Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот xcII » Чет Ное 24, 2011 10:22 pm

Здравейте,

От близо как съм регистриран във Форума, ми прави впечатление, че не в една или друга тема, някои реват за набит минус. Тва винаги ме е учудвало, щото и да реват и да не реват, минуса им е вече инсталиран. По-важното, необратимо инсталиран, за конкретното мнение :P . Това, което обаче за мен е леко дразнещо е, че лично аз нямам необходимост да виждам от техния рев (заслужен или не, няма значение) докато чета темата. Може би, не съм само аз, та затова предлагам в тази тема всеки да си изревава болката за незаслужения минус.

В допълнение, от гледна точка на форумната чистота и минимализирането на off-topic, понеже е твърде възможно много от скърбящите за минусите си да не публикуват в тази тема, то модераторите да им преместват мненията тук. Струва ми се, че по този начин, в скоро време ще намалеят значително абсолютно безсмилените off-topic постове от формата "Ама кой кретен ми го наби, без да ме предупреди?" и т.н.

P.S. Аз лично също съм получавал минуси, чат-пат с които не съм бил много съгласен, ама кво са, те такъв е живота, невинаги справедлив, требва да се свиква :8D: Със сигурност, обаче, съм достатъчно наясно колко е безсмислено да рева за тва, публично :8D:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот dirtnewbie » Чет Ное 24, 2011 10:53 pm

:D Аз на всеки се опитвам да помогна с каквото мога, а те ми счупиха компютъра от толкова много минуси.
make my wishes come true
dirtnewbie
 
Мнения: 537
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Съб Юли 16, 2011 1:11 am

Re: Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот PtD » Пет Ное 25, 2011 1:13 am

Само гледайте как оплакалите се в тази тема ще получават още минуси. Едно нещо, установено със сигурност, е че който мрънка от минуси получава още минуси точно за мнението, с което мрънка :evil:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот kubetata » Пет Ное 25, 2011 6:55 am

PtD написа:Само гледайте как оплакалите се в тази тема ще получават още минуси. Едно нещо, установено със сигурност, е че който мрънка от минуси получава още минуси точно за мнението, с което мрънка :evil:

В повечето случаи е така, НО какво се прави примерно като на някое добре-обосновано мнение заслужаващо + се гласува с - ? :look:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот PtD » Пет Ное 25, 2011 10:13 am

kubetata написа:
PtD написа:Само гледайте как оплакалите се в тази тема ще получават още минуси. Едно нещо, установено със сигурност, е че който мрънка от минуси получава още минуси точно за мнението, с което мрънка :evil:

В повечето случаи е така, НО какво се прави примерно като на някое добре-обосновано мнение заслужаващо + се гласува с - ? :look:


Преместваш си го в другия крачол? Да не би да ти орежат коледните бонуси, като са ти набили минус в някакъв си онлайн форум? Get real.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот cvb » Пет Ное 25, 2011 11:59 am

тоя проблем се реши в дата бг с махане на минуса :agree: ,щото подивеха да регват 3;4;5 и т.н.акаунти :rofl: за минусиране :nono: :deal:


има и сега`пострадали с по-200т :lol:
майка да не си..Изображениекой съм азИзображениевелосиРАПТОР цъкащите минуси имат малка пишкаИзображение
Аватар
cvb
 
Мнения: 1778
Рейтинг: 859
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 9:28 pm
Местоположение: Рейтинг: 5000

Re: Стената на Плача от незаслужени минуси в mtb-bg.com

Мнениеот PtD » Пет Ное 25, 2011 1:38 pm

cvb написа:тоя проблем се реши в дата бг с махане на минуса :agree: ,щото подивеха да регват 3;4;5 и т.н.акаунти :rofl: за минусиране :nono: :deal:


има и сега`пострадали с по-200т :lol:


С махане на минуса се премахва и възпитателния ефект. Система основана на положителна обратна връзка е нестабилна.

Последното, което желая е този форум да заприлича на онези от data.bg :lol2:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта