Странни сънища :D

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Странни сънища :D

Мнениеот veskoz » Сря Окт 14, 2009 11:56 am

Сънувах Лили Иванова. :eyebrow:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот skiman » Сря Окт 14, 2009 12:36 pm

veskoz написа:Сънувах Лили Иванова. :eyebrow:

Това може да се тълкува, като скрита геронтофилия. :rofl:
Аз пък от 8 месеца насам сънувам едно и също-че карам ски в бездънен сняг. Нямам идея как се тълкува. :dontknow:
Човек не спира да си играе защото остарява, а остарява защото е спрял да си играе.
Аватар
skiman
 
Мнения: 1482
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Дек 31, 2004 9:12 am
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот veskoz » Сря Окт 14, 2009 12:55 pm

... с тялото на Jenna Jameson как се тълкува :confused: Мозъка ми е виновен... но беше хубаво :eyebrow:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот matiosoft » Сря Окт 14, 2009 1:49 pm

Аз пък сънувах, че карам bmx с много меки гуми и без спирачки :eek3: по готина пътечка с адската скорост. На места имаше мнооого дълбоки дупки, все едно е пропаднал пътя и трябваше да правя огромни олита. Хикса дрифтеше яко навсякъде и возеше ужасно твърдо, ама насън изпитвах долям кеф докато карам. На едни камънаци спуках гума и отнякъде се появи моето колело и продължих с него. Най-интересното беше, че всичко го виждах от мойта си гледна точка, не отстрани както е при повечето ми сънища.
Много як и надъхващ сън... а навъна вали сняг.... :(
:fire: no adrenaline no fun :fire:
matiosoft
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Вто Мар 27, 2007 10:38 pm
Местоположение: Rosenhem, Germany

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Mi7aKa » Съб Окт 17, 2009 2:03 pm

Сънувах, че съм в гаража и съм си купил нова лапа и смятам да я сложа и през това време си мисля, как бих искал велосипеда ми да беше по-мощен и да беше оборудван с някоя хубава вилка за 1-2 К и в същото време, докато аз се разхождам из гаража забелязах едно жълно колело, което знаех, че е там, но не му бях обръщал внимание, вгледах се колелото се оказа Драг Клаймбър окомлектован със зверски части и в съшия момент дядо ми беше до мен и отвори една вратичка на нещо, като гардероб за инструменти т.е голяма версия на шкаф в който имаше вилки и части за колелета, имаше Boxxer World Cup 2010, Marzocchi Shiver, Marzocchi 66 и други зверски вилки, имаше башгарди, обтегачи, курбели, педали, шини, спици, главини, команди навсякъде в шкафа, сякаш бяха сложени да запълват място, имаше рамки на които бяха закачени Full Face каски и други глупости... :xx(: :xx(: И накрая аз си сглобих байк-а излязох от гаража направих wheelie, няколко олита и пак отидох в гаража, това е най-великия ми сън сякаш беше истина, помня много ясно, че Клаймбъра беше с бял водач e13, мисля, че беше същия http://www.ridespot.net/product_info.php?cPath=35_50_72&products_id=3617&osCsid=46f596caa31e31d08c41ccc62a4f7cd6 Просто велик сън!!! :wavey: :wavey: Отивам в гаража да проверя ... дано е истина :praying:
Аватар
Mi7aKa
 
Мнения: 218
Рейтинг: 1167
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 11:52 pm
Местоположение: Добрич, България

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Dr3aMeR » Съб Окт 17, 2009 9:15 pm

Е ?!? Истина ли е ще черпиш ли ? :rofl:

Сънувах,че притежавам абсолютно всички Drag-ове по света и ги продавах на хората с почти двойна цена,а на приятелите ми и на някои съфорумници ги давах за мн малко пари :eyebrow:
Аватар
Dr3aMeR
 
Мнения: 72
Рейтинг: 998
Регистриран на: Пон Авг 03, 2009 10:53 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Mi7aKa » Съб Окт 17, 2009 9:41 pm

:offtopic: Няма бира момчета, нито вилки, нито каквито и да е било други яки части в гаража ... Мъка, мъка :bawling:
Аватар
Mi7aKa
 
Мнения: 218
Рейтинг: 1167
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 11:52 pm
Местоположение: Добрич, България

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Mrav4o0 » Сря Окт 21, 2009 1:18 pm

:rofl: :rofl:
Аз пък сънувах нещо бая странно ... :confused:
Вървя си аз по тясната пътечка , с колелцето и пред мене гледам няк'фа супер яка какичка ... :nuts:
Тръгвам към нея да я заговарям , тя се убръща и какво да видя :bigeyes: без зъби , цялата в пъпки и имаше брада :bawling:

:roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :roll2:
Сънувал съм също , че лежа в някаква болница и идва някав да ме коли с нож :8D:
HardStyle Baby

http://www.youtube.com/watch?v=829XILEUYSY

========================================================

Във момента карам точно този боклук --- http://www.balkan.bg/Reactor2006/Bikes/FSP/Harpoon.htm
Аватар
Mrav4o0
 
Мнения: 17
Рейтинг: 1138
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 8:24 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Specialized _ DH » Съб Окт 24, 2009 11:05 am

Аз чесо сънувам някаки пълни простотии от рода на каране на фрийраид със шосейка :rofl: и някакъв красив кадър как правя някъв злобен уип и на най якото се субуждам(приземяването) :D Или скачам от един скок и на попивката някакви правят лубов :rofl: и пак се сабуждам.
Ти карането остави на нас...
Аватар
Specialized _ DH
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1193
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 2:16 pm
Местоположение: София, карам на Кремиковци

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Анелия » Пет Окт 30, 2009 2:24 pm

Ама че сте гадняри :crap: разпиляхте го Тошко в темата за Велорали Черни връх та чак се наложи да го успокоявам насън :rofl:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Ozzie » Пет Окт 30, 2009 2:26 pm

уточни как точно го успокояваше... :lol2:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Анелия » Пет Окт 30, 2009 2:29 pm

Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот _SoRa_ » Чет Ное 12, 2009 12:06 pm

Снощи сънувах, че чета тема на Admin в раздел "Пазар", в която пишеше, че търси да купи мека рамка :dontknow:
_SoRa_
 
Мнения: 2536
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 11:34 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Gasolin » Съб Ное 14, 2009 9:28 pm

Сънувах, че някакъв пич се еб*ва с мен и аз тръгвам да го бия, обаче всичките ми крушета са мега забавени, Все едно едвам мърдам. Той взе да се смее и аз се събудих. о.0
Аватар
Gasolin
 
Мнения: 873
Рейтинг: 1271
Регистриран на: Нед Авг 10, 2008 2:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Странни сънища :D

Мнениеот KalinV » Чет Ное 19, 2009 10:44 pm

Баси страння сън дето санувам вече 2 нощи подред, (да беше 1 път щях да си помисля че нещо съм ял и така се е отразило НО...)
та да споделя ... Аз и една съученичка си говориме тя с scott high octane бял с 888 вилка. Екипирана- каска протектори, наколенки..., и питам я аз дай да покрам, карам го :D много ми хареса и я питам :

Аз: Много яко колелото, каде караш?
Тя: Ми до магазина из града с приятели, до кафето като се сабираме.
Аз: :bigeyes: Е .. как не се ли спускаш с тва колело?
Тя: Еми... как така да се спускам? :idea:
Аз: ми качваш се с лифта на витоша и надоло...
Тя: Ми не не го знам кфо е тва. :bigeyes:
Аз: Е защо, ти е такова колело тогава?
Тя: Аз съм го зглобявала за да съм сигурна че няма да ми се счупи нищо докато карам и да се пребия!

и след като го каже тва последното, стреснат се сабуждам! :D Тя е с протектори и всичко за да ходи до кафето и магазина :rofl: :rofl: почнал съм да се повреждам баси !
Калин Величков
"OLd.mont Bulgaria"
[email protected]
Аватар
KalinV
 
Мнения: 144
Рейтинг: 1222
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 11:53 am
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Daniel Panev » Чет Ное 19, 2009 11:13 pm

Пий чай от копър и анасон 30 минути преди лягане.
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: Странни сънища :D

Мнениеот SpoileR » Пет Ное 20, 2009 12:40 am

Gasolin написа:Сънувах, че някакъв пич се еб*ва с мен и аз тръгвам да го бия, обаче всичките ми крушета са мега забавени, Все едно едвам мърдам. Той взе да се смее и аз се събудих. о.0



о да редовно ми се случва такива.. :D


Снщи пък сънувах как некво куче (ама огромно) ме подгони...и не мога да се затичам... много бавно некво и ЕБААТИ усилието полагам...

и ми захапа ръката и аз побеснях от нерви! и тръгвам да го удрям и пак така! ебааати зора и едвам си помръдвам ръката... а тва междувременно ми къса ръката... и не мога да го тресна.... и се събудих бесен и фанах и обърнах масата от яд... :nuts:
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

foggy hills... we and the "others"

Мнениеот Watanabe » Пет Ное 20, 2009 10:47 am

Събрали се бяхме покрай някаква ограда на охраняван обект с малка сграда до оградата и неизвестно колко голяма хълмиста местност навътре зад оградата. Трябваше да се прибираме някъде, нещо ни притискаше.
Инфилтрирахме се покрай въоръжения пазач, който упорито стоеше с гръб към оградата и не гледаше към нас, а навътре към ония странни хълмове. Част от местността беше като фертилизирана (feat. farmville от facebook). Окончателно го приближихме и се оказа, че макар и жив, е вкаменен и с отворени очи, нещо като хипнотизиран. Приближихме към сградичката в началото на тоя странен обект и при опит да влезем ни наобиколиха изведнъж останалите гардове излезли отвътре. Огледаха ни и казаха бързо да влизаме вътре притеснени от нещо. Сградата беше нещо като караулно помещение пълно с различни хора, но нормални- жени, деца, военни някои. Настаниха ни набързо нашта групичка, аз естествено се настаних със симпатичното ми, но странно гадже. След няколко дни навлязохме в ежедневието на тая колония нещо като бежанци, редовно давахме караули но още не знаехме срещу какво се пазим понеже странните хълмове беше далече и нищо не идваше оттам. Но там имаше нещо. По едно време приятелката ми взе че почна да наизлиза извън сградата и тя, оглеждайки всичко със сиво- сините си почти метални очи. И така веднъж дремейки из сградата ни вдигнаха всички по тревога. Странните същества, от които се охранявахме и принципно рядко наближаващи нашия край на местността ни бяха атакували неочаквано. Бяха много на брой, вместо шум от битка вънка се чуваха само откъслечни кратки викове. Та вдигат ни на тревога и вместо оръжие на всеки раздават по едно малко огледалце и после някакво оръжие (брадви, лопати?- не помня). Излизаме покреплението и като се почна- с огледалцето се пазиш да не видиш очите на тия особените и ако успееш - нанасяш някой удар по тия. Не че има става нещо, но се биехме. Ония хем приличаха на хора, хем не. Който ги погледнеше в очите се парализираше. Стана напечено и излязоха мъж и жена от техните- главатари явно някакви. Викат- "Идваме за момичето! Дайте ни го и ще ви оставим на мира!" Ставаше въпрос за приятелката ми. Моите хора се възпротивиха, битката аха да се почне, но по едно време излиза моята странна приятелка смело без да се крие и казва че не желае да се идва със странните хора против волята си. Жената- предводител на странните й казва, че никого не вземат насила и че мястото й било при тях. Тя вика, че е при мене, жената спори с нея че не разбирала. По едно време из редиците на странните излязоха трима- нещо като жреци и погледнаха моята, някакво заклинание направиха и тя се промени, косата и фигурата й...Почна да вика към мен за помощ. Аз подвикнах на моите хора да я спасяваме, но те казаха, че вече нямало смисъл,, че била една от тях другите... Гледах мъчително как трансформацията почти настъпва. Припомням че бяхме всички все така с огледалцата предпазили очите си. Малко преди края на трансформацията обаче взех второ оръжие от съседа си- нещо като мъничък сърп- сребърен, захвърлих огледалото и казвам така и така ще се мре- ще ги изтрепя колкото мога. Хвърлям се срещу тях- те не са добри бойци и разчитат на това тяхно поразяване с погледа си така че доста паднаха, а на мене странно защо не ми действаха вече техните очи, толкова бях се разярил. Мойте хора и те почнаха да ме подкрепят.По едно време се чува страшна музика, шум, всички изпопадат и коленичат. Влиза през портала на оградата някакъв странен русоляв ухилен тип с вид ухилен тревоман. Нещо като бог техен, от който и нашите обаче също се шашкат. Ухилен вика "К`во стаа тука". И двете страни се оправдават – “нищо, нищо - всичко е ОК”. Аз обаче скачам и викам- "Тия искат да ми вземат приятелката". Шефа гледа - все ухилен- "ама тя вече не е от твоите. погледни я!"- гледам трансформацията приключена- моята нещо като елф станала. Обясняват ми, че не е възможно просто да живеем заедно, понеже никога нямало да съм можел да я погледна понеже погледът им на странните ни вкаменявал. Викам им, че не ме интересува, да ме вкаменява и това е- няма смисъл повече да живея. Моята, май вече бивша, по едно време се намесва и казва-и тя не можела без мене. Хипаря- шеф се ухилва- тогава карайте както можете! И аз така се мотах ту с моята и нейните, ту с нашите. Усещах, че с моята обикновеност само й тежа, но карахме някак си. С нейните като се мотахме из техните хълмове все странни неща ставаха, като цирков спектакъл, гостуваха им някакви другарчета от други земи също странни и изпълняваха нещо като магически циркови трансформации, ние висяхме сред публиката- като на кино, малко щастливички едни такива... После дойде време за събуждане.

Луда работа.(Ще трябва да намаля четенето на фентъзи...)
Watanabe
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1606
Регистриран на: Вто Юли 21, 2009 5:26 pm
Местоположение: Шумян

Re: foggy hills... we and the "others"

Мнениеот shaady » Пет Ное 20, 2009 11:24 am

Watanabe написа:Луда работа.(Ще трябва да намаля четенето на фентъзи...)



:bigeyes: :bigeyes: :bigeyes:

Аз пък сънувах, че карам шосейка в гората.. :D
Аватар
shaady
 
Мнения: 687
Рейтинг: 1800
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 11:02 am
Местоположение: Варна

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Frida » Съб Дек 05, 2009 12:35 am

А аз крах с някой някъде в Стара планина и сигнахме до едно населено място. Той ми вика "аре чао" а аз го питам къде сме? Той каза , че това е Казичане /нищо общо с реалното/ и си тръгна.Незнайно защо решавам да се прибера с влак и виждам някви скейтъри и ги питам на къде е гарата и докато ми обясняват един на 8г и брат му на 3г ми грабнаха колелото и избягаха :lol: хванах ги и почти не ги убих, заведах ги при родителите им и ги накарах да ми дадът 600лв колкото струва колелото +200лв за частите които съм сменила по него :crazy: което беше лъжа :crap:
Ужас... после като го разказах на приятелка, ме посъветва да отида на психолог! Според нея имам психична травма след кражба на колело :rofl:
Аватар
Frida
 
Мнения: 182
Рейтинг: 1323
Регистриран на: Вто Май 12, 2009 12:13 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот gofren » Съб Дек 05, 2009 1:37 pm

а я да ви питам сънувате ли, че умирате или, че ви убиват. щото мен вече веднъж ме застреляха на сън, веднъж отидох да обезопасявам бомба, но имах само 10 секунди в които нищо не направих и когато бомбата гръмна се събудих, но това не го броя, и един път може да се каже, че умрях. последното беше как излизам от банята и нещо ме сърби под брадата и се почешвам и ми се откърти кожа около 4квадратни сантиметра и от там изтече някво черно желе и после докато го гледах усетих как и от други места само почва така да ми пада кожата и да изтичат черни желета и на края се разпаднах целия.

:bigeyes:
Аватар
gofren
 
Мнения: 620
Рейтинг: 1309
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 8:24 pm

Re: Странни сънища :D

Мнениеот daf4ov » Нед Дек 06, 2009 11:36 am

Ебати...сънувах че бях на сопот :lol: (добива се представа колко ми се кара)...целия сън мина като един миг...помня лифтове,кафенцето до лифта,обаче не помня да съм се спускал :D
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride :)
Аватар
daf4ov
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 5:55 pm
Местоположение: United States of Love...

Re: Странни сънища :D

Мнениеот hitar_potar » Нед Дек 06, 2009 12:12 pm

daf4ov написа:Ебати...сънувах че бях на сопот :lol: (добива се представа колко ми се кара)...целия сън мина като един миг...помня лифтове,кафенцето до лифта,обаче не помня да съм се спускал :D

а десито не сънува ли бе? да еба и гадния ти късмет, да отидеш на сопот и да не видиш главната атракция? :rofl:
онтопик - аз редовно сънувам шантави сънища, заобикалящи законите на физиката, като например подкарвам байка нанякъде и след 2 часа съм взел разстоянието русе-софия... но нищо толкова шантаво кат на колегите. :D а и рядко си спомням нещо с подробности. :V:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Странни сънища :D

Мнениеот daf4ov » Пон Дек 07, 2009 1:20 am

Аааа аз Десито съм я запомнил като сестрата :D Кво правя какво,струвам предния път почти след всяко спускане бях при нея,все рани ми промиваше :V:
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride :)
Аватар
daf4ov
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 5:55 pm
Местоположение: United States of Love...

Re: Странни сънища :D

Мнениеот hitar_potar » Пон Дек 07, 2009 5:49 pm

daf4ov написа:Аааа аз Десито съм я запомнил като сестрата :D Кво правя какво,струвам предния път почти след всяко спускане бях при нея,все рани ми промиваше :V:

ааа, значи имам да я маризя - аз като се омагьосах на сопот малко след ROAD GAP-а, не щеше да ме погледне, щото много кръв имало и не можела да издържа чак на такива гледки... :crazy: :rofl:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Странни сънища :D

Мнениеот 25thframe » Вто Дек 08, 2009 1:05 pm

Често ми се случва да сънувам абстрактни щуротии, но досега не бях сънувал как обяснявам защо алармата на даден GSM-а не е звъннала и след като се събудих, осъзнах че закъснявам за работа, защото и моята аларама на GSM-а не е звъннала...
Аватар
25thframe
 
Мнения: 2271
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 4:15 am
Местоположение: 28401

Re: Странни сънища :D

Мнениеот EccentricMOTION » Чет Дек 10, 2009 8:52 am

Сънувам, че свършвам, будя се - чаршафа мокър, жената недоволна.
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: Странни сънища :D

Мнениеот SpoileR » Чет Дек 10, 2009 10:30 am

25thframe написа:Често ми се случва да сънувам абстрактни щуротии...



И аз така... т'ва е от наркотиците :D


EccentricMOTION написа:Сънувам, че свършвам, будя се - чаршафа мокър, жената недоволна.


:rofl: :rofl: :rofl:
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот Editor » Пет Дек 18, 2009 10:57 am

gofren написа:а я да ви питам сънувате ли, че умирате или, че ви убиват. щото мен вече веднъж ме застреляха на сън, веднъж отидох да обезопасявам бомба, но имах само 10 секунди в които нищо не направих и когато бомбата гръмна се събудих, но това не го броя, и един път може да се каже, че умрях. последното беше как излизам от банята и нещо ме сърби под брадата и се почешвам и ми се откърти кожа около 4квадратни сантиметра и от там изтече някво черно желе и после докато го гледах усетих как и от други места само почва така да ми пада кожата и да изтичат черни желета и на края се разпаднах целия.

:bigeyes:


:bowdown: :bowdown: :bowdown:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Странни сънища :D

Мнениеот gengaro » Пет Дек 18, 2009 1:03 pm

ебати аз до сега не съм сънувал чак такива тапизми най-страния ми сън беше че отивам на даскало гол по па*тка и даже се кефа сядам си на стола вадя си нещата и казвам на даскалата "айде почвайте,че нямам цял ден"и тя ме прати при директорката която също беше гола и тя ми казва "ааа значи не съм единствената" и аз и казвам че какво странно има и тя ми вика еми голи сме и като го каза ме обхваща паничен страх и веднага се осъзнавам че съм гол и скачам от прозорена на дирекцията и тичам към нас и на 10 метра от входа на блока тръгвам да си търся ключовете и се осъзнавам че нямам джоп и почвам да ритам по врата-та на входа и се сабуждам Потен като свиня :popcorn:
__________________________________
Дайте ми лост, опорна точка и ме гледайте как ще си счупя главата.... ;)
Дайте ми лост опорна точка и ме гледайте как ще си счупя главата ;)
Не е важно да си силен, важно е да си луд ;)
Никога не спори с глупак - ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит!
Аватар
gengaro
 
Мнения: 121
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Сря Дек 17, 2008 7:28 pm
Местоположение: София младост 3

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта