АМАН

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 11:56 am

Ей,аман от тоя модераторски произвол казвам ви честно,писна ми,всеки има право на мнение.Обаче явно ако то не е в унисон с това на администраторите на форума,те или те изгонват или ограничават.За какво ми ограничавате мненията и срещу тях слагате опция минус,след като не съм нарушил нито едно от правилата във форума?Това ли ви прави величествени в собствените ви очи да банвате и ограничавате просто защото можете?
Браво,вие сте уникални герои!!!
Виждам(а и не само аз)че много хора които нарушават правилата на форума,дори не им се прави забележка,но ако някой отвърне на провокациите им,той веднага бива третиран като нарушаващ реда и бива изгонен.
Очевидно е за всички че освен проява на слабост това е и крайна комплексарщина,но защо трябва да я демонстрирате пред всички и да ставате за смях пред ония които имат поне малко разум??
Мисля че един вирус във форума ще ви дойде добре и ще ви накара да слезете малко на земята,сигурен съм(едно врабче ми подшушна)че ще се намери някой да ви сложи в ред,и то съвсем скоро.
А дано!!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот Antares » Сря Мар 19, 2014 1:30 pm

В грешка си, ако си мислиш, че тук има демокрация. Не мога да разбера тази толкова популярна заблуда, че във виртуалния свят важат същите правила и закони, като в реалния. Тук си има правилник. Ако си го нарушил - никой с нищо не ти е длъжен. Ако видиш нарушение сигнализираш. Ако не си съгласен с правилата - разполагаш с правото да се оплачеш на Карекин II Нерсисян - патриарха на арменската църква.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: АМАН

Мнениеот kibikoff » Сря Мар 19, 2014 2:02 pm

крайно време е за коситба ...

Изображение
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: АМАН

Мнениеот RastaWarrioR » Сря Мар 19, 2014 2:03 pm

@eleazara виждам интелигентно си написал всичко но не разбирам нищо защото няма един факт. Предполагам търсиш някакво възмездие, но защобне пробваш лично с някпй от админите вместо да заплашваш, че ще сринеш форума който всички ползваме?
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 2:04 pm

И във виртуалния свят има закони на джунглата не бой се!!!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот did » Сря Мар 19, 2014 2:13 pm

Отдавна не ни беше налазвал подобен тъпанар. Редно е да му се отблагодарим. Мисля да отворя импулсен телефон за СМС-та.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 2:26 pm

did написа:Отдавна не ни беше налазвал подобен тъпанар. Редно е да му се отблагодарим. Мисля да отворя импулсен телефон за СМС-та.

Полека с обидите бе майна пловдивска
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 2:30 pm

RastaWarrioR написа:@eleazara виждам интелигентно си написал всичко но не разбирам нищо защото няма един факт. Предполагам търсиш някакво възмездие, но защобне пробваш лично с някпй от админите вместо да заплашваш, че ще сринеш форума който всички ползваме?

Не заплашвам никой.Аз от вируси или виртуални системи не разбирам но има други потърпевши които разбират,това исках да кажа. А относно фактите няколко пъти вече съм споменавал за модераторския произвол,не бира да повтарям отново за да не стане банално.
Но все тая.Не мисля да се занимавам с неща които са ми под нивото.
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 2:32 pm

Antares написа:В грешка си, ако си мислиш, че тук има демокрация. Не мога да разбера тази толкова популярна заблуда, че във виртуалния свят важат същите правила и закони, като в реалния. Тук си има правилник. Ако си го нарушил - никой с нищо не ти е длъжен. Ако видиш нарушение сигнализираш. Ако не си съгласен с правилата - разполагаш с правото да се оплачеш на Карекин II Нерсисян - патриарха на арменската църква.

За съжаление останалите около шест милиона твои сънародници имат същото мислене...
А тези които не го споделят не са на тази територия...
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот Antares » Сря Мар 19, 2014 4:16 pm

Отново ще ти припомня, че постът ти не се намира на територията на Република България, или друга държава. Намира се на "парче" виртуално пространство, в което важат специфични правила. И вместо да обиждаш и да се пениш като вързан пекинез, може да се опиташ да се аргументираш. Щото до момента всичките ти постове се мъчат да докажат вернотата на това, което did каза ;)
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: АМАН

Мнениеот KaLO_1407 » Сря Мар 19, 2014 7:44 pm

Antares написа:Отново ще ти припомня, че постът ти не се намира на територията на Република България, или друга държава. Намира се на "парче" виртуално пространство, в което важат специфични правила. И вместо да обиждаш и да се пениш като вързан пекинез, може да се опиташ да се аргументираш. Щото до момента всичките ти постове се мъчат да докажат вернотата на това, което did каза ;)

Аргументът му, според мен се подразбира от контекста: за първите му 64 мнения е одрусан с бая точки (1200 => 933) и сега е бесен от този факт. ;)
"След двадесет години повече ще съжалявате за нещата, които не сте направили, отколкото за нещата, които сте направили…"
KaLO_1407
 
Мнения: 240
Рейтинг: 1131
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 9:54 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 9:25 pm

Antares написа:Отново ще ти припомня, че постът ти не се намира на територията на Република България, или друга държава. Намира се на "парче" виртуално пространство, в което важат специфични правила. И вместо да обиждаш и да се пениш като вързан пекинез, може да се опиташ да се аргументираш. Щото до момента всичките ти постове се мъчат да докажат вернотата на това, което did каза ;)

Няма какво да доказвам чети...оф омръзна ми от глупостите ви,оставете ме на мира,имам достатъчно работа че да отговарям на всяка провокация...Мисли си,прави или пиши каквото искаш,само не ме занимавай.
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 9:28 pm

KaLO_1407 написа:
Antares написа:Отново ще ти припомня, че постът ти не се намира на територията на Република България, или друга държава. Намира се на "парче" виртуално пространство, в което важат специфични правила. И вместо да обиждаш и да се пениш като вързан пекинез, може да се опиташ да се аргументираш. Щото до момента всичките ти постове се мъчат да докажат вернотата на това, което did каза ;)

Аргументът му, според мен се подразбира от контекста: за първите му 64 мнения е одрусан с бая точки (1200 => 933) и сега е бесен от този факт. ;)

Какви точки бе?Мислех че само администраторите имат такива...изобщо не знам къде са тия точки а и не ме интересува.
Слава и почести от смъртни не приемам,злословия също.
Успех!!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот emo_gp » Сря Мар 19, 2014 9:29 pm

Не знам за Вас но таз рейтингова система въобще не я гледам,но донякъде го подкрепям колегата,Но с разликата,че админите са създали правилата а тълкуването им се прави от всеки по различен начин!Попадал съм на мнения от Колеги с рейтинг 2000 които открито си позволяват да критикуват от типа "Ти ли си човека който ще дава акъл на ...." и това е след изказване на мнение на друг колега за нещо си,сами разбирате,че колкото хора има регистрирани тук толкова различни мнения има дори +1.Така,че е време да се замислят и хората които се правят на интересни от типа на изказване "и што"?Никой не печели от кавги панаири и прочие,всичко е за спорта и всеки има глава,очи и уши.Поздрави на всички и :beer: от мен за всеки минус който получа.И както се казва за да не съм оффтопик бих желал,отрицателните мнения да се аргументират явно и дори аргумента да може да се оценя!Поздрави!
Boardman Fs Pro 27.5
Аватар
emo_gp
 
Мнения: 392
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 5:58 pm
Местоположение: Гр. Стара Загора

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 9:37 pm

Ето ти пример.
Освен тук,съм ограничен да пиша навсякъде във форума.
Каква е причината затова,при положение че никой не съм обидил,а мен да,не съм нарушил никакви правила на форума,но администраторите да,и то не спрямо мен само,това при тях явно е масова практика,ежедневие което очевидно всеки освен мен знае.
Други конкретни доказателства?
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот bdz43r » Сря Мар 19, 2014 9:52 pm

Ако беше прочел правилата, които твърдиш, че не си нарушил, щеше да знаеш и защо си ограничен.
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 10:07 pm

Много остроумно.
Има писани правила но има и тълкуване на същите,което най често става от администраторите.И както вече казах,подобно нещо се нарича-произвол.
Хич не ме притеснява че съм ограничен в мнение,рано или късно всеки получава възмездие-плаща.Притеснява ме повече слабостта,безсилието на някой,които (както вече казах)от комплексарщина и не само,демонстрират своята нищожност,правят я показна,именно чрез блокиране,ограничаване,банване...както казах-просто защото имат възможност...
Има ли по явно доказателство от действията?Не!И това е ФАКТ!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот RastaWarrioR » Сря Мар 19, 2014 10:25 pm

Струва ми се, че дотук хората те караха да прочетеш правилата, ще те светна малко...
Минусите които си получил са ограничили достъпа ти до форума, същите тези минуси са ти пляснати от разни активни съфорумници които са достигнали чрез системата за точкуване така нареченият висок "рейтинг" който ти позволява да оценяваш чуждите мнения с + и -.
Докато пишеш тъпотии тези минуси ще растат, прочети как работи системата и ако не си съгласен има секция където да обсъдиш евентуалните си препоръки към админа.
Изображение
Аватар
RastaWarrioR
 
Мнения: 669
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 2:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 10:44 pm

RastaWarrioR написа:Струва ми се, че дотук хората те караха да прочетеш правилата, ще те светна малко...
Минусите които си получил са ограничили достъпа ти до форума, същите тези минуси са ти пляснати от разни активни съфорумници които са достигнали чрез системата за точкуване така нареченият висок "рейтинг" който ти позволява да оценяваш чуждите мнения с + и -.
Докато пишеш тъпотии тези минуси ще растат, прочети как работи системата и ако не си съгласен има секция където да обсъдиш евентуалните си препоръки към админа.

Мерсиии..приятелю.
Само да вметна че "тъпотии",е доста относително определение,то винаги е зависимо от критерият.Когато този критерии е определен от някого или неколцина въз основа на техните възгледи,това по никакъв начин не означава че този критерии е правилен или истинен.А именно той определя кое е тъпотия и кое не.
Всеки има право на мнение,това че аз не споделям нечие,не означава че не го уважавам.Именно затова казвам че не се обиждам от това че определяш изказванията ми за "тъпотии"...БЛАГОДАРЯ ТИ!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот outfaced » Сря Мар 19, 2014 11:02 pm

Ае пич, тоя форум да не ти е бащиния, че трябва да бъде на твойта ?!

Я си представи значи, че един хубав ден решаваш, че имаш много яки приятели, с които си споделяте еднакви интереси и ще е много яко да си се срещате някъде да си лафите. Та плюеш си на ръцете и правиш едно такова място, сам, е така от 0та, безкористно. И понеже си готин тип (ти не, лирическия герой) и отворен към света и решаваш да пуснеш вътре всеки който иска и споделя интересите ти ... пак е така, безкористно, просто щот си готин. Условието е само новодошлите да спазват няколко правила и все пак да се харесват на компанията. И така мирно и тихо си се кефите с тайфата и разни познати и непознати ... колко ... бе доста години минаха, ама това е друга тема.
И идва един ден някъв отворко, не чете правилата, почва да ти обяснява как си му длъжен и как трябва да си живееш живота, кой какво трябва и не трябва да прави на твоето място, не се харесва на никой от компанията ... и така нататък ... сещаш се.
Е кажи честно, какво ти иде да го направиш такъв ... ?!
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Сря Мар 19, 2014 11:47 pm

outfaced написа:Ае пич, тоя форум да не ти е бащиния, че трябва да бъде на твойта ?!

Я си представи значи, че един хубав ден решаваш, че имаш много яки приятели, с които си споделяте еднакви интереси и ще е много яко да си се срещате някъде да си лафите. Та плюеш си на ръцете и правиш едно такова място, сам, е така от 0та, безкористно. И понеже си готин тип (ти не, лирическия герой) и отворен към света и решаваш да пуснеш вътре всеки който иска и споделя интересите ти ... пак е така, безкористно, просто щот си готин. Условието е само новодошлите да спазват няколко правила и все пак да се харесват на компанията. И така мирно и тихо си се кефите с тайфата и разни познати и непознати ... колко ... бе доста години минаха, ама това е друга тема.
И идва един ден някъв отворко, не чете правилата, почва да ти обяснява как си му длъжен и как трябва да си живееш живота, кой какво трябва и не трябва да прави на твоето място, не се харесва на никой от компанията ... и така нататък ... сещаш се.
Е кажи честно, какво ти иде да го направиш такъв ... ?!

Да се научиш да пишеш не означава да се научиш просто да поставяш препинателните знаци някъде,а да имаш насоченост на мисълта,изразена в конкретност(коментар),която в случая да можеш да изразиш писмено.
При теб освен че липсва всичкото горе описано,липсва и минимална дисциплина на себеконтрола.Ти изразяваш фрагменти,провокирани от емоциите ти,които хвърляш на посоки....Приличаш на "човек",който говори на китайски в турция с испански акцент...
Ако бях казал че не те разбирам щях да те излъжа,но именно защото не е така те съжалявам...."милосърдието и снизходителността са рядкост нали знаеш..не ги пренебрегвай"!
Иначе благодаря за примера.Имам форума за нещо сериозно и не бих могъл да го асоциирам с примера за взаимоотношения,характерни за махаленска кръчма!
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm

Re: АМАН

Мнениеот Admin » Чет Мар 20, 2014 1:15 am

Уважаеми eleazara,
Аз още помня обидните смс-и на шльокавица, пълни с псувни и най-груби обиди, които ми беше изпратил с обвинение, че съм те баннал, при положение, че аз изобщо не знаех за това, но после се оказа, че е било напълно заслужено (от модератор), защото по същия начин се беше изявявал и във форума. Сега в тази тема също хвърляш обвинения, заплахи за зловредни действия във форума и какво ли още не. На този фон да говориш за правила, право на мнение и т.н., е доста нелепо.
И отново ще ти обясня, макар вече да са го направили, че ограничението ти е наложено автоматично чрез рейтинговата система, която е своего рода инструмент на всички потребители да въздействат върху хора, които се явяват неприемливи за форума. Аз например не съм ти сложил нито един минус, най-вече защото не съм имал време за това, но явно доста хора са ти сложили и това е една изцяло колективна санкция за поведението ти. Всеки нормален човек би се замислил в такава ситуация дали пък грешката не е у него, но дали ще го направиш, това си е твоя работа.
Като не ти харесва този форум и подредбата/отношенията в него, има и други, нали така? Нещата няма да се променят заради теб. Напълно свободен си да пишеш другаде, където няма лоши модератори и администратори, няма рейтингова система и т.н. Можеш дори да си направиш собствен форум, където да си подредиш нещата по твой вкус. Не приемам никакви претенции от човек, който първо обвинява, а после дори не се извинява за това, че обвиненията са некоректни.
Десетки потребители всеки ден слагат снимки в обявите/темите по един или друг от наличните начини, само ти не успяваш - как да приема, че има общ, а не частен проблем? Но ти не питаш как да ти се реши частния проблем, не даваш обяснения за него - ти директно казваш, че системата е скапана, защото ти не се справяш с нея, въпреки че всички други си я ползват без проблем.
И не стига това, ами като се оказваш потърпевш от общото отношение към подобно поведение, изразяващо се в нисък рейтинг, правиш нова тема да недоволстваш, и пак недоволстваш в погрешен адрес, демонстрирайки явно нежелание дори да прочетеш правилата, камо ли да се съобразяваш с тях. На всичкото отгоре заплашваш с вируси във форума и т.н. - ти да не мислиш, че такива действия ще навредят само на мен? Те са насочени срещу всички, които ползват този форум, а ти очакваш да ти ръкопляскат за това? Готов си заради собствените си проблеми да развалиш кефа на другите?
Ако не си разбрал, форумът не е площада пред Народното събрание. Тук не търпим индивиди, наподобяващи Волен Сидеров, да ни крещят и да ни наричат и обвиняват в какво ли не. Тук е частно пространство и важат правилата за него, и дори да имаше "произвол", твоето най-логично действие е да напуснеш, като не ти харесва. Аз ако вляза в къщата ти и видя, че не съм добре приет, дали ще се бутам да остана? А дали ще ти кажа, че къщата ти е идиотска, щото не мога да отворя прозореца примерно?
Оставям темата отключена още малко, за да ти дам възможност за последно мнение по нея, макар нищо да не ме задължава за това, освен може би възпитанието ми. Утре ще бъде заключена. А ти, ако не можеш да си промениш настройката към хората и към подобни общности, просто си потърси друго място. Никого не държим тук насила и на никого не сме длъжни.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: АМАН

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Мар 20, 2014 7:21 am

eleazara,ти юдейче ли се ,бе/съдя от ник-нейма/?! Случайно да не са изтървали дядо ти от ..../ За минуси -до тук стига/


ПП Отново да попитам-кво става тука - полетна умора при модераторите ли е ?! :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: АМАН

Мнениеот PtD » Чет Мар 20, 2014 8:09 am

MIKEY MOUSE написа: ПП Отново да попитам-кво става тука - полетна умора при модераторите ли е ?! :wavey:


Я умора, я нова любов. :8D: :8D: :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: АМАН

Мнениеот eleazara » Чет Мар 20, 2014 8:19 am

Администратора,в сериозна грешка си.
Никого не обиждам,нито обвинявам.Това че понякога давам реална констатация на дадена ситуация не е обвинение.Многократно обясних че никого не съм заплашвал,обясних също така за неколкократно и подробно за вирусите,но изглежда че човек чува това което иска.
А относно къщата си прав да,има и други.Ти обаче както и много други с характерния за българина бунтарски манталитет,не успя да схванеш че никой не иска да се променят правилата заради мен а за общото благо на всички.Защото понеже твърдиш че "всички" се справят с снимката,аз мога да ти кажа че това не е вярно,защото неколцина души и писаха че имат същият проблем,дори се наложи да си разменяме имейли за да си пращаме снимки.Както казах характерното за българина е да се съпротивлява всячески,вместо да чуе,замисли и подобри.
Относно обидите за които говориш,просто не зная как пропускаш постоянните вулгарни епитети които се сипят по мой адрес,но същевременно обвиняваш мен за същото?Пример е "колегата" по горе но той далеч не е единственият.
Общата рейтингова система не ме вълнува особено,както и това че съм ограничен да публикувам темите.Не ме интересува мнението на масите за мен,моята дума се чува там където има разум,тук във тази къща определено липсва такъв.
Каквато ти е къщата такава е и страната ти,такъв си и ти.
"Ако знаех че този народ е такъв,никога не бих се захванал"-В.Левски
Мисля че направих достатъчно опити за да провокирам някой да откликне чрез съзнание или разум,но винаги идва момент когато човек разбира че няма смисъл да налива от пусто в празно,така че ви оставям на собствената ви съдба,която вие така умело ковете.
Това че думите ми не се харесват на шлаката,инертната маса,далеч не означава че не са истина.
eleazara
 
Мнения: 83
Рейтинг: 837
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 5:02 pm


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта