E писна ми !

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

E писна ми !

Мнениеот Shady™ » Нед Авг 10, 2008 9:37 am

За втори път казвам и предлагам :

Значи от по 1 седмица насам в секията Пазар има теми за триене...появяват се и още нови, старите стават още по-стари и какво ли не.

НАПРАВЕТЕ МЕ ШИБАН АДМИН НА ПАЗАР ИЛИ СИ ВЪРШЕТЕ РАБОТАТА !!

Чувал съм че има и по -важни неща за правене от чистенето на раздел пазар, НО аз поне влзиам там и мога да трия "ОБЯВИ ЗА ТРИЕНЕ / ПРОДАДЕНО".

Мисля че не ме занаете от вчера и може да ми се има МЪНИЧКО доверие че ще бъда коректен....

Или ви е страх че ще взема да превзема сайта и анархия ?! :rofl: :bowdown:
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Shady™ » Нед Авг 10, 2008 9:41 am

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=39797

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=40532 - на пм тоя ми каза че няма 66 за продаване ВЕЧЕ имал 55...

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=40205

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=40106

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=39797 - а за тази обява - 100ч съм се опитвал да се свържа с моимчето и т.н. и имах планове за тази вилка и изведнъж влизам и - ПРОДАДЕНА.


Тези неща са само от ПЪРВАТА СТРАНИЦА на "Продава - Вилки, задни амортисьори"

Да кометирам ли осталите страници от този раздел + Другите раздели :(!: :(!: :(!: :offtopic:
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Stancho » Нед Авг 10, 2008 10:08 am

Прав си има какво да се направи по въпроса, и не може да се разчита на това че някой сам ще си изтрие обявата след като е продаден въпросния продукт.
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот THEZOGGO » Нед Авг 10, 2008 11:26 am

Shady™ написа:Тези неща са само от ПЪРВАТА СТРАНИЦА на "Продава - Вилки, задни амортисьори"
Да кометирам ли осталите страници от този раздел + Другите раздели :(!: :(!: :(!: :offtopic:

Коментирай квото искаш тук - http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2068 и тук - http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=30209
Shady™ написа:http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=39797 - а за тази обява - 100ч съм се опитвал да се свържа с моимчето и т.н. и имах планове за тази вилка и изведнъж влизам и - ПРОДАДЕНА.

Шанс...
Shady™ написа: НАПРАВЕТЕ МЕ ШИБАН АДМИН НА ПАЗАР ИЛИ СИ ВЪРШЕТЕ РАБОТАТА !!

Има едно елементарно правило преди да станеш "админ" на пазара. Използвай бутона "Промени" когато искаш да добавиш нещо в коментара си. :)
Не виждам да си го направил.
По отношение на старите обяви които са за изтриване. Както казах по нагоре има си отделни теми за тези неща.
Модераторите на пазара правят всичко възможно за да може секцията "Пазар" да е в вид който да е по правилата на форума.
Stancho написа:А пазармодс за какво са тогава? Като има такава група, защо тя не трие тези обяви и не следи нещата? Или и те са заети с другите форуми?

Спри се, моля те.:) Нещата в пазара не са само да изтриеш обявите които са невалидни.:)
Казах че се прави всичко възможно.:)
Последна промяна THEZOGGO на Нед Авг 10, 2008 12:22 pm, променена общо 1 път
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот ddevil » Нед Авг 10, 2008 11:45 am

Мисля, че Shady единствено се опитва да бъде полезен и да помогне на хора, които използват предимно този раздел от форума. Няма нужда да му отговаряш така заядливо ;)
Самият аз също съм се ядосвал като него на обяви, които само стоят и запълват темите - било поради това, че информацията в тях е грешна(продукта е продаден, но той нищо не е направил по въпроса), написал е, че продукта е продаден, но не е изтрил обявата или за подробности по състоянието на нещата, които разбираш след като му кажеш - пращай/купувам. При всички случаи конкретния продавач ми пада малко или много в очите поради пределно несериозното си отношение. Не обвинявам модераторите на форума за това, че има обяви, които стоят неизтрити, но малко или много ги оправдавам - достатъчно бумащина има в останалите раздели, които са в пъти по-интензивно използвани, че ... е нормално това да се пренебрегва/да стои на заден план/ - волно или неволно ;)

edit:
@Stancho - Нямам информация както за тях, така и за, които и да е от "администрацията" на форума. Просто направих хипотеза, защо някои от темите стоят неизтрити все още.

