Предложение за серия интервюта.

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Предложение за серия интервюта.

Мнениеот bio » Вто Окт 12, 2010 8:57 am

Здравейте,
... искам да ви вкарам една идея, да направите серия от интервюта и с не"състезатели". просто любители велосипедисти ... като повечето от нас тук, смятам че ще е интересно да научим и нещо за тях -> "нормалните" карачи. малко повече романтика да има, то не може само адреналин :> дори смятам, че ще е много по-забавно ... ще се види, че не всеки е започнал с велосипед за ХХХХ.ХХ лв ... малко по-"земна" да бъде хавата.
Примерно както имаше серия интервюта с тарторите на футболните агитки в един вестник, така и тук да има разпити на отявлените карачи по градове/селища и прочие ...
надявам се идеята да ви допадне !!!
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: Предложение за серия интервюта.

Мнениеот Alpina » Вто Окт 12, 2010 9:19 am

Интересна идея :beer:
Но пък и в тази тема, не малко хора са споделили именно това :)
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Предложение за серия интервюта.

Мнениеот bio » Вто Окт 12, 2010 9:31 am

Alpina написа:Интересна идея :beer:
Но пък и в тази тема, не малко хора са споделили именно това :)

мерси ... ще имам какво да чета тези дни ... тази тема или не съм я виждал или не съм я чел или и двете ... :>
обаче друго си е официално на първа страница на mtb-bg.цом :>
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: Предложение за серия интервюта.

Мнениеот Alpina » Вто Окт 12, 2010 9:43 am

Мда, пък и може да стане доста по-интересна като цяло - без коментари, само мнения съдържащи добре подбрани въпроси и отговорите им, макар че някои от постовете определено са такива...

P.S. Сега като чета мнението си в нея... направо ми иде да се цитирам и да си тегля една :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Предложение за серия интервюта.

Мнениеот Admin » Вто Окт 12, 2010 2:44 pm

@bio
Разбира се, че в рубриката интервюта и по-точно в серията "На две колела с..." ще има и такива с не-състезатели, които ти наричаш "нормални". :D
Само че бързам да ти напомня, че в България планинското колоездене все още не е професионален спорт, така че всички състезатели на практика също са любители. ;)
Но разбрах какво имаш предвид и то не е извън нашите планове. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Предложение за серия интервюта.

Мнениеот Runaway » Вто Окт 12, 2010 3:27 pm

Alpina написа:P.S. Сега като чета мнението си в нея... направо ми иде да се цитирам и да си тегля една :D
:roll2: :roll2:

:offtopic: Май, май темата "Началото..." ще има нов живот - струва си да се прочете, най-малкото абсолютно всеки от нас е имал своето начало!
Въпреки че за някои определено имам съмнения, че са се родили с велосипед под краката си и майките им редовно са им подавали шишенца я с машинно, я със силиконово, я с минерално масло... :beer:
Слагали са им клинчета с памперси и са ги водили с каска на разходка.... :D :offtopic:
Аватар
Runaway
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1870
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 11:56 am


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта