НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Чет Апр 29, 2010 10:22 am

PtD написа:
lupi написа:Нямат спирка тия минусчета, ръгат ги за щяло и нещяло, ми това го няма в правилника на форума това безразборно ръгане на минуси
Да зама да пребия някой,ама незнам кого,мога само да прадполагам, админа дай ми ника на най-върлият ми фен от към минусите ми, че да му хвърля един бой та да се освести.


За това си изказване заслужаваш и бан. Приеми го като последно предупреждение.


Въх стресна ме ,то така и така скоро няма да съществувам от минуси.Така че дали ще ме рязнете или не, не е от значение,просто се опитайте та спрете некоректното исползване на рейтинг системата.
Щял да ме банне,питам те колко нови профила искаш да си направя?Колко различни пощи да използвам?Колко ай пи адреса искаш да сменя на ден,неможете да ме спрете да пиша тук.Накажете некоректните.Аз не мисля че ми поставят минуси заради постовете ми а ми ги цъкат заради това че съм аз, че съм лупи .Незнам с какво ги дразня.Кажете ми ника на цъкача и ви гарантирам че ще спре да ги цъка.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bikerider » Чет Апр 29, 2010 12:36 pm

lupi написа:Нямат спирка тия минусчета, ръгат ги за щяло и нещяло, ми това го няма в правилника на форума това безразборно ръгане на минуси
Да зама да пребия някой,ама незнам кого,мога само да прадполагам, админа дай ми ника на най-върлият ми фен от към минусите ми, че да му хвърля един бой та да се освести.


Не че някога съм ти бил минуси, но само заради това изказване заслужаваш поне два. Иначе, заповядай при мен. Ще те нагостим, ще ти намерим подходящ мъж... изобщо много ще ти се радваме :agree:

lupi написа:Щял да ме банне,питам те колко нови профила искаш да си направя?Колко различни пощи да използвам?Колко ай пи адреса искаш да сменя на ден,неможете да ме спрете да пиша тук.


Това беше грешна реплика. Ще се забавлявам много.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот МИКИ МАУС » Чет Апр 29, 2010 7:56 pm

@Lupi - Лупи, ходил ли си на училище, учил ли си поезията на големите поети - ... "Бой се от Бога , почитай царя"...
За Форума това значи : - Бой се от Админа , почитай Модераторите и слушай bikerider! - това ти гарантира 2001 точки...
Хайде бъди щастлив и умната ! :wavey: :evil:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Чет Апр 29, 2010 8:39 pm

МИКИ МАУС написа:@Lupi - Лупи, ходил ли си на училище, учил ли си поезията на големите поети - ... "Бой се от Бога , почитай царя"...
За Форума това значи : - Бой се от Админа , почитай Модераторите и слушай bikerider! - това ти гарантира 2001 точки...
Хайде бъди щастлив и умната ! :wavey: :evil:


За съжалени е аз БогА и Царя не ги чувам ,след като позволяват на някой да пере минуси без пречиа,а те ( Бога и Царя) със сигурнис знаят кой ръга минусите .


А ти чибурашка не ме кани че си пийвам и хапвам по мношко.Но предпочитам моммиченца и това да ми намираш мъже не ме устройва .Но кой както го разбиира ,ти си се забавлявай де не се ядосвай че съм ти отхвърлил поканата просто не си падам по тоя стил (левия).





Мики маус, благодаря ти за предопрежденията ,бъди и ти щастлив и наздраве :beer: :beer:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот hitar_potter » Чет Апр 29, 2010 8:47 pm

Със всяко следващо мнение в тая тема все повече затвърждаваш, че си заслужаваш рейтинга.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Чет Апр 29, 2010 9:17 pm

hitar_potter написа:Със всяко следващо мнение в тая тема все повече затвърждаваш, че си заслужаваш рейтинга.


Точно така прав си ,ти си варди твоя рейтинг,

Благодаря
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Чет Апр 29, 2010 9:48 pm

МИКИ МАУС написа:@Lupi - Лупи, ходил ли си на училище, учил ли си поезията на големите поети - ... "Бой се от Бога , почитай царя"...
За Форума това значи : - Бой се от Админа , почитай Модераторите и слушай bikerider! - това ти гарантира 2001 точки...
Хайде бъди щастлив и умната ! :wavey: :evil:

+ :agree: :clap: Хора, вслушайте се в този съвет (макар и лееко съркастичен)... няма да сбъркате! :) (разбира се, не значи да се мазните)
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bikerider » Чет Апр 29, 2010 10:00 pm

:offtopic:

@vezkoz: пише се "сАрказъм" :roll2:

Edit: :D :beer:

@глупи: нали искаше да биеш някого? Поканих те, вечеря ще има, после ще ти намерим и кого да биеш... не ти ли харесва? :)

Явно това, че околните си позволяват да имат мнение за теб те вълнува дълбоко, така че съвсем добронамерено ти предлагам: като се почувстваш зле ми бий минуси на мен.
Последна промяна bikerider на Чет Апр 29, 2010 10:03 pm, променена общо 3 пъти
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Чет Апр 29, 2010 10:01 pm

:agree: :roll2: да бе да се е*а :beer: :banghead:
...ама се пише и veSkoz :eyebrow: :lol:
Благодаря за поправката! :peace:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bikerider » Чет Апр 29, 2010 10:04 pm

:offtopic:

Приема се. Отсега така ще те пиша :)

Айде аз съм дотук, че оспамихме темата с мрънканията на глупи.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Чет Апр 29, 2010 10:58 pm

bikerider написа::offtopic:

Приема се. Отсега така ще те пиша :)

Айде аз съм дотук, че оспамихме темата с мрънканията на глупи.


Чибурашка терминатир , прав си не се занимавай с мойте мрънкания.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот kapitanblood » Чет Апр 29, 2010 11:08 pm

То само мойто мнение липсваше тук..ама като съм започнал.................LUPI,виж си всичко което си написал до тук,забележи колко много грешки имаш,това дразни хората.А след като не ти допада форума или пък те дразни,лесно е НЕ ВЛИЗАЙ повече.От закани и заплахи няма смисъл,светът е малък,а България още по...така че се замисли малко,не си най-силния :crazy: :crazy: :crazy:.Създаваш излишно напрежение.Ако за теб рейтинга е важен давам ти моя пък вземеш да млъкнеш малко докато не го похарчиш и тоя. :agree: :rofl:
Последна промяна kapitanblood на Чет Апр 29, 2010 11:10 pm, променена общо 1 път
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот kapitanblood » Чет Апр 29, 2010 11:09 pm

Чибурашка терминатир , прав си не се занимавай с мойте мрънкания.

ЗА ТОВА ТИ ГОВОРЯ ;)
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот lupi » Пет Апр 30, 2010 8:33 am

kapitanblood написа:То само мойто мнение липсваше тук..ама като съм започнал.................LUPI,виж си всичко което си написал до тук,забележи колко много грешки имаш,това дразни хората.А след като не ти допада форума или пък те дразни,лесно е НЕ ВЛИЗАЙ повече.От закани и заплахи няма смисъл,светът е малък,а България още по...така че се замисли малко,не си най-силния :crazy: :crazy: :crazy:.Създаваш излишно напрежение.Ако за теб рейтинга е важен давам ти моя пък вземеш да млъкнеш малко докато не го похарчиш и тоя. :agree: :rofl:


Не споря че допускам доста правописни грешки но то кой не ги допуска макар и не толкова, но има и такива с много грешки.Не казвам че форума е скапан,просто искам началниците на този форум да предопредят тия дето ми перет мунис след минус.Например в темата за трети март копирах стихитворението О Шипка от И.Вазов за да се прочете от хората който са го забравили или въобше не са чували за него, и какво мислиш дум минус.
А що се отнася дали съм най-силния,ами няма такив като най,винанаги им и по силни и по умни и по красиви,но това не ми е пречило никога да се впусна в битка.
Маздраве на всички :beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bikerider » Пет Апр 30, 2010 9:33 am

предопредят


стихитворението О Шипка от И.Вазов


Булгар, булгарррррр :roll2:

Пич, правописа издава отношението ти към околните. Разбирам, че си единак и се дразниш от чуждото мнение, но това не е проблем на форума и ако обичаш спри да ни занимаваш с мрънканията си. Благодаря предварително.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот kapitanblood » Пет Апр 30, 2010 10:28 am

Маздраве на всички
Пише се с н
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Пет Апр 30, 2010 12:13 pm

Пак да повторя, че заплахи с физическа саморазправа няма да се толерират тук. Който няма достатъчно акъл да отговори подобаващо на обидите, по-добре въобще да не пише, отколкото да се излага със заплахи. Упс, то и за това трябва малко акъл. :evil:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот МИКИ МАУС » Сря Май 05, 2010 8:15 pm

PtD написа:Пак да повторя, че заплахи с физическа саморазправа няма да се толерират тук. Който няма достатъчно акъл да отговори подобаващо на обидите, по-добре въобще да не пише, отколкото да се излага със заплахи. Упс, то и за това трябва малко акъл. :evil:


Повтарям се но,...
Никой не прокопсал , от апостофиране на началници /в случая МОДЕРАТОРИ/ , но ако си нарочен от" всенародната любов "на Форума , дали имаш акъл или нямаш , дали пишеш глупости или умности резултатът е един и същ.
...и хапче успокоително за тези с много минуси - приемете, че тези ,които ги пишат - са по вредната част от човечеството. Въпреки всичко БОГ И АЗ ГИ ОБИЧАМЕ! :evil: :evil: :evil:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот AfterMath » Пет Май 07, 2010 12:44 pm

стихитворението О Шипка от И.Вазов


Стихотворението , което всъщност е ода , не се казва,
О шипка
а ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА
11 август 1877. Само за тая глупост заслужаваш минус!!! Tрети март се пише с главна буква булгърино!!!

Ако това наричаш приемливо , не искам да знам какво според теб е неграмотно!А и ако се загледаш много малко хора пишат като теб!


Не споря, че допускам доста правописни грешки, но то кой не ги допуска ,макар и не толкова, но има и такива с много грешки.Не казвам , че форумът е скапан,просто искам началниците на този форум да предопредят тия ,дето ми перет мунис след минус.Например в темата за Трети март копирах стихитворението О Шипка от И.Вазов ,за да се прочете от хората ,който са го забравили или въобше не са чували за него, и какво мислиш ,дум минус.
А що се отнася дали съм най-силния,ами няма такив като най,винанаги им и по-силни и по-умни и по-красиви,но това не ми е пречило никога да се впусна в битка.
Маздраве на всички
:bigeyes: :bigeyes: :bigeyes: :crap: :crap: :bawling: :bawling:
AfterMath
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Нед Май 02, 2010 9:08 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bikerider » Пет Май 07, 2010 2:59 pm

:clap:
:) :agree:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот THEZOGGO » Сря Юни 16, 2010 11:18 am

Ето в тази тема viewtopic.php?f=3&t=1916&start=660 на моя пост най-долу съм получил минус. До някъде е заслужен. Сега като го препрочитам, използвал съм неправилни изрази а и коментара ми е малко оф топик в темата. Но честно казано се ядосах заради случилото се с колегата. Дано минуса да ми е заради неправилни изразни средства или заради офтопик. Ако е заради нещо какво ли може да бъде то?! :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Сря Юни 16, 2010 11:56 am

THEZOGGO написа:Ако е заради нещо какво ли може да бъде то?! :)


Заради офтопика. Не е от мен, но и аз щях да ти го поставя. :D :agree:
Не за друго, а защото се опитваме да научим малчуганите и новобранците, че има теми в които спам и офтопик са излишни (забранени), пък в един момент елемент с 2000 рейт. прави именно това. Лош пример. Предполагам и подбудите на оценяващия са били същите. :agree:
Надявам се ме рабираш. :peace:
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот kibikoff » Сря Юни 16, 2010 12:20 pm

от мен е
темата не е за "оплакване" на откраднати колелета
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот THEZOGGO » Сря Юни 16, 2010 1:41 pm

Съгласен съм! Прав си. :agree: :^:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот kapitanblood » Пон Юни 21, 2010 11:00 pm

Интересно ми е защо рейтинг от 1395 ми стана 1335,като получих минус и тук,не се заяждам с никой просто ми е лювопитно,1395-20-20=1355?
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот THEZOGGO » Пон Юни 21, 2010 11:06 pm

Възможно е да си имал друг пост който е бил по стар и на който да е имало възжожност да се сложи плюс или минус, и някой ти е сложил минус на този по стар пост. Поне аз така си го обяснявам. Разгледай си старите постове.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот kapitanblood » Пон Юни 21, 2010 11:11 pm

THEZOGGO написа:Възможно е да си имал друг пост който е бил по стар и на който да е имало възжожност да се сложи плюс или минус, и някой ти е сложил минус на този по стар пост. Поне аз така си го обяснявам. Разгледай си старите постове.

Намерих - Извинявам се за написаното от мен в горния ми пост.... :beer:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bio » Сря Юни 23, 2010 8:15 pm

моля Ви ... появиха ми се едни "+" и "-" отървете ме от тях !!! моля да ми намалите малко рейтинга, ако да го направите само да ми махат .. ще е супер .. благодаря Ви за вниманието !!!
успех !!!
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот hitar_potter » Сря Юни 23, 2010 11:29 pm

bio написа:моля Ви ... появиха ми се едни "+" и "-" отървете ме от тях !!! моля да ми намалите малко рейтинга, ако да го направите само да ми махат .. ще е супер .. благодаря Ви за вниманието !!!
успех !!!

:evil:


За да ги виждаш, си си ги заслужил :)
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот zafirovp » Чет Юни 24, 2010 12:03 am

Дигни ми рейтинга до 2000 пък аз после ще ти нацъкам минусите, че да се махнат. Пък после ще черпиш една бира за голямата услуга, която ти правя. :D
Търся Marzocchi Roco на части.
Аватар
zafirovp
 
Мнения: 1086
Рейтинг: 1297
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 10:00 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта