Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Нед Яну 01, 2012 6:56 pm

А хората са казали "Не пипай нещо, което работи"


Хората са мъдри (ed. разбирай, първите 10% :8D: ), но хубавото е че не са си казвали това след като са открили Плуга.. :D :agree:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот sensation_blue » Нед Яну 01, 2012 9:42 pm

xcII написа:
А хората са казали "Не пипай нещо, което работи"


Хората са мъдри (ed. разбирай, първите 10% :8D: ), но хубавото е че не са си казвали това след като са открили Плуга.. :D :agree:


Ще си позволя да направя препратка към тази тема.
Дали наистина е довело до нещо хубаво, това че са пипали и пипали, въпреки че е работело ... да, караме готини велосипеди, но утре примерно може да се окаже, че заради това, че са се произвеждали всички тези глезотии след плуга няма да остане кой и къде да ги ползва.

Дали наистина демокрацията е за доброто на народа (не казвам че капитализма или социализма е по-добро), ако "народа" в болшинството си, не може и не иска да мисли за общото благо и за бъдещето, а само за себе си.

Ще перифразирам, напоследък забелязвам тенденции да се пита за всичко в темата за кратки въпроси, вместо това да става на определените места/теми. Да, на човека така му е по-удобно и по-бързо (и аз също съм прибягвал до тази "услуга"), но утре някой нов потребител, като не може да намери нищо сред тоновете спам, за които трябва да се цъкат минуси за да се ограничат тези - спамещите (не че и аз не съм го правил - човешко е случва се да сгрешиш ;) ), ще се окаже че админа трябва да си играе да систематизира, модерира и т.н., вместо да остави тази система, в която може да се създаде общност от полезни потребители, които ще му помагат за тази дейност. Всяка друга система би била твърде затормозяваща и без това претоварения с доста излишни неща форум (според мен).

Това обаче, наистина трябва да касае само темите свързани пряко или косвено с планинското колоездене, а не социалните такива. Разбира се и при последните са възможни вредни или полезни влияния, но тук опираме до въпроса за морала и етиката, а това е много обширна тема и макар и да не мисля, че тук трябва да се занимаваме с това, е добре когато има едни така да ги кажем - добри батковци, които дават пример за поведение на децата и новопрохождащите, не само в колоезденето, но и в обществото - като така на планинските велосипедисти ще бъде придаден по-висок обществен статус. Така че предполагам затова е и системата от точкуване, която дава или взима различен брой точки от рейтинга в различните под-форуми. Сигурен съм, че всичко това го е пишело и в основната тема за рейтингите, която обаче не ми се чете, защото трябва да чета всички нови теми, които създават "недоволните" жадуващи за повече внимание (или по-голям рейтинг) ;)
последното е шегичка, нищо лично
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Нед Яну 01, 2012 10:35 pm

жадуващи за повече внимание (или по-голям рейтинг) ;)
последното е шегичка, нищо лично


Човек, ти се шегуваш, предполагам! Нищо лично, но аз определено искам рейтинг около 6900! са не ме питай защо, може би защото ми носи бонус точки за Samsung LED 32 3D (ама го изкупухиха хиените, предтсая ли си, у тая Криза!)

КОМЕНТАРИ само ПО ТЕМАТА. Моля :8D: . Ако нема, то нека некой да Й тури Тапата и толкова :(!: :(!: :(!:

ed. Забравих да ПОВТОРЯ, това за мен е сериозна тема, да се пише конкретно, ако се пише изобщо! Тва не е FTV, не е и MTV! Модераторите са демократични доста да, но аз ич не съм, в моя тема, в отговорна секция! Толко, за N-ти път :(!:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот sensation_blue » Нед Яну 01, 2012 11:00 pm

xcII написа:Човек, ти се шегуваш, предполагам! ....
КОМЕНТАРИ само ПО ТЕМАТА. Моля :8D:


:offtopic: Шегувам се естествено, виж все пак от къде съм ;) А останалото мисля, че си беше по-темата, но понякога е добре и да се разведрим, не да се взимаме толкова на сериозно, защото и аз съм бесен, че гаджето ме заряза точно преди нова година, но пък ако спра да се шегувам и смея, защо ли да живея :) Весела Нова Година - Нова година - Нов късмет, пък дори и да е "минус" няма да се сърдя :D
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Нед Яну 01, 2012 11:08 pm

:offtopic:

по-добре е гаджето да те зареже пред Нова година, отколкото пред Ипотеката за Ъпартамента :D Освен тва, кво по-хубаво да започнеш Нова година с Нов поглед за Голи Бедра :D (не ти препоръчвам Планината, обаче, независимо кви пътеки ше открият по нея, много плешива и полегата историйка , за разлика от пътеписа на един съфорумец, който определено препоръчвам ;) )

Дерзай, Мацки дебнат отвсекъде, но само една се навива за теб, към 00'ч :agree: :offtopic:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Нед Яну 01, 2012 11:39 pm

Струва ми се, че мина доста време откак тази тема се откри. Аз наистина я открих, както съм описъл в първия пост. Но с течение на времето, забелязах, че основно постващите (кат изкл. Admin), с нея се злоупотреби. Започнаха да валят всекви предложения за нови системи за рейтинги, най-вече. Вследствие на това се постнаха определения за "революционна" тема (от некои модератори) и де да знам кво още...Определено смятам, че онзи, който внимателно е прочел 1-я пост на темата е забелязал, че в нея не се предлага замяна, а модификация на текущата система, т.е. никво Априлско Въстание... Определено, смятам, че Admin, веднъж кратко, ясно и ненадменно обясни нещата за рейтинговата система в mtb-bg.com, в същата тема. Не го казвам защото му се мазня, просто, който чете внимателно ще го филтрира. Оттам нататък, се почнаха всекви изказвания, изцяло offtopic (то и преди това повечето си бяха такива), което смятам че е "криво разбрана демокрация".

Та, накратко, ако не се пише по ТЕМАТА, обявена пределно ясно в началото на поста, то нека се трият мнения!
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Harka » Пон Яну 02, 2012 1:39 am

Нека! Дерзай! :santa2:
Или ако искаш аз да започна? Ама от твоите постове...

Нещо много на сериозно взе да я взимаш темата. Ако очакваш някой да започне да трие постове, само защото ти си решил, че по някаква причина са офтопик - забрави. Кратко и ясно, нали така? =)
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Пон Яну 02, 2012 1:43 am

Изкуших те, а? :santa2: Айде, пързаляй се ти, са :smokin:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот xcII » Пон Яну 02, 2012 4:53 am

@Harka,

Или ако искаш аз да започна? Ама от твоите постове...


Що не си почнал още??? Може би защото ако почнеш, то от Твойте Постове нема да остане Грам-Чонг? :D

Извод -> Ако имаш нещо да кажеш, кажи, иначе ходи дъвчи Макарони :agree:
Насериозно требва да се вземаш Ти, аз не съм Модератор :D
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Рейтингите в mtb-bg.com-> Свързани с Планинско колоездене!

Мнениеот Harka » Пон Яну 02, 2012 11:09 am

Ето, вземам се. Темата очевидно е изчерпана.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта