Хм...

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Мнениеот axelmax » Пет Фев 03, 2006 1:15 pm

[quote="did"]

[quote="axelmax"]


-Никои не каза,защо е против модераторите да имат мандат.
[/quote]

Защото това е форум, създаден от един човек - admin, с техническото съдействие на един друг човек - Капитан Планета и с помощта на още няколко ярки личности, които безвъзмездно и според възможностите си се стараят да помагат с каквото могат. Обаче само Admin има всички права тук. Ако иска утре ще изгони тия модератори и ще покани други, а ако иска - няма да го направи. Ако иска утре ще изтрие целия форум, а ако иска - няма да го направи. Тежка е короната...

Това не е обществена организация, финансирана от твоите и моите данъци, че да искаш да имаш право на контрол. Тук ние просто си чешем крастата, ако чесалото ни харесва. Ако не - чесала в интернет много, а извън интернет - още повече.
[/quote]


ето сам си наясно 4е това не е обществена организация

така4е невиждам,защо да нема сменят модераторите,защото такива модератори като ман6,металния,винстреам са меко казано неподходящи
нарушаваха парилата на форума без да им пука обиждаха юзери-още ли да обяснявам,сам си го виждал

тука ми прили4а като в парламента има правила ама никои не ги спазва

админ тука е шефа-тва ми ясно

как ще ги изгони като те са му приятели ,дори да правят грешки и простотии,и ще му се разсърдят ,но така му стррада саита -казвам сам му го много пъти

[/quote]
Я ми кажи ти, Симба, какво ЛИЧНО би променил във форума ако имаше от утре модераторски права. Искам конкретни отговори: - в тази тема ще изтрия това, ще редактирам онова... Явно нещо ти пречи, щом така поставяш въпроса, та искам да си изясня алтернативата.
[/quote]

модератор исках да стана преди още в на4алото
когато имаше една тема за набиранетио им

но е нормално всеки от постоянните хора да стане модератор поне за малко,мисля 4е три месеца е добре -4рез жребей

тука по постоянните дето сме имам право да си го направим по уютно сами за себе си а не некви 3-4 4овека да си го правят само за себе си и да избиват комплекси

айде да ги видя дали ще са толкова отворени като немогат да истрият некои пост
както мойте и на други хора когато има кажеш некоя истина-дори си спомням ,4е винстреам беше истрил един мои пост за да него види металния

за мен тая практика,която е сега е поро4на

нали е ясно,4е само разискваме и от нас не зависи нищо?

[color=purple][size=200]@АДМИНЕ КАЖИ СИ МНЕНИЕТО[/size][/color]
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Admin » Пет Фев 03, 2006 2:03 pm

[quote="axelmax"]

[color=purple][size=200]@АДМИНЕ КАЖИ СИ МНЕНИЕТО[/size][/color][/quote]


axelmax-е, изписах егати ферманите по тази тема, ако не си разбрал мнението ми, не знам какво повече да направя.
Относно предложенията за смяна на модераторите на всеки 3 месеца и не знам си какво още, отговорът ми е НЕ! Ама защо, ама как, ама не знам си кво...нямам нито време, нито желание да пиша още фермани. Ако толкова силно те интересува, ела на някоя от срещите в сряда и ще ти го обясня за 10 минути. Не забравяй, че на теория е добре правомощията и "властта" (Боже, колко глупаво звучи, когато се отнася за форум!) да се поделят между повече хора, но не забравяй, че в един момент някой трябва да понесе и отговорността за това, което се случва или не.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Bi-King » Пет Фев 03, 2006 2:40 pm

Какво толкова се натискате за модератори,бе!Знаете ли каква работа и играчка е тва?!На тия хора никой не им плаща,а отгоре на всичко и не ги уважават за 5 ст.:angfire:
Аватар
Bi-King
 
Мнения: 352
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 1:50 pm
Местоположение: Azerbaijan

Мнениеот axelmax » Пет Фев 03, 2006 5:02 pm

@АДМИН-за коя отговорност говориш??????задай реална ситуация?

аз говоря за постоянни посетители тука не за тея дето имат по един пост
има поне 40-50 4овека дето са постпоянни посетители

ако искаш пиши все едно,нещата се изясниха
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Admin » Пет Фев 03, 2006 8:41 pm

Е, радвам се, че са се изяснили, защото не ми се пише :D Нито пък имам намерение да правя подобни експерименти с форума.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Windstream » Съб Фев 04, 2006 12:22 am

[quote="axelmax"]

такива модератори като ман6,металния,винстреам са меко казано неподходящи

как ще ги изгони като те са му приятели ,дори да правят грешки и простотии,и ще му се разсърдят
[/quote]

Абе **** такова, преди да беснееш и плюеш обвинения наляво и надясно що първо не се поогледаш малко? Силно ти препоръчвам да прегледаш списъка на модераторите за всеки форум, а дано осъзнаеш какви глупости изприказва днес...
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот axelmax » Съб Фев 04, 2006 8:31 am

[quote="Windstream"]

[quote="axelmax"]

такива модератори като ман6,металния,винстреам са меко казано неподходящи

как ще ги изгони като те са му приятели ,дори да правят грешки и простотии,и ще му се разсърдят
[/quote]

Абе леке такова, преди да беснееш и плюеш обвинения наляво и надясно що първо не се поогледаш малко? Силно ти препоръчвам да прегледаш списъка на модераторите за всеки форум, а дано осъзнаеш какви глупости изприказва днес...
[/quote]


@админ-нищо не се е изяснило,ясно е едно
неискам да те обидя ,но за модераторите си кон с капаци-друго сравнение не се сетих
не ми е целта да стане моето ,а нещата да се променят към по добро

сега когато един от модераторите ме обижда като ме нари4а леке ,не е ли с разрив с правилата на форума????????????????

защо няма наказания нали уж те трябва да дават пример????????????????????????????

е затова искам да се махне некои от модераторския екип
нищо ли4но за да стане ясно наих накрая,нито ги познавам нито искм д ги познавам

и админ ако форума е за тези хора ,които ходят по сбирките го кажи?
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Admin » Съб Фев 04, 2006 10:24 am

1.Не мога да седя във форума 24х7, та да махам всяка обидна думичка на първата минута след написването й. "Леке"-то вече е изтрито, но не съм компютър, че да мога да го правя в момента на написването му.
2.Репликата на Windstream явно бе продиктувана от това, че говориш наизуст! Той ти го каза, погледни списъка на модераторите във всеки форум. В момента нито той, нито MAN6 са модератори, което показва, че говориш за някакви проблеми в минало време. И как искаш тогава да си губя времето да ти обяснявам надълго и нашироко това или онова, след като не си си направил труда да се запознаеш с конкретното състояние на нещата в момента?
3.Форумът не е за тези които ходят по сбирките, но явно пак не си разбрал намека ми, така че ще го кажа пределно ясно: май само ти не разбираш защо идеята за модератори на ротационен принцип не я приемам! Мисля, че всеки друг може и сам да се сети защо от моя гледна точка тя е неприложима. Дадох ти дори насоки, в които да се размислиш. Затова ти казах, че не смятам да пиша фермани заради един човек, който не е разбрал - по-лесно ми е да ти го кажа на живо, просто ще отнеме по-малко време. Сега разбра ли?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот axelmax » Съб Фев 04, 2006 1:00 pm

[quote="Admin"]

1.Не мога да седя във форума 24х7, та да махам всяка обидна думичка на първата минута след написването й. "Леке"-то вече е изтрито, но не съм компютър, че да мога да го правя в момента на написването му.
2.Репликата на Windstream явно бе продиктувана от това, че говориш наизуст! Той ти го каза, погледни списъка на модераторите във всеки форум. В момента нито той, нито MAN6 са модератори, което показва, че говориш за някакви проблеми в минало време. И как искаш тогава да си губя времето да ти обяснявам надълго и нашироко това или онова, след като не си си направил труда да се запознаеш с конкретното състояние на нещата в момента?
3.Форумът не е за тези които ходят по сбирките, но явно пак не си разбрал намека ми, така че ще го кажа пределно ясно: май само ти не разбираш защо идеята за модератори на ротационен принцип не я приемам! Мисля, че всеки друг може и сам да се сети защо от моя гледна точка тя е неприложима. Дадох ти дори насоки, в които да се размислиш. Затова ти казах, че не смятам да пиша фермани заради един човек, който не е разбрал - по-лесно ми е да ти го кажа на живо, просто ще отнеме по-малко време. Сега разбра ли?
[/quote]


не ме интерсува ,защо ме обижда некъв си там винстреам проблема е 4е го прави
ако не бех повдигнал въпроса сърно немаше да го истриеш

нещата не се обясняват с фермани ,а с неколко думи-то4но и ясно

ако тука немойе да го обясниш едвали в лице ще можеш

и не ми говори,4е всии4ки са разбрали,аз не съм вси4ки тука всеки засллужава да му се обърне внимание

ако на некои не му пука неозна4ава,4е за мен е така
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Windstream » Съб Фев 04, 2006 1:17 pm

А защо всъщност е длъжен Любо да ти обяснява каквото и да било? Твоето мнение може и да е важен feedback за него, но с нищо не е по-специално или важно от това на който и да било друг потребител - защо толкова не можеш да приемеш факта че сайта си е частен => в него става това, което иска собственика му => на който потребител не му изнася да се изнася? Между другото нито аз, нито Маншона бяхме демодерирани заради твоите мераци и мрънканици, така че fuck off вече :finger:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот PtD » Съб Фев 04, 2006 2:00 pm

[quote="axelmax"]
и не ми говори,4е всии4ки са разбрали,аз не съм вси4ки тука всеки засллужава да му се обърне внимание
[/quote]


Нямаш проблеми, искаш специални разяснения, т.е. част от времето на Admin - шариш 10 кинта и ти се обръща специално индивидуално, "САМО ЗА ТЕБ", внимание.

В крайна сметка откъде-накъде е длъжен да обяснява на всеки поотделно, тука да не е детска градина. Той времето си да не го намира на улицата? Щом искаш да го ангажираш за консултация - плащай си като за консултация.

Така е решена тази процедура в обществото - който "не е всички" си плаща по един или друг начин за особеното отношение.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот axelmax » Съб Фев 04, 2006 2:12 pm

[quote="Windstream"]

А защо всъщност е длъжен Любо да ти обяснява каквото и да било? Твоето мнение може и да е важен feedback за него, но с нищо не е по-специално или важно от това на който и да било друг потребител - защо толкова не можеш да приемеш факта че сайта си е частен => в него става това, което иска собственика му => на който потребител не му изнася да се изнася? Между другото нито аз, нито Маншона бяхме демодерирани заради твоите мераци и мрънканици, така че fuck off вече :finger:
[/quote]



не 4етеш батковото
"тука всеки засллужава да му се обърне внимание"

пак обиждаш
немаш други доводи,а?
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот axelmax » Съб Фев 04, 2006 2:22 pm

[quote="PtD"]

[quote="axelmax"]
и не ми говори,4е всии4ки са разбрали,аз не съм вси4ки тука всеки засллужава да му се обърне внимание
[/quote]


Нямаш проблеми, искаш специални разяснения, т.е. част от времето на Admin - шариш 10 кинта и ти се обръща специално индивидуално, "САМО ЗА ТЕБ", внимание.

В крайна сметка откъде-накъде е длъжен да обяснява на всеки поотделно, тука да не е детска градина. Той времето си да не го намира на улицата? Щом искаш да го ангажираш за консултация - плащай си като за консултация.



[/quote]




ахаахах адвокат на админ-адвоката;)

ти ли определяш тарифите бре?
на теб толкова ли ти взима?
[/quote]

В крайна сметка откъде-накъде е длъжен да обяснява на всеки поотделно, тука да не е детска градина. Той времето си да не го намира на улицата? Щом искаш да го ангажираш за консултация - плащай си като за консултация.

[/quote]

за тва искам тука да обясни,а не на мен ли4но да ми обяснява
ама като не 4етете аз не съмвиновен и трябва да се обясняват видни неща
не само аз съм за тая идея
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот PtD » Съб Фев 04, 2006 3:04 pm

[quote="axelmax"]
ахаахах адвокат на админ-адвоката;)

ти ли определяш тарифите бре?
на теб толкова ли ти взима?
[/quote]


Ми аз не му губя времето, затова нищо не ми взима ;)

[quote]
за тва искам тука да обясни,а не на мен ли4но да ми обяснява
ама като не 4етете аз не съмвиновен и трябва да се обясняват видни неща
[/quote]


Не знам защо пък *ТРЯБВА* да се обясняват? Да не би акционерите така да са гласували? Можеш да изискваш, когато си вложил нещо - труд, пари, време. Ти конкретно какво си дал?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот did » Съб Фев 04, 2006 6:15 pm

[quote="PtD"]
@axelmax: Ти конкретно какво си дал?
[/quote]

ааа, дал е, дал е. той е от "новото поколение, което ще промени нещата" (извинявай axelmax, кавичките означават цитат, но едва ли съм те цитирал точно. твоето диалекто не съм го изучил още)

той е дал мноооого.

сметнете колко струва билет за цирк, разделете сумата на 90 минути (или колкото там е едно представление) и ще получите цената на една минута смях.

после вижте колко поста има лъвчето, турете им по 3-4-5-6... минути за разчитане, 2-3-... за осмисляне и още там колкото се хилите след прочитането и осмислянето... умножете тези минути по цената на минута смях и ще разберете, че axelmax е дал на всеки от вас по една много добра сума, при това съвсем безвъзмездно.

е как да не го направиш модератор при такъв "принос"???
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » Съб Фев 04, 2006 6:21 pm

[quote="did"]

[quote="PtD"]
@axelmax: Ти конкретно какво си дал?
[/quote]

ааа, дал е, дал е. той е от "новото поколение, което ще промени нещата" (извинявай axelmax, кавичките означават цитат, но едва ли съм те цитирал точно. твоето диалекто не съм го изучил още)

той е дал мноооого.

сметнете колко струва билет за цирк, разделете сумата на 90 минути (или колкото там е едно представление) и ще получите цената на една минута смях.

после вижте колко поста има лъвчето, турете им по 3-4-5-6... минути за разчитане, 2-3-... за осмисляне и още там колкото се хилите след прочитането и осмислянето... умножете тези минути по цената на минута смях и ще разберете, че axelmax е дал на всеки от вас по една много добра сума, при това съвсем безвъзмездно.

е как да не го направиш модератор при такъв "принос"???
[/quote]

:rofl:
Гост
 

Мнениеот kibikoff » Съб Фев 04, 2006 6:26 pm

:offtopic:
Бохо ПРЕЗИДЕНТ!!!
Vote for Boho
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Мнениеот did » Съб Фев 04, 2006 6:41 pm

[quote="kibikoff"]

:offtopic:
Бохо ПРЕЗИДЕНТ!!!
Vote for Boho
[/quote]

шшшт! тихо! недей така с лошо.

ше вземе да стане президент и после като президентизира mtb-bg.com, той ще трябва да пише статиите в сайта...

аз скоро ще се информирам какво става в нашенско от туй интернет-място и го искам неизбоховено.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Съб Фев 04, 2006 6:43 pm

@axelmax
Като тооолкова искаш да знаеш и тоооолкова не можеш сам да се сетиш:
Форумът е част от сайта, макар и достатъчно самостоятелна и със свой собствен живот. Уважавам всички посетители на форума и се старая да се съобразявам, доколкото мога, с всякакви техни мнения, предложения и т.н. Но е ясно, че никога, в никой момент не може да се угоди на всички. Освен това е ясно, че който и друг да беше администратор, форумът щеше да има повече или по-малко различен вид, защото няма как да не бъде поне в минимална степен функция от поведението на своя "собственик" (т.е. на този, който задава правилата в крайна сметка). Може да ти прозвучи егоистично, но аз не желая форумът просто да си се развива нанякъде (макар че в голяма степен съм привърженик на по-свободното развитие, стига да е за добро), нито пък желая форумът да се развива хаотично. Имам си ясна идея и приоритети за този форум и поради това за мен е важно да гоня тях, а не да угаждам на всеки посетител. Дотук изясни ли ти се?
Ако да, тогава е нормално, даже е задължително и сам да се сетиш, че не всеки член на форума, колкото и да го уважавам, може да работи за приоритетите, които са важни за мен. Ако щеш, наречи ги форумна политика. Поради това бих възложил отговорността на модераторството само на хора, за които знам, че ще работят за тази форумна политика, а не срещу нея например. Разбира се, за да е така, те трябва да притежават цял комплекс от качества, поне според мен. Не мога да си поверя форума в случайни ръце (не ти говоря дори за непознати хора, а за такива, които не съм сигурен как ще реагират в ситуациите, които могат да възникнат). Затова аз избирам модераторите, а не някой друг. Затова не бих поверил подобни функции на хора, сменящи се на всеки три месеца - така нито може да се осигури провеждането на определена форумна политика, нито пък има как да съм убеден в качествата на толкова много хора, повечето от които дори не познавам лично.
Освен това, макар да има правила, прилагането им няма как да стане като от машини, автоматизирано и без никакъв субективен елемент. Приеми го най-сетне! Това не означава да има произвол или двоен стандарт, но все пак различни нюанси са неизбежни, хора сме, не сме роботи. Т.е. още една причина, поради която изборът на конкретни модератори опира до доверие и личностни качества, а не просто до това кой какъв престой, активност, авторитет или нещо друго има във форума. Дотук ясно ли е?
Накрая, понеже ти все се оплакваш и все си онеправдан, ще ти кажа две-три думички съвсем открито. За мен и за повечето редовни посетители на форума е ясно, че ти не си толкова неграмотен, колкото изглежда от писането ти, нито си глупав, нито пък си някакъв палячо... изобщо, драги axelmax, сигурен съм, че ти на живо изобщо не си такъв, какъвто изглеждаш след прочита на постовете ти. Може и да прозвуча грубо, но когато умишлено се правиш на неграмотник (визирам главно писането), няма как да не предизвикаш отношение като към неграмотник. Това ясно ли е? Разбира се, това не значи, че оставяме всеки да си те обижда както иска, но обидите можем да трием, а отношението на хората един към друг не! Ти получаваш такова сборно отношение към личността си, каквото сам си предизвикал. От теб си зависи. И това се отнася за всеки един член на форума.
Накрая ще отбележа, че имаш голям късмет, дето постовете ти ме свариха в добро настроение след каране, защото изобщо не съм длъжен да ти давам отчет, тъй като не си ме избирал на длъжността администратор на форума. Приеми отговора ми като знак, че премислям сериозно всяко предложение и мнение, но не очаквай винаги да имам време да излагам тези си мисли. Надявам с и това да ти стане пределно ясно!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот layne » Вто Фев 14, 2006 10:33 pm

Оффф Любо и компанията...защо се хабите въобще???Оставете го да си бращулеви и това е...
@акселмаксЪ как искаш да не те обиждат хората при положение,че пишеш само(айде 90% простотии).
Не ти ли е малко неудобно като има над 10 човека,които са от едната страна,а ти си сам от другата?За какво спориш?Не виждам смисъл...но явно за теб има...да не би да искаш да станеш няква "звезда" или по-точно светска черна уфтца?
Ае със здраве!
Не е толкова яко да караш , колкото гадно е да не караш!
"Всичко е консуматив!"
www.ram-bikes.com
layne
 
Мнения: 865
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 8:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Сря Фев 15, 2006 12:18 pm

Тигре Тигрееееее :bawling:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот MAN6 » Сря Фев 15, 2006 12:37 pm

[quote="axelmax"]

[quote="did"]

[quote="axelmax"]


-Никои не каза,защо е против модераторите да имат мандат.
[/quote]

Защото това е форум, създаден от един човек - админ, с техническото съдействие на един друг човек - Капитан Планета и с помощта на още няколко ярки личности, които безвъзмездно и според възможностите си се стараят да помагат с каквото могат. Обаче само Админ има всички права тук. Ако иска утре ще изгони тия модератори и ще покани други, а ако иска - няма да го направи. Ако иска утре ще изтрие целия форум, а ако иска - няма да го направи. Тежка е короната...

Това не е обществена организация, финансирана от твоите и моите данъци, че да искаш да имаш право на контрол. Тук ние просто си чешем крастата, ако чесалото ни харесва. Ако не - чесала в интернет много, а извън интернет - още повече.
[/quote]


ето сам си наясно 4е това не е обществена организация

така4е невиждам,защо да нема сменят модераторите,защото такива модератори като ман6,металния,винстреам са меко казано неподходящи
нарушаваха парилата на форума без да им пука обиждаха юзери-още ли да обяснявам,сам си го виждал

тука ми прили4а като в парламента има правила ама никои не ги спазва

админ тука е шефа-тва ми ясно

как ще ги изгони като те са му приятели ,дори да правят грешки и простотии,и ще му се разсърдят ,но така му стррада саита -казвам сам му го много пъти

[quote]
Я ми кажи ти, Симба, какво ЛИЧНО би променил във форума ако имаше от утре модераторски права. Искам конкретни отговори: - в тази тема ще изтрия това, ще редактирам онова... Явно нещо ти пречи, щом така поставяш въпроса, та искам да си изясня алтернативата.
[/quote]


модератор исках да стана преди още в на4алото
когато имаше една тема за набиранетио им

но е нормално всеки от постоянните хора да стане модератор поне за малко,мисля 4е три месеца е добре -4рез жребей

тука по постоянните дето сме имам право да си го направим по уютно сами за себе си а не некви 3-4 4овека да си го правят само за себе си и да избиват комплекси

айде да ги видя дали ще са толкова отворени като немогат да истрият некои пост
както мойте и на други хора когато има кажеш некоя истина-дори си спомням ,4е винстреам беше истрил един мои пост за да него види металния

за мен тая практика,която е сега е поро4на

нали е ясно,4е само разискваме и от нас не зависи нищо?

[color=purple][size=200]@АДМИНЕ КАЖИ СИ МНЕНИЕТО[/size][/color]
[/quote]


алооооо, чуваме ли се???
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Lubo » Чет Фев 16, 2006 9:41 am

[b]Да е кур да му го набие човек, но те е акъл.[/b]

Това не е ориентирано към никого от форума и аз не обиждам никого :) та... адаш може и да не ме цензурираш :) :)
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта


cron