Нов дизайн на сайта

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Нов дизайн на сайта

Мнениеот Zink » Вто Дек 07, 2004 8:15 pm

Поздравления за свършената работа! :beer:
На мен много ми харесва, a това с следата от гумата е много готино. Вече са по-ясни надписите, които преди бяха отляво, а сега са отгоре:D
True Riders Team
Zink
 
Мнения: 696
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 10:37 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Вто Дек 07, 2004 9:14 pm

Нещо при мен ли не е както трябва или от двете страни има по 2 бели ивици, в който няма нищо!!



иначе:thumb::usclap::agree:
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sss » Вто Дек 07, 2004 9:15 pm

Ei pozdravi i ot men!!!Mnogo priqten e stanal saita sega.:beer::beer::beer:
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Дек 07, 2004 10:18 pm

[quote="HellRaider"]

Нещо при мен ли не е както трябва или от двете страни има по 2 бели ивици, в който няма нищо!!

иначе:thumb::usclap::agree:
[/quote]


Така трябва да е :) Просто сайтът е центриран,а на теб екранът ти е с разделителна способност поне 1024х768. Сайтът е напрвен да работи с всичко от 800х600 нагоре, като при 800х600 би трябвало да се получава скрол отдолу, но без да има нужда да се използва. Затова при останалите (по-големи) резолюции има по едно поле от всяка страна. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот GOА1 » Вто Дек 07, 2004 10:52 pm

Дизайна е на 6 !!
И въпреки още повечето линкове форума е по-удобен за употреба.


p.s.
Днес попаднах на форума на дейтаком, който изглежда страхотно за този тип форуми ( http://forums.datacom.bg ) Тъмният фон е по-малко дразнещ за очите, отколкото белите полета.
Но за тук предполагам че ако се "стъмни" ще трябва пак да се променя многократно...
(на кратко: "имам си една мечта" :) )
GOА1
 
Мнения: 147
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 1:07 pm

Мнениеот Admin » Сря Дек 08, 2004 1:59 am

Още веднъж от мое име и от името на дизайнера на новата горница благодаря за поздравленията :beer:

@GOA - цветовото оформление е нещо, което е нормално на едни да сехаресва, на други не много. :thumb: На мен например този форум на datacom нещо не ми хареса много и ми е по-уморителен:crap: Но, ако повечето хора кажат, че искат да е тъмен форума със светли надписи, може да решим и такъв да го направим. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Paranoid » Сря Дек 08, 2004 1:18 pm

Новия дизаин на сайта е много як и страницата е станала супер по-удобна за ползване!!!!!!:D:hbang2::spin:
Неведоми са пътищата планински!!!
Paranoid
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2004 9:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот AgentOrange » Сря Дек 08, 2004 3:12 pm

Любо, сега разбирам за каква изненада ми говореше оня ден... :) Готино е станало, поздравления.
Само че и аз имам нЕкои съображения против белите ленти - не се отличават от полето със съдържанието и скрола виси в нищото. Може да ги запълниш с много светло сив цвят (10-20% черно примерно) или да сложиш за фон картинка с размери 2х1 пиксела с един бял пиксел и един 30% черно поставени един над друг... Така фона ще стане като pattern с светли хоризонтални ивици, мисля че ще пасват на дизайна.

Edit: Оп, сега забелязах едно такова странно сричкопренасяне в текстовете за разделите на началната страница... От типа на "публи-кувани" и т.н. :D:D:D
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот 4getcredo » Сря Дек 08, 2004 3:25 pm

Хм! При мен явно има някакъв проблем. Фреймът с менюто не може да се зареди, както и mtb-bg.jpg (логото) горе. Каква може да е причината? IE ми е 6.0.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот MOD » Сря Дек 08, 2004 3:35 pm

Харесва ми, на моята шантава резолюция сега изглежда просто перфектно :)
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот 4getcredo » Сря Дек 08, 2004 4:35 pm

Аз продължавам с моя проблем :banghead:] Стигнах до извода, че понеже IE каширал старият дизайн на сайта и сега все още търси да зареди файлове от него. Изтрих всички темп файлове, кукита и тем подбни обаче въпреки това не може да зареди обновения вариант!:dunno:. На всичко отгоре нямам и представа какво трябва да видя:crap: и дали това, което виждам е част от онова, което предстои да видя... или няма нищо да видя! Объркана работа!!!:xx(:

Edit: Открих причината. Досега браузъра ми автоматично поемаше написването на mtb-bg.com заедно с www. отпред. Въвеждането на домейна без www зареди новия дизайн.??? Би ли трябвало да има значение!!??
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта