И още едно предложение за пазара

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

И още едно предложение за пазара

Мнениеот dani320 » Съб Ное 03, 2012 8:55 pm

Здравейте :) Напоследък си търся колело из "Пазара на форума" и ми е много не удобно, защото съм с ограничен бюджет, а по заглавията не пише за цените, така че се получава едно постоянно - Цъкане, връщане, Цъкане, връщане, :banghead: :banghead: сигурен съм, че не съм единствения с този проблем и затова се постарах да измисля решение :idea: ... Стига толкова ретардация преминавам към същината: Идеята ми е пазара да се разграничи в ценови категории и по точно всяка тема, в зависимост от артикула да се поставя в различна категория: Категорите би било логично да са - До 600лв (начален клас); До 2000лв ( среден клас ) и над 2000лв висок клас (това е за велосипеди) Смятам, че би улеснило купувачите, а и единственото по специално усилие е да се измислят коя категория в какви парични норми ще е :clap:
PtD написа:А през коя махала минаваш, през Афганистан ли?
Аватар
dani320
 
Мнения: 91
Рейтинг: 1110
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 10:13 pm

Re: И още едно предложение за пазара

Мнениеот TurboDoctor » Съб Ное 03, 2012 9:18 pm

До някъде съм съгласен, но ще се изгуби тоя интерес и да ти е кеф да разглеждаш. Но идеята не е лоша ! :beer: :agree: :smash:
Аватар
TurboDoctor
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1040
Регистриран на: Съб Сеп 01, 2012 1:18 am
Местоположение: Добрич

Re: И още едно предложение за пазара

Мнениеот Ozzie » Съб Ное 03, 2012 9:43 pm

Отсега казвам - няма да стане!
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 93 госта