Предложение за раздел "Мероприятия"

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Предложение за раздел "Мероприятия"

Мнениеот rodopi_biker » Сря Ное 02, 2011 6:28 pm

Според мен е добра идея в "Мероприятия" да има отделен раздел "Пътеписи" (или "Маршрути"), където всеки да може да описва различни маршрути през които е минавал, снимки и информация за тях.
Аватар
rodopi_biker
 
Мнения: 216
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 2:21 pm
Местоположение: Пловдив / София

Re: Предложение за раздел "Мероприятия"

Мнениеот xcII » Сря Ное 02, 2011 8:30 pm

Подкрепям предложението ти на 100%! :agree: :agree: :agree:

Всъщност, още откакто съм се регистрирал във Форума, имах идеята/предложението, че е добре да има такава секция, в която да се събират карания на съфорумници, които биха искали да ги споделят, по възможност документирани с пътепис/снимки/GPS трак. Причината да не го предложа бе, че веднъж вече бях направил едно предложение и някак не ми бе удобно да правя второ такова за има нема 1 година, ше излезе че съм мнооо инициативен :D

От друга страна, според мен, понастоящем, нещата са сравнително разхвърляни: има пътеписи в Общ форум (който според дефиницията си, допуска такъв вид постове, но пък там има толкова много други теми, че ми става размито, ако търся карани маршрути), има пътеписи/тракове/снимки в обявите за каране на маршрути в Мероприятия (и трите секции), след като са били карани, има може би и някъде другаде из Форума.

Моето предложение за името на секцията беше "Библиотеката", за да се подчертае, че това е един вид систематизиран архив, но името не е толкова важно, важно е да се систематизират каранията на Форума!

Мисля, че едно такова предложение има нужда от силната подкрепа на админите на Форума, в смисъл, те да определят правилата за публикуване там и съответно да следят за спазването им, така че да не стават разхвърляни каши, като в същото време да има достатъчно свобода по отношение на формата на поднасяне на информацията за каранията. :agree:

ed.:Сигурен съм, че даже и Чък Норис не може да изкара толкова, колкото Форума, както и че никоя mtb карта няма да може да бъде по-наситена и интересна, от тази карана и споделена от Форума ;)

ed^2: Разбира се, има много маршрути, при това отлично описани и в главното меню "Пътеки", но това са един вид The Official Guide, а предложението на rodopi_biker, доколкото аз го схващам или поне със сигурност това подкрепям, е за ако мога така да го нарека, The Unofficial Guide :)
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: Предложение за раздел "Мероприятия"

Мнениеот doodko » Чет Ное 03, 2011 11:01 am

Пълна подкрепа от мен и на двама ви! Дори според мен си е задължително да се обособи отделна секция за споменатите цели (да не ги повтарям, по-горе са формулирани повече от добре).
:agree: :agree:
Аватар
doodko
 
Мнения: 110
Рейтинг: 1355
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 11:37 pm
Местоположение: София


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта