Молба до администраторите и модераторите

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Молба до администраторите и модераторите

Мнениеот uha_rampage » Пон Юли 25, 2005 2:05 am

Хора вземете се стегнете и изринете БОКЛУКА, който се насъбра в този форум.
Появиха се теми от сорта на
'Tailor, ти си ебати чепика'
'Тинтири-минтири 1,2,3,4,5,6...'
'Чалга'
и т.н. от които никой няма нужда.
Лично на мен ми писна да чета глупостите(сега ми кажете: "Като не искаш - не чети"), които всички се надпреварват да пишат, предполагам и на много други хора търпението се е изчерпало.
Смятам че "Общ форум" НЕ е мястото, в което да се показват знанията по ФИЛОСОФИЯ.
Кога ще се появи ЦЕНЗОР, който да не толерира слободията, която цари във форума?
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Пон Юли 25, 2005 3:01 am

[quote="uha_rampage"]

Кога ще се появи ЦЕНЗОР, който да не толерира слободията, която цари във форума?[/quote]

Ще си позволя да ти цитирам едно изказване на Metal_Psycho: "А не щеш ли и две мутри на входа на форума?"

[quote]Смятам че "Общ форум" НЕ е мястото, в което да се показват знанията по ФИЛОСОФИЯ.[/quote]

Виж тук съм съгласен, мястото е "Бла-Бла" - някой колега ще бъде ли така добър да засили въпросните няколко темички натам?
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот MAN6 » Пон Юли 25, 2005 9:33 am

@Uhaha: пиТч, темата за Tailor беше една закачка относно несериозността му, а и си БЕШЕ в "Бла-бла"

аре :) :beer:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот ThEUfO » Пон Юли 25, 2005 9:45 am

па манша мое да ми го фане и да ми го разкара :D
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот Admin » Пон Юли 25, 2005 10:51 am

Извинявам се на всички съфорумци за данданиите напоследък. Прави сте за неприлагането на правилата, но ви уверявам, че не става дума за обикновено недоглеждане, мързел и нежелание за вършене на работата от страна на мен и модераторите. Очевидно е, че има проблеми и то доста сложни - трябва да ги изчистим сега и колкото се може по-пълно, а не да се връщаме към тях отново и отново (макар че и това е неизбежно). Просто все още търсим някакъв по-читав начин за решаване на тези проблеми, отколкото простото прилагане на правилата. Призовавам за още малко търпение, за да може евентуалният резултат от всичко това да е колкото се може по-положителен.
:beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Юли 25, 2005 5:42 pm

[quote="Admin"]

Извинявам се на всички съфорумци за данданиите напоследък. Прави сте за неприлагането на правилата, но ви уверявам, че не става дума за обикновено недоглеждане, мързел и нежелание за вършене на работата от страна на мен и модераторите. Очевидно е, че има проблеми и то доста сложни - трябва да ги изчистим сега и колкото се може по-пълно, а не да се връщаме към тях отново и отново (макар че и това е неизбежно). Просто все още търсим някакъв по-читав начин за решаване на тези проблеми, отколкото простото прилагане на правилата. Призовавам за още малко търпение, за да може евентуалният резултат от всичко това да е колкото се може по-положителен.
:beer:
[/quote]


Вереме беше!
Въпроса е повдигнат още в сряда
чакаме резултати:beer:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот pdobrev » Пон Юли 25, 2005 8:12 pm

И ще лишите форума от тази му колоритност?
pdobrev
 
Мнения: 33
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 17, 2005 2:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Пон Юли 25, 2005 8:59 pm

uha_rampage-:thumbu::thumb:
:clap:
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот megi » Пон Юли 25, 2005 11:11 pm

@uha_rampage Предварително ти се извинявам за недотам очтивия тон на това,което ще напиша,но ми писна все да се намира някой,който да си мисли ,че има право да определя какво да правим,как да мислим дори как да живеем.Като се почне от политиката та се стигне до някои евтини предавания и подобни междуличностни сплетни.И извинявай,но как можеш да наричаш мислите на другите "БОКЛУЦИ".Не знам дали си си правил труда да попрочетеш някоя и друга тема,което не пряко свързана с колоезденето.Понякога дори в най-тъпите теми хората изказват много ценни мисли.Или какво дай да сме коне с капаци и да се правим,че не виждаме какво се случва около нас:(!:И о6те нещо кои точно "правила" нарушаваме?:
ОБЩ ФОРУМ
За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни въпроси и т.н.
ДРУГИ
За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.
Бла - Бла
Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате напълно безсмислени теми и изобщо всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми.

Аз ли недовиждам или не пише,че човек няма право да си говори и глупости ако иска.Живеем в демократична държава все пак...Помисли си пак!
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ThEUfO » Пон Юли 25, 2005 11:14 pm

брей и жените вече зеха акъл да дават в мтб-то :peace:
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот megi » Пон Юли 25, 2005 11:15 pm

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=7965
No Comment!Когато написаното говори и боговете мълчат!
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот megi » Пон Юли 25, 2005 11:20 pm

[quote="ThEUfO"]

брей и жените вече зеха акъл да дават в мтб-то :peace:
[/quote]

Не давам акъл,а мнение;)Далеч съм от мисълта,че имам достатъчно опит,за да почна да давам акъл.Но някой да нарича моите мисли и тези на други доста умни хора от форума "боклуци"не мога да го приема просто:banghead:
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Bodom » Вто Юли 26, 2005 12:31 am

В този форум наистина липсва модераторски контрол, и го казвам в буквалният смисъл и защото НАИСТИНА ЛИПСВА ТАКЪВ! Рядко се виждат постове редактирани от модератор, а такива, които заслужават редакция/изтриване - бол! А за санкции срещу някои прекалили потребители да не говорим!

Според мен трябва някой сериозно да погледне на нещата. Да се редактират правилата на форума и ДА СЕ СПАЗВАТ най-накрая!!! Я да видим дали на някой заядливец ще му се пише, ако модератор му трие глупавите, заядливи постове ?!!? И дали няма да му писне да се регистрира наново, ако му бъде деактивиран акаунта, в следствие на множество "прояви"!!!!

Погледнете правилата на този форум:
http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=5393
Доста по-конкретизирани са, и СЕ СПАЗВАТ!!! Което води след себе си добри резултати! Замислете се над едни такива по-радикални промени. Мсиля на всички ни ще е от полза!
Аватар
Bodom
 
Мнения: 484
Рейтинг: 1722
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 12:01 am
Местоположение: София

Мнениеот uha_rampage » Вто Юли 26, 2005 12:52 am

Когато потребителите говорят - всички мълчат:

Shaggy86:
[quote]Ясно само една раница отпада,от къде мога да си намеря дисаги и някой знае ли колко струват горе долу- трябват ми към 25,30 л.няма да се налага дълго носене.
благодаря на всички който писаха по темата,защото нещо форума почна да се скапва![/quote]


Това не е само мое мнение. Много хора виждат, че форума не върви на добре, а това е нещо, което не трябва да допускаме! Всички се карат за нещо... всеки обяснява на другия колко е тъп, некомпетентен и т.н.
Според мен този форум трябва да е място, където хората занимаващи се с колоездене да споделят опит, да си помагат, да се забавляват ако щете, но не и да се псуват и заяждат.
Заобиколени сме от достатъчно простащина в реалния свят, не е нужно да я срещаме и тук!

@Меги - Извинена си :)
не съм казал, че 'доста умните' пишат 'боклуци'. В този форум има хора с големи познания, които аз уважавам. Но има и някои... да ги наречем елементи, които с 'мненията' си само развалят добрия тон.
Ето един измислен пример: Тема -'Как да си настроя спирачката?' на потребител Хикс.
Влизат хора като bikerider, Admin или който и да е и обясняват на дълго, и на широко как Хикс да си настрои спирачките. Но в един момент влиза
антагониста Пешу-греблоту, който казва "Хикс ти си е*ати п*дала смотан тъп, кретен, мама ти да е*а как мое да не знаеш как да си настроиш спирачките бе бастун?"
Започва яка кавга, която се проточва в 3-4 страници и накрая цялата тема не става за нищо...
А да и ... благодаря ти и че ми написа правилата на форума - много мило :)

Друг голям проблем е и че хората НЕ гледат какво има в FAQ-a на форума.
Сега точно под прозореца ми за писане стои следното:
'Потърсихте ли в нашия FAQ? Отговорът може да е там!'
Ами хора ориентирайте се малко. Администраторите са се опитали да ви улеснят максимално! Вместо да чакате да ви отговарят на въпросите, може да си спестите време и нерви и да погледнете там.

Да живеем в демократична и свободна(доста силно казано)страна, но стига сте драскали!
За да достигне до информацията, която му трябва, човек трябва да изчете ТОНОВЕ "боклук"(съжалявам но думата ми харесва - които се обижда - моля да се обърне към арменския поп, нали живеехме в свободна страна и аз мога да си говоря, каквото поискам.)

Поздрави,
Тодор Райков
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Вто Юли 26, 2005 7:49 am

@ uha_rampage

:agree:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Юли 26, 2005 8:41 am

@uha_rampage: абсолютно съм съгласен с теб за боклука. корена на злото е абсолютната липса на контрол от страна на модераторите. да не говорим, че Admin тотално е абдикирал от функциите си на цензор. А цензор е ужасно необходим. Ако си позволявам да кастря и да режа някои "хора", то е именно защото адски се дразня на липсата на контрол. И ако ме питаш мен "златния век" на форума свърши в момента, в който се появиха раздели за неща несвързани с MTB. А те се появиха според мен заради прекалената либералност на Любо, която доведе дотук. И разбира се мизантропите, комплексарите и чалгаджиите скочиха срещу нас с TOYAGA, когато се опитахме да въведем малко ред по наш си начин (а ако имахме модераторски права и правилата бяха като хората, нямаше и дума да чуете от нас). Това е типичен пример на извъртане на нещата на 180 градуса. Ето появява се господин skynet и видите ли ми заявява, че респекта се заслужавал. Той и един ред не е изчел от ЧЗВ, изобщо и представа си няма колко полезна информация сме написали по време на "златния век", но знае да се пъчи и да говори глупости без изобщо да си е написал домашното. megi го каза много добре по-горе.

Сега ултралибералните възгледи на Любо са на път да му изиграят адски лоша шега, защото истината е обърната с главата надолу. Не знам дали на някого му прави впечатление как наизпълзяха отново дребни злобни комплексирани човечета като nikitzo (хвани си гадже лилипут такъв), който НИКОГА НИЩО реално не е допринесъл за този форум. Да аз имам самочувствието на човек допринесъл реално и то не малко за този форум, най-малкото защото знам колко ВРЕМЕ съм изразходвал. Да имам самочувствието на Гъливер понякога. И сега когато лилипутите се готвят да заловят Гъливер, Гъливер просто ще им каже довиждане. Любопитно ми е да видя колко човека в този форум освен мен, TOYAGA, C_Mo, AgentOrange, zero_knowledge (извинявам се ако съм забравил някого) например могат да обяснят що е то инерциален damper например и да покажат с какво е полезен. nikitzo???? skynet???? Alien???? Хамстера???? Целия форум се е превърнал на един пазар и вместо този спорт и познанията на хората, които го посещават да растат, общността тъпче на едно и също място "как да си смажа веригата?", "как да си махна гумата?", "да си сложа ли 200 шок на F4-ката?"
Не ви ли прави впечатление това?
мосю skynet може и да не знае какво е инерциален damper, може и да не знае как точно функционира хидравличната спирачка, но със сигурност знае да плюе. Е :dunno: това ли наричаме форум за MTB?

Защото сега излезна, че ние които се стремяхме (обърни внимание на миналото време) да даваме знания и да помагаме с каквото можем да растат знанията на хората за да са колкото се може по-независими от влиянията на търговците и чалгата която върви покрай всичко свързано с правенето на пари и с разглеждането на хората като нищо повече от ресурс, сега ние сме тези коит "пречат" на форума. Пречим на какво? Да стане чисто място където се говори по същество, а не тинтири-минитири? На това ли пречим? Или пречим на търговците? Май е второто, ако прочетеш какво е писал вчера Admin. Него го интересува само посещаемостта. Нищо друго. Затова ние, които се борим за качество и се опитваме да вършим работата на модераторите (спомни си колко пъти съм протестирал срещу неспазването на правилата), сега ние сме тези които нарушават правилата. Може и да е така, но друг начин не остана. Аз лично съм тотално огорчен и не възнамерявам повече да напиша и един ред тук по велосипедни теми, докато не се изчисти БОКЛУКА точно както ти го наричаш. Спомняш ли си какви спорове се вихреха? Спомня ли си някой онази култова тема Hayes vs. Магура? Там имаше ли чалга? Имаше ли момченца на по 12 години да обяснявят колко сме тъпи, че им казваме в очите, че са неграмотни? Не съм изненадан от реакцията на тълпата, щото съм чел Льо Бон. изненадан съм от тоталната слободия в тоази форум в името на hit-овете върху рекламата. Да до това опират нещата. А Harka който ме обвинява, че видите ли съм "прекалил с отношението" към чалгарите, вместо да чисти форума и да СИ ВЪРШИ РАБОТАТА избра лесния път - да натовари всички проблеми върху мен и TOYAGA. Това как да го нарека? Изобщооооо драйфа ми се вече, защото за съжаление отново и отново, отново и отново мързела и слободията обвиняват нас, които хабим времето си да пишем тук за проблемите породени от тях самите.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот MAN6 » Вто Юли 26, 2005 8:53 am

специален поздрав с "Rancid - Hyena", и да го давате по-леко ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот TOYAGA » Вто Юли 26, 2005 9:48 am

@ bikerider

:agree:

@ MAN6

Ich will (Rammstein) ;)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Юли 26, 2005 9:55 am

@TOYAGA: :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юли 26, 2005 10:04 am

[quote="ThEUfO"]

брей и жените вече зеха акъл да дават в мтб-то :peace:
[/quote]

Що това пречи ли ти?Или смяташ, че като са жени трябва само с кукли да се занимават?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот gladstone » Вто Юли 26, 2005 10:13 am

[quote="NovemberCharlie"] Що това пречи ли ти?Или смяташ, че като са жени трябва само с кукли да се занимават?
[/quote]


@Windstream: Виждаш ли, виждаш ли, ето за това ти говорех! Малко са, но ги има!:D:beer:
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Юли 26, 2005 10:22 am

@megi: газиш :bowdown::agree::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот MAN6 » Вто Юли 26, 2005 10:29 am

еми да, а UfOf да го ***** ;)

@TOYAGA: да, така е, само дето май никой не те слуша... :)

за това- "RANCID - Who Would've Thought" ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот TheUndertaker » Вто Юли 26, 2005 10:39 am

мдам форума е тръгнал на зле това ясно непомня откога не съм чел качествена тема свързана с тия колела.
Ако немате достатъчно модератори хора ще се намерят дори да не са от София :)
Имам една идея за пазара , че тама е баси шита на тема дай снимки ма и аз искам имам чувството , че някой ги колекционира , но за това до края на годината след обсъждане с админчо :)
Ако трябва преструкториране на форума по-начин удобен както за новите незнаещи потребители така и за старите пръчки дето си играят да им обесняват :)
То май остана да се мисли и действа ....
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот TOYAGA » Вто Юли 26, 2005 10:41 am

[quote]...за това- "RANCID - Who Would've Thought" [/quote]


...и тва е вярно, но пък не е точно моята нагласа... Ае стига OFFТОPIC...:beer:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот skynet » Вто Юли 26, 2005 12:35 pm

[quote]Той и един ред не е изчел от ЧЗВ, изобщо и представа си няма колко полезна информация сме написали по време на "златния век", но знае да се пъчи и да говори глупости без изобщо да си е написал домашното. megi го каза много добре по-горе.[/quote]

грешиш, изчел съм почти целия ЧЗВ, чета форума от няколко седмици, и не съм задавал въпроси (въпреки че ми с ее искало) преди да погледна там. все пак, посещавам и други специализирани форуми и съм наясно малко или много с тия хави ;)
бтв кво става с 'Моята борба'?
като го издадеш за "масите" :), ше съм първия на опашката
skynet
 
Мнения: 127
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 9:10 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот GОA2 » Вто Юли 26, 2005 12:37 pm

@bikerider
Бе то 'сичко хуу, ама забелязал ли си, че тези, на които си давал информацията преди не са същите, които дразнят сега ? (вериги, гуми, 200 на F4..)

Относно инерциалния damper: няма да се отърва скоро от ZOOM-а и в момента ме бОли мигалката за изобретенията на стратос. Предполагам, че и другите поп-фолкъри са на същия хал.

Interesno mi e през колко часа сменяш клавиатурата :D
[center]Слей се с тълпата. Остави глупаците да блестят.
GОA2
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:08 pm

Мнениеот skynet » Вто Юли 26, 2005 12:39 pm

[quote]Ае стига OFFТОPIC...[/quote]

:beer:
skynet
 
Мнения: 127
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 9:10 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Юли 26, 2005 12:53 pm

:offtopic:
@GOA: от десет години насам съм сменил точно две клавиатури, щото не удрям по тях като жичкаджия бацащ на cadstar, чистя ги всеки месец и така... още въпроси?

@skynet: радвам се за теб. само дето не разбирам [b]по същество[/b] какъв ти е проблема с мен. но няма и съществено значение. ако не можеш да ме разбереш, не бързай да ме съдиш, try walking in my shoes instead. щото ако се замислиш, ти хубаво четеш и критикуваш, а кога ще напишеш нещо?
някакси точно както ти го казваш респекта се заслужава, така че с какво ти лично според теб би спечелил моя респект (а аз го давам с удоволствие на заслужаващи го хора)? щото имаш точно 10-20 поста досега, от които поне 60 процента са плюнки по мен. не че има значение де.... enough talk както казваше любимеца ти Арни в "Конан Разрушителя".
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Вто Юли 26, 2005 12:58 pm

:offtopic:

[quote]...enough talk както казваше любимеца ти Арни в "Конан Разрушителя".[/quote]


:rofl::rofl::rofl: То тва май беше и единствената му реплика в тоя филм... :rofl::rofl::rofl:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 83 госта