Да направим контракласация?

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Да направим контракласация?

Мнениеот parapiteka » Вто Юли 29, 2008 12:16 pm

Предложението ми е :да се направи огледална класация.Колкото ти е по нисък рейтинга ;толкова повече възможност за + да имаш възможност да пишеш.
А тези с над 1600 ще могат да пишат само минуси:)
Така ще има възможност за контрадезинформация :) и братята ще се заобичат..... щото няма как иначе :D
Това е любовта м/у нисък и висок .....нищо че няма как да се целунат :D
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София

Мнениеот Holz » Вто Юли 29, 2008 12:19 pm

Я пак
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Мнениеот PtD » Вто Юли 29, 2008 12:30 pm

Eй, не ви омръзна да циклите, рейтинг та рейтинг.

Пишете културно, не се заяждайте много, не пишете много простотии и оставете рейтинга да се грижи сам за себе си.

Упс, всъщност това не е по силите на доста от вас... :D
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот parapiteka » Вто Юли 29, 2008 12:39 pm

PtD написа:Eй, не ви омръзна да циклите, рейтинг та рейтинг.

Пишете културно, не се заяждайте много, не пишете много простотии и оставете рейтинга да се грижи сам за себе си.

Упс, всъщност това не е по силите на доста от вас... :D



Много на сериозно се приемаме всички тук.Трябва да сме по весели и забавляващи се....................щом това ;което пиша не се приема на майтап..... работата е умопомрачена.........."планинско колоездене" не е теория за относителността..............за да се връзваме; дали сме значими или не...................а смисъла на форума е да има дискусии; дори и за наглед използвани и незначителни неща................ :D

Сякаш ще спра да карам колело ако рейтинга ми е 2000 или 500
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София

Мнениеот lacho_m » Вто Юли 29, 2008 1:18 pm

parapiteka написа:Сякаш ще спра да карам колело ако рейтинга ми е 2000 или 500

Именно... тогава защо дълбаеш по темата? :dunno:
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lanzz » Вто Юли 29, 2008 1:26 pm

parapiteka написа:Много на сериозно се приемаме всички тук.Трябва да сме по весели и забавляващи се....................щом това ;което пиша не се приема на майтап..... работата е умопомрачена..........

когато някой се майтапи но никой не се смее, проблема рядко е в липсата на чувство за хумов в публиката...
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Юли 29, 2008 1:28 pm

parapiteka написа:Трябва да сме по весели и забавляващи се


:roll2:

Нищо лично, но форума по приложна психология е друг ;)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Alpina » Вто Юли 29, 2008 1:41 pm

parapiteka написа:Много на сериозно се приемаме всички тук.Трябва да сме по весели и забавляващи се....................щом това ;което пиша не се приема на майтап..... работата е умопомрачена...


Когато искаш да се приема на майтап, да не е сериозно и т.н..... пиши в Бла-бла.

Това е сериозен раздел ;)
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот parapiteka » Вто Юли 29, 2008 2:11 pm

Alpina написа:
parapiteka написа:Много на сериозно се приемаме всички тук.Трябва да сме по весели и забавляващи се....................щом това ;което пиша не се приема на майтап..... работата е умопомрачена...


Когато искаш да се приема на майтап, да не е сериозно и т.н..... пиши в Бла-бла.

Това е сериозен раздел ;)


Tемата се премества в Бла Бла


Странното е че; всеки и най мъничък намек за рейтингите
предизвиква някаква комплексарщина на тема + -;..... е хубаво............за мене смисъла на форума е МНЕНИЕТО........да се изрази............да не мислите че в моята професия не съм чувал тъпотии или умнотии;които са много по страшни от ТУК(да си направя форум ,в който да се правя на умен)...............за мене смисъла на общуването е в ТОЛЕРАНТНОСТТА........независимо от инакомислието....+ или -(да избием гейовете ли?)или парапитеците?
Мненията на хората с високи рейтинги и тези на така наречените минуси сякаш са белязани от щампата на " да бележим различните"
Защо отговаряте на това ;което пиша ако не ви харесва?
защо да влизам в този форум ако не ме кефи?
не прилагайте "приложна психология"?
да спра ли да пиша или да изчакам рейтинга да ми падне до КАРАНТИНА
Живота продължава със или без + или -
A най важното е ; че някой отговаря................иначе следва"не ми пука"
Иначе рейтингите ме кефят щото; като напиша нещо такова гледам сеир

А темата ми беше" предложение към форума"
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София

Мнениеот jd » Вто Юли 29, 2008 2:47 pm

Бе стига с тия математически знаци бре!
Както някой вече каза, пишете нормално (както смислено, така и граматически и правописно) и цифрите от тотото сами ще се наредят.

Аз лично пиша от около месец някъде и т.нар. мой рейтинг отразява напълно това, което пиша (демек за толкоз, толкоз) и няма проблем с това.

Карайте си колелата и оставете рейтингите на социолозите и политиците! :)

:beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот Antares » Вто Юли 29, 2008 2:57 pm

Мале, питек. Дай малко пауза. От май месец до момента си пуснал нанайсе теми или мнения за рейтинга. Седни, почини си. Както самия ти визира - наблегни на карането. За форума има кой да се грижи.
То хубаво човек да не се взима много на сериозно, но някои от тези форуми е добре да се взимат малко по-сериозно. Защото част от хората разчитат на тях за информация. Ако за теб тази информация няма стойност - наблегни на "Други"-те форуми, като "Бла-Бла".
Рейтинга си го остави - работи си. Днес за няколко мнения, които ми се струваше, че не са безполезни изядох минуси. Премерих си пишката - не се е смалила, така че сега дишам спокойно. Така че си го преместих от единия крачол в другия. Знам, че под 1000 няма да падна, защото не са чак толкова "феновете" ми...
Не знам, как ти ни говориш за приемане на сериозно, след като дигайки толкова врява за рейтинга - определено те вълнува и определено го приемаш на сериозно.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот THEZOGGO » Вто Юли 29, 2008 6:25 pm

Хора спрете с тоя рейтинг и такива теми относно него. Вместо да пишете някакви неща и да си разцъквате клавиатурата вземете се фанете и карайте велосипед къвто стил искате, ако щете и без каски карайте само мирясайте. Промяна на системата в този форум не зависи от никой освен от Администратора И да предлагате и да не предлагате каквото и да било просто няма смисъл.
Баси ... :(
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот Alpina » Вто Юли 29, 2008 6:50 pm

Такива теми няма да престанат да никнат.
Това значи, че има недоволни.
Какво по-хубаво от това

:D
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот fall_out » Вто Юли 29, 2008 8:45 pm

@Alpina

"Не е важно на мен да ми е добре,а на Вуте да му е зле" - Това ли ти е логиката? :rofl:
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот Alpina » Вто Юли 29, 2008 9:28 pm

:nono:
Далеко си от истината... много далеко :beer:
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот THEZOGGO » Вто Юли 29, 2008 9:38 pm

fall_out написа:@Alpina

"Не е важно на мен да ми е добре,а на Вуте да му е зле" - Това ли ти е логиката? :rofl:

Важното е да си погледнеш всички постове и да откриеш грешките които си допуснал в тях. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот fall_out » Вто Юли 29, 2008 10:44 pm

Абе то има много такива изтъркани поговорки,това за "фурнаджийската лопата" предполагам и него сте го чували?
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот Stancho » Вто Юли 29, 2008 10:57 pm

Не знам дали имаш какво да правиш, но аз като нямам рейтинг си отивам на Витоша и си карам, па който ще да ме слуша. Досега не съм се пребил заради неизправно колело, така че не ме интересува колко си мислят, че знам или не знам. Ако харесваш спорта - ПРАКТИКУВАЙ ГО, а не пиши само за него. ;)
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот fall_out » Вто Юли 29, 2008 11:04 pm

Stancho написа:Не знам дали имаш какво да правиш, но аз като нямам рейтинг си отивам на Витоша и си карам, па който ще да ме слуша. Досега не съм се пребил заради неизправно колело, така че не ме интересува колко си мислят, че знам или не знам. Ако харесваш спорта - ПРАКТИКУВАЙ ГО, а не пиши само за него. ;)

:agree: :beer: :beer:
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Мнениеот parapiteka » Сря Юли 30, 2008 7:34 am

Antares написа:Мале, питек. Дай малко пауза. От май месец до момента си пуснал нанайсе теми или мнения за рейтинга. Седни, почини си. Както самия ти визира - наблегни на карането. За форума има кой да се грижи.


За 1 път пускам ТЕМА: ПРЕДЛОЖЕНИЕ и МНЕНИЕ; както е горепосочил Админа(а колко пъти сам писал тук може да се провери 1 и мнение 1 тема до сега).
Приемам всичко; което сте написали и това ми е последния пост по темата; защото наистина има по важни неща от рейтингите.
Това е най ДОБРИЯ Форум за планинско колоездене в България.Според мен дори и за глупости защото в грешките човек се учи.Но.......като всяко нещо на тази земя си има и несъвърщенства и не виждам защо трябва да си трайкаме.
Не работи системата на отрицателния Вот: справка: вижте колко мнения има в карантина т.е клонящи към 0.Просто се пререгистрираш
Пак нищо, че си като щрауса; който си е заровил главата в пясъка
Липсва толерантност към мнението на новаците от: "научи се да пишеш бе тъпак" до по мекото "виж списък Важни теми"
Звучи ми малко;като адвоката към клиента си...."отвори Наказателния кодекс виж член 236 и се защитавай сам"
Новодошлия чете:.."Правила за ползване на Форума"ЧВЗ" Важни теми" и забравя за какво е влезъл или попада на дискусия за колело от 2002 година.Трябва да се помисли и тук

Нека не забравяме; че всики сме били деца преди да станем възрастни и затова се иска търпение
ТУК,ТАМ и НАВСЯКЪДЕ......
parapiteka
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1367
Регистриран на: Вто Май 13, 2008 8:36 am
Местоположение: Велинград/София

Мнениеот Quiz » Сря Юли 30, 2008 8:16 am

parapiteka написа:...че всики сме били деца преди да станем възрастни и затова се иска търпение

от страна на "старите кучета" (но не безгранично!),
и най-вече старание от страна на "децата". :)
Аватар
Quiz
 
Мнения: 1063
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:27 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот magic1 » Сря Юли 30, 2008 8:24 am

parapiteka наистина форума е добър. Има доста знаещи хора и се научават полезни неща.
На мен не ми харесва следното:
1. Секцията новини е изключително бедна. Би трябвало да е поне като това http://www.birota.ru/
2. Някои от тези с рейтинг "2000" пишат по три думи нищо смислено, дребни заяждания.
3. Покрай компетентните мнения на тези с рейтинг "2000" все повече виждам хора с висок ръст да се мъчат на 16 '' рамки. В "пазара" все по често се появяват продажби и замени по тази причина.
Последна промяна magic1 на Сря Юли 30, 2008 8:27 am, променена общо 1 път
Аватар
magic1
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 9:04 pm

Мнениеот Antares » Сря Юли 30, 2008 8:26 am

parapiteka написа:Липсва толерантност към мнението на новаците от: "научи се да пишеш бе тъпак" до по мекото "виж списък Важни теми"
Звучи ми малко;като адвоката към клиента си...."отвори Наказателния кодекс виж член 236 и се защитавай сам"
Експресен въпрос - в колко форума пишеш? Защото аз съм писал в около пет и мога да ти кажа едно - към новите винаги "стадото" е леко враждебно. Във всеки един от форумите е било така. Особено и ако новия с появата си стартира с ревизиите и реформите...
За адвоката примера беше по-скоро глупав. Има ОГРОМНА разлика - на адвоката му плащаш хонорар, или държавата му изплаща заплата. На останалите форумисти никой по никакъв начин не им плаща за информацията, която са споделяли нееднократно и която ти искаш да получиш на готово, без ни най-малко да си дадеш труда да потърсиш колкостотин пъти преди теб е казвано това, което те интересува. И ти ще станеш свадлив ако всеки ден те питат едно и също нови и нови хора. За да "заслужиш" тази информация е добре да положиш и ти някакво старание. Не визирам конкретно теб, визирам повечето новопоявили се.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alpina » Сря Юли 30, 2008 8:44 am

magic1 написа:3. Покрай компетентните мнения на тези с рейтинг "2000" все повече виждам хора с висок ръст да се мъчат на 16 '' рамки. В "пазара" все по често се появяват продажби и замени по тази причина.


Покажи едно такова де, искам да го видя???
Защото да ти кажа, не само хора с 2000 мохат да дадат съвет за размера на рамката, ами всеки новорегистрирал се също ;)

Плюс това, хайде да погледнем на колко от тези хора, които се опитват да си продадат рамката в пазара, е опитвано да им се налее ъкъл в главата?

fall_out написа:Абе то има много такива изтъркани поговорки,това за "фурнаджийската лопата" предполагам и него сте го чували?


Мдам, поговорки - колкото искаш. Ама до сега употреби 2 и то съвсем не на място и съвсем не в смисъла им :D :beer:

P.S. magic1, много рядко пращам хората да се факат ;)
Последна промяна Alpina на Сря Юли 30, 2008 9:12 am, променена общо 3 пъти
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот magic1 » Сря Юли 30, 2008 8:55 am

Alpina ще ти отговоря с любимия ти израз. Чети "ЧЗВ" :agree:
Въздържай се от подобни изрази, да не ти се случи извънреден "Crash test". :nono:
Аватар
magic1
 
Мнения: 79
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 9:04 pm

Мнениеот lanzz » Сря Юли 30, 2008 10:13 am

parapiteka написа:Липсва толерантност към мнението на новаците от: "научи се да пишеш бе тъпак"

щом смяташ, че това е отношение точно към новаците, как мислиш - колко време трябва да кара колело човек, за да придобие грамотност?
Аватар
lanzz
 
Мнения: 511
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 07, 2006 10:16 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Unik » Чет Юли 31, 2008 11:19 am

Тази тема няма край, един вапрос защо само недоволните нарастват, има ли опция някой приятел да ми нацъка + и после да съм с 2000 за да може и аз да прецаквам с - , аз мисля, че тук има спекулация постоянно. Хора които уж карат заедно са си нацъкали рейтинг 2000 и сега само се оправдават и се крият зад него а истината е, че докато се правят на велики има хора които имат нужда от помощ !! То се вижда кой кара колело този дето има рейтинг 2000 и кисне по цял ден във форума и пуска остроумни реплики ....... или този които кара по цял ден и чат пат иска помощ ама рейтинга не му стига да окаже такава. Благодаря за вниманието.... очаквам "-" си
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Мнениеот Alpina » Чет Юли 31, 2008 11:36 am

Много тесен мироглед имаш драги.

Някои хора, по цял ден са на работа и са пред монитори, като нищо не им пречи да имат отворен форума или сайта, през цялото време и като малко се попренатоварят от задачки, да попрегледат мненийца, да разпуснат с някой по-дълъг пост...

Извини ме, ама не всички сме ученици и сега лятото да сме свободни по цял ден.
Още повече искаш ли да излезна на балкона и да ти снимам какво правят хората с рейтинг под 1000 и "цял ден каращи колела" :D

Още повече че на не малко от тези хора, работата им се намира на поне 7-10км от дома им. Като в не малки случай пътя представлява доста разнообразен терен ;)

:beer:
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот kotka12 » Чет Юли 31, 2008 12:05 pm

не е тесен мироглед
щом се пише във форума
значи не се кара
няма значение по каква причина
щом е с рейтинг 2000
значи е тъпак, който няма никви качества
а само щото познава другите
са му писали плюсове
нещо неясно :popcorn:
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот PtD » Чет Юли 31, 2008 12:15 pm

:rofl:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Следваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта