Уважаеми Дами и Господа

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Уважаеми Дами и Господа

Мнениеот NovemberCharlie » Сря Юли 13, 2005 10:44 am

Уважаеми Дами и Господа,

От известно време ми се върти в главата да напиша подобно нещо и така..:
Във форума съм от около 6-7 месеца и ми се ще да изразя своето удоволствие от участието ми в него. За това време научих много за колелетата от техническа гледна точка, он лайн срещнах много интересни личности, прочетох много мнения по много въпроси и видях нещата от различни гледни точки. Искам да благодаря на всички за мненията им, правилни или грешни, сериозни или шеговити...За мен е истиско забавление да бъда тук.
Искрено се надявам, че българското мтб общество ще продължава да се развива и постепенно ще получи всички удобства за пълноценото практикуване на този спорт (маркирани пътиеки, лифтове, бусчета, рампи, трасета и т.н.)
С поздрав към всички :beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот 4getcredo » Сря Юли 13, 2005 11:44 am

Напълно заставам зад думите ти. Важат с пълна сила и за мен.:D Благодаря!:beer::beer:
Едит: Мога да добавя само, че към интересните личности, знания и пр. си създадох и нови приятели!:banana:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Юли 13, 2005 12:11 pm

@NovemberCharlie: подобно отношение според мен заслужава адмирации и ето моята част: :beer::)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Shady™ » Сря Юли 13, 2005 1:14 pm

[quote="NovemberCharlie"]

Уважаеми Дами и Господа,

От известно време ми се върти в главата да напиша подобно нещо и така..:
Във форума съм от около 6-7 месеца и ми се ще да изразя своето удоволствие от участието ми в него. За това време научих много за колелетата от техническа гледна точка, он лайн срещнах много интересни личности, прочетох много мнения по много въпроси и видях нещата от различни гледни точки. Искам да благодаря на всички за мненията им, правилни или грешни, сериозни или шеговити...За мен е истиско забавление да бъда тук.
Искрено се надявам, че българското мтб общество ще продължава да се развива и постепенно ще получи всички удобства за пълноценото практикуване на този спорт (маркирани пътиеки, лифтове, бусчета, рампи, трасета и т.н.)
С поздрав към всички :beer:
[/quote]

:agree:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот TheUndertaker » Сря Юли 13, 2005 3:18 pm

Стига с тая БИРА бе , ша са пропиите шкембаците ша удрят в кормилото :), аман от изместване на центъра на тежестта ....
а иначе и от мен един "ПО Здрав" от мене с
School.Of.Rock.-.It's.A.Long.Way.To.The.Top

:angel2:
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Pupinator » Сря Юли 13, 2005 8:21 pm

Искам да благодаря на всички участници в този форум за тяхната помощ и подкрепа. Искам да по-здравя всичките вносители на части и велосипеди в БГ за тяхната неуморна работа:beer:. И накрая но не на последно място специални благодарнасти на мама, тате и цялата ми рода за това, че ме изтърпяха:banana: ...

@TheUndertaker: Че какво лошо има в бирените коремчета:dunno:?


[color=red]Pupinator OUT[/color]:combust:.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот klmn » Сря Юли 13, 2005 8:57 pm

MORE BEER:beer::thumbu:
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот Admin » Сря Юли 13, 2005 10:44 pm

:beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Harka » Сря Юли 13, 2005 11:12 pm

Алкохолици мръсни...
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юли 13, 2005 11:20 pm

Малкия, всички злини идват от нередовно пиене...:beer::beer::beer:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Чет Юли 14, 2005 6:11 am

:beer::beer::beer::beer::beer:
@The Undertaker - дояде ми се шлембе:lol:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот halcor » Чет Юли 14, 2005 11:21 am

Като сте такива алкохолици тренирайте [url=http://stiv.tub.dk/]ТУК[/url], ще придобиете полезни и нужни знания.
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот MAN6 » Чет Юли 14, 2005 1:29 pm

еееееееееееееее, не
тва е баси лудницата :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Юли 14, 2005 1:36 pm

Благодаря за отзивите. Всъщност идеята ми не беше да се коментира алкохола, а форума и неговата полезност/приятност но...водата като тръгне ходи я спирай:D
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот megi » Чет Юли 14, 2005 10:04 pm

[quote="halcor"]

Като сте такива алкохолици тренирайте [url=http://stiv.tub.dk/]ТУК[/url], ще придобиете полезни и нужни знания.
[/quote]

Само последното ниво не мога да мина:beer:....за сега:D
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот megi » Чет Юли 14, 2005 10:13 pm

[quote="NovemberCharlie"]

Уважаеми Дами и Господа,

От известно време ми се върти в главата да напиша подобно нещо и така..:
Във форума съм от около 6-7 месеца и ми се ще да изразя своето удоволствие от участието ми в него. За това време научих много за колелетата от техническа гледна точка, он лайн срещнах много интересни личности, прочетох много мнения по много въпроси и видях нещата от различни гледни точки. Искам да благодаря на всички за мненията им, правилни или грешни, сериозни или шеговити...За мен е истиско забавление да бъда тук.
Искрено се надявам, че българското мтб общество ще продължава да се развива и постепенно ще получи всички удобства за пълноценото практикуване на този спорт (маркирани пътиеки, лифтове, бусчета, рампи, трасета и т.н.)
С поздрав към всички :beer:
[/quote]

Отново една много хубава тема.Явно си човек,който умее да цени стойностните неща в живота:clap:Аз съм в МТВ от много по-малко,но усещям,че тук има не само приятелства,но и една особена атмосфера като в едно малко общество.Що се отнася до благодарностите през последната 1 година има само 1 човек,който наистина
заслужава моята благодарност и той си знае кой
е;)
На всички пожелавам по-малко падания:Dда спре дъжда че да може да се кара по-често и .. адреналин в необходимите количества:beer::lol2::peace:
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Юли 15, 2005 8:03 am

NovemberCharlie, защо се чудиш че темата се отплесна? Да си видял тема последно време да не се отплесне (извинявам се за което)? Твоята поне е в приятна посока.

Иначе, духът и атмосферата, за които говориш, не са плод толкова на форума, колкото на страхотното ни хоби, по което се палят само убави хора. А най-добре тоя дух се усеща, като зарежеш клавиатурата и хванеш горите с приятна компания, пък след това поседнете да си поговорите и :beer:

их, въртях, суках, пак до бири го докарах...

Пък дано скоро и с тебе да преминем от етап :beer: към етап "реално ДЗЪННннн", както ми се случи през последните 1-2 години с няколко десетки съфорумци.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юли 15, 2005 8:22 am

[quote="did"]

NovemberCharlie, защо се чудиш че темата се отплесна? Да си видял тема последно време да не се отплесне (извинявам се за което)? Твоята поне е в приятна посока.

Иначе, духът и атмосферата, за които говориш, не са плод толкова на форума, колкото на страхотното ни хоби, по което се палят само убави хора. А най-добре тоя дух се усеща, като зарежеш клавиатурата и хванеш горите с приятна компания, пък след това поседнете да си поговорите и :beer:

их, въртях, суках, пак до бири го докарах...

Пък дано скоро и с тебе да преминем от етап :beer: към етап "реално ДЗЪННннн", както ми се случи през последните 1-2 години с няколко десетки съфорумци.
[/quote]

:D:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юли 15, 2005 8:24 am

[quote="megi"]

[quote="NovemberCharlie"]

Уважаеми Дами и Господа,

От известно време ми се върти в главата да напиша подобно нещо и така..:
Във форума съм от около 6-7 месеца и ми се ще да изразя своето удоволствие от участието ми в него. За това време научих много за колелетата от техническа гледна точка, он лайн срещнах много интересни личности, прочетох много мнения по много въпроси и видях нещата от различни гледни точки. Искам да благодаря на всички за мненията им, правилни или грешни, сериозни или шеговити...За мен е истиско забавление да бъда тук.
Искрено се надявам, че българското мтб общество ще продължава да се развива и постепенно ще получи всички удобства за пълноценото практикуване на този спорт (маркирани пътиеки, лифтове, бусчета, рампи, трасета и т.н.)
С поздрав към всички :beer:
[/quote]

Отново една много хубава тема.Явно си човек,който умее да цени стойностните неща в живота:clap:Аз съм в МТВ от много по-малко,но усещям,че тук има не само приятелства,но и една особена атмосфера като в едно малко общество.Що се отнася до благодарностите през последната 1 година има само 1 човек,който наистина
заслужава моята благодарност и той си знае кой
е;)
На всички пожелавам по-малко падания:Dда спре дъжда че да може да се кара по-често и .. адреналин в необходимите количества:beer::lol2::peace:
[/quote]

:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юли 15, 2005 10:00 am

[quote="megi"]

[quote="NovemberCharlie"]

Уважаеми Дами и Господа,


[/quote]

Отново една много хубава тема.Явно си човек,който умее да цени стойностните неща в живота:clap:
[/quote]

:DНадявам се под стойностни неща включваш и качествения алкохол (в разумни количества разбира се, не като Батето):D:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот megi » Пет Юли 15, 2005 12:01 pm

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="megi"]

[quote="NovemberCharlie"]

Уважаеми Дами и Господа,


[/quote]

Отново една много хубава тема.Явно си човек,който умее да цени стойностните неща в живота:clap:
[/quote]

:DНадявам се под стойностни неща включваш и качествения алкохол (в разумни количества разбира се, не като Батето):D:beer:
[/quote]

Качествения алкохол с качествена компания:beer:;)
Do or not do!There is no try!
Ако си чук удряй,ако си наковалня бъди търпелив!
megi
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 10:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пет Юли 15, 2005 12:07 pm

[quote="megi"]

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="megi"]

[quote="NovemberCharlie"]

Уважаеми Дами и Господа,


[/quote]

Отново една много хубава тема.Явно си човек,който умее да цени стойностните неща в живота:clap:
[/quote]

:DНадявам се под стойностни неща включваш и качествения алкохол (в разумни количества разбира се, не като Батето):D:beer:
[/quote]

Качествения алкохол с качествена компания:beer:;)
[/quote]
:thumb:;)
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Юли 26, 2005 10:37 am

Седя и чета форума и страшно много съжалявам, че пуснах първия топик в тази тема.Наистина ме накарахте да съжалявам. Кому е необходимо всичко това - по-добри карачи ли ще станете, по-знаещи ли, по-мъдри ли, по-добри хора ли ще бъдете? Или довечера ще си легнете с чувството за величие, щото сте надпсували някой съфорумник?
@TOYAGA, bikerider & Co. хайде по-дъртите да проявим малко великодушие. Нищо няма да ни струва.
@подрастващите - може да се имате за много голяма работа, може да сте много добри в карането на колело, но знайте, че ние сме минали от там където сте вие сега и за вас ще е много по-полезно да се опитате да получите на готово нашия опит и знания, вместо да демонстрирате вашите.Разбира се ще дойде време и вие да "давате акъл". И наблегнете на българския език.
@Admin мисля, че губиш контрол над форума. Той не тече в предписаното му русло и според мен имаш две възможности - или да го оставиш да се саморазруши с надеждата, че после ще възкръсне като феникс, или да приложиш правилата, които сам си създал, но тогава рискуваш да си навлечеш гнева на потърпевшите.Аз лично смятам втория вариант за по-приемлив. Разбира се възможни са и други решения.
@Всички - моля за малко толерантност и спокойствие. РАЗМЕРА НЕ ВИНАГИ ИМА ЗНАЧЕНИЕ!
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Юли 26, 2005 3:10 pm

[quote="NovemberCharlie"]
@Admin мисля, че губиш контрол над форума. Той не тече в предписаното му русло и според мен имаш две възможности - или да го оставиш да се саморазруши с надеждата, че после ще възкръсне като феникс, или да приложиш правилата, които сам си създал, но тогава рискуваш да си навлечеш гнева на потърпевшите.Аз лично смятам втория вариант за по-приемлив. Разбира се възможни са и други решения.
[/quote]


Аз също смятам втория вариант за по-приемлив, но понеже потърпевшите не са случайни хора, исках преди това да им обясня лично позицията си, най-малкото, за да не остават с грешно впечатление. Контролът не е изгубен, но е забавен - скоро вече няма да е така и постепенно нещата ще се оправят ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Вто Юли 26, 2005 6:09 pm

Хех, NovemberCharlie, никой от нас, подрастващите (включвам и себе си към тях, защото знам, че имаш и мен предвид) не е тръгнал да поучава по-възрастните от нас. Просто си изказваме мненията. Това не е ли допустимо?

А за карането на колело - то е ясно. :) :)

Едит: явно не е допустимо... след като прочтох темата "тинтири-минтири" и видях пост -а на байкрайдер.

Какво толкова се оплаквате, че форума бил изпростял, изчалгарясал и не-знам-си-какво-още напоследък? Ако не бяха всичките спорове и кавги нямаше да е интересно, нали? На мен ми е забавно, не виждам какво толкова се дразните.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Вто Юли 26, 2005 10:24 pm

Идеята на Admin e да бъде интересно, ама не баш по тоя начин...;) Идеята не е лоша.., но ще изисква известни усилия от страна на общността.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот EmZo » Съб Дек 10, 2005 2:24 am

Мисля да заобиколя лекото отклонение от темата което се заформи и да се присъединя, към първоначалният пост на Новембър Чарли, като към гопреспоменатите неща искам да спомена че този форум и изобщо целия сайт наистина промениха живота ми :)
На всички
:agree::beer::bouncy::drunk2::dunce:
За съжаление, нямам възможност да ходя на срещите защото не съм от София но затова пък с нетърпение чакам голямата среща Паралелна Вселена 2006 :)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Alpina » Съб Дек 10, 2005 9:53 pm

Форума според мен е прекрасен, а по-голямата част от неговите членове още повече...
Надявам се за напред да се развива само в добра посока.
Имам само една забележка и тя вече беше спомената до някъде, не толкова отклоняването от темата и разните бъзици е лошо за него, напротив - с тях е приятно и се заформят интересни нови мнения.... но има прости и логични правила, които ако се спазват ще е още по-приятно - мен лично много ме дразни, когато някой е цитирал предното мнение - нали твоето е един вид отговор на него, цитат се прави на по-горно мнение - така се разводняват темите и стават по-трудни за четене, когато в едно мение видя 15 цитата, в предното 14......, също и масовата не употреба на бутона "edit".... това са моите две най-големи препоръки към потребителите и модераторите
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот boi4ka » Вто Дек 13, 2005 10:12 am

Здравейте,поздрави на всички:D
Само да кажа,че почти всичко което ме е интересувало за колелата,ремонта,подръжката,почистването и всичко останало,съм научил от този форум.Както и всякава друга полезна и не толкова полезна:hbang2:информация
Радвам се,че в този форум и като цяло в този спорт,99% то хората са интелигентни,добре информирани и пиещи бира:beer:
Имам само една препоръка-нека пишем на кирилица,дори само от уважение.И когато някой прави грешки с правописа,да му помагаме и да не му се подиграваме.
Успех и много здраве на всички:beer:
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Гост » Сря Май 24, 2006 6:33 pm

Аз пък искам да благодаря на пича,който ми услужи с една от модерните лепенки за гуми,дето само ги лепкаш и готово. :)Това стана в неделя,на пътеката над Железница,където спуках гума и бях тръгнал без лепенки като хитрец.И тогава се появи човека с още няколко деца и една жена.Е това е,байкър в нужда се познава.Ако е тук и се припознае,да знае,че ще го черпя.:beer:
Гост
 

Следваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 91 госта