Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Harka » Пон Дек 26, 2011 9:30 pm

Мики знае! :santa2:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот PtD » Пон Дек 26, 2011 10:54 pm

Изпълкомът само гледа да запази статуквото! Мръсници!!! Уууу! Революция!!
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот hitar_potter » Пон Дек 26, 2011 11:27 pm

PtD написа:@Шлек_народен, опс. Обърка се нещо с числата. Регистрирани може да има 15000, но редовно пишещи я има 1000, я не. Значи според теб, недемократично е да се определят нещата от една отворена група, обхващаща 33% от "населението"? Добре. Значи сме недемократичен форум. Свободен си да не участваш!

@mover, да, разбира се. Приемам предложения за сечения в статистиката. Засега се очертават:
  • най-много дадени минуси спрямо общия брой гласувания (хейтър :))
  • най-много получени минуси спрямо общия брой гласувания (неприятник :))
  • най-много дадени плюсове спрямо общия брой гласувания (човеколюбец :))
  • най-много получени плюсове спрямо общия брой гласувания (як пич :))
  • най-голям брой дадени минуси
  • най-голям брой получени минуси
  • най-голям брой дадени плюсове
  • най-голям брой получени плюсове
  • най-голям брой дадени оценки (активист :))
  • най-голям брой получени оценки (celebrity :))
  • най-голям брой дадени оценки по раздел
  • най-голям брой получени оценки по раздел

П.П. Брех, че много станаха 8)

П.П.П. В последните 6 месеца има:
  • мнения от 1945 човека с поне едно мнение
  • мнения от 1461 човек с поне две мнения
  • мнения от 1043 човека с поне три мнения

Та какво казваш, Шлек, за 15000 души?

Аз предлагам още едно сечение - ще го нарека най-образно казано относителен прогнозен рейтинг.

Идеята му е в това, че ако приемем, че нямаше таван на рейтинга от 2000 точки, вероятно някои потребители щяха да имат вероятно петцифрени рейтинги. Ако този прогнозен (а е такъв, защото аз лично рядко оценявам с + мненията на потребители с рейтинг 2000) рейтинг се раздели на броя на постовете, ще се получи мерило за КПД-то ( :D) на даден потребител.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот did » Пон Дек 26, 2011 11:32 pm

hitar_potter написа:... ще се получи мерило за КПД-то ( :D) на даден потребител.

Нищо няма да се получи.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот PtD » Пон Дек 26, 2011 11:41 pm

hitar_potter написа: Аз предлагам още едно сечение - ще го нарека най-образно казано относителен прогнозен рейтинг.



Да, ама как да го изчислим? :bigeyes:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот dob111 » Вто Дек 27, 2011 12:09 am

Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот PtD » Вто Дек 27, 2011 3:21 am

mtb-bg-vote-by.xls
Дадени гласове
(209 KiB) 206 пъти

mtb-bg-vote-to.xls
Получени гласове
(1.06 MiB) 194 пъти


Kакто казахме, малко статистика, да се види, че дяволите не са толкова черни, колкото ги изкарват. На практика данните са едни и същи, но са сортирани по различна колона в различните sheet-ове.

Гласове по раздели - малко по-късно. :)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот PtD » Вто Дек 27, 2011 4:05 am

И по раздели... (може да има разминаване между предишните данни и тези, защото предишните включват и гласовете, дадени/получени за изтрити мнения).

mtb-bg-vote-by-forum.xls
Дадени гласове, разпределени по форуми
(195.5 KiB) 191 пъти
mtb-bg-vote-to-forum.xls
Получени гласове, разпределени по форуми
(723 KiB) 189 пъти
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Alpina » Вто Дек 27, 2011 2:41 pm

Отивам да си режа вените... надлъжно...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот M1010X » Сря Дек 28, 2011 9:54 am

Много яки справки :)

Алпина, защо?
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Alpina » Сря Дек 28, 2011 10:40 am

Защито не мога да преживея минусите, които съм получил...
(Друг е въпроса, заслужени ли са били или не :D бих заложил, че 95% са :evil: )

Предлагам обаче на изпълкома, да предложи нова услуга - 1,20 лв. (с ДДС) за разкриване на "извършителя на злодеянието, над даден пост".
Да се предлагат и пакетни намаления! При закупуване на 10 броя "доноси" за 12 лв. (с ДДС) да се получават два безплатни.
Ако може и някакви намаления за тези, дето имат над 100-200...


P.S. Сега видях, че малко ми трябва, за да взема челна позиция в една от класациите - ще се постарая да детронирам did!
Пролетарии от всички страни, съединявайте се и помагайте!!!

Песента на движението, предлагам да бъде:

Моля кажете, не на шега,
кой кой ми удари минус нега?
Той или тя, казвайте кой!!!
Тежко приех го, нямам покой!

(Повтаряйте си го, докато заспите!)

В пристъп на моментно самоосъзнаване и прочитане на горното - искам да доложа, че връзка между действителни лица и събития, бла-бла-бла, както и такава на автора с главния му мозък - липсва напълно!
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот ПРОМЕТЕЙ » Сря Дек 28, 2011 6:02 pm

НА ВНИМАНИЕТО НА РЕВОЛЮЦИОНЕРИТЕ

...та като разгледах СРС-тата ,които нашия многоуважаван и обичан МОДЕРАТОР е сътворил,седнах зад дебелите книги и анализирах информацията с най-съвременна методика. /Ще Ви спестя подробностите/ Давам Ви само крайния резултат- обработени 100% от оценките -1324 броя потребители /последен Чичка/.
...и резултата: КОЛКОТО СИ ПО-СМОТАН, ТОЛКОВА ПО-ВИСОКО СЕ КОТИРАШ!


PS Harka, задръж мА поне до Нова година!
PRO ARIS ET FOCIS ! ЗА ОТЕЧЕСТВОТО !
Аватар
ПРОМЕТЕЙ
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1203
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 8:16 am
Местоположение: Прикован ,но не от Зевс

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Шлек_народен » Сря Дек 28, 2011 6:18 pm

@Alpina,
иронията в случая е малко неуместна. По ред причини. Ще спомена само няколко :
" Ситият на гладния не вярва!"
" Гарван гарвану око не вади!"
Доколкото разбирам статистиките са от началото.Щото виждам имена, дето отдавна не са тук.От въвеждането на ....т.е. става въпрос за години.В получените гласове, от 100 вота и нагоре, тенденцията е от равенство до по-голям процент за "+" . Има 4-5 изключения.Надолу тази тенденция се обръща.Изводите си ги правете!
А защо се дигала врява за минуси? За другите не знам, но аз поне го приемам като подигравка със труда ми, ако съм бил прав за нещо, което някой оценил подобаващо :) Уважавай себе си, за да... Най ми хареса сентенцията за "мрънкането" :) То и да си недоволен, като престъпление се приема. Мрънкане...Изключително удачна дума!
Статистиките са интересна работа , щото всеки си ги тълкува както му оттърва. Можеш да докараш, че слънцето изгрява от запад , ако зададеш правилните въпроси и намериш подходящи хора, да отговарят.
Та, интересна статистика е колко от тия със 1700 са "отсвирени" и колко със 50-100 мнения. Щото тия, дето са с тоягите, могат да си подават къси пасове, без промяна на положението . Но със 10-20 минуса може да откажеш някой, дето е с нисък рейтинг. Дори един кадърен да "отсвирите" погрешно, пак не говори добре за системата.Казали са хората - покрай сухото и суровото гори. Нали се казваше, че в спора се ражда истината! Ама със Изпълкома не се спорело :))Или със Политбюро...
Няма значение, важното е да се върви напред! А посоката....Щом Изпълкома е доволен, всичко е точно :)
Шлек_народен
 
Мнения: 323
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Нед Май 22, 2011 7:44 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Сря Дек 28, 2011 7:09 pm

@Шлек_народен

От въвеждането на ....т.е. става въпрос за години.В получените гласове, от 100 вота и нагоре, тенденцията е от равенство до по-голям процент за "+" . Има 4-5 изключения.Надолу тази тенденция се обръща.Изводите си ги правете!


Човек, нима не разбираш? Тва е "entry level barrier" :eyebrow: Напр., тръгваш да караш с некой, който за първи път се пробва в mtv и идва 1-ви по-сериозен баир -> забелязъл съм, че с голяма вероятност от това дали ще слезе след първите 10м. от байка да бута личи дали ще дойде пак в планината да кара! Та с/д мен, всичко е мислено внимателно и нема нищо случайно :8D: :smokin:

От друга страна, трябва да се признае, че Изпълкома наистина има демократични намерения, щото никой не може да очаква от него такива статистики да бъдат публично обявени, макар че са интересни! :D :agree:

В крайна сметка, е*и ги У рейтингите, хората като ти четат постовете си преценяват (когато могат обаче, тук е малко тънък момент с рейтингите), та в тая връзка, евала за твойте постове в 1-2 техничарски теми, които ти четох, звучиш ми аргументирано, има полза за труда ти! Ти едва ли го полагаш за рейтинг, а за да си полезен на други хора.. :)
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот vpravov » Сря Дек 28, 2011 7:25 pm

xcII написа:В крайна сметка, е*и ги У рейтингите, хората като ти четат постовете си преценяват (когато могат обаче, тук е малко тънък момент с рейтингите), та в тая връзка, евала за твойте постове в 1-2 техничарски теми, които ти четох, звучиш ми аргументирано, има полза за труда ти! Ти едва ли го полагаш за рейтинг, а за да си полезен на други хора.. :)

Анджак! :agree:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Harka » Сря Дек 28, 2011 7:30 pm

Мики, знаеш, че не мога.

@Шлек_народен:

Радвам се, че вече почваш да схващаш нещата... :santa2:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Сря Дек 28, 2011 7:59 pm

@Harka & @Мики (wtf is Мики?)

абе сфащаме и ние, кат ни стопли Радиатора.. :D
Последна промяна xcII на Сря Дек 28, 2011 8:08 pm, променена общо 1 път
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот dob111 » Сря Дек 28, 2011 8:04 pm

Идва човекът Х с главозамайващ рейтинг, изказва се супер лигаво и ненамясто и всички си мислят колко е артистичен, а идва човекът Y с нисък рейтинг, също се изказва по лековато и получава "-", което може и да го мотивира, но може и да го обезсърчи.
Така че тва нещо високия рейтинг си е доста "задължаващо". ;)
Рейтингът си има своето място, а за да бъде МНОГО по справедлив, както съм казвал по нагоре, би трябвало да са необходими няколко гласа за дадено мнение, от няколко различни правоимащи потребители, преди мнението да получи оценка и рейтинга на автора му да се промени.
Весели празници! :nuts: :nuts:
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот did » Сря Дек 28, 2011 8:15 pm

dob111 написа:би трябвало да са необходими няколко гласа за дадено мнение, от няколко различни правоимащи потребители, преди мнението да получи оценка и рейтинга на автора му да се промени.

При сегашната интензивност на гласуване, това води до НУЛЕВА вероятност нещо да се променя. Рандомизацията може да става и по други начини, които са реализирани.

Ако се извади статистика САМО за последната година ще стане ясно, че на практика почти не се гласува. Натискането на плюс или минус стана мръсно действие, заради многото мрънкане. Аз нямам достъп до такава статистика, но съм сигурен, че мненията, за които е гласувано, са не повече от 10%. Какво би станало ако чакаме за едно мнение да гласуват трима? Нищо!

Системата работи, но... САМО ако се използва. Тогава злоупотребите стават просто "шум в системата". Обаче след толкова мрънкане, статистики и всичко останало, хората не искат да гласуват и остава само "контролирания вот". Затова и "мрънкалата" редовно получават минуси от мен.

Това е истинския проблем.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот dob111 » Сря Дек 28, 2011 8:34 pm

Разбирам какво казваш. Жалко, че в конкретната ситуация, рандомизацията(както ти наричаш предложението ми) няма да получи необходимата "скорост" за да сработи. Според мен обаче този принцип трябва да е основен при проектирането на подобни рейтингови системи и винаги трябва да се мисли как той да е част от системата.
Последна промяна dob111 на Сря Дек 28, 2011 9:32 pm, променена общо 1 път
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Сря Дек 28, 2011 8:45 pm

@did

Какво би станало ако чакаме за едно мнение да гласуват трима? Нищо!


Аре бе???!!! хахаха, did, мисля че и ти не си верваш! апропо, пример за такава система е тази на http://www.dnevnik.bg/. Но за*би примерите, зад тва стои математика... а под "тва" имам предвид "обективност"! :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот did » Сря Дек 28, 2011 8:55 pm

Още преди да се въведе рейтинговата система беше установено, че тя "работи" (каквото и да значи това, например - "въвежда демокрация"), само ако се използва от повечето хора, които придобиват право да я използват.

Сега стана като на избори - имащите право на глас не го упражняват, малко хора решават, а останалите - мрънкат.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Сря Дек 28, 2011 9:16 pm

@did

Стига с това "мрънкат"!!! Мрънкам за тва че 40% от топлото потъват в Земята, че жените са с изкуствени бУстове, че ни управляват кУромпирани полуграмтни, но в този Форум, където има подбрани хора, обединени около една идея, ня мрънкам! Аз ползвам ТОЗИ сайт години преди да имам регистрация тук и да почна да пиша тук (най-вече секциите за ремонт на байкове и водещите статии) . След като почнах да пиша, почнах да забелязвам неща и да ти кажа не към мен, а към други. "Тригерът" да пусна тази тема бе, когато в секция "Други", на една социална тема, видях как на един съфорумник му "набиха канчето", при това назидателно (от уважаван тук съфорумник), със словата "аз ти писах тоя минус!" Апропо, в същата тема и по същото време аз бях на страната на този, който наби минуса, НО се подразних доста от това негово действие, по 2 причини:

1) Публичното "назидание", макар и да е било мотивирано от това "виж колко съм искрен, аз бях", е не само излишно, но и вредно за "приветлива" форумна атмосфера;
2) В следствие, рейтинга му падна с некви керливи 5 точки, НО важен е Принципа! На този съфорумец му се свали рейтинга по въпрос, който даже и да НЕ Е ПРАВ, няма нищо общо с планинско колоездене!

Сори, ама тва не намирам за нормално, когато става дума за рейтинги за медиа, която е Медията за Планинско колоездене в БГ! И никви от сорта за "пичове/пички" не моа да ги храносмелна... моа и да греша, но досега не съм чул никъв смислен аргумент в обратната посока, за мен, де!
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот PtD » Чет Дек 29, 2011 4:57 am

Мога да направя извадка и от последната година. Що не казахте по-рано?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот hitar_potter » Нед Яну 01, 2012 1:00 pm

И сега някои глупости, до които всеки може и сам да достигне :)

14% от всички мнения са били оценявани (тук се включват и мненията от преди въвеждането на системата)

  • Трима човека сформират 1/5 от гласовете: Ozzie (с цели 11%), Admin, did. Относителния им дял положителни гласове е 57% (най-вече заради Admin)
  • Петима сформират 1/4 от гласовете (горните трима+Alpina и THEZOGGO). 56,7% положителни гласове.
  • 9 човека определят 1/3 от гласовете. 51% положителни гласове
  • 22 - 50% от гласовете, като 54,6% са положителните.
  • 111 - 90% от гласовете.
Общо за форума, положителните гласове са 56,4%. Мисля, че няма драстични разлики в това как гласуват най-много гласуващите и как - по-малко гласуващите, поне като процент положителни гласове.

30% от положителните гласове са дадени от Ozzie, Admin, did, Alpina, bdz43r, kvelikov, PtD
30% от отрицателните гласове са дадени от Ozzie, did, cichlidi, Sp3c7r3, Harka, THEZOGGO

От политБюро, Harka е хейтър, Ozzie и lanzz (ама той не гласува много) са е близо до златната среда, а Admin и PtD са човеколюбци.

От статистиката за получени гласове, бях изненадан от разпределението на неприятниците и яките пичове. Оказва се, че то не е камбановидно (малко неприятници и малко яки пичове, но пък много нормални), а е по-скоро „правоъгълно“, т.е. има сравнително еднакъв брой хора във всеки интервал от получени процент плюсове. Единствено се забелязва, че яките пичове все пак са дефицитни.

Извадки от таблицата с получени минуси.
ПолитБюро:
  • lanzz е як пич с над 98% положителни оценки
  • PtD е пич с 71,6% положителни оценки
  • Admin е пич (въпреки акция Админ) с 64% положителни оценки
  • Ozzie е с 59% полож. оценки
  • Harka е с 54% полож. оценки

Интересни са и статистиките за хората, които имат най-голямо участие в гласуването (Активистите - по брой гласове изобщо, по брой положителни или по брой отрицателни гласове). Подредени са по пичавост :D
bdz43r: 83%
kvelikov: 71,6%
PtD: 71,6%
Admin: 64%
cichlidi: 61%
did: 60%
Ozzie: 59%
Alpina: 57,5%
THEZOGGO: 56,4%
Harka: 54%
Sp3c7r3: 49%

От това, което съм показал тук. не се вижда много ясно следната тенденция: повечето от хората, които биват обвинявани в това, че били много лоши, били големи хейтъри и прочее, всъщност дават по-често плюсове от средностатистическия гласоподавател. Надявам се някои анимационни герои да се замислят над това, преди да ни занимават с глупостите си ;)

Мисля тук да приключа с опитите си за някакви разсъждения, защото сам си дотегнах, а пък за вас съвсем не знам :D

П.П. Аз съм хейтър :D
П.П2. Бях останал с впечатлението, че lanzz е модератор.
Последна промяна hitar_potter на Нед Яну 01, 2012 1:40 pm, променена общо 3 пъти
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Harka » Нед Яну 01, 2012 1:18 pm

lanzz не е от Политбюро, не знам защо си го включил...
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот dob111 » Нед Яну 01, 2012 1:44 pm

ЧНГ :nuts: на всички имащи отношение към форумната социология и изследване на форумната демокрация!
Лично мен темата много ме забавлява и кефи! В едно съм убеден- колкото по голяма е форумната членска маса, толкова по гъвкави и демократични принципи за формиране на рейтинга ще могат да се ползват.
А който от Политбюто вика - дъвкали сме темата, ще му кажа - и ние народа от Отечествения фронт, макар и да не сме мастити форумисти имаме какво да кажем, нашият глас е важен...
Глас народен - глас божи! :nuts:
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Нед Яну 01, 2012 4:37 pm

ЧНГ 2012 на всички във Форума! Много здраве и най-вече по-високи рейтинги през 2012! :D :D :D

@Reactor
Надявам се някои анимационни герои да се замислят над това, преди да ни занимават с глупостите си ;)


бел.ред. bold-a е от мен

Що бе шо, не ти ли харесва "Ледена Епоха" :D (ed.тва ми е аватара за зимния сизон, кат дойде летния, ще турна нещо по бански :agree: ) Виж са, аз не съм гледал данните за гласувания и прочие досега, признавам, не заради друго, ами защото не вълнува чааак пък толко.. не мога да намеря време да обработя едни снимки от 1-2 наши карания, които определено на мен са ми по-интересни от статистиките за рейтингите, но ще ги поразгледам и аз (статистиките), кат му дойде времето :8D:

Само ще ти Обърна внимание на 2 Факта:
-> ако това бяха пълни глупости, то нямаше да има такъв (зрителски) интерес към темата;
-> преди да коментираш Анимационните Герои, прочети какво се предлага в темата и ако смяташ, че е глупост (не отричам, че е възможно да е така!), то коментирай тази глупост, щото иначе си яко в ОФФтопика :D
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот hitar_potter » Нед Яну 01, 2012 5:20 pm

Съвпадението е случайно! Имах предвид друг анимационен герой, добре познат на всички ни. Извинявай, ако съм те обидил, изобщо не съм ти гледал аватара, като го казвах това :) По темата - съгласен съм, че системата има определено на къде да се подобрява, но според мен в момента работи повече от задоволително. Въпреки това, не бих определил твоите (а и на други хора тук) аргументи като глупост. Отново се извинявам за объркването :peace:
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот rsf » Нед Яну 01, 2012 6:41 pm

hitar_potter написа: според мен в момента работи повече от задоволително.

А хората са казали "Не пипай нещо, което работи"
rsf
 
Мнения: 243
Рейтинг: 1519
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 10:10 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта