Молба до администраторите и модераторите

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Мнениеот Windstream » Вто Юли 26, 2005 1:11 pm

[quote="bikerider"]

корена на злото е абсолютната липса на контрол от страна на модераторите.[/quote]

[quote]
А Harka който ме обвинява, че видите ли съм "прекалил с отношението" към чалгарите, вместо да чисти форума и да СИ ВЪРШИ РАБОТАТА избра лесния път - да натовари всички проблеми върху мен и TOYAGA.[/quote]

Хм, и аз това се чудя от известно време, форумите имат по 10 модератора, от които 9 явно спят зимен сън (Динко не го броя). Но не е мой сайта, затова не се и бъркам. Между другото сега се сетих да погледна в "Продава" колко страници са се насъбрали, ще се изненадаш ли ако ти кажа че вече са 26, а най-старата обява е от 8-ми април? А конкретно там пък уж е пълно с модериращи...

@gladstone
Е ти пък точно на мен ли реши да ми го кажеш това? Кога аз съм ги слагал всичките под един знаменател, особено пък в негативен смисъл?
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот bikerider » Вто Юли 26, 2005 1:12 pm

[quote="TOYAGA"]

:offtopic:

[quote]...enough talk както казваше любимеца ти Арни в "Конан Разрушителя".[/quote]


:rofl::rofl::rofl: То тва май беше и единствената му реплика в тоя филм... :rofl::rofl::rofl:
[/quote]


не е лъжа :rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Phantom » Вто Юли 26, 2005 1:50 pm

Tози форум започва да заприличва на една кофа за боклук.Има много работа и много неща(мнение и обяви) за ТРИЕНЕ.Накой задал въпрос без да я чел FAQ и вместо спокойния тон,се започва една помия от офф-топици да залива темата.Неможе ли просто някои да каже "прочети ЧЗВ и ще разбереш" но явно не,започват да се леят творения едно след друго.Мисля че такива теми и мнения трябва да се DEL.И тази тема не можа да мине без един куп off-topici.
Волф и Дитц изчистиха 2 хил.т. боклук от София за няколко дни,вие неможете ли да свършите същата работа.Мисля че боклука който се е събрал тук не е толкова тежък.Мисля че при нужда ще се включат доброволни отряди за помощ.[:p]

Хора свършете си работата.
Лесно ми е, защото се задоволявам само с най-доброто.
Phantom
 
Мнения: 197
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 11:18 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот skynet » Вто Юли 26, 2005 1:58 pm

моят 'проблем' не е с това, което знаеш и пишеш във веломеханик, примерно, а с тоя манталитет
[quote]BTW, oтдавна не гледам кво се пише в "Мероприятия", щото там пикльовците яко ядат сапун. Деца, кво да ги праиш...[/quote]
+ повечето 'чалгаджийски' цитати, незнайно защо цитирани в една друга тема
skynet
 
Мнения: 127
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 9:10 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Вто Юли 26, 2005 3:24 pm

[quote="TOYAGA"]

[quote]...за това- "RANCID - Who Would've Thought" [/quote]


...и тва е вярно, но пък не е точно моята нагласа... Ае стига OFFТОPIC...:beer:
[/quote]


ok :agree: :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот gladstone » Вто Юли 26, 2005 3:27 pm

@Windstream: Ма аз съвсем в кръга на лекия оффтопичен хумор..нищо специално. Спомням си много добре даже случката която ми разказа преди време, и съм сигурен, че има още много такива,в които просто си си бил на мястото и си направил повече от правилното. Няма спор :beer: Май е по-добре да поспрем обаче, че наистина вече няма 1 тема без оффтопик/флууд :bawling:
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Вто Юли 26, 2005 3:34 pm

[quote="Windstream"]

[quote="bikerider"]

корена на злото е абсолютната липса на контрол от страна на модераторите.[/quote]

[quote]
А Harka който ме обвинява, че видите ли съм "прекалил с отношението" към чалгарите, вместо да чисти форума и да СИ ВЪРШИ РАБОТАТА избра лесния път - да натовари всички проблеми върху мен и TOYAGA.[/quote]

Хм, и аз това се чудя от известно време, форумите имат по 10 модератора, от които 9 явно спят зимен сън (Динко не го броя). Но не е мой сайта, затова не се и бъркам. Между другото сега се сетих да погледна в "Продава" колко страници са се насъбрали, ще се изненадаш ли ако ти кажа че вече са 26, а най-старата обява е от 8-ми април? А конкретно там пък уж е пълно с модериращи...