edit2: Мерсим и за минуса :) Наблюдавам тенденция - всяка проява на лично мнение, от който и да е било - да бъде порицавана безпрецедентно с минус без да бъдат излагани каквито и да е факти в нечия защита...умно може би...и същевременно - невероятно жалко. Напук на това явление - аз продължавам с всяко влизане във форума на бутам плюсове на всеки, който го заслужава :D И така се получава един приятен цикъл...та мани го рейтинга, че падал - нали ентропията расте :D
Последна промяна ddevil на Нед Авг 10, 2008 12:29 pm, променена общо 2 пъти
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

Мнениеот Stancho » Нед Авг 10, 2008 11:51 am

А пазармодс за какво са тогава? Като има такава група, защо тя не трие тези обяви и не следи нещата? Или и те са заети с другите форуми?
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Shady™ » Нед Авг 10, 2008 5:05 pm

*THEZOGGO Опитвам се да направя темата МИ прегледна а не че съм некъдърен...

Вижте аз не искам да ви взимам хляба ама явно прекарвам повече време във този форум от Вас двамата взети заедно и ще съм 2 пъти по-добър модератор...

А като толкова не ме е искате - за ваше сведение - не се бутм да пиша - "местонахождение/ктде/пиши на кирилица/пичка ти лелелина ( :D )" а изкам да имам правото като видя обява с текст : "за триене/продадено/невалидно" да цъкна един тъп бутон Х и това е.... Пък вие си се занимавайте "активно" както до сега...
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Ozzie » Нед Авг 10, 2008 5:15 pm

Shady™ написа: а искам да имам правото като видя обява с текст : "за триене/продадено/невалидно" да цъкна един тъп бутон Х и това е.... Пък вие си се занимавайте "активно" както до сега...

Достатъчно е да пускаш линк в темата с обяви за триене. За останалото ще се намери кой да го свърши.
:agree:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Shady™ » Нед Авг 10, 2008 5:20 pm

Dобре де...ама защо всеки път трябва да си отварям и "Темата за триене" като посещавам Пазара ?! Много съм некъдърен и немога да нацеля бутона Х ли ?

МИ виж аз наистиан ен искам да корегирам и каквото там вие си правите в този раздел, искам само да натисна Х-че като темата вече е "за триене/продадено/невалидно" И това е. Мога да го нарпавя, защо да не го правя ? На никой няма да навреди само ще е в полза за сайта...

*Оzzie Ти ми виж целия пост, а не само тази моя грешка :D Просто тази кирилиза/латиница и бързо писане... Е не случайно искам само да цъкам Х а не и още нещо...
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Ozzie » Нед Авг 10, 2008 5:34 pm

Shady™ в момента общия брой на всички страници във всички раздели на пазара е 24 (двадесет и четири). Това прави 720 (седемстотин и двадесет) обяви. Според теб колко време ще е нужно на един или двама души да прегледат всички тези обяви? Защото не всички се сещат да напишат в заглавието, че въпросния чарк е продаден, а променят само мнението си.
И за да не си мислиш, че само вмъкваме подсещания за местонахождение и контакти, мога да ти кажа, че от време на време прехвърлям по няколко от онези 24 страници. Но рядко, много рядко. Личното ми време е малко, а има далече по- приятни неща за вършене от това да пиша лични съобщения на някой, че може да си изтрие обявата сам. Правя го понякога, защото това е начина някой да се научи на нещо- като го свърши сам.
Ако не се лъжа, някъде бях предложил бутона "Х" да се замени с "Изтрии". Поне ще е по- забележим от "Х"

Shady™ написа: МИ виж аз наистиан ен искам да корегирам и каквото там вие си правите в този раздел, искам само да натисна Х-че като темата вече е "за триене/продадено/невалидно" И това е. Мога да го нарпавя, защо да не го правя ? На никой няма да навреди само ще е в полза за сайта...


Това вече го оставям на преценката на Admin да реши дали му трябват още модератори в "Пазар". Защото пък да не стане така- да ти се даде малко власт и да почнеш да триеш наред обяви които не ти харесват с нещо.
Защото признавам си понякога ми идва като видя някоя обява която не е по правилата (било малко или много) да я изтрия без обяснения и т.н. Но се въздържам до подсещането за което споменах по- горе.
Признавам обаче, че трия без замисляне (и без обяснения) обяви със заглавия с латински букви и написани на латиница.
Последна промяна Ozzie на Нед Авг 10, 2008 5:42 pm, променена общо 1 път
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот nikitoMTB » Нед Авг 10, 2008 5:35 pm

Дайте на човека правата и не се разправяйте повече!Не мисля,че ще навреди с нещо,а точно обратното.Като гледам има и достатъчно опит. :)
Аватар
nikitoMTB
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 1804
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 11:08 am
Местоположение: Шумен/София

Мнениеот Shady™ » Нед Авг 10, 2008 5:49 pm

*Ozzie Aз не казвам че си нямате работа, ами по-скоро че ви е нужна помощо..МАЛКО помощ.
Аз изрични казах че ще трия само обяви които са : "за триене/продадено/невалидно" всичко друго го оставям за ваша преценка. Дори ако искате няма да трия обяви които са на месец и нещо... Но на тези дето сами си пишат - изтрий ме - е там ще съм много лош :D :rofl:

Просто искам да свърша черната работа/бъразата/помощната и т.н. Това е. Няма да се бъркам другаде. Ако някой се оплаче 1 път от мен че съм му направил нещо - еми тогава сам ще помоля да ме махнете като модератор.

И още нещо - ще им прашам и един шаблон на тези на които съм трил пост в продава със информация как да не ми отварят работа втори път. Ако мислите че ще го напиша шаблона некомпетентно или вече иамте такъв - напрао него ще го copy/paste-вам :)

Това е ! :beer: :agree:

ПС: Аз сутринта говорих с Admin и той каза че иска да говори/посъветва с вас :) Така че...
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Ozzie » Нед Авг 10, 2008 5:54 pm

Ако обещаваш да се придържаш към обещаното, аз съм "ЗА".
:thumb:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Shady™ » Нед Авг 10, 2008 5:57 pm

:beer: Имаш думата ми !
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот PtD » Нед Авг 10, 2008 5:59 pm

+1

Аз и бездруго не поглеждам "Пазар", не е зле да се поддържа от някой, на когото му пука ;)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Stancho » Нед Авг 10, 2008 6:46 pm

И според мен Shady ще е много на място в pazar mods. Аз също се дразня като тръгна да продавам нещо и като отворя раздел "Търся" и се започне някакви теми, които вече са невалидни и така 5 страници.

@Ozzie сигурен съм че няма да има 720 обяви, ако имаше кой да трие невалидните такива. Ще е много по - лесно ако се поддържа постоянно пазара. Тогава това число ще е наполовина. ;)

И Shady - не се престаравай като ти дадат правата. :D
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот jivkonik » Пон Авг 11, 2008 9:44 am

А аз викам пазарните МОДЕРАТОРИ да почнат за ПРОЗВЪНЯВАТ по телефона авторите на тези 720 обяви ДВА ПЪТИ СЕДМИЧНО и да информират четящите дали още са актуални!!!
Чшшш, алоуууу... кво се улежахте тука?! :rofl:

:crazy: :crazy: :crazy:

Пичове, не че нещо ама... и 100 модератора да се сложат НИКОЙ не може да влее малко акъл на МАЛОУМНИЦИТЕ и да ги научи, че трябва да се грижат за обявите си и да ги трият след като продадат стоката....
А след 30 дни така и така обявата заминава в небитието, та не виждам в същност каква е ДРАМАТА в ТАЗИ тема?! :dunno:

Ако някой иска по-прегледен ПАЗАР - да ползва e-bay! :idea:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот bluskanie » Пон Авг 11, 2008 10:30 am

Shady™ написа:
ПС: Аз сутринта говорих с Admin и той каза че иска да говори/посъветва с вас :) Така че...

Аз днес пък говорих с модераторите и те казаха, че са съгласни, Админ да се посъветва с тях, така че другия път като говориш с него го питай кога му е удобно...
;) :D
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот bikerider » Вто Авг 12, 2008 6:43 am

:D:D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот SpoileR » Сря Сеп 17, 2008 9:30 pm

Shady™ написа::beer: Имаш думата ми !


Брато! Аз вярвам в теб! :D :D :D :rofl:
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Alpina » Сря Сеп 17, 2008 9:56 pm

Тоя па
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта