението от хора подредени в опашка виеща се навън. Всички чакат някакво събитие. Получавам сигнал в главата си- Той е някъде навън. Излизам сам да Го посрещна и действително Го мернах в бяла роба да приближава тежко едвам - едвам към края на опашката. Казах на глас- "Ето Го, идва" и няколко други човека се затичаха в посоката, към която гледах. Докато приближиха обаче Той се сля с тълпата и белите му дрехи изчезнаха и хората отидоха при човек който носеше Неговите дрехи, но не беше той. Хората се разочароваха и ме оставиха. Встрани в тълпата видях човек, явно изнемощял, със стари дрехи, с качулка, който явно не можеше да се движи облегнат на стената покрай църквата. Подхванах го отстрани и още преди да го погледна знаех че е Той. "Братко"- викам му аз- "Хайде, че е време!". Той повдигна глава и ме погледна с невиждащи очи- беше сляп. Попитах го какво е станало, но Той каза че не му е сега времето да се обясняваме и тръгнахме двамата. Аз го подкрепях прегърнал през рамената и стигнахме до централния олтар. "Братко, погледни! Ето го нашия баща!". Брата повдигна невиждащите си очи и иконата, в която досега не се виждаше нищо особено- беше просто една картина- оживя. Стана нещо като триизмерна, някакъв пейзаж в който имаше движение. От дълбочината на картината се появи едно око, което ни гледаше, за кратко и сякаш някой ни се усмихна. Тълпата изведнъж забеляза и се разшумя- чуха се викове "Той е тук, тук е!". Тогава изнемощялия човек който подкрепях се изправи и сякаш израстна, обърна се с гръб към олтара и гледаше с невиждащите си очи към хората. Хем не виждаше обаче хем виждаше всичко- обръщаше се поименно към всеки. Каза нещо от рода на - "Аз съм тук, както ме чакахте, но и друг е тук в тази зала!. Къде е?!" Разбрах, че става въпрос за Лошия, за когото всички бяха чували. Хората се заозъртаха. Разпиляха се ужасени, но аз стоях до брата.Изведнъж некви се парализираха и с бавни стъпки пристъпи откъм тълпата невероятна красавица с дяволско (естествено) изражение. Красавицата вика, "Аз съм тук и аз ще кажа какво ще става, всички сте мои!". Разбрах, че иска да премине през картината при бащата...
Съблече си връхната дреха- някаква пелерина и остана по рокля. Хората се сащисаха. Оная бавно си разсъблече горната част на роклята отдолу нагоре и в момента като остана гола от кръста нагоре сума ти и народ изпопадаха в краката й и един по едни ослепяваха и тътрейки се подире й. Оная само се усмихваше и бавно пристъпваше към нас. Брата, уж сляп, но виждайки всичко ми каза- "Давай да бягаме оттука, че същото ще те сполети и тебе" и тръгнахме към внезапно появилата се тераса на църквята вдясно от олтара. Аз му казах, че съм железен и ще устоя, но усещах че с всяка стъпка на Лошия, който всъщност се оказа Лошата ми става все по - трудно да си движа краката и не можех да откъсна поглед от нея. Не беше лоша тая Лоша, вярвайте ми. Оказахме се притиснати на малката тераса а лошата приближаваше ли приближаваше... шаш, паника!!! По едно време лошата вече просто не можеше да се движи понеже десетки поклонници бяха обвили краката й. Хубавото й личице се промени- първо леко се намръщи, после рязко изкрещя ядосано лицето й стана чудовищно (но тялото не :) ), протегна бързо ръцете си към мене с остри лакирани нокти (в червено ако някой се чуди какъв цвят). Но моя човек ме дръпна в последния момент, щото пак се бях заблял по нея. И така се измъкнахме... Тръгнахме двамата някъде на спокойствие и вече сред други хора той ни разказа, че Лошата го е ослепила. Попитахме Го, как ще живее сляп, но той ни каза да не се безпокои- той знае и вижда всичко по друг начин, макар и с невиждащи очи.

Имаше и следваща серия, но не помня повече от тоя сън...
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: Странни сънища :D

Мнениеот cvb » Сря Яну 13, 2010 2:42 pm

cvb написа:егаси кошмара ме събуди...ама след това беше ад и ужаст...а преди яко нерви....стар съм за войн :agree:

Имал е връзка.. :agree: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2698251
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Странни сънища :D

Мнениеот 25thframe » Съб Яну 30, 2010 8:49 am

Омфг последното нещо което направих, преди да заспя беше, прочитането на темата на airborneone, и доста се замислих как и аз отдавна не съм карал.
Та сънувам ( всъщност сънувах три дълги съня, може и да са били повече, но отчетливо помня три, и единят няма как да не го споделя :D ) че аз, Виктор ( bestbg във форума, по-отдавна регистрираните го знаят ) и още един приятел сме на купон, имаше много хора и една огромна маса с много алкохол отгоре й. Купона си вървеше, пиеше се здраво, докато по едно време нещо се нервирах и реших да се усамотя в някаква стая ( колко интересно, тази стая беше хола в къщата ми в Драгоман :D ) та там гордо стоеше добрият ми стар телевизор, който реших да включа и какво да видя...
репортаж по БТВ ( още веднъж не може да бъде ) в който се даваха кадри от някакъв нов, много добър Bike филм в който главно действащо лице беше Любомир Ботушаров ( който беше и на front cover-а
на филма ). Любо караше някакъв оранжев велосипед, за който обясняваше че бил прототип и още не се предлага на пазара и беше със синя crosscountry каска, друго не помня. Караше зверски в някаква гора във Франция, и помня че зад него караха още хора, които се опитваха да го настигнат, но завътшваха много зле. Един се разби в едно дърво, друг излетя от някакъв скок и докато падаше, връхлетя върух моторист ( с пистов мотор wtf? ) и краката им се уплетоха ужасно. Друг пък се блъсна в някакъв скиор ( тук вече незнам какво ме е накарало да виждам скиори) и му даде начална скорост, за трик който вече беше тръгнал да изпълнява, но цопна в някакво голямо езеро. Така никой не успя да настигне Любо и той гордо стоеше изправен до колелото, докато за фон се чуваше епична музика. Следващото което помня е че съм във фитнес залата, в работата и някаква девойка ми обясняваше нещо, така че онзи сън го помня дотам. Много държа да отбележа, че това което видях в съня, беше така както съм го описъл, жалко че нямам как да го разкажа в детайли, но помня още че гората в която се развиваше дейстивето, беше много странна на цвят. Изтрещяла работа :crazy:
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Странни сънища :D

Мнениеот 5roff » Съб Яну 30, 2010 9:30 am

Доста приятни са ми сънищата с две от любимите ми жени, а именно Sienna West и Shyla Stylez... ма тази нощ беше друга, неква по-млада :D

...напоследък сънувам вилки (manitou, epicon-и) :eek3:

пп: brazzers :hbang2:
Antares написа: Форума не е явно отражение на това, какви са хората, не може и да бъде. Виртуалната комуникация винаги ще е осакатена като съдържание
Аватар
5roff
 
Мнения: 676
Рейтинг: 1944
Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 10:22 pm
Местоположение: Белоградчик / Стара Загора

Re: Странни сънища :D

Мнениеот X_NRG » Съб Яну 30, 2010 9:40 am

5roff написа:Sienna West и Shyla Stylez...
пп: brazzers :hbang2:


Е ти май доста обичаш да спиш... :rofl:
Warning! I listen to metal!
This is my bike. There are many like it, but this one is mine. My bike is my best friend. It is my life. I must master it as I master my life...
Какво продавам.
Аватар
X_NRG
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 6:43 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот 5roff » Съб Яну 30, 2010 9:58 am

:offtopic: ми... обичам си :evil:
Antares написа: Форума не е явно отражение на това, какви са хората, не може и да бъде. Виртуалната комуникация винаги ще е осакатена като съдържание
Аватар
5roff
 
Мнения: 676
Рейтинг: 1944
Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 10:22 pm
Местоположение: Белоградчик / Стара Загора

Re: Странни сънища :D

Мнениеот EccentricMOTION » Съб Яну 30, 2010 11:17 am

Не съм се качвал на колело 2-3 седмици, като легна и ръцете и краката ми треперят. Будя се нощем стиснал юмруци всякаш държа кормило, хоп, няма кормило.
Онази вечер си легнах с чорапите и домашни чехли без да усетя. Сесията непрощава....
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Сънувам колела....

Мнениеот fastera2 » Съб Фев 06, 2010 7:07 pm

Хора имам нужда от помощ...Имам нужда от ЛЕКАРСКА помощ.Или от помощ на хора,които са в моето положение :D :D :D.Както предполагам всички от форума сме престрастени към колелото си.Но тази нощ се случи нещо неприяно дори и на сън.Сънувах,че ми крадът колелото-цяла нощ само това сънувах-БЕШЕ УЖАСНО,БЕШЕ МНОГО УЖАСНО....Предполгам можете да ме разберете...Проблема беше,че го сънувах на няколко съня...Свършваше единия епизод-поспивах си нормално и кошмара пак започваше от там от където беше спрял.А ЗНАЕТЕ ЛИ КОЕ БЕШЕ ПО-УЖАСНОТО-съня свърши така,че неможах да си го намеря...Стигнах до някакви следи,бих се с някакъв,карах бързо кола,минавах по някакви мотстове,но уви съня ми свърши до там,неможах да си намеря колелото...Да се надяваме,че тази нощ ще успея да го открия :D :D :D .Моля стискайте ми палци :rofl: .На сутринта само това разправях и цял ден всички се майтапеха с мен за съня ми...Моля вие като колеги да ме разберете и да ми влезте в положени :D.
fastera2
 
Мнения: 388
Рейтинг: 1485
Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 4:40 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот EccentricMOTION » Съб Фев 06, 2010 7:18 pm

Провери дали колелото ти е там, където си го оставил. :rofl: :rofl:

Сънувам, че жена ми е бременна...
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот fastera2 » Съб Фев 06, 2010 7:28 pm

EccentricMOTION написа:Провери дали колелото ти е там, където си го оставил. :rofl: :rofl:

Сънувам, че жена ми е бременна...


Специално заради теб слязах да проверя :D .На мястото си е :rofl: .
fastera2
 
Мнения: 388
Рейтинг: 1485
Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 4:40 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот dEcLiNe » Съб Фев 06, 2010 8:36 pm

Купувах си дезодорант от магазин за мебели на чийто вход пишеше Изображение :crazy: :eek3:
Аватар
dEcLiNe
 
Мнения: 2131
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 5:28 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот PiCoZzZeN » Съб Фев 06, 2010 8:50 pm

Най-странния сън ! - Седя си в нас , цъкам на компа и виждам и ентернет снимка на баща ми и пише че е сериен убиец ... поглеждам зад мене седи той с нож в ръка :crazy: :D Хуквам да бягам , слизам по стълбите тръгвам да отварям входната врата и гледам входа зазидан ! :crazy: :crazy: :crazy: Чупя стъклото на първия етаж и бягам , качвам се в рейс 117 (незнам защо точно този рейс :eyebrow: :rofl: ) И казвам на шофьора да кара без да спира и какво да видя , баща ми е шофьора на рейса и става от седалката и се запътва към мен с 2 щанги (пак незнам защо подяволите е бил точно със щанги) и тогава се събудих ! :rofl:
:headpho: Това е като Kолелото ... не се забравя ! :headpho:
Аватар
PiCoZzZeN
 
Мнения: 402
Рейтинг: 1484
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 12:57 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот BRAMBARA » Съб Фев 06, 2010 8:55 pm

PiCoZzZeN написа:Най-странния сън ! - Седя си в нас , цъкам на компа и виждам и ентернет снимка на баща ми и пише че е сериен убиец ... поглеждам зад мене седи той с нож в ръка :crazy: :D Хуквам да бягам , слизам по стълбите тръгвам да отварям входната врата и гледам входа зазидан ! :crazy: :crazy: :crazy: Чупя стъклото на първия етаж и бягам , качвам се в рейс 117 (незнам защо точно този рейс :eyebrow: :rofl: ) И казвам на шофьора да кара без да спира и какво да видя , баща ми е шофьора на рейса и става от седалката и се запътва към мен с 2 щанги (пак незнам защо подяволите е бил точно със щанги) и тогава се събудих ! :rofl:


:offtopic: Това е заради новото колело :rofl:
ontopic: Сънувах как ме заколват в леглото :crazy: :crazy: :crazy:
BRAMBARA
 
Мнения: 855
Рейтинг: 1014
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 11:02 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот petarstanev » Съб Фев 06, 2010 10:08 pm

EccentricMOTION написа:Провери дали колелото ти е там, където си го оставил. :rofl: :rofl:

Сънувам, че жена ми е бременна...

Вие майтап си правите ама аз по пижама и чехли слизах в мазата в 4часа за да си видя колелото . :crap:
petarstanev
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1147
Регистриран на: Чет Дек 25, 2008 9:23 pm
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот axelmax » Съб Фев 06, 2010 10:53 pm

Antares написа:Сънувах горгоната медуза, същата - дето има змии 'место коса. Щеше да се жени, та отидох и я питах "абе на тебе не ти ли цъфти косата?"

Аз не съм сунувал скоро.Ето причината http://www.facebook.com/photo.php?pid=3 ... 1464940769 :bigeyes:
Опитвам да се отърся от шока и не смея да заспя .Незнам какво ще ми се присъни и дали ще оцелея. :D :agree:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: Странни сънища :D

Мнениеот lastborn » Съб Фев 06, 2010 11:26 pm

HOOOOOOOOOOOLY ШИТ ! не отваряите линка !!!!!! :D
Аватар
lastborn
 
Мнения: 362
Рейтинг: 1169
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 9:38 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот niki_800 » Нед Фев 07, 2010 12:14 am

вие сте извратени да гледате този УРОД :xx(: :lol: :lol:
Demo Freeride Team ...[Стефанов]...
Хайде малко по-бързо пич, пусни ги тия спирачки!!!
Изображение
Аватар
niki_800
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 4:56 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Странни сънища :D

Мнениеот niki_800 » Нед Фев 07, 2010 12:17 am

иии .. малко ОН топик : сънувах ,че спя и сънувам и майка ми ме събуди.

наистина сънувах ,че сънувам в съня си .. но не помна какво . ПОБЪРКАНА РАБОТА :erm: :roll2:
Demo Freeride Team ...[Стефанов]...
Хайде малко по-бързо пич, пусни ги тия спирачки!!!
Изображение
Аватар
niki_800
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 4:56 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Странни сънища :D

Мнениеот PRobably » Нед Фев 07, 2010 12:22 am

niki_800 написа:вие сте извратени да гледате този УРОД :xx(: :lol: :lol:



Чшшш,т'ва май е Antares. :rofl:
"Don't let your mind bully your body into believing it must carry the burden of its worries."
Аватар
PRobably
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 1657
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 11:37 am

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта