SPAM на килограм

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: SPAM на килограм

Мнениеот vla40 » Чет Окт 16, 2014 9:25 pm

http://vbox7.com/play:7531a1d23f
Ето го и в youtube - https://www.youtube.com/watch?v=vkiEwCuwsHE
Доста готина песен за F6 :D
Аватар
vla40
 
Мнения: 637
Рейтинг: 1394
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 7:54 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Пет Окт 17, 2014 1:25 am

МТБ Джорджано. Сцепих се от смях :roll2: :bowdown:
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот darkmoorr » Нед Окт 19, 2014 12:13 am

http://launch.earhoox.com/?ref=8537894086
За който има проблеми със слушалки да погледне това. :agree: :agree: :D
:crazy:
darkmoorr
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1125
Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 8:26 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Antares » Сря Окт 22, 2014 2:18 pm

Баси... от колко време не съм се разписвал тука... Па от колко не съм карал :cry:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот boriss13 » Сря Окт 22, 2014 3:09 pm

Така като гледам, мненията са през ден-два, а на времето бяха по 5-6 на ден... :V:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Antares » Сря Окт 22, 2014 3:13 pm

Явно хората карат, а форумът се е изчерпал :) Виновен е рейтингът!!!1111единайсе
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот boriss13 » Сря Окт 22, 2014 3:16 pm

Някой каза, че форума се бил преместил у́ ФБ... :puke:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Сря Окт 22, 2014 6:37 pm

Е нормално.
Всичко става в фасебоок вече, на някой като му трябва нещо пише на мен или на още 5-10 човека който помагат.
Тук просто не е така, даже рейтинг-а има своята съпричастност или така да се каже хората които праскаха минуси.
Е някой ще пише ли ако постоянно го засипвате с минуси ....
Отделно троловете по темите който са безнаказани. Заядливци и прочие всезнайковци.
А лично на мен ми се заяде модератор в тема за избор на компоненти.
Като се има предвид че модератора не почти не помага в този раздел, но иначе може да се заяжда с мен.
Смотана история, заяжда се с човек който помага на друг. Накрая пак аз бях прав и нито един плюс не получих.
Но иначе можеше да ме плаши с минуси въпросния модератор.
Е заради такива дебилни заяждания форума се изпразва.
:dontknow:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот veskoz » Чет Окт 23, 2014 8:10 am

Стига ревал.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот VOLATGE » Чет Окт 23, 2014 10:01 am

Или ще му праснеш минус?
Аватар
VOLATGE
 
Мнения: 816
Рейтинг: 1126
Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 4:07 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот boriss13 » Чет Окт 23, 2014 10:16 am

И ти ли искаш? :look:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот vpravov » Чет Окт 23, 2014 3:28 pm

Antares написа:... Па от колко не съм карал

И това само след брак. Като се появят децата, като нищо карането ще е само в приказките за лека нощ. :(!:

Имам едно такова наблюдение над приятелите и познатите през годините. Най-много карат тези, които нямат жена, гадже и тн. или тези след развод, скъсване и тн. и колоезденето е компенсаторен механизъм. Сред тях естествено има и една такава категория, които нищо от гореизброеното не им пречи, колелото си е наистина част от тях и не спират и за миг да практикуват хобито си. Това са тези, които наистина обичат колоезденето, независимо МТБ, шосе или просто за транспорт в града. Има и късметлии като мен, където жените им също обичат колелото и даже могат да на моменти те да са движещата сила за преодоляване на мързела и окръглената разплута уседналост и рутина. При много голяма част обаче, за съжаление, колелото се явява някакъв временен етап и после само си намират оправдание защо не се занимават. При тях просто колоезденето е изпълнявало социална функция и нищо повече. Предполагам че има и такива, при които други хобита заместват напълно колелото, ама такива аз не познавам. Та с напредването на годините, форума наистина пооредя и рейтинговата система е възможно да е фактор за това. Доста "лапета" отблъснахме гласимащите. Отблъснахме, а не възпитахме. Колко от имащите право да гласуват са активни напоследък? msniki например, е от малкото "лапета", които продължават да пишат тук и които познавам като nikname от отдавна. Прогреса при него е очевиден, но пък поради ред причини, рейтинга му не позволява да гласува. Изобщо има ли ново поколение, което да държи този форум актуален и адекватен и то най-вече в сериозните раздели(МТБ форум)?Аз имам чувството че няма такова и се чувствам донякъде виновен. Май ползвахме повече TOYAGA, а не "со кротце и со благо". А оправданието, че ФБ замествал - не съм сигурен в него.

P.S.1 А имаше и номинации за най-полезен участник във форума. :dontknow: За тази година според мен е bio. Евала за волята да отговаря и на въпроси "за които е писано вече" !
P.S.2 Зима иде!
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Пет Окт 24, 2014 12:44 am

После се чудете защо няма хора....
Нагледен пример на това което написах.
После съм ревал... Мм добре нека е така. :)
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Plamen_EM » Пет Окт 24, 2014 9:12 am

А! Зимна тема!
Аз съм от тези дето са на години, ама съм нов във форума. Да, трудно е да "пробиеш". Освен описаното от vpravov, има и друго. Има не един и двама с висок рейтинг, които оценяват мнения и то активно, но те всъщност са нечленоразделни. Те са добили рейтинг, защото хубаво карат. Или защото са приятели на едни дето хубаво пишат. Да де, ама за тях е проблем да схванат смисъла на изречение с повече от пет думи. Има и други, които си мислят, че колкото им е по-висок рейтинга са толкова по-отворени. За тях това дето да приемат нещо написано от такъв с по-нисък рейтинг е недопустимо. И като попаднеш два три пъти на такива и си казваш: Аз какво се занимавам с тия...
Не е важно какъв велосипед караш, а с кого.
Аватар
Plamen_EM
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1762
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 9:19 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот boriss13 » Съб Окт 25, 2014 8:53 am

Честит първи снЕг!!! :xx(:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот gilb » Съб Окт 25, 2014 9:05 am

boriss13 написа:Честит първи снЕг!!! :xx(:

Да,честит да ни е :crap:
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Нед Окт 26, 2014 5:19 pm

Рейтинг-а ми вече един път стигна 1600 . Но поради факт-а че зоркия модератор си мислеше че участвам в някаква измама... рейтинг-а беше занулен без предупреждение , без да погледне нещата дали са така. Отделно че аз лично не съм молил никой системно да ми вдига рейтинг-а. Но айде примирих се, явно просто нямам този късмет. Да доста хора ме възприемат така "Лапе", може би това е проблема.
А защо нямам опция за гласуване не-знам, може би въпросния модератор я е премахнал. (нямам представа дали е възможно това)
Но всичко се връща рано или късно.
А и Честит 1-ви сняг или по скоро честито бедствено положение.
:agree:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот veskoz » Пон Окт 27, 2014 5:16 pm

vpravov написа:
Antares написа:... Па от колко не съм карал

И това само след брак. Като се появят децата, като нищо карането ще е само в приказките за лека нощ. :(!:

Анджък! :peace:

За другото. Владо, мисля че малко гласимаещи биха плющяли минуси за щяло и нещало. Аз лично давам минус само, ако отсреща има заяждане или подвеждащ/грешен/опасен съвет или коментар. Дрееми че msniki му се мрънка. Аз няма да гласувам за подобни простотии. :D
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Boyan1984 » Вто Окт 28, 2014 6:22 pm

Аз па не знам за какви минуси говорите, нито откъде се дават...А и не искам да знам, моля не ми казвайте :nono:
А и на кой му пука за такива глупости? Какво собствено променя това? Хора, стегнете се бе -това е просто някакъв смотан интернет.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2439
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Вто Окт 28, 2014 11:41 pm

Хм....сега се сещам, че не помня кога съм давал за последно минус...може и години да са минали знам ли. А иначе...ФБ е шитня....нема и да си направя акунт в тоя живот там. :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот ЧестоНеадвкватен » Сря Окт 29, 2014 2:04 am

Тая система с минуси и плюсове като цяло ми се струва излишна. Разбирам някакви точки които нямат значение но да се стига до там че човека да не може да изразява мнение(което е цялата идея на форум) е честно казано прекалено. Ако толкова трябва да се наказват нарушители и идиоти защо просто не се действа с 3 предупреждения и вън?
ЧестоНеадвкватен
 
Мнения: 901
Рейтинг: 1483
Регистриран на: Сря Юли 30, 2014 10:35 pm

Re: SPAM на килограм

Мнениеот natalito » Сря Окт 29, 2014 10:04 am

ЧестоНеадвкватен написа:Тая система с минуси и плюсове като цяло ми се струва излишна. Разбирам някакви точки които нямат значение но да се стига до там че човека да не може да изразява мнение(което е цялата идея на форум) е честно казано прекалено. Ако толкова трябва да се наказват нарушители и идиоти защо просто не се действа с 3 предупреждения и вън?

Е то едното не пречи на другото :lol:
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Antares » Сря Окт 29, 2014 3:27 pm

Други години бяха. Имаше доста повече теми, доста повече движение по тях и във почти всяка сериозна тема имаше тонове излишни коментари, опити за остроумничене, хапливи забележки, отговори на хапливите забележки, целенасочено и нецеленасочено заяждане и реално от всичкито това беше трудно да се извлече полезното съдържание на темата. И да, системата с рейтинга до голяма степен реши проблема.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Сря Окт 29, 2014 4:21 pm

Реши го казваш...са никой не пише. :eyebrow:
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот msniki » Сря Окт 29, 2014 5:45 pm

Ха още едно нагледно доказателство.
Помагам на човек и ми праскат минус.
Пука ми че ми дреме ако е минус за заяждане, но ме дразни като помагам и минус получавам.
Дали се заяждам или помагам все тая. Пак отрицателно.
Добре ве безделници, защо не се хванете да драснете едно мнение да му помогнете вие ?
Смотана история.
:dontknow: :D
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Plamen_EM » Сря Окт 29, 2014 5:46 pm

Да де, сега никой не пише - няма проблем! :)
Лично аз съм на мнение, че рейтинговата система работи. Противник съм на онези с незаслужено висок рейтинг, които умират да гласуват.
Не е важно какъв велосипед караш, а с кого.
Аватар
Plamen_EM
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1762
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 9:19 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Сря Окт 29, 2014 5:57 pm

Минусите водят до много негативни емоции. Затова накрая хората казват - бал съм ви и форума. Мисля че времето на рейтинга е изтекло отдавна.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Plamen_EM » Сря Окт 29, 2014 6:26 pm

Не знам дали е така. Аз ще ти разкажа за моите минуси, защото ти едва ли си получавал някога. :)
Като изключим Harka, който ми наби повече 20, почти всички ми писаха на лично съобщение защо са го направили.
До негативни емоции водят оценките от едни очевидно некомпетентни, но за сметка на това високомерни съфорумници. Например онова момче дето въртеше тук търговийката от CRC. Той толкова е повярвал в рейтинга си от 2000 точки, че отрядниците в квартала са му написали акт за велосипеден багажник! Да е жив и здрав, просто пример. :)
Не е важно какъв велосипед караш, а с кого.
Аватар
Plamen_EM
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1762
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 9:19 pm
Местоположение: София

Re: SPAM на килограм

Мнениеот taurus13 » Сря Окт 29, 2014 7:21 pm

Всички получаваме минуси, аз също, но явно някой ми слага и плюсове. :)
В края на краищата като няма рейтинг, няма да има и минуси, няма да има и обяснения. То и без това останахме една шепа хора.
Е в някои форуми има само положителен рейтинг под формата на like-ове да речем.
Па тия дето много пречат, колко му е модератора да ги банва от време на време и накрая ще им писне.
Просто с тоя рейтинг нещата се изместват към една злобка таква - охооо едий кой си ми се е открил за 20..пу..пу. После дадения па изпада в неква ярост и така нарочва някой за минусоподател, след което търси да му го върне и става ебаси кръга. Рейтинга и той е за зрели хора, ней за дребни душици.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: SPAM на килограм

Мнениеот Boyan1984 » Сря Окт 29, 2014 10:02 pm

Епа аз се чудя откъде имам 1227 рейтинг :dontknow: ...квото и да значи това...ше ме слушате като Ви говоря, иначе :smash: :evil:
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2439
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта


cron