@гладстоне
Е ти пък точно на мен ли реши да ми го кажеш това? Кога аз съм ги слагал всичките под един знаменател, особено пък в негативен смисъл?
[/quote]



довечера, ако не ми се догледа някое двд, ще изтрия целия пазар, нямаш грижи... :)

е добре де, по-голямата част от него ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Юли 26, 2005 4:00 pm

[quote="MAN6"]

[quote="Windstream"]

[quote="bikerider"]

корена на злото е абсолютната липса на контрол от страна на модераторите.[/quote]

[quote]
А Harka който ме обвинява, че видите ли съм "прекалил с отношението" към чалгарите, вместо да чисти форума и да СИ ВЪРШИ РАБОТАТА избра лесния път - да натовари всички проблеми върху мен и TOYAGA.[/quote]

Хм, и аз това се чудя от известно време, форумите имат по 10 модератора, от които 9 явно спят зимен сън (Динко не го броя). Но не е мой сайта, затова не се и бъркам. Между другото сега се сетих да погледна в "Продава" колко страници са се насъбрали, ще се изненадаш ли ако ти кажа че вече са 26, а най-старата обява е от 8-ми април? А конкретно там пък уж е пълно с модериращи...

@гладстоне
Е ти пък точно на мен ли реши да ми го кажеш това? Кога аз съм ги слагал всичките под един знаменател, особено пък в негативен смисъл?
[/quote]



довечера, ако не ми се догледа някое двд, ще изтрия целия пазар, нямаш грижи... :)

е добре де, по-голямата част от него ;)
[/quote]


Няма нужда Манш.Заел съм се със задачата.:)
Благодаря на Windstream,че ни посочи пропуска.;):beer:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Вто Юли 26, 2005 6:33 pm

@bikerider - благодаря, обиди в прав текст и мен, и Харка, и още няколко човека. Мисля, че знаеш ние с какъв "тон" сме "говорели" и какво сме имали предвид, но ти така и не пожела да се замислиш върху това, което ти казваме. Стана ми неприятно от постовете ти, аз лично повече няма да пиша, освен ако някой не се обърне директно към мен. Не очаквах такова отношение от теб.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот nikitzo » Вто Юли 26, 2005 7:10 pm

ridebiker - май много рано те хваща критическата я виж ТОЯГА каква е свежарка ае де нали само към него гледаш и на него подражаваш.
А дтгтноггявонампер ми дреме на маркуча кво е нали като ми стане нещо по велосипедо отивам и давам пари на такива "майсторчета" като тебе те да си цапат ръцете.
Хайде със здраве.
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот kapinski » Вто Юли 26, 2005 9:17 pm

Hещо,пичове сте се сбъркали.Не,бива толкоз нерви!! Всички сме фенове на това гениално изобретение (велосипеда). Що си хабите енергията вместо да я впрегнете в нещо рационaлно,това не мога да разбера???Май всички сте ербап момци,ама истината нищо ви убягва!?! Търсете я!! Тя е някъдe тук!!Совите,не са това, което са !!!! Bikerider::::_Трябва да направим една подводница при един общ познат,:spin::angel2: а другите нека да си чешaт мъдете в безмислеци и упадък!!!!:hbang2::hbang2::hbang2:
kapinski
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Апр 28, 2005 8:20 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот KRAZzy » Вто Юли 26, 2005 10:30 pm

[size=134]Stop![/size]
Take a break.

Мислете малко повече от обикновеното, преди да пишете и всичко ще си дойде на мястото му.

Горното не е гола спекулация, а добре изпробван надежден метод за оправяне на всякакви бъркотии.

Успех!
Аватар
KRAZzy
 
Мнения: 313
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 3:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот megi » Вто Юли 26, 2005 10:36 pm

[quote="uha_rampage"]

Когато потребителите говорят - всички мълчат:

Shaggy86:
[quote]Ясно само една раница отпада,от къде мога да си намеря дисаги и някой знае ли колко струват горе долу- трябват ми към 25,30 л.няма да се налага дълго носене.
благодаря на всички който писаха по темата,защото нещо форума почна да се скапва![/quote]




@Меги - Извинена си :)

А да и ... благодаря ти и че ми написа правилата на форума - много мило :)



[/quote]

Ами както виждам с право съм ти се извинила за както виждам излишното нарушаване на добрия тон.От тази гледна точка,че писането на простотии и псувни от разни хора трябва да се санкционира от модераторите съм напълно съгласна с теб.Благодаря,че съм извинена,защото наистина съм те разбрала погрешно(че в МТВ освен за колела за друго не може да се говори)Освен това като аргумент цитираш най-добрият ми приятел,а когато той говори аз наистина мълча,защото знам,че има право.Що се отнася да простотиите и псувните не виждам друг начин за справяне освен с доста сурови мерки от страна на модераторите.
@Bikerider - Скоростта с която карам е нищожно малка,за да сгазя когото и да било ;):rofl::rofl::rofl::roll2::roll2::rofl::rofl::rofl::scatter:
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 26, 2005 10:47 pm

-За "Пазар":
Metal_Psycho, MAN6 и аз сме се заели да го прочистим.

@капински :) Според мен нервите ни са малко :)
Казваш, че сме фенове на това гениално изобретение велосипеда.
Нека сега и аз ти кажа нещо - ако не бяха този сайт и този форум, аз и още много други нямаше да станем 'фенове'. Още щях да си карам Спринт Самурая и познанията ми щяха да си останат на ниво помпане на гума. А ти ми казваш да не се нервирам?
Как да не се нервирам като виждам труда на Любо и хората около него да отива на вятъра? Ако не се вземат мерки форума ще последва съдбата на този в Дир.бг.

[quote]И ако ме питаш мен "златния век" на форума свърши в момента, в който се появиха раздели за неща несвързани с MTB.[/quote]

Съгласен съм. Според мен разделите 'Бла-бла' и 'Други' трябва да бъдат обединени в едно или изобщо да бъдат премахнати, но второто си е твърде крайна мярка. Лично аз искам като вляза във форум ЗА КОЛЕЛА да чета ЗА КОЛЕЛА, а не за политика или за това кой къде ще ходи на почивка.

[quote]Погледнете правилата на този форум:
http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=5393
Доста по-конкретизирани са, и СЕ СПАЗВАТ!!! Което води след себе си добри резултати! Замислете се над едни такива по-радикални промени. Мсиля на всички ни ще е от полза![/quote]

Наистина са ни нужни по-конкретни правила, така и нови модератори, които да изчистят боклука, както казва Phantom.
Като цяло на форума му липсва човек като Динко/MOD/(чух че е паднал лошо, дано се оправи по-бързо:( ), защото когато той беше тук такива проблеми нямаше.

Моите предложения/предпочитания(наричайте ги както искате) за нови модератори са:
TheUndertaker или някой друг от Тепе байк.
Те имат опит в справянето с проблеми(виждал съм ги в действие... е използват груба сила...ама е ефективно :) )
TOYAGA и bikerider - като зрели хора доказвали многократно познанията си. Правя това с риск да бъда линчуван от враговете им, но дайте ми пример на човек направил повече от тях за развитието на форума? Сигурен съм, че ако те бъдат 'назначени' нещата ще тръгнат по правилния път.

Естествено изброените от мен лица имат работа и задължения, така че е доста вероятно да не желаят да стават модератори.
Още по-естествено е, че ВСИЧКО зависи от Любо.

@Любо-надявам се да вземеш правилните решения и да направиш форума още по-привлекателно и полезно място!
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Вто Юли 26, 2005 10:53 pm

[quote="uha_rampage"]

TheUndertaker или някой друг от Тепе байк.
Те имат опит в справянето с проблеми(виждал съм ги в действие... е използват груба сила...ама е ефективно :) )
[/quote]


Ахаххахааа сега се сещам как беше уважен от нас :) леле това ми оправи настроението :)... да се надявам блъскането на главата ти във вратата на тоалетната на лифта е било доста поучително както за вратата така и за теб , следващия път като не слушаш ще те уважим с клекалото ...
:beer::beer::thumb:

P.s. Абе ти ми дължиш черпене мисля :)
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот megi » Вто Юли 26, 2005 11:02 pm

[quote="nikitzo"]


А дтгтноггявонампер ми дреме на маркуча кво е нали като ми стане нещо по велосипедо отивам и давам пари на такива "майсторчета" като тебе те да си цапат ръцете.

[/quote]

@bikerider-За теб и за ТОЯГА мога да кажа само
[size=200][color=red]RESPECT![/color][/size]
Виж обаче какво се случва когато се опитваш да помагаш на хората.Както един човек веднъж ми каза,"колкото повече се стараеш да им угодиш и да им помогнеш,толкова повече ти се качват на главата".Информацията е ценно нещо и ми е много интересно тези хора,който те обвиняват за какво ли не трябваше за най-малкото нещо да тичат при "майсторчета" и да им плащат.Кой каквото и да каже все се намира някой,който решава че е обиден и сипе нови и нови БОКЛУЦИ.Няма да вадя себе си от това число,защото може и аз да съм допуснала грешла спрямо някого.
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Юли 26, 2005 11:09 pm

[quote="megi"]

[quote="nikitzo"]


А дтгтноггявонампер ми дреме на маркуча кво е нали като ми стане нещо по велосипедо отивам и давам пари на такива "майсторчета" като тебе те да си цапат ръцете.

[/quote]

@bikerider-За теб и за ТОЯГА мога да кажа само
[size=200][color=red]RESPECT![/color][/size]
Виж обаче какво се случва когато се опитваш да помагаш на хората.Както един човек веднъж ми каза,"колкото повече се стараеш да им угодиш и да им помогнеш,толкова повече ти се качват на главата".Информацията е ценно нещо и ми е много интересно тези хора,който те обвиняват за какво ли не трябваше за най-малкото нещо да тичат при "майсторчета" и да им плащат.Кой каквото и да каже все се намира някой,който решава че е обиден и сипе нови и нови БОКЛУЦИ.Няма да вадя себе си от това число,защото може и аз да съм допуснала грешла спрямо някого.
[/quote]


Спокс,съмнявам се да си сгафила така както този който цитираш,чието име ми е трудно да изрека.:D
Такива като него бол.Много плямпат,много знаят,но търчат при майсторите да им правят всичко.Естествено никога няма да си признаят,че нищо не отбират,за да продължат да "псуват" в случая знаещите от чиста комплексарщина.Въздух под налягане.

Всъщност,това е доста стара тема,която май няма нужда да се разисква отново.Пък и колкото повече внимание му се обръща,толкова повече се надъхва да "твори" нови писания.:D

Уха-то засега го е казал най-точно.По негов си начин.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Вто Юли 26, 2005 11:27 pm

[url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8180]Извинения и обещание[/url]
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот nikitzo » Вто Юли 26, 2005 11:36 pm

[size=67]Изтрито от Админ[/size]
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 26, 2005 11:37 pm

Гробар бъркаш ме с uha_thefatcat :)
Неговата глава блъскахте и заслужено :)
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Вто Юли 26, 2005 11:40 pm

@ megi & uha_rampage

Благодаря за отношението [size=67](черпене когато и където ви се стори подходящо)[/size]! Модератор НЕМА да ставам, шото съм човек стар, уморен и изнервен [size=67](жена, деца, туй-онуй)[/size]... Има достатъчно свежи, бодри и енергични господа, които могат и знаят как да се грижат за реда!

BTW, Admin, според мен пловдивската група е презаслужила, за да има модератор.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Harka » Вто Юли 26, 2005 11:49 pm

Аз нямам намерение да се оправдавам!
Само ще помоля Admin да спомене между другото кой предложи за затягане на контрола във форума, кой предложи за промяна на правилата на форума (така че модераторите да имат повече свобода), кой предложи за написване на скрипт (или както там му се вика) за автоматично изтриване на обявите, преминали определен срок?
Уверявам ви, че тези неща най - после ще станат реалност! Във форума ще има по - голям контрол, форумът ще има нови правила (които ще станат реалност след една, две седмици). За пазара вече трябва Капитана да се изкаже... Просто преди време осъзнах, че е твърде много за сам човек да се справи с всички стари теми в пазара и Admin ми предложи да спра да ги трия.
В тазвечершния разговор между мен, Admin, TOYAGA и bikerider стигнахме до консенсус, така че смятам през следващите няколко дни да изчистя форума от боклука, насъбрал се през последните дни.

Аз спирам дотук и призовавам всички да го направят. Нека забравим припирните и нека възвърнем заедно облика на предишното приятно място за общуване. Разчитам на вашата подкрепа и вярвам, че ще съумеем да възстановим форума такъв, какъвто трябва да бъде - приятно място за комуникация между хора с еднакви интереси.

Поздрави,
Юлиан Попов
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Сря Юли 27, 2005 12:06 am

А аз пък подавам оставка...
айдеееееееееее
:)
ша замола да бъда премахнат от ченрия списък ;)

P.S.: и да ви поздравя със следната песен- "Rancid - Tropical London" !!! :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот thefatcat » Сря Юли 27, 2005 12:13 am

[quote="MAN6"]

А аз пък подавам оставка...
айдеееееееееее
:)
ша замола да бъда премахнат от ченрия списък ;)

P.S.: и да ви поздравя със следната песен- "Rancid - Tropical London" !!! :)
[/quote]

Ама следващия мандат пак ще се кандидатираш аааа?????:beer:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Сря Юли 27, 2005 12:20 am

твърдо Нйе
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот NovemberCharlie » Сря Юли 27, 2005 8:40 am

Уелкъм бек на добрия тон!:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Alien » Сря Юли 27, 2005 9:09 am

Аха, значи сега изведнъж забравяме всичката помия, която се изля и по мен, и по разни други хора и всички заживяваме щастливо до края на живота си? В последните дни се изказаха неща, които аз лично няма да забравя и не мисля, че която и да е от тези теми трябва да се трие или пък да се махат пост -ове от тях.

Както и да е, така или иначе думата я нямам аз, така че мога само да чакам и да гледам какво ще стане.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Сря Юли 27, 2005 9:33 am

[quote="Alien"]

Аха, значи сега изведнъж забравяме всичката помия, която се изля и по мен, и по разни други хора и всички заживяваме щастливо до края на живота си?[/quote]

Не бихме могли да забравим, но бихме могли да простим.

[quote="Alien"]

В последните дни се изказаха неща, които аз лично няма да забравя...[/quote]

Никой няма да ги забрави, но можем да си ги простим.

[quote="Alien"]

не мисля, че която и да е от тези теми трябва да се трие или пък да се махат пост -ове от тях.[/quote]

Да, прав си, нищо не трябва да се забравя.

[quote="Alien"]

Както и да е, така или иначе думата я нямам аз, така че мога само да чакам и да гледам какво ще стане.[/quote]

Може докато чакаш да послушаш [url=http://www.pravoslavieto.com/bogosluzhenie/pesnopenija/mp3/Otch_nash_hor_RSladkopevec.mp3]това[/url].

:angel2:

;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alien » Сря Юли 27, 2005 12:56 pm

@did - ок, съгласих се... нещо твърде лесно прощавам. :) Прав си както винаги (айде, ПОЧТИ винаги :) ).

:beer::beer:
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Юли 27, 2005 1:23 pm

@Admin: поздравления. благодаря ти за коректността докрай и усилията за консенсус. твърдо възнамерявам да си спазя обещанията.

@megi: благодаря ти. имаш пълния ми респект. наздраве :beer:

@nikitzo: jbk!nj!/// :D
(zk извинявам се за плагиатството)

@uha_rampage: благодаря за номинацията, но ще си направя отвод. не мисля, че ще бъда популярен модератор. пък и имам доста работа и липса на време. вярвам, че нещата ще се оправят - въпрос на подходяща автоматизация, инструментариум и обновление. Любо и всички модератори имат пълната ми подкрепа, след това което чух на срещата снощи. Похвални намерения, way to go!!! :beer: Аз подкрепям това което става с пълна сила и ще дам от себе си каквото съм обещал - повече толерантност, спокойствие и ще се оттегля от всякакви "саморазправи".

@Harka: наздраве :beer:

@Alien: ДЪРЖА да ти кажа няколко приказки tet-a-tet довечера на по :beer:

@kapinski: всъщност идеята НИКАК не е лоша :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 86 госта