не видях такава тема затова "реитинг''

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

не видях такава тема затова "реитинг''

Мнениеот absoFUCKIN » Сря Юни 30, 2010 10:02 am

да питам за реитинга тои как се дига ? смисъл нито знам как се дига нито нищо някой ще може ли да ми обвсни при положение че гледам един профил с 120 мнения и е с поне 100 реитинг по малко от мен а аз иам към 10 :)
Нагоре с лифт, надолу с дрифт.
Аватар
absoFUCKIN
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1166
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 4:33 pm
Местоположение: София

Re: не видях такава тема затова "реитинг''

Мнениеот Fanatico » Сря Юни 30, 2010 10:08 am

Скоро и собственият си реитинг няма да виждаш с този прекрасен правопис.

viewtopic.php?f=14&t=68091

Ето и малко технически подробности за системата от рейтинги, за да не се чудите какво става понякога:

За всеки форум има отделен рейтинг за публикуване на нова тема и нов отговор.
За всеки форум може да има различна тежест, т.е. положителен или отрицателен вот в него да дава или отнема различен брой точки спрямо друг форум.
За всяко мнение може да се гласува само веднъж, само от един потребител.
Положителната оценка повишава рейтинга на автора на мнението, отрицателната го намалява с определен брой точки според тежестта на форума.
Потребителите нямат право да гласуват повторно, ако не е изминал определен период от време (настройва се от администратора).
За всяко мнение, за което имате право да гласувате, се появяват картинки + и -. Ако ги няма, значи нямате право да гласувате поради липса на рейтинг или поради действието на някой от защитните механизми.
Всеки новорегистриран потребител получава такъв рейтинг, който му позволява да пише навсякъде, но не и да гласува. Ако желае да придобие право на глас, рейтингът му трябва да се повиши, т.е. потребителят трябва да пише „добре” според критериите на повечето хора с право на глас.
Рейтингът, който дава право на глас, е 1600 т.
За всеки потребител има максимален (2000 т.) и минимален (0 т.) възможен рейтинг. Достигането на втория е по-скоро теоретично.
Горните редове не изчерпват всички подробности, които са заложени в системата от рейтинги. Нарочно спирам дотук, за да запазя поне за кратко „в тайна” някои допълнителни защитни механизми. По-наблюдателните бързо ще ги открият.
Аватар
Fanatico
 
Мнения: 1428
Рейтинг: 1942
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 10:09 pm
Местоположение: Варна


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 106 госта