Бъг

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Бъг

Мнениеот victortrt » Вто Окт 23, 2018 12:26 pm

Не знам дали само мен сайтът третира така, но като цъкна на рекламните съобщения вдясно /в случая за новия Алез и тази под нея за проба/ отивам винаги на галерията от снимки.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Бъг

Мнениеот Admin » Сря Окт 24, 2018 10:08 am

Здравей,
Това е бъг, който се проявява само от време на време - нещо се оплесква по URL адресите, генерирани от менютата (поне това е видимата част, а невидимата по-скоро е свързана с някаква грешка в заявките към сървъра или базата данни). Засега не можем да хванем на какво точно се дължи, но е възможно да е резултат от някакво объркване във версиите на разни софтуери. Проблемът е, че не се проявява постоянно, а само когато си поиска, и не можем да хванем някаква логика, за да открием точната причина и да го отстраним. Тоя бъг започна да се проявява, след като започна работата по нова версия на сайта, което изисква разни промени и добавки по сървъра и т.н. Затова и в момента проблемът е оставен в режим на търпимост, докато стане готов новият сайт.
Най-простото решение е да кликнеш на логото MTB-BG, което ще те отведе на началната страница (но не през менюто!) и в повечето случаи с това сесията се „изчиства“ и можеш да продължиш да разглеждаш нормално. Понякога обаче проблемът продължава малко по-дълго - случвало се е 2-3 до 5 минути менютата да дават грешка, но рядко.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Бъг

Мнениеот victortrt » Сря Окт 24, 2018 4:36 pm

ОК. То аз чета основно само форума, но все пак.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Бъг

Мнениеот VIdqhKoleelo » Нед Окт 28, 2018 2:55 pm

Искам и аз кажа за един бъг. В момента приятел се опитва да се регистрира, но на проверката където трябва да напише число с думи му дава грешка винаги. И при мен беше така като пробвах да си направя 2ра регистрация защото не успях да си сменя тъпото име.
Здрав байк, здраво тяло
Аватар
VIdqhKoleelo
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 11:17 am

Re: Бъг

Мнениеот Alexi » Нед Окт 28, 2018 2:59 pm

като стана дума за бъгове ,при мен никога не се е появявал бутона за ъпване на обяви ( само на скрийншот съм го виждал :evil: ) с Мозилка съм и уин 10 .
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Бъг

Мнениеот Admin » Вто Окт 30, 2018 3:41 pm

VIdqhKoleelo написа:Искам и аз кажа за един бъг. В момента приятел се опитва да се регистрира, но на проверката където трябва да напише число с думи му дава грешка винаги. И при мен беше така като пробвах да си направя 2ра регистрация защото не успях да си сменя тъпото име.

Вероятно не изписва правилно отговора - не като стойност, а като правопис, защото във въпроса и отговора има лека уловка, която човек трябва да хване. ;) Досега винаги това се е оказвало причината, т.е. няма бъг в този модул.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Бъг

Мнениеот VIdqhKoleelo » Пон Ное 12, 2018 8:48 pm

Admin написа:
VIdqhKoleelo написа:Искам и аз кажа за един бъг. В момента приятел се опитва да се регистрира, но на проверката където трябва да напише число с думи му дава грешка винаги. И при мен беше така като пробвах да си направя 2ра регистрация защото не успях да си сменя тъпото име.

Вероятно не изписва правилно отговора - не като стойност, а като правопис, защото във въпроса и отговора има лека уловка, която човек трябва да хване. ;) Досега винаги това се е оказвало причината, т.е. няма бъг в този модул.



Повярвай ми изписва го правилно. Пробвал е и двете правилни форми. Не знам каква ще е тази уловка и защо не си я казал като си отговорил... :banghead:
Здрав байк, здраво тяло
Аватар
VIdqhKoleelo
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 11:17 am


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта