SPAM на килограм

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Сря Окт 29, 2014 10:51 pm

Plamen_EM написа:Не знам дали е така. Аз ще ти разкажа за моите минуси, защото ти едва ли си получавал някога. :)
Като изключим Harka, който ми наби повече 20, почти всички ми писаха на лично съобщение защо са го направили.
До негативни емоции водят оценките от едни очевидно некомпетентни, но за сметка на това високомерни съфорумници. Например онова момче дето въртеше тук търговийката от CRC. Той толкова е повярвал в рейтинга си от 2000 точки, че отрядниците в квартала са му написали акт за велосипеден багажник! Да е жив и здрав, просто пример. :)

Така така точно !
Само че аз трябва вдигна целия форума за получа едно такова обяснение.
Надменни хорица с повечко рейтинг и най важното абсолютно безполезни.
След време и аз ще кажа " Бал съм ти форума".
По лошото е че колегата е прав и го подкрепям :
taurus13 написа:Минусите водят до много негативни емоции. Затова накрая хората казват - бал съм ви и форума. Мисля че времето на рейтинга е изтекло отдавна.

Но форума умира и началството го няма никакво, даже влошава нещата.
Ето пример : Снимка на Месеца, победителя избира журито поради по големия си процент от крайната оценка.
Някой ако може ми обясни как ще зарибиш публиката, след като нейното гласуване няма значение.
Модераторите следят за изкуствено вдигане на рейтинга, но като някой почнат системно да го бомбардират с минуси- нищо не казват.
Понеже така трябва. Е много хубаво.
НЕ РЕВА И НЕ СЕ ОПЛАКВАМ, просто не ми харесват някой работи и ги казвам.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот vpravov » Чет Окт 30, 2014 12:16 am

Един е axelmax и негово е царството форумно! :bowdown: :D

Пичуье, не визирах в поста си плющенето на минуси. Точно обратното! Къде са плюсовете? Къде са новите хора стимулирани с нарастващ рейтинг? За тази отговорност на гласимащите говоря. "За бога братя - гласувайте!". Ако ли не... диктатура на хейтърите, модераторите и ККВ! :D :agree:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Чет Окт 30, 2014 4:46 am

Antares написа:Други години бяха. Имаше доста повече теми, доста повече движение по тях и във почти всяка сериозна тема имаше тонове излишни коментари, опити за остроумничене, хапливи забележки, отговори на хапливите забележки, целенасочено и нецеленасочено заяждане и реално от всичкито това беше трудно да се извлече полезното съдържание на темата. И да, системата с рейтинга до голяма степен реши проблема.


Нали за това са модераторите? Да треснат някое друго предупреждение и да се продължи по темата. Прочетох темата относно рейтинг системата и пак ми се струва безсмислена, винаги има злобари които просто тряскат минуси защото могат. Една система с модератори би била много по ефективна. Разбирам нов съм в този форум и не съм наясно с минали драми.

Моля ако някой иска да се продължава тази дискусия да е на ЛС преминахме много извън темата. :wavey:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Чет Окт 30, 2014 10:33 am

Да бе...минали сме били извън темата. Тва тук е най-спамърската тема, той ще ми дава наклон къде да пиша...е са ти треснах неколко минуса. :lol:
Еййййй... ама еййййй кой пак ми взе минус двете точки и така зловещо ме окръгли.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот hrissim » Чет Окт 30, 2014 10:43 am

Рейтингите в медиите /форумът също е вид медия/ са един вид финансов измерител в крайна сметка, ако ми хващате мисълта.
КЪДЕ СА МИ ПАРИТЕ?! :eek3:
:D
Зехте ли си ДОЗАТА планина?
Статии за:
Палатки *** Туристически обувки***Дрехи за туризъм
Аватар
hrissim
 
Мнения: 1263
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 2:50 pm
Местоположение: на 950 м.н.в.

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Чет Окт 30, 2014 12:07 pm

Затова предлагам да издирим axelmax и да превземаме форУма преда да е станалo твърде късно.
:D
@ЧестоНеадвкватен
А и точно в Спам на килограм ще правя Оффтопик... Повярва си много пич. :D
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Чет Окт 30, 2014 12:09 pm

Рейтинга се осребрява на края на годината, ко се правиш и ти че не знаеш...отдавна си тук все пак. И да кажа за младите тук - няма как не се дават минуси, защото ако всички имат висок рейтинг МТБ-БГ ще фалира, когато дойде време да осребрява рейтинга.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Чет Окт 30, 2014 2:25 pm

taurus13 написа:Рейтинга се осребрява на края на годината, ко се правиш и ти че не знаеш...отдавна си тук все пак. И да кажа за младите тук - няма как не се дават минуси, защото ако всички имат висок рейтинг МТБ-БГ ще фалира, когато дойде време да осребрява рейтинга.

:roll2: :roll2:
Хахаха
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот mentalhead » Чет Окт 30, 2014 3:11 pm

Аз пък си мисля, че рейтинговата система си е супер. Така човек може донякъде да се ориентира от какъв човек получава съвет и колко може да разчита на него. Донякъде. По-важното е, че по този начин се редуцират глупостите. Извинявайте, ама във форума е пълно с разни неграмотни тийнейджъри, които се надпреварват да дават съвети без грам обосновка или да задават въпроси без една написана правилно дума в мнението си. Достатъчно е просто човек да види темите в раздела за спускане и ще му стане ясно за какво иде реч. Представям си какво щеше да е положението без рейтингова система. Мен лично системата ме кефи и в другите форуми, които посещавам, ми липсва.
Аватар
mentalhead
 
Мнения: 354
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 6:49 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот vpravov » Чет Окт 30, 2014 7:56 pm

mentalhead написа:Аз пък си мисля, че рейтинговата система си е супер.

Така е! Ама "критичната маса" за правилното функциониране абдикира постепенно. Криза брат. Требе да се фанеме у ръце, че Админа ще спре дотацията. :bawling:
ЧестоНеадвкватен написа:Разбирам нов съм в този форум и не съм наясно с минали драми.

Миналото си е минало. Мен бъдещето ме притеснява! Ще ми се да е по-адекватно... :praying:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Окт 30, 2014 9:36 pm

mentalhead написа:Аз пък си мисля, че рейтинговата система си е супер.... Мен лично системата ме кефи и в другите форуми, които посещавам, ми липсва.



...ми прав си! Още две -три такива изказвания и достигаш заветните 2002 точки. Дерзай!! :sleeping:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Чет Окт 30, 2014 11:38 pm

mentalhead написа:Аз пък си мисля, че рейтинговата система си е супер. Така човек може донякъде да се ориентира от какъв човек получава съвет и колко може да разчита на него. Донякъде. По-важното е, че по този начин се редуцират глупостите. Извинявайте, ама във форума е пълно с разни неграмотни тийнейджъри, които се надпреварват да дават съвети без грам обосновка или да задават въпроси без една написана правилно дума в мнението си. Достатъчно е просто човек да види темите в раздела за спускане и ще му стане ясно за какво иде реч. Представям си какво щеше да е положението без рейтингова система. Мен лично системата ме кефи и в другите форуми, които посещавам, ми липсва.

Супер си е да...
Аз се обосновавам и помагам пък рейтинга ми нисък.
Ако е така както казваш хората ще си мислят че съм поредния малоумник... Защо да ми вярват ?
Обаче ми вярват и постоянно ме питат МЕН... Странна работа. Рейтинг-а ми нисък пък се оказва че съм полезен.
А онези дето уж най разбират с 2000 точки рейтинг, защо не се занимават да помагат активно ?
Толкова много хора имат 2000 точки, то така ако помагаше всеки един, темите с проблеми щяха да бъдат решавани доста бързо.
Само че не е така, доста безделници има с 2000 рейтинг. Вдигнат по един или друг начин.
Фък тхе логик :idea:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Чет Окт 30, 2014 11:52 pm

Здраве да е тогава :beer:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Пет Окт 31, 2014 12:34 am

msniki написа:
mentalhead написа:Аз пък си мисля, че рейтинговата система си е супер. Така човек може донякъде да се ориентира от какъв човек получава съвет и колко може да разчита на него. Донякъде. По-важното е, че по този начин се редуцират глупостите. Извинявайте, ама във форума е пълно с разни неграмотни тийнейджъри, които се надпреварват да дават съвети без грам обосновка или да задават въпроси без една написана правилно дума в мнението си. Достатъчно е просто човек да види темите в раздела за спускане и ще му стане ясно за какво иде реч. Представям си какво щеше да е положението без рейтингова система. Мен лично системата ме кефи и в другите форуми, които посещавам, ми липсва.

Супер си е да...
Аз се обосновавам и помагам пък рейтинга ми нисък.
Ако е така както казваш хората ще си мислят че съм поредния малоумник... Защо да ми вярват ?
Обаче ми вярват и постоянно ме питат МЕН... Странна работа. Рейтинг-а ми нисък пък се оказва че съм полезен.
А онези дето уж най разбират с 2000 точки рейтинг, защо не се занимават да помагат активно ?
Толкова много хора имат 2000 точки, то така ако помагаше всеки един, темите с проблеми щяха да бъдат решавани доста бързо.
Само че не е така, доста безделници има с 2000 рейтинг. Вдигнат по един или друг начин.
Фък тхе логик :idea:


Високия рейтниг може да не е защото човек е полезен в областта на тъпите или кратки въпроси - може да има добро чувство за хумор...или пък да е мацка с готино дупе...или пък да слуша "правилна музика". ...или пък да рисува готини картинки карикатури ...или пък да пуска готини снимки...или пък да организира хубави карания и какво ли още не. :nuts:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот MIKEY MOUSE » Пет Окт 31, 2014 7:53 am

"...Високия рейтниг може да не е защото човек е полезен в областта на тъпите или кратки въпроси - може да има добро чувство за хумор...или пък да е мацка с готино дупе...или пък да слуша "правилна музика". ...или пък да рисува готини картинки карикатури ...или пък да пуска готини снимки...или пък да организира хубави карания и какво ли още не. :nuts:[/quote]..."

.... и най-вече: :deal:

https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: SPAM на килограм

Мнениеот veskoz » Пет Окт 31, 2014 2:05 pm

msniki написа:НЕ РЕВА И НЕ СЕ ОПЛАКВАМ, просто не ми харесват някой работи и ги казвам.

И всичко това в 8 мнения за 2 страници.
msniki написа:А онези дето уж най разбират с 2000 точки рейтинг, защо не се занимават да помагат активно ?
Толкова много хора имат 2000 точки, то така ако помагаше всеки един, темите с проблеми щяха да бъдат решавани доста бързо.

Темите не могат да бъдат "решавани" без инструменти и опит, Ники. Нямат инструменти, нямат познания, а искат да се оправят със съвет. В този случай има велосервизи!
+Т'ва никой не е длъжен.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот exiteyes » Пет Окт 31, 2014 4:20 pm

Някой случайно да има излишна горна част от водач Е13 LS1?
http://store.trueriders.bg/media/catalo ... slider.jpg
Аватар
exiteyes
 
Мнения: 1262
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 8:11 pm
Местоположение: София, България

Re: SPAM на килограм

Мнениеот mentalhead » Пет Окт 31, 2014 11:49 pm

taurus13 написа:Високия рейтниг може да не е защото човек е полезен в областта на тъпите или кратки въпроси - може да има добро чувство за хумор...или пък да е мацка с готино дупе...или пък да слуша "правилна музика". ...или пък да рисува готини картинки карикатури ...или пък да пуска готини снимки...или пък да организира хубави карания и какво ли още не. :nuts:


Е, аз не съм казал, че човек трябва да се предоверява на единия рейтинг, а само че донякъде може да го ползва като ориентир. Ясно е, че най-много за едно мнение може да се научи от самото мнение. Зависи колко добре/зле е обосновано. И все пак не винаги мненията дават информация за това колко са надеждни. Тогава на помощ идва рейтинга.
Пример: Ако в пристъп на умопомрачение ми щукне изумителната идея да си пробия дупки в рамката за четири бидончета с вода и попитам съфорумниците какво мислят за тая идея и някой с рейтинг 1100 ми каже "Гениално е и аз така съм направил", то най-вероятно ще реша да изчакам първо въпросния съфорумец да си публикува снимката на колелото в "Аз счупих".
Ако обаче човека е с рейтинг над 1600 и ми каже "Може", значи може да си помисля че наистина е възможно. Ако някой след това с рейтинг 2000 каже че и той така е направил направо ще се затърча към бормашината. Примера е адски тъп, разбира се, но предполагам се разбира какво имам предвид. Когато отговора е кратък и не изисква размисли и страсти то рейтинга си е някакъв ориентир. Пак подчертавам само донякъде.
Пък и не виждам нищо лошо в това да се вижда кои са мацките във форума с готините дупета.
Аватар
mentalhead
 
Мнения: 354
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 6:49 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот veskoz » Съб Ное 01, 2014 9:48 am

:agree:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Bace_kz » Съб Ное 01, 2014 10:35 am

Прибиваньйе да го еВа, зима иде :popcorn:
Аватар
Bace_kz
 
Мнения: 531
Рейтинг: 1511
Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 9:42 am
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Съб Ное 01, 2014 5:03 pm

@mentalhead
Било то отдавна, разчиташ на стара система. Която се манипулира както колегата каза. Всеки по различен начин си заслужава рейтинга, но това че има 2000 точки, не значи че е разбира в конкретен раздел.
Рейтинга може да е вдигнат на база приятели, музики, карикатури, пътешествия и прочие....
veskoz написа:....

Могат, много хора имат опит.
Много хора имат голям рейтинг :D
Просто ги мързи да пишат.
Искам една критика и да емигрирам да помагам :
Защо рейтинга ми е нисък ?

Да не съм само за рейтинга :
Днеска имам още един бисер за колекцията .
"Напълних спирачката си Хаес 9 със масло от кола, защо не работи ?"
:D
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Съб Ное 01, 2014 8:30 pm

Не е уточнено с какво масло от кола - щото и моите с пълни с масло за кола...ама хидравлично. :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот xcII » Съб Ное 01, 2014 10:57 pm

.. [Много хора имат голям рейтинг ..


хах, мен ако питаш, дреме ми на Хура кой къв рейтинг има тук. Едно време ми се струваше, че има неква връзка със mtb, ма бе отдавна.. :8D:

по-важно е кво ти фи на гумите и пси на каската :D :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Съб Ное 01, 2014 11:24 pm

Абе XC2 втори, ти ли беше дето едно време влезна с едни организации на некви карания с наети бусове?
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот xcII » Съб Ное 01, 2014 11:32 pm

да, що? :)
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Нед Ное 02, 2014 12:01 am

Зачудих се просто...дали беше ти. Кво стана с тия организации, правите ли ги още?
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот xcII » Нед Ное 02, 2014 12:09 am

за мое съжаление, практически не. Няма желаещи, достатъчно, за да се избият парите на буса, да не говорим за високия ми Организаторски Хонорар :D

Та, вече, по една, две коли, кръгови маршрути, все нещо
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот MIKEY MOUSE » Нед Ное 02, 2014 7:33 am

xcII написа:
.. [Много хора имат голям рейтинг ..



"...по-важно е кво ти пси на каската :D :agree:
..."


... и ако трябва да бъдем съвсем точни - изразът е ...кво ти е пси-то под каската!!

ПП Вакумът се мереше с пси /PSI/, нали?! :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Yash » Нед Ное 02, 2014 8:07 am

Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Ozzie » Нед Ное 02, 2014 12:10 pm

Заглавие: Тема за интересни велосипеди

marsa написа:По дяволите това колело си има всичко! Разпродавам и го взимам.


Липсва му облегалка... :bawling:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